Właśnie śmieszy mnie jak pro ukraińskie czy pewnie też proruskie wykopki próbują przekonywac że na sporze Ukraina-Polska to Ukraina zyskuje. Gdzie w gronie trzech państw Polska, Ukraina i Rosja to:
- Polska się rozwija w skali kilka procent PKB na rok
- Nie jest niszczona jej infrastruktura
- Nie ginie i zostaje kalekami kilkaset tysiecy ludzi rocznie
- Nie na problemu z pieniędzmi, paliwami, internetem i tak dalej
- Ma zapewnioną bezpieczna przyszłość będąc w UE
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ggs-hg: jaki k---a noz na gardle xD
Polska nic nie wysyla ukrainie zadnej broni, pojazdow, nic i to od dobrych 3 lat. Wszystko sami sobie kupuja.
A jasionka to projekt NATO za ktory placa inne kraje i gdyby prawactwo probowalo ja zablokowac, to by kraj zawiesili w sojuszu.
  • Odpowiedz
  • 6
@KIaudik: sami kupują xD dobra idź spieprzaj. Kolejny femboj który zaczął bawić się w geopolitykę a nie ogarnia nic totalnie
plus to p---------e o Jasionce jako exterytorialnym terytorium NATO czy tam zachodu xD
  • Odpowiedz
@TomMen: nie to efekt durnej polityki ekologicznej unii wszelkich certyfikatów i biurokracji przez którą nie mamy niemal żadnej produkcji lokalnie i wszystko musimy sprowadzać
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kempes: W sumie dla PiSu wszystko jedno. Młodzi wyjadą to nie będą się musieli męczyć. Zostaną sobie z emerytami i będą obierać ziemniaki :-)
  • Odpowiedz
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 56
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Kadela Spróbuj Toj Toja podpalić papierosem, powodzenia. Możesz nagrać film z tego swojego ekspertu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale fakt, zamach nie zamach Toj Toj się zjarał XD
  • Odpowiedz
Prowadzę dość specyficzny #biznes w którym mam kontakt z licznymi przedsiębiorcami i sam mogę załatwić dużo (w moim biznesie) po znajomosci. Odwiedził mnie dzisiaj typowy #janusz i od razu wyleciał z pytaniem „A ILE TO BĘDZIE KOSZTOWAĆ I DLACZEGO TAK DROGO??” w mojej głowie zaświecił obraz typowego #polaka małpy i mu mówię cenę 20% droższa od normalnej. Coś tam pomlaskał pod nosem ale wziął. XD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z mojego miasta historia :( podobno ciapak, który ją zabił przewiózł ją martwą! taksówką z miejsca zbrodni do domu. Taksówkarz zadzwonił na policję.
  • Odpowiedz