Szukam pracy w IT po studiach i krótkim doświadczeniu.
Na internecie czytam ludzi jak to wysłali 500 CV w 1 lub 2 miesiace.
Ja mam pytanie jak można wysłać 500 cv w 2 miesiace? Bo nawet tyle ofert nie ma.
Tzn. ofert może jest ale to bym musiał wysyłać na stanowiska z którymi nic nie mam wspólnego, ogłoszenia w ktorych nawet nie rozumiem zagadnień które wypisują




























Teraz każda firma nawet ta najmniejsza używa botów do przesiewania kandydatów?
Czy po prostu rynek jest tak z-----y, że 3/4 ogłoszeń to ogłoszenia widmo?
Czy po przemieleniu cv przez ai zauważyliście faktyczną poprawę odnośnie ilości odpowiedzi?
#praca #szukampracy #cv #kociohpyta
Ręczne tworzenie cv to strata czasu, podobnie jak wysyłanie cv na jedno ogłoszenie i liczenie, że może się uda.
https://asystentcv.pl/