Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
theBrain

theBrain

Dołączył 13 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5451
  • Znaleziska 656
  • Mikroblog 4795
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 30
theBrain
theBrain 27.10.2021, 06:44:15
  • 0
Nie chce jakiś Mireczek kupić #cyberpunk2077 na xbox one x? Pograłem, przeszedłem fabułę, tyle :) 50zł + wysyłka dhl (10-15zł?), wersja pudełkowa (2cd, mapy, broszurki, etc).
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain
Autor
27.10.2021, 12:55:37
  • 1
@Rkschuwdu: Dzisiaj dograłem do końca będąc w szoku rychłego końca fabuły ;)
  • Odpowiedz
theBrain
theBrain
Autor
28.10.2021, 14:10:38
  • 0
Poszło na allegro, nieaktualne.
  • Odpowiedz
theBrain
theBrain 28.10.2021, 12:48:56
  • 0
Hej #wroclaw
Czy może ktoś opisać jak wygląda akustyka na Stadionie Wrocław, które miejsca warto wybrać na koncert? Płyta mnie nie interesuje, trybuny bardziej, ale nie wiem czy boczne czy na przeciwko sceny, ale z oddali, niżej/wyżej lepiej?
#koncert #muzyka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain
Autor
28.10.2021, 12:54:15
  • 0
@subiel: No dobra, ale byłeś na jakimś koncercie? Które miejsca miałeś? I jak miałbyś porównać to które wybrałbyś następnym razem?

Wiem, że jest ujowo, stąd też pytanie ;)
  • Odpowiedz
m.....o
m.....o
konto usunięte 18.10.2021, 16:20:19 via iOS
  • 1
#samochody #paliwo #cenypaliw #lpg teraz we Władysławowie
m.....o - #samochody #paliwo #cenypaliw #lpg teraz we Władysławowie

źródło: comment_16345740198500riv0Tbu23piQVK9agB.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain 18.10.2021, 17:24:03
  • 0
@mitatuyo: we Wrocławiu na Shell LPG 3,27zł
  • Odpowiedz
theBrain
theBrain 28.08.2021, 17:20:45
  • 0
Mireczki, mam problem z #telefony #xiaomi #redmi 7.
Po włączeniu bluetooth i podłączeniu do słuchawek lub transmitera FM wszystkie aplikacje typu YouTube, spotify, player itd zaczynają się ścinać i klatkować obraz/dźwięk. Efekt jest taki, że obraz klatkuje a dźwięku nie ma w ogóle. Tak jakby urządzenie było niewydajne. Przez ostatnie kilkanaście miesięcy działało wszystko dobrze. Sprawdziłem też na innych telefonach i jest ok. Popsuło się z
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain
Autor
28.08.2021, 20:21:41 via Android
  • 0
@sssabae pakiet i wifi tak samo
  • Odpowiedz
theBrain
theBrain
Autor
11.09.2021, 13:32:31
  • 1
@Marcymon: @sssabae

Ogarnąłem, pomogło wyłączenie/włączenie telefonu.
  • Odpowiedz
Iudex
Iudex
20.07.2021, 05:32:47 via Android
  • 0
Mireczki, planuję dziś lub jutro wpaść do Gdańska poszwedać się po mieście i higlightach z dziećmi, a że mam kawałek to muszę podjechać autem. Gdzie bezpłatnie lub płatnie zaparkować jak najbliżej jakiejś trasy spacerowej po starówce?

#gdansk
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain 20.07.2021, 05:50:32
  • 0
@Iudex: ul. Długie Ogrody, parkometr, ceny znośne, przy samej starówce.
  • Odpowiedz
w.....t
w.....t
konto usunięte 17.07.2021, 16:47:17
  • 4
hej, czy może ktos polecić jakieś ciekawe książki o systemach produkcyjnych? O Toyocie czytałem sporo, chciałbym trochę poznać systemy produkcyjne innych przedsiębiorstw, najchętniej z branży automotive. Słyszałem, że VW oraz Volvo mają stosunkowo znane systemy produkcyjne ale ciężko znaleźć coś sensownego. Dodam tag lean ale niekoniecznie pozycje muszą być z nim powiązane (ale w sumie fajnie byłoby). Dzięki!
#produkcja #automotive #toyota #lean #ksiazki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain 18.07.2021, 04:55:27
  • 1
@wk26t: Zobacz sobie WCM - World Class Manufacturing. Fabryki Fiata chyba stosowały.
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
13.07.2021, 08:00:28 via AMWv2
  • 745
#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #rozwod #zalesie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Mam 35 lat w wieku 27 lat wziąłem rozwód - ożeniłem się w wieku 25 lat, moja żona miała 24 lata.
Rozwód wziąłem z takiego powodu, że moja żona mnie zdradziła i wyszło jeszcze z tego dziecko.
Stwierdziłem, że rzucę wszystko i wyjadę do rodziny do Norwegii do pracy.
Tam, pracowałem i można powiedzieć, że "pracowałem" na
  • 317
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain 13.07.2021, 08:02:18
  • 6550
@AnonimoweMirkoWyznania: Już przegrałeś wpuszczając do domu.
  • Odpowiedz
Bartisss
Bartisss
11.07.2021, 07:53:42 via Android
  • 3
Ktoś wie czy będą jeszcze dostępne dokładnie te chusteczki w #biedronka #dzieci
Bartisss - Ktoś wie czy będą jeszcze dostępne dokładnie te chusteczki w #biedronka #d...

źródło: comment_1625990021ZQiXszSeN54ChixojqUw2v.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain 11.07.2021, 08:00:35
  • 0
@Bartisss: @Bibi_Mechanik: Świetnie sprawdzają mi się w garażu, niech wrócą :)
  • Odpowiedz
rbk17
rbk17
29.05.2021, 08:33:51
  • 0
#mediaexpert #kamerasamochodowa #pytanie #sprzet #komputery

Kupiłem kamerkę samochodową Garmin Dash Cam 56 do niej od razu kartę pamięci 128 Gb i mi nie działa. Wyczytałem gdzieś że trzeba ją sformatować do FAT32 ale system nie chce tego zrobić, zainstalowałem specjalną aplikację a i tak się nie da poprzez kamerkę. Wykrywa ją jako dysk kiedy kamerka podłączona do komputera ale nie jest obsługiwana.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain 29.05.2021, 08:42:36 via Android
  • 0
@rbk17 spróbuj zrobić format karty z poziomu urządzenia, być może zadziała. Mi się tak kiedyś udało.
  • Odpowiedz
GodALLU
GodALLU
19.05.2021, 09:46:01
  • 0
Odwieczny dylemat...
Zdecydujmy raz na zawsze...
Osobiście jestem za wyborem letnie / zimowe , bo co do wszystkiego - to do niczego. Ale może zmienię zdanie. Dojeżdżam do pracy 40 km dziennie i raz w roku na wakacje
#motoryzacja #auto #samochody #mechanikasamochodowa

Co wybrać?

  • Opony wielosezonowe 50.4% (66)
  • Zimowe / Letnie 49.6% (65)

Oddanych głosów: 131

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain 19.05.2021, 10:54:16
  • 0
@GodALLU: Podobnie jak @rafmen: Mam te same opony już 3 rok i polecam. Rocznie ok 20tys km na krajówkach robię i w zimę 2-3 wyjazdy w góry. Rozglądam się już za kolejnymi z racji przebiegu, i na pewno będą wielosezonowe.
  • Odpowiedz
hello_7
hello_7
03.05.2021, 08:29:19
  • 0
Jak wygląda zaświadczenie o szczepieniu? Czy to jest ta niebiesko biała karteczka, którą otrzymuje się w punkcie szczepień, czy muszę jeszcze coś pobierać z pacjent.gov? Będę potrzebowała za 2 tygodnie poświadczenie o szczepieniu na lotnisku po powrocie do kraju, czy to mi wystarczy?
#szczepienia #szczepionka #covid19
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain 03.05.2021, 08:37:49
  • 1
@hello_7: pobierasz zaświadczenie z pacjent.gov.pl
  • Odpowiedz
basssiok
basssiok
28.04.2021, 23:00:32 via Android
  • 0
Co wpisywać w tytule przelewu do #binance ? Chciałem wpłacić euro przelewem SEPA, ten numer referencyjny wystarczy czy coś jeszcze?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain 29.04.2021, 03:21:14
  • 1
@basssiok: nr ref. wystarczy.
  • Odpowiedz
wciesiel
wciesiel
11.04.2021, 09:38:17 via Android
  • 4
Kupuj, kiedy jest krew na ulicach ;) kupione zaraz po delistingu xrp z giełd po sprawie sec #kryptowaluty #xrp
wciesiel - Kupuj, kiedy jest krew na ulicach ;) kupione zaraz po delistingu xrp z gie...

źródło: comment_1618133897SPfZBC8ohDN6WSi9TpaYsb.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain 11.04.2021, 10:22:47
  • 0
@wciesiel: co to za apka?
  • Odpowiedz
theBrain
theBrain 04.04.2021, 15:29:01
  • 0
Czy na #binance można wpłacić z konta w PKO w PLN lub EUR? I wypłaty w drugą stronę?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chlejus
Chlejus
28.03.2021, 12:02:56
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain 28.03.2021, 14:38:21
  • 0
@Chlejus: Tawerna Orłowska, Parking Klify
  • Odpowiedz
theBrain
theBrain 12.03.2021, 06:01:29
  • 84
Mireczki z #czestochowa
Człowiek szuka #praca

Moja mama (51l) od pół roku przechodzi przez dość duże zawirowania dotyczące zatrudnienia.
Latem 2020 postanowiła zmienić pracę po ~10latach pracy jako główny sprzedawca w dużym sklepie z armaturą sanitarną. Niestety praca okazała się totalnym niewypałem + covid, lockdown itd.
Od pół roku boryka się ze stałym zatrudnieniem. Przez 2 miesiące wytrzymała jako sprzedawca pracując bez umowy i będąc ciągłe zwodzoną, po starcie w grudniu lockdownu
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain
Autor
12.03.2021, 06:11:46
  • 52
@wykry: Wiesz co, rozumiem Cie, ale dostając 500zł wypłaty łapiesz się czego możesz :)
  • Odpowiedz
theBrain
theBrain
Autor
12.03.2021, 06:48:14 via Android
  • 0
@d_t_r Tak, poniekąd masz rację. Prawie cały miesiąc, bo były nawet nadgodziny ale za to dostała możliwość tylko odbioru godzin, więc automatycznie liczba h się zmniejszyła.
  • Odpowiedz
Smartek
Smartek
07.03.2021, 17:13:10
  • 0
Jak długo od pierwszych objawów #koronawirus powrócił Wam węch i smak?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain 07.03.2021, 19:16:06
  • 0
@Smartek: 40dni
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 13
  • Strona 5 z 13
  • >
  • http://www.wykop.pl/ludzie/Mozdzek/

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.09.2013

    Komentator
  • Łapacz Błędów
    od 11.06.2014

    Łapacz Błędów
  • Rocznica
    od 29.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.10.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.03.2013

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 13.05.2013

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking