Wpis z mikrobloga

@Draay: Ja już bym wolał żeby ten śnieg zniknął, ale w przyszłym sezonie mam plan nauczyć się w końcu jeździć na snowboardzie to może będę podzielał wasz zachwyt takimi warunkami z końcem marca :D
  • Odpowiedz
@Draay: Gdzie to? :) Ja wróciłem wczoraj, też walnęło mi jakoś od wieczora 26-ego i waliło jeszcze do popołudnia 27-ego, więc była okazja trochę pofruwać w puchu (ʘʘ)
  • Odpowiedz
No ładnie ;) W tamtych okolicach jeszcze nie byłem. Jechałeś autem/autobusem czy leciałeś? Ja Livigno, dobrze było :)
  • Odpowiedz