Tymczasem gdyby fundacja Gatesów naprawdę chciała walczyć z epidemią HIV, to wszystkie przeznaczane na ten cel pieniądze powinna przekierować do Kościoła katolickiego.


To jest tak absurdalnie głupie, że nawet onetowy troll by tego nie opublikował w obawie przed zdemaskowaniem.
  • Odpowiedz
Tak się zastanawiam: przypuśćmy ze jest dwoje ludzi, mają problemy z dziaslami i zębami (paradontoza, ogromne dziury w zebqch itd.) przy czym jedna z osób ma HIV. Czy w takim wypadku przy pocałunku jest możliwość zarażenia się wirusem i czy prawdopodobieństwo jest wysokie? #medycyna #hiv #aids #choroby #pytaniedoeksperta #lekarz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Vegonator: w lo zrobili nam pogadankę na temat AIDS i HIV i laska twierdziła, że trzeba wypić wiadro czyjejś śliny żeby się zarazić, ale ja tam nie wiem
  • Odpowiedz
#ebola

Śmiertelny wirus afrykański pleni się po świecie

Ebola, zbudowany jest z 7 białek, z których przebadano tylko 4. Co najmniej jedno z nich odpowiada za spowolnienie działania układu immunologicznego człowieka. Wirus wywołuje gorączkę krwotoczną, która na ogół kończy się zgonem chorego. Nad szczepionką pracują lekarze od blisko 5 lat.

Człowiek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach