@bomba4 No dobra to potem przejdę na PL, 47zl dzieląc to na kilka osób wychodzi parę zł miesięcznie. Jakbym miał kombinować z Vanced ,który za chwilę znowu będzie problem, jak jakieś 2 lata temu to serio lepiej zaplacic.
Dasz mi kombinacje jak wyjść z tego netflixa do menu? Rodzice coś nacisnęli, wyłączenie prądu nie pomaga, wszelkie kombinacje z pilota nie pomagają a nie dam rady im pomóc na miejscu dzisiaj
Jaki ekogroszek kupujecie? Mam gdzieś ofertę kupna czeskiego 2,2 MJ za 1200 zł, wychodzi 545 za MJ. Znajdzie się coś w podobnej cenie? Kupowanie z pgg chyba mija się z celem jak trzeba doliczyć za transport do KDW a potem od KDW do domu. #pgg #pytanie #dom #ekogroszek #ogrzewanie #wegiel
Kupie stare polskie ciuchy mark takich jak: Mass denim, Clinic Mfe, jigga wear,b3,blackzone,error,etylina,moro,metoda i innych tego typu. Jak ktoś ma w szafie zalegające ubrania to napisz ja pv, ponieważ mogłbym być potencjalnym kupcem. Pozdro!
Mam do sprzedania bilet na koncert PODSIADŁO w Chorzowie
Koncert odbędzie się 2 czerwca 2024 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. W oficjalnej dystrybucji bilety są niedostępne. Bilet odsprzedam w cenie zakupu, to jest za 200 pln. Bilet imienny, ale nikt tego nie sprawdza, a jak ktoś koniecznie chce to można przebukować za 40 pln. Z koncertu muszę zrezygnować z powodów osobistych ( ͡°ʖ̯͡°)
@kawuel Wczoraj w Poznaniu sprawdzali wszystkie bilety przy moim wejściu - trybuny, więc to nie jest tak, że nie sprawdzają. Na ekstraklasie tak nie sprawdzają jak tutaj.. albo mam pecha albo mnie zawsze na jakimś dużym koncercie sprawdzają ( ͡°ʖ̯͡°)
W apce facebooka podczas uruchamiania z automatu włącza mi się marketplace jednakże jest on zewnętrzny, jakby przez przeglądarkę. Reinstalki nie pomagają. Coś można podziałać? #facebook #wirus #internet #realme #android
@dcom Pierwsze co to taki piłkarz powinien iść przed siebie i nie słuchać co tam gadają na trybunach Janusze. Augustyniak na B klasę by się nie nadawał :)
#youtubepremium
Dam znać w czwartek, albo się przypomnijcie :) chociaż u mnie już mam status, że subskrypcja nie zostanie odnowiona
Pierwszy dzień bez premium, ale ogarnę teraz na Ukrainę jak się nie da to poprostu wszyscy w rodzinie zaczną płacić i będziemy w PL xD
No dobra to potem przejdę na PL, 47zl dzieląc to na kilka osób wychodzi parę zł miesięcznie.
Jakbym miał kombinować z Vanced ,który za chwilę znowu będzie problem, jak jakieś 2 lata temu to serio lepiej zaplacic.