Nie chce jakiś Mireczek kupić #cyberpunk2077 na xbox one x? Pograłem, przeszedłem fabułę, tyle :) 50zł + wysyłka dhl (10-15zł?), wersja pudełkowa (2cd, mapy, broszurki, etc).

theBrain



źródło: comment_1618133897SPfZBC8ohDN6WSi9TpaYsb.jpg
PobierzKomentator
od 11.09.2013
Łapacz Błędów
od 11.06.2014
Rocznica
od 29.12.2025
Gadżeciarz
od 03.10.2013
Mikroblogger
od 19.03.2013
Kolarz
od 13.05.2013
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking