Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
theBrain

theBrain

Dołączył 13 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5451
  • Znaleziska 656
  • Mikroblog 4795
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 30
qwer1312
qwer1312
qwer1312
21.11.2020, 05:56:20
  • 3
Nie ma to jak dobry początek dnia
#koronawirus
qwer1312 - Nie ma to jak dobry początek dnia
#koronawirus

źródło: comment_1605938175eshpcdxFkwRabdtGO0QsZS.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain 21.11.2020, 05:58:00
  • 0
@qwer1312: Kiedy robiłeś test? Też czekam na wyniki z diag.
  • Odpowiedz
theBrain
theBrain 19.11.2020, 18:51:42
  • 0
Smak i węch is dead. Gdzie we #wroclaw zrobię szybki wynikowo test na #koronawirus ?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain
Autor
19.11.2020, 19:06:50
  • 2
@krokof: @Wychwalany: Wynik testu jest dla mnie podkładką do pracy zdalnej w moim zawodzie 100% płatnej.
  • Odpowiedz
theBrain
theBrain
Autor
19.11.2020, 19:18:18
  • 2
@Megidox: Robiąc prywatnie test trzeba chyba później zgłosić do POZ, który decyduje czy domowa izolacja czy szpital i wystawia ogólnie l4. Mam zamiar poddać się sam domowej izolacji i homeoffice.
  • Odpowiedz
theBrain
theBrain 08.11.2020, 11:30:23
  • 0
Ktoś ma wolny slot na #youtubepremium ? Dołączę na minimum 6msc z góry.
#youtube
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain
Autor
08.11.2020, 11:47:25 via Android
  • 0
@paciak11 brak reklam, działanie w tle. Coś tam jeszcze. Używam ostatnio częściej niż Spotify, więc chcę spróbować się przesiąść.
  • Odpowiedz
theBrain
theBrain
Autor
08.11.2020, 12:14:56 via Android
  • 0
@paciak11 podaj proszę ;)
  • Odpowiedz
theBrain
theBrain
Autor
08.11.2020, 12:29:27 via Android
  • 0
@paciak11 ok, czyli to działa tylko na tel? Czy logując się przez to na smarttv też zadziała?
  • Odpowiedz
P.....a
P.....a
konto usunięte 06.11.2020, 11:04:58
  • 0
Na jakiej stronie jest koronaranking innych państw?
#koronawirus
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain 06.11.2020, 11:29:15
  • 1
@Podobny_do_Czlowieka: Klik
  • Odpowiedz
theBrain
theBrain 06.11.2020, 04:23:50
  • 0
Dołączę do rodzinki, najlepiej od razu 6miesięcy.
#youtubepremium
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hejtel
Hejtel
05.11.2020, 13:49:17
  • 2
Pytanie do ekspertów, co się musi wydarzyć by ta światowa panika przestała istnieć? Kiedy będzie "normalnie" ?? Jak będzie w końcu ta szczepionka? czy jak ludzie zrobią rewolucję na ulicach bo sytuacja gospodarcza będzie aż tak zła?
#koronawirus
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain 05.11.2020, 13:51:27
  • 2
@Hejtel:

Kiedy będzie "normalnie" ?


Witam, chyba nigdy.
  • Odpowiedz

427

"Protesty są rejestrowane, będą wyciągane konsekwencje" informuje policja.

"Protesty są nagrywane, będą wyciągane konsekwencje" informuje policja. Przekleństwa, mowa nienawiści, blokowanie skrzyżowań w trakcie przemarszu przez Grudziądz. Szkoda tylko, że strajki w tym mieście odbywają się spokojnie, a policja razem z PiS-em chce zastraszyć protestujących.

nophp
z
egrudziadz.pl
dodany: 27.10.2020, 13:02:39
  • 43
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    protest
  • #
    aborcja
  • #
    policja
  • #
    bekazpisu
theBrain
theBrain 28.10.2020, 06:03:31
  • 3
Grozisz mi?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

theBrain
theBrain 22.10.2020, 05:09:09
  • 0
Dobra Mireczki, Jakie macie gierki do polecenia z gatunku skradanek, survival horror?
Do tej pory ograłem A Plague tale, Dishonored 2, Resident Evil: biohazard, Obcy izolacja + Amnesia/Outlast na PC.
Game pass lub wolny rynek.
#xboxone
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain
Autor
22.10.2020, 05:23:30
  • 0
@Irritum: o tym zapomniałem, już po.
@baldi: Dobry kierunek, thx.
  • Odpowiedz
ElCidX
ElCidX
14.10.2020, 11:26:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki budowlane, czym podrównać taki sufit i ściany? Sufit bym trochę skuł, zagruntował i wyrównał gładź szpachlowa będzie ok? Tak samo do ścian. Sufit nie będzie robiony super prosty tak aby wizualnie było ładniej po prostu. Ma być tanio i w miarę ładnie bo to tylko odświeżenie piwnicy. Słucham państwa #budownictwo #majsterkowanie #remontujzwykopem #remont
ElCidX - Mirki budowlane, czym podrównać taki sufit i ściany? Sufit bym trochę skuł, ...

źródło: comment_1602674781rLOFMx0uSW0xONeTSPGWYI.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain 14.10.2020, 11:29:21
  • 47
@ElCidX: klej płyty gk
  • Odpowiedz
Devih
Devih
13.10.2020, 15:48:09
  • 0
Nokian WR D4 - czy któryś z Mirków jeździł nimi w zimę? Zastanawiam się nad ich zakupem 205/55/R16, bo w sumie najtańsze z tych 2020 roku. Ewentualnie coś innego tak do 300 zł sztuka?
#opony #wulkanizacja #motoryzacja #samochody
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain 13.10.2020, 15:52:04
  • 1
@Devih: Jeździłem, bdb.
  • Odpowiedz
czeslav87
czeslav87
czeslav87
13.10.2020, 09:56:12
  • 1
#budownictwo #ogrzewanie #wykonczenia

Hej, mam pytanie. Od pół roku mieszkamy w nowym domu od dewelopera. W związku z nadejściem sezonu grzewczego próbuje opanować działanie podłogówki. Abstrachując od faktu, że deweloper od roku nie może nam dostarczyć schematów i mamy nieopisany rozdzielacz, to próbuje ustawić przepływy. Generalnie chciałem zacząć od ustawienia 2l/min na każdy węzeł. Z filmów i tego co wyczytał w Internecie zrozumiałem, że reguluje się
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain 13.10.2020, 09:57:15
  • 0
@czeslav87: może masz za mało wody w instalacji?
  • Odpowiedz
Poluros
Poluros
Poluros
08.10.2020, 11:10:30
  • 1
Siemanko
Mircy, mam ponad 100zł w miedziakach i srebrnikach (do 20gr). Co mam z tym zrobić? Myślałem iść do banku dokonać wpłaty na konto, ale chyba zostane znienawidzony przez obsługę i rosnący sznur kolejki. Orientujecie się czy może jednak mają w bankach jakieś maszyny do liczenia bilonu?
W UK są automaty do wymiany "drobnych" na "grube", u nas nie widziałem takich wynalazków. Trochę fajna sumka się uzbierała, a wiecznie w siatce nie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain 08.10.2020, 12:53:53
  • 1
@Poluros: Idź śmiało do Banku ale posegreguj to w papierowe rulony po np. 1-5zł (osobno 1,2,5gr). Kiedyś tak wymieniałem właśnie ok 100zł.
  • Odpowiedz
s.....s
s.....s
konto usunięte 08.10.2020, 10:51:18 via Android
  • 16
Z tego wrażenia poyebalem daty, więc jeszcze raz ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przyjmuję zapisy na powrut w 2022 roku... ( ͡º ͜ʖ͡º)
W komentarzach śmiało proszę rozkręcać karuzelę transferową.
#f1 #powrutcontent #kubica
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain 08.10.2020, 10:55:07
  • 2
@szunis: 2022: Ślad Ferrero. 100%info
  • Odpowiedz
czupek
czupek
czupek
03.10.2020, 18:02:40
  • 2
Jawna szpila w Gleba
#zuzel
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain 03.10.2020, 18:05:40
  • 0
@czupek: +J. Holder
  • Odpowiedz
theBrain
theBrain 03.10.2020, 18:11:40
  • 1
@czupek: Gleb DK we Wrocławiu, młody Holder Toruniu. Markowi chodziło aby DK były przyznawane tylko Polakom (pomijam obywatelstwo Gleba)
  • Odpowiedz
theBrain
theBrain 25.09.2020, 04:47:44
  • 0
Halo Mireczki z #gdansk a bardziej #sopot
Doradźcie, proszę, gdzie blisko można zaparkować auto w tygodniu chcąc pospacerować w Lasach Sopockich/ lub na południe od Ogrodu zoologicznego?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain
Autor
25.09.2020, 05:02:26
  • 0
@venom_inside:

w oliwskich albo przy kuzni wodnej albo dworze


Bardzo fajne miejsca, dzięki.
  • Odpowiedz
BezKrakaNiePograszMakaroniarzu
BezKrakaNiePograszMakaroniarzu
23.09.2020, 06:13:45 via Android
  • 28
No jak tam, dupska nasmarowane? Ostatni moment na s----------e z rynku nieruchomości jest do końca roku, potem Vateusz was dojedzie. Najnowszy wyrok TSUE w sprawie najmu to jest autostrada do wprowadzenia zmian w opodatkowaniu najmu. Krótko mówiąc rząd wyciąga z szafy gotowe projekty u------a inwestujących w nieruchomości pod najem. Od 1 stycznia będzie ogień w tym temacie.

#nieruchomosci #patodeweloperka #najem #deweloperka
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain 23.09.2020, 06:17:13 via Android
  • 6
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu możesz podlinkowac jakiś artykuł wyjaśniający?
  • Odpowiedz
Altru
Altru
22.09.2020, 08:16:13
  • 1
Myślę sobie rok nie był taki zły. Samochód sprawny. Nic się z nim nie dzieje. Wyszedłem tylko ze sklepu i widzę jak chłop wycofał w tył mojego samochodu. Lekka obcierka.
Zderzak plastikowy się maluje czy wymienia?
Altru - Myślę sobie rok nie był taki zły. Samochód sprawny. Nic się z nim nie dzieje....

źródło: comment_1600762570HZ1wYMxJevT7Y3f8CypKh4.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain 22.09.2020, 08:17:55
  • 1
@Altru: Jeśli tam nie ma pęknięcia to to jest do ogarnięcia polerką ;)
  • Odpowiedz
theBrain
theBrain 22.09.2020, 08:28:07
  • 0
@Altru: Standard, zidiociałe społeczeństwo.
  • Odpowiedz
theBrain
theBrain 20.09.2020, 16:36:07
  • 0
Mirki z #chorwacja
Jak wygląda temp wody w czerwcu? Warto, czy za wcześnie? Planujemy przyszłoroczny urlop w okolicach Dubrownika, ale mamy obawy aby nie trafić na Bałtycką temp. wody.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

theBrain
theBrain
Autor
20.09.2020, 16:44:09
  • 0
@szunis: Człowieku, cyferki z google nie oddają odczuć ludzi, którzy byli w tym czasie na miejscu.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 13
  • Strona 7 z 13
  • >
  • http://www.wykop.pl/ludzie/Mozdzek/

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.09.2013

    Komentator
  • Łapacz Błędów
    od 11.06.2014

    Łapacz Błędów
  • Rocznica
    od 29.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.10.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.03.2013

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 13.05.2013

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking