Wpis z mikrobloga

Jaki ekogroszek kupujecie? Mam gdzieś ofertę kupna czeskiego 2,2 MJ za 1200 zł, wychodzi 545 za MJ. Znajdzie się coś w podobnej cenie?
Kupowanie z pgg chyba mija się z celem jak trzeba doliczyć za transport do KDW a potem od KDW do domu. #pgg
#pytanie #dom #ekogroszek #ogrzewanie #wegiel
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shatter: Czeski ekogroszek jest z węgla brunatnego. Realnie to na pewno nie ma 22MJ/Kg. Chyba że to jakiś z wyższej półki. Z PGG w tym roku wychodzi drogo bo doliczają transport właśnie do KDW a potem do Ciebie. Mi z 1100zł robiło się już 1600zł. Nie masz tam gdzieś składu co sprzedaje EKOGROSZEK “MEDEX” albo jakiegoś z Kolumbii? Polski ekogroszek jest gorszy od zagranicznego a czeski jest jeszcze gorszy. Piec
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mark-clinton a powiem Ci, że nie mówił mi nic, że to z brunatnego, tylko 1200 luzem, 1300 w worku i deklaruje 22 MJ. Mogę dać Ci numer do składu, ja już nie będę trzeci raz dzwonił dopytywać XDDD na olx widzę czeski z brunatnego za 900, więc nie wiem sam.

Wpisałem w neta ten medex co z tego że wypada taniej jak liczą transport od palety. Ech.

@k-nar worek czy
  • Odpowiedz
  • 0
@Shatter tak transport gratis, póki co pali się spoko ale nie wiem jak się będzie zachowywał przy większym poborze w zime( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz