Wpis z mikrobloga

Planuje wymienić telefon. Przesiadam się z One +6T i teraz mam dylemat, który telefon wziąć:
-iphone 13 (lub Pro)
-iphone 14 (lub Pro)
-iphone 15 (lub Pro)
-One plus 11
- jakaś propozycja?
Ogónie jestem w stanie więcej zapłacić za telefon, jeżeli będę mial pewność, że bezproblemowo będę go mógł używać przez kilka lat (tak jak swój obecny tel). O 15 czytałem średnie opinie (ale + jest USB C) i w sumie chciałem sprawdzić czy ten ajfon taki super jest. 14 wiem, że jest dobra. I pytanie też czy brać zwykły czy PRO. A może jakiś inny super telefon?

#gsm #telefony #iphone #android
  • 9
  • Odpowiedz
@zwarcin rozwazales ktoregos google pixela? Czysty android, długie wsparcie, pewnie będziesz zadowolony skoro przesiadasz się z udanego oneplusa 6t
  • Odpowiedz
@Kruszyn99: Jak masa ludzi na allegro i olx, nie ma słowa o pro MAX :)

@zwarcin: dopiero przesiadłem się z 13-tki na 14 pro i cieszę się, że znowu mam zoom optyczny 3x (po zmianie z 11 pro na 13 bardzo go brakowało) + mogę robić zdjęcia z bliska nie czekając na złapanie ostrości przez 20 sekund. Jeśli w ogóle rozważasz 15 pro to budżet nie jest kłopotem, unikaj podstawek
  • Odpowiedz
Owszem, aktualizacje to "poprawią" ale jak już sprzęt jest gotowy to jedyną opcją wydaje się (mogę być w błędzie ale na tym polega kłopot, że póki nie ogarną, to nie wiemy ja będzie) być ograniczenie mocy procka


@Eshirael: aktualizacja już jest i wyniki benchmarków są praktycznie identyczny jak przed zainstalowaniem nowej wersji, więc nic nie ograniczali.
Telefon u mnie działa bez wad, bardzo łatwo dajecie się propagandzie youtuberów którym zależy na
  • Odpowiedz
@glos_zenady: teraz to nie wyjdzie ale za max 2-3 lata jak appki nie będą mogły uciągnąć bez przegrzewania. Moc obliczeniowa będzie wykorzystywana w aparacie, krótkich filmach itd. ale jak proc na full idzie dłużej to throttling będzie.

A co do benchmarków nie wiem czy Apple, czy Samsung, ale któregoś złapali, że telefon robił OC na czas uruchomienia benchmarków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz