@Jariii: nie wiem gdzie tu jest wiocha, zwykle powiedzenie Urszuli co ludzie myślą o zielonym ładzie i pakcie migracyjnym. Wiocha to by była gdyby Braun odpalił gaśnicę, ale na szczęście (jeszcze) nic takiego nie nastąpiło
Oby #xtb jak najszybciej weszlo w Indonezje/Brazylie, cos czuje ze kilka lat max i CFD podzieli los papierosow/alkoholu/gier losowych w mediach EU ( ͡°͜ʖ͡°)
@deziom: a Szczerba i Sterczewski to w jakiej są partii jak nie KO?
@ElPerdedor 5-latek połączyłby te fakty, dlatego wszyscy poza konfą i pisem głosowali przeciw murowi i destabilizowali sytuację na granicy, brzmi logicznie ( ͡°͜ʖ͡°)
Jawny fake news wisi sobie od kilkunastu godzi. Pisowski manipulator nie ma bana i dalej sobie hasa. Zgłoszenia nierozpatrzone od kilku godzin. Ten portal jest memem xD
@Lambo994: przecież jak mąż Witek leżał przez 2 lata na OIOMie to też szpital wydał oświadczenie że działali zgodnie z procedurami. Takie oświadczenie można sobie w dupę włożyć, wiadomo że nie napiszą że doszło do uchybień
#polityka #tusk