Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
UjekF

UjekF

Dołączył 16 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4056
  • Znaleziska 212
  • Mikroblog 3844
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 57
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
29.05.2026, 22:49:31
  • 340
Jak bardzo p-------m pomysłem jest zrobienie sobie samemu podcięcie wędzidełka prącia czyli (frenuloplastyka).

Na znanym lekarzu chcą od 1 do 2k

od 2 tygodni chodzi mi pomysł do głowy żeby to samemu przeprowadzić, zacząłem wcielać plan w życie a mianowicie.

Oglądałem
PiersiowkaPelnaZiol - Jak bardzo p-------m pomysłem jest zrobienie sobie samemu podci...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-30 o 00.33.38

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UjekF
UjekF 30.05.2026, 12:38:02 via Wypiek
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol jakie to ma stężenie można używać zamiast braveran Control ? :D
  • Odpowiedz
Wookash071
Wookash071
28.05.2026, 23:28:49
  • 394
Złożyłem wypowiedzenie w kolchozie. Nie sądziłem, że to wygeneruje takie poruszenie xD
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UjekF
UjekF 29.05.2026, 03:15:23 via Wypiek
  • 4
@Wookash071 @Wookash071 daj więcej info po 16
  • Odpowiedz

359

Mleko w szkle wróciło do łask

Mleko w szkle wróciło do łask

Nabiał w szkle zyskuje na znaczeniu, bo szkło nie wchodzi w reakcję z produktem i nie zmienia jego smaku ani zapachu. Najbardziej dynamicznie rośnie sprzedaż mleka w szklanych opakowaniach. Potencjał mają też kefiry i śmietana.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 28.05.2026, 11:36:44
  • 139
  • #
    ciekawostki
UjekF
UjekF 28.05.2026, 15:26:07 via Wypiek
  • 0
@chandler-bing w DE też tak jest,tam większość kupuje skrzynki i szkło

507

Nawiercili otwory w pniach i wlali żrącą substancję. Ktoś celowo niszczy drzewa

Nawiercili otwory w pniach i wlali żrącą substancję. Ktoś celowo niszczy drzewa

Całkowicie zdrowe drzewa usychają na cmentarzu komunalnym w Złotoryi. Zauważono w ich pniach nawiercone otwory z prawdopodobnie wtłoczoną do środka substancją chemiczną. Miasto nie ma wątpliwości, że to celowe działanie. "Czy tym ludziom aż tak przeszkadzają liście spadające na nagrobki?"

wilgaroksa
z
radiowroclaw.pl
dodany: 25.05.2026, 08:51:48
  • 107
  • #
    absurd
  • #
    mojkrajtakipiekny
  • #
    mohery
  • #
    wiocha
  • #
    katole
  • #
    gruparatowaniapoziomu
UjekF
UjekF 25.05.2026, 17:08:18 via Wypiek
  • 0
@kasyx orkan

798

Fotokabiny w urzędzie? Nie, bo przedsiębiorcy stracą

Fotokabiny w urzędzie? Nie, bo przedsiębiorcy stracą

Prezydent Piekar Śląskich chwali się, że w urzędzie nie zamontuje fotokabin które pozwolą petentom szybko i tanio zrobić zdjęcie do dokumentów, bo lokalny rynek fotografów straciłby źródło dochodów. I jeszcze jest z tego dumna.

AlbertWesker
z
facebook.com
dodany: 24.05.2026, 06:53:14
  • 182
  • #
    polska
  • #
    piekaryslaskie
  • #
    afera
UjekF
UjekF 24.05.2026, 17:55:48 via Wypiek
  • 0
Przecież można samemu dodać zdjęcie w mobywatelu, odmawiałem synowi dowód i sam robiłem mu zdjęcie telefonem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2794

Czy aktorzy dali zlecenie na Konfiture?

Czy aktorzy dali zlecenie na Konfiture?

Konfitura poinformował na swoim kanale o programie Państwo w Państwie Polsatu planowanym na dziś wieczór. Pomimo wieloletniej działalności Samochodozy i Konfitury, media zaczynają się interesować tematem tylko przy zaangażowaniu celebrytów w sytuację.

sosiwoczostkowe
z
polsat.pl
dodany: 26.04.2026, 08:11:51
  • 527
  • #
    prawo
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polska
UjekF
UjekF 26.04.2026, 18:07:57 via Wypiek
  • 5
@radekksk jutro będzie na YT na ich kanale pewnie

673

Dramat 8-latka. Lekarze nie rozpoznali pękniętego wyrostka

Dramat 8-latka. Lekarze nie rozpoznali pękniętego wyrostka

8-letni Fabian trafił do szpitala w Rawiczu z bólem brzucha, wymiotował. Lekarka odesłała go jednak do domu nie rozpoznając rozlanego wyrostka. Gdy stan chłopca się pogorszył, przyjęto go do szpitala, ale właściwą diagnozę postawiono dopiero w innej placówce - wiele godzin później.

