#mcdonalds Ten Champions burger to podobny do którego ich burgera?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
dankazwroclawskiej
- 0

Vadzior
via Wykop- 0
@dankazwroclawskiej: wieśmak z innym sosem i z dodatkiem bekonu, większą ilością sera, no i inna bułka. No i cebula czerwona zamiast zwykłej
#mcdonalds ktoś bonifikarta na sell?
@HrabiaTruposz: casus Kinder Niespodzianki
- 2
Albo mam już schizę albo ten nadruk na tych nowych kubkach z McD to obraz wygenerowany przez AI i poprawiony potem
#mcdonalds
#mcdonalds
źródło: 20260613_154012
Pobierz@H4X0r3Q: ile sianka zestaw z kubkiem?
- 0
@stuparevic: 42,50 + dodatkowe 250 punktów w apce
chociaż jak na średni napój + średnie frytki + 9 nuggetsów z 2 sosami to drogo, nawet z tymi punktami i kubkiem którego nawet nie można w zmywarce wyczyścić...
chociaż jak na średni napój + średnie frytki + 9 nuggetsów z 2 sosami to drogo, nawet z tymi punktami i kubkiem którego nawet nie można w zmywarce wyczyścić...
źródło: 1000028240
Pobierz@Przegrywex: mcdonald zszedł całkowicie na psy, pomijam fakt, że frytki, które kiedyś na łoju były normalnie robione przez co były legendarne są teraz na jakimś gej-eco-zamienniku to jeszcze downsizing w bułkach był. Ogólnie kupowanie w tej sieci produktów, to trzeba być vifoniarzem i julką żeby mieć maca jako respawn point, a później to się z tego wyrasta
@paluszki_rybne: kurde prawie 4 dychy na karku a jeszcze nie wyrosłem xD
- 3
#mcdonalds Od jutra w zestawie Mundialowym:
Champions Burger
Golden McFlurry o smaku Karmelu i Kokosa
Serowe Trójkąty Nacho
Kratofelki
Sos Big Mac
Kubki z podobiznami piłkarzy
Champions Burger
Golden McFlurry o smaku Karmelu i Kokosa
Serowe Trójkąty Nacho
Kratofelki
Sos Big Mac
Kubki z podobiznami piłkarzy
źródło: Nowy projekt (1)
Pobierz@Vadzior: hehe, a to taki wieśmak z innym sosem, extra bekonem i serem, i bułka inna, cebula czerwona zamiast białej
- 1
Cześć bylbym mega wdzieczny za wypelnienie ankiety. Ankieta jest na temat działan marketingowych w promocji burgera drwala.
Czas wypełnienia: 1-2 minuty. Z góry dzieki wielkie :)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScqJmu-V5umgGVAArPE5CzTUyf3viuITlTZoTtPpKZVaaDSXA/viewform?usp=header
#ankiety #ankieta #mcdonalds #burgerdrwala
Czas wypełnienia: 1-2 minuty. Z góry dzieki wielkie :)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScqJmu-V5umgGVAArPE5CzTUyf3viuITlTZoTtPpKZVaaDSXA/viewform?usp=header
#ankiety #ankieta #mcdonalds #burgerdrwala
- 0
#mcdonalds sprzedam bonifikarte 50zl
źródło: 1000024086
Pobierz@Grzegorz_Daun: stary ci dali :D reklamuj :D
@Grzegorz_Daun: łatwiej zawinąć w opakowanie, które już jest niż wyprodukować nowe
- 0
#mcdonalds Co to za Mundialowy Zestaw od 9 czerwca? Zauważyłem na stronie Maka.
- 22
Ciężarówki McDonald's w Wielkiej Brytanii jeżdżą na oleju po frytkach.
Zużyty olej z kuchni restauracyjnych przetwarzany jest na biodiesel, który zasila ciężarówki dostawcze.
Zebrany olej trafia do zakładu w Liverpoolu, gdzie najpierw osadza się w dużych zbiornikach - lżejsze cząstki wypływają na wierzch, a cięższe opadają na dno. Następnie olej jest podgrzewany i wirowany, by usunąć wodę i zanieczyszczenia. W kolejnym etapie reakcja chemiczna zwana estryfikacją przekształca olej w biodiesel. Na koniec paliwo przechodzi
Zużyty olej z kuchni restauracyjnych przetwarzany jest na biodiesel, który zasila ciężarówki dostawcze.
Zebrany olej trafia do zakładu w Liverpoolu, gdzie najpierw osadza się w dużych zbiornikach - lżejsze cząstki wypływają na wierzch, a cięższe opadają na dno. Następnie olej jest podgrzewany i wirowany, by usunąć wodę i zanieczyszczenia. W kolejnym etapie reakcja chemiczna zwana estryfikacją przekształca olej w biodiesel. Na koniec paliwo przechodzi
źródło: Ciężarówki McDonald’s w Wielkiej Brytanii jeżdżą na oleju po frytkach
Pobierz@Ukiss: no i tutaj nasuwa się pytanie - czy u kogoś z was w regionie prowadzi się odbiór oleju w ramach selektywnej zbiórki odpadów?
Zastanawiam się nad tym za każdym razem jak zlewam zużyty olej z frytek do butelki i całość ląduje w zmieszanych. Jazda z tym do PSZOKu zużyje więcej paliwa niż się z tego oleju odzyska, ale w ramach całej miejscowości to pewnie będą niebagatelne ilości paliwa.
Zastanawiam się nad tym za każdym razem jak zlewam zużyty olej z frytek do butelki i całość ląduje w zmieszanych. Jazda z tym do PSZOKu zużyje więcej paliwa niż się z tego oleju odzyska, ale w ramach całej miejscowości to pewnie będą niebagatelne ilości paliwa.
#mcdonalds co polecacie z oferty śniadaniowej gdzie idzie się najeść i jest smaczne?
@dankazwroclawskiej: muffiny są super, na duży głód to kajzera. Tosty są takie sobie, raczej przekąska na dobicie. A wrapy słabe bo nawet sosu nie mają, choć najwięcej w nich warzyw i wydają się najzdrowszą rzeczą.
@dankazwroclawskiej: Dla mnie kajzerka podwójna z wieprzowiną de luxe najlepsza ze śniadaniówki. Smaczne i idzie się najeść.
- 0
Dlaczego jesz w McDonalds(główny powód)
- bo jest smacznie 30.2% (32)
- bo jest szybko 23.6% (25)
- bo jest tanio 11.3% (12)
- bo są duże porcje 1.9% (2)
- bo to modne i "na czasie" 0.9% (1)
- bo jest bezpiecznie(wiem, że się nie zatruje) 32.1% (34)
@elo345: prawie wszystkie opcje, jedynie mam gdzieś modę (i czy aby na pewno jest to modne?xD) no i porcje akurat są i małe i duże, szczególnie te małe mi pasuje, idealne jako szybka przekąska. Jak chce się nażreć to zamawiam po prostu więcej
@elo345: bo wiesz czego się spodziewać i za ile, no i są przy autostradach
Udało się dojść , zrobiłem dziś 55,56 km. Jestem w makdolca przy autostradzie , jest 21:43 i nie wiem gdzie będę spać . Chyba w jakie krzaki pójdę bo gdzie indziej . Już zimno się zrobiło no i teraz czuję te km w ciele .
To moje zamówienie , wziąłem deala z
- mc double
- 4 nugetsy
- małe frytki
To moje zamówienie , wziąłem deala z
- mc double
- 4 nugetsy
- małe frytki
źródło: image_picker_B2EFBFC7-244C-43F1-83D2-9C1E71D46DF6-41203-000004A148A90AD4
Pobierz- 175
- 143
@matixrr panie , brzuch mi zara pęknie , ale jeszcze wezmę se tą kole z frytkami , bo pić mi się chce a wody nie chce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Już naładowałem prawie wszystkie baterie a pożarłem jak króle za pół darmo. Dobrze że nie czekałem do jutra bo śniadaniem to bym się tak nie najadł i nie dają żadnych praktycznie promek na ofertę śniadań . Jeszcze
Już naładowałem prawie wszystkie baterie a pożarłem jak króle za pół darmo. Dobrze że nie czekałem do jutra bo śniadaniem to bym się tak nie najadł i nie dają żadnych praktycznie promek na ofertę śniadań . Jeszcze
- 0
- 0
- 0
@Vadzior: Ten Sprite z Marakują fajnie siedzi. „Urban fries” były zajebiste jako alternatywa dla zwykłych frytek, ale oczywiście musiały być tylko tymczasowo, no bo kto to widział, żeby wprowadzić na stałe do oferty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Makavlani: no tak, piłem raz ten napój na testy i jest dobry, choć staram się unikać cukru xd
urban fries też raz jadłem, spoko no ale taka polityka - co jakiś czas jakieś bowe frytki dają, a to zakręcone, a to łódeczki, albo jak teraz złote ziemniaczki
urban fries też raz jadłem, spoko no ale taka polityka - co jakiś czas jakieś bowe frytki dają, a to zakręcone, a to łódeczki, albo jak teraz złote ziemniaczki
#mcdonalds #redbull #wykop takie poważne firmy z renomą i lukratywnymi zyskami, wspomniane na transmisji, a ja was nie widzę w top 10 donejtów? doktor witt i tarczyński się wam śmieje w twarze! co się dzieję, bo nie łapię tematu. Nawet Walaszek chytrus skrajny wrzucił złotówkę,a tutaj cisza
#latwogang
#latwogang
- 11
źródło: 20260523_125635_2
Pobierz- 3
@_______________________: w Xfce sobie ułożyłem pionowo, na tyle żebym miał dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy, jak dla mnie środowisko graficzne ma być funkcjonalne, ale nie może przytłaczać, dlatego pulpit prezentuje się tak u mnie na wszystkich moich komputerach
źródło: Przechwycenie obrazu ekranu_2026-05-23_13-05-05
Pobierz@Evilus już myślałem że to niebieskie to beczki z dziećmi
Niezdrowe =/bo pełne cukru jprdl
@Inozythol: napisalem "niezdrowe i pełne cukru".
A jest pełne cukru, sam mcRoyal nie wiadomo po cholere ma go aż 10g, a to niby tylko bułka z kotletem.
@pasta_alla_carbonara: Sos i bułka pewnie. Cukier też ma i funkcje technologiczne i smakowe nawet w daniach wytrawnych i to jest tylko 40kcal. Problemem jest duża gęstość energetyczna w burgeracxh akurat budowana w zdecydowanej przewadze z tłuszczów. A na dodatek pełno nasyconych, które akurat są szkodliwe bez względu na to czy generują nadwyżkę czy nie.

