Kolekcjoner_dusz
z
interwencja.polsatnews.pl
dodany: 15.04.2026, 14:24:30
  • 215
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    wiadomosci
UjekF
UjekF 16.04.2026, 09:33:51 via Wypiek
  • 7
Ja bym tak stracił syna 2 letniego też ,jeździłem z synem na opiekę nocną to lekarz stwierdził że syn się najadł czegoś i symuluje a brzuch twardy jakby zjadł deskę,koniec końców wyklucilem z żoną SOR a chirurg do nas z pyskiem i syn od razu na stół.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

UjekF
UjekF 16.04.2026, 09:38:40 via Wypiek
  • 0
@disinherited u mnie syn też miał uchyłek meckela,,dwa dni z rzędu chodziliśmy na opiekę nocną na drugi dzień wyklusilismy SOR, chirurg na oddziale do nas z pyskiem że tak późno etc,jak pokazałem wypisy z opieki nocnej która jest w tym samym szpitalu to traktowali nas jak jajko,syn jako jedyny na oddziale miał pokój jedynkę,tragedia,własne dziecko widzieć jak zasypia pod narkozą i idzie pod nóż

1296

[Afera] Pomożecie mi odzyskać buty?

[Afera] Pomożecie mi odzyskać buty?

Minęło już pół roku odkąd wysłałem mu buty. Nie mam ani butów, ani pieniędzy, a na dodatek sam zainteresowany odpula mnie w chamski sposób. Poniżej przedstawiam szczegóły współpracy z pewnym "artystą-przedsiębiorcą" z Radomska.

curiousboi
z
wykop.pl
dodany: 04.04.2026, 09:14:58
  • 404
  • #
    afera
  • #
    radomsko
  • #
    streetwear
  • #
    modameska
  • #
    buty
UjekF
UjekF 05.04.2026, 10:42:18 via Wypiek
  • 2
@SZURUSZUR37 nagle się znalazł czas żeby ruszyć cztery litery

2982

Nagrali córkę Pazurów przed szkołą. "Moja Rita ostatnio się popłakała"

Pokaż treści 18+

Nagrali córkę Pazurów przed szkołą. "Moja Rita ostatnio się popłakała"

Onet usiłuje wybielić i poniekąd "ucywilizować" zachowania celebrytki. Przemilczana zostaje wypowiedź tej pani o tym, że "Konfitura może być pedofilem", przedstawiona jest narracja o tym, że Konfitura dzieci bez zgody nagrywa przed szkołą.

Gandalf_bialy
z
onet.pl
dodany: 02.04.2026, 11:54:41
  • 574
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
UjekF
UjekF 03.04.2026, 04:38:37 via Wypiek
  • 0
@fairchild za dużo power Rangers się na oglądała

348

7,5 mln zł kary nałożone na przychodnię stomatologiczną ze Strzegomia.

7,5 mln zł kary nałożone na przychodnię stomatologiczną ze Strzegomia.

Narodowy Fundusz Zdrowia zażądał zwrotu znacznej części środków i nałożył karę na przychodnię stomatologiczną ze Strzegomia, która miała wykonywać usługi stomatologiczne dla dzieci z podstawowych szkół publicznych.

Zelu06
z
radiosudety24.pl
dodany: 26.03.2026, 12:33:24
  • 72
  • #
    lekarz
  • #
    afera
  • #
    nfz
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
UjekF
UjekF 27.03.2026, 12:37:30 via Wypiek
  • 1
@Yin_i_yang daj znać po 16
pogop
pogop
26.03.2026, 23:04:25
  • 15
Jak bardzo zlym pomysłem jest zakup kontenera mieszkalnego z Chin? XD

Potrzebuję na szybkości gotowego domku letniskowego. Podobne oferty są też w Polsce, ale około 4x drożej. Pytanie tylko, czy taka transakcja z chińczykami nie jest ciut zbyt ryzykowna?

#pytanie #chiny #aliexpress #alibaba #budownictwo #dom #pieniadze
pogop - Jak bardzo zlym pomysłem jest zakup kontenera mieszkalnego z Chin? XD

Potrze...

źródło: Screenshot_20260326_233557_Alibabacom

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UjekF
UjekF 27.03.2026, 04:34:12 via Wypiek
  • 0
@pogop to jest pewnie tylko zadatek jak przy tych małych koparkach z Aliexpres
  • Odpowiedz

646

Afera Gwarancja+ w Media Markt. Wydałem 4300 zł, a po awarii dają mi 1400 zł

Afera Gwarancja+ w Media Markt. Wydałem 4300 zł, a po awarii dają mi 1400 zł

Cześć Mirki i Mirabelki, Chciałem Was ostrzec przed "ubezpieczeniem" oferowanym w sieci Media Markt (Gwarancja+, ubezpieczyciele SPB / Wakam). Moja historia to podręcznikowy przykład tego, jak wielka sieć żeruje na zaufaniu klientów, stosując zapisy, które w mojej ocenie są bezprawne. W

Grzegorzw2d
z
wykop.pl
dodany: 24.03.2026, 19:30:04
  • 211
  • #
    mediamarkt
  • #
    ubezpieczenia
  • #
    prawo
  • #
    oszukujo
  • #
    konsument
  • #
    wykopfejs
UjekF
UjekF 25.03.2026, 19:37:10 via Wypiek
  • 1
@editores wpisz w google ubezpieczenie gap
UjekF
UjekF 25.03.2026, 19:43:29 via Android
  • 1
@editores: ale sam piszesz o aucie i jest opcja dostania kasy bez straty przy kradziezy czy szkodzie własnej.

1938

10 lat temu zmarł @gnida84

10 lat temu zmarł @gnida84

32-letni wówczas Piotr Wojtas przez rok zmagał się z rakiem krwi.

rales
z
wykop.pl
dodany: 25.03.2026, 07:18:37
  • 174
  • #
    gnidamabialaczke
  • #
    gnidawygrywazbialaczka
  • #
    wypijmyzatychcoznaminiesmieszkujo
  • #
    wykop
  • #
    nowotwory
  • #
    pamietamy
UjekF
UjekF 25.03.2026, 19:33:08 via Wypiek
  • 5
@zapomnialem_hasla_do_konta nazywał się @Nwojtek
afer
afer
24.03.2026, 00:27:20
  • 2
najlepszy battlefield do tej pory i lepszego nie bedzie prawdopodobnie, kto gral?moj fav gra dziecinstwa zara obok nfs a tera wraca sie z robota odpala gibona i dalej sie wraca na to buccaner bay pozdro pany
#staregry #fortnite #battlefield #kiedystobylo #zloto #gry
afer - najlepszy battlefield do tej pory i lepszego nie bedzie prawdopodobnie, kto gr...

źródło: 21

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UjekF
UjekF 24.03.2026, 07:37:05 via Wypiek
  • 0
@Lardor na początku tak nie było, u mnie najlepszy BF to bad company 2
  • Odpowiedz

0

Bursztynowa Komnata - Mamy ją Cz.2

Bursztynowa Komnata - Mamy ją Cz.2

Przedstawiam tu sensacyjne nowe fakty dotyczące miejsca ukrycia Bursztynowej Komnaty. Nikt do tej pory nie powiązał tych faktów i poszlak do których ja dotarłem. Bursztynowa Komnata jest już w zasięgu ręki. Ale bez specjalistycznego drogiego sprzętu nie da się jej wydobyć. Zapraszam do współpracy!

super-polska
z
youtube.com
dodany: 17.03.2026, 07:11:16
  • 1
  • #
    historia
  • #
    bursztynowakomnata
  • #
    poszukiwania
  • #
    sensacja
  • #
    ciekawostki
UjekF
UjekF 17.03.2026, 07:15:34 via Wypiek
  • 2
Który to już raz,jak nie to to Wieczorek i złoty pociąg.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pearl_jamik
pearl_jamik
09.03.2026, 20:21:49
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UjekF
UjekF 14.03.2026, 07:48:07 via Wypiek
  • 0
@pearl_jamik w mym sercu na zawsze Emma , a później Geri się wyrobiła.
  • Odpowiedz

467

Kierowcy PKM Tychy zatrzymani przez SG. Fałszywe prawa jazdy

Kierowcy PKM Tychy zatrzymani przez SG. Fałszywe prawa jazdy

Szokujące wyniki kontroli przeprowadzonej przez funkcjonariuszy Straży Granicznej w Tychach. Siedmiu obcokrajowców, którzy na co dzień zasiadali za kierownicami autobusów tyskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej, pracowało nielegalnie

sylwke3100
z
tvs.pl
dodany: 05.03.2026, 17:31:19
  • 106
  • #
    slask
  • #
    tychy
  • #
    imigranci
  • #
    autobusy
  • #
    strazgraniczna
UjekF
UjekF 06.03.2026, 05:28:47 via Wypiek
  • 3
@Grubby tak jeździli bardzo źle,temat na forach był wałkowany od dawna
OCIEBATON
OCIEBATON
27.02.2026, 05:15:42
  • 186
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UjekF
UjekF 27.02.2026, 11:37:47 via Wypiek
  • 1
@bardzospokojnyczlowiek dzisiaj po 1.99 w biedrze do 8 sztuk
  • Odpowiedz
MientkiWafel
MientkiWafel
23.02.2026, 23:23:19
  • 9
Jasna cholera, jeździłem sobie za własnymi sprawami, ciesząc się prawem do palenia gumy, a wyście się na mnie rzucili!
#gimbynieznajo #nostalgia #staregry

MientkiWafel - Jasna cholera, jeździłem sobie za własnymi sprawami, ciesząc się prawe...

źródło: 123

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UjekF
UjekF 24.02.2026, 04:21:46 via Wypiek
  • 0
@vosmor ja to miałem jeszcze szczęście że nie miałem karty pamięci i za każdym razem żeby sobie pojeździć musiałem to przechodzić
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >
  • Tichau

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.03.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.05.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.05.2017

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 07.02.2020

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia