Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Szala
Szala

Szala

Dołączył 14 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 29799
  • Znaleziska 16383
  • Mikroblog 13416
  • Obserwujący 19
  • Obserwowane 101

135

"Czeka go proces". Pełnomocnik Dawida Kacprzyka ostrzega byłego ordynatora

"Czeka go proces". Pełnomocnik Dawida Kacprzyka ostrzega byłego ordynatora

Pełnomocnik Kacprzyka, mecenas Jacek Dubois zapowiedział pozew przeciwko byłemu ordynatorowi oddziału chirurgii w Szpitalu Południowym w Warszawie. - Jeżeli w ciągu najbliższych godzin Emil Jędrzejowski nie odwoła zniesławiających, oszczerczych i nieprawdziwych informacji wówczas czeka go proces

freedomseeker
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 20 godz. i 57 min temu
  • 50
  • #
    afera
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    prawo
Szala
Szala
Szala 29 min temu via Wykop
  • 1
Kacprzyk to niech lepiej martwi się o siebie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Szala
Szala
Szala wczoraj, 08:10:33
  • 1
Cześć,

Z racji tego, że ktoś ostatnio tutaj wrzucał wpisy o podejściu #xkom do gwarancji oraz bardzo wysokich cenach zestawów z RTX5090 FE, naszło mnie na przemyślenie.

Jak to jest, że jako jedyni w kraju mają masę zestawów z RTX5090 Founders Edition, a niby nie są już ich dystrybutorami w Polsce (Nvidia zaczęła je dystrybuować niby sama). Jednocześnie same karty od dawna nie były dostępne na stronie #nvidia
Szala - Cześć, 

Z racji tego, że ktoś ostatnio tutaj wrzucał wpisy o podejściu #xkom...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szala
Szala
Szala
Autor
23 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 0
@RobinSchudl: oferta wisi od dłuższego czasu, wczoraj obniżyli wreszcie trochę ceny i wpadły na peppera. Tak więc coś tam na pewno sprzedają. Więc wątpię, że to 3 sztuki co im zostały po współpracy z NVIDIA. :-)
  • Odpowiedz
Szala
Szala
Szala
Autor
16 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 0
@RobinSchudl @draco87pl : no to już wiadomo dlaczego nie ma tanich foundersów, za to są drogie zestawy xkom :-)
Szala - @RobinSchudl @draco87pl : no to już wiadomo dlaczego nie ma tanich foundersów...

źródło: 1000063388

Pobierz
  • Odpowiedz
Szala
Szala
Szala
Autor
16 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
Same części poza grafiką 8600zł
Szala - Same części poza grafiką 8600zł

źródło: obraz_2026-06-24_180057398

Pobierz
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
22 godz. i 55 min temu
  • 1
agenci promptują agentów, którzy piszą kod
#sztucznainteligencja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szala
Szala
Szala 22 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 1
new concept, only loops!!!!1111one ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Szala
Szala
Szala 17 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 0
@Arkass: wiadomo, nie chodzi o generowanie jak największej liczby tokenów w Anthropic
  • Odpowiedz

178

Kremlowskie złoto znika. Putin chce głowy szefowej Banku za zbyt mocnego rubla

Pokaż treści 18+

Kremlowskie złoto znika. Putin chce głowy szefowej Banku za zbyt mocnego rubla

Od początku roku z rosyjskich rezerw wyparowało ponad 34 tony złota, a Narodowy Fundusz Dobrobytu gwałtownie się kurczy. Mimo spadku inflacji do 5,3% i obniżki stóp do 14,5%, na Kremlu szykuje się brutalna rekonstrukcja. Elwira Nabiullina znalazła się na celowniku Putina i oligarchów jej polityka

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: wczoraj, 05:48:05
  • 52
  • #
    polityka
Szala
Szala
Szala 19 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 1
Nie wiadomo czy dostanie głowę przed tym jak nieostrożnie przejdzie koło otwartego okna
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

419

Szok po wywiadzie ordynatora. Padło żądanie wejścia prokuratury

Szok po wywiadzie ordynatora. Padło żądanie wejścia prokuratury

Wywiad byłego ordynatora Szpitala Południowego w Kanale Zero wywołał lawinę komentarzy. Lekarz zarzucił byłym władzom pl

PIAN--A_A--KTYWNA
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: wczoraj, 06:23:44
  • 87
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    konowalposting
  • #
    afera
  • #
    polityka
Szala
Szala
Szala 22 godz. i 38 min temu via Wykop
  • -1
No ale zaraz, czegoś nie rozumiem. Czyli o wszystkim wiedział od miesięcy i nie zgłosił tego nigdzie (np. do prokuratora)?
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Szala
Szala
Szala 20 godz. i 8 min temu via Wykop
  • -2
@dark5: gdzie zgłaszasz podejrzenie popełnienia przestępstwa:
- policja/prokuratura
- prywatna wiadomość do prezydenta miasta + próba spotkania się
Szala
Szala
Szala 20 godz. i 2 min temu via Wykop
  • -2
@KochanekAdmina: czy prezydenta miasta, który był kandydatem na prezydenta kraju z ramienia tej samej partii byłby mniej upolityczniony niż prokuratura?

Powodem zwolnienia było coś innego - słusznie czy nie to druga sprawa.
toniemozebycprawda
toniemozebycprawda
23 godz. i 20 min temu
  • 0
szukam obudowy do PC w budżecie 300-400 PLN, z naciskiem na bardzo dobry przepływ powietrza. obecnie mam KRUX LEDA, ale temperatury sa masakrycznie wysokie, przy zdjęciu szkła frontowego i zostawieniu siateczki jest troche lepiej, ale chyba nie o to chodzi.
#pcmasterrace #pc #kiciochpyta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szala
Szala
Szala 23 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 1
0 PLN, z naciskiem na bardzo dobry przepływ powietrza. obecnie mam KRUX LEDA, ale temperatury sa masakrycznie wysokie, przy zdjęciu szkła frontowego i zostawieniu siateczki jest troche lepiej, ale chyba nie o to chodzi.


@toniemozebycprawda: Bierzesz lian li 207 albo większe modele jak potrzebujesz

Jaki masz zestaw?
  • Odpowiedz
Szala
Szala
Szala 22 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 2
@toniemozebycprawda: w tej graficze wystarczy zmienić paste i będzie znowu chłodna

W sumie jak masz jakiś budżet na zmianę to może moglibyśmy Ci to ogarnąć u nas w #dspc - jako całość. :-)
  • Odpowiedz

370

Ponad 3 mln zł kary dla Neonet

Ponad 3 mln zł kary dla Neonet

Neonet publikuje nieprawdziwe dane o dostępności i terminach wysyłki niektórych produktów, które sprzedaje na platformie Allegro. Nie informuje również o niedostępności kupionego towaru.

kar0I3k
z
uokik.gov.pl
dodany: wczoraj, 06:35:09
  • 30
  • #
    neonet
  • #
    uokik
  • #
    oszukujo
  • #
    oszustwo
  • #
    januszebiznesu
Szala
Szala
Szala 22 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 28
@przebrzydlak: można powiedzieć inaczej, @allegro od dawna walczy ze swoimi sprzedawcami, którzy płacą im prowizje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
stroopski
stroopski
stroopski
przedwczoraj, 09:01:52
  • 40
Jak @x-kom naprawia karty bez otwierania obudowy?

Tak, nie przewidziało wam się.. x-kom wymienił pasty termoprzewodzące i przeprowadził konserwację układu chłodzenia w GPU bez fizycznego otwarcia. Może żyję pod kamieniem, ale nie przypominam sobie, żeby powstała technologia umożliwiająca taką operację bez ingerencji w plombę producenta, która po "naprawie" nadal znajduje się na śrubie w idealnym stanie. Po kolei.

Kupiłem u nich kartę Gigabyte RX 9070 XT Gaming OC. Karta po 3 miesiącach zaczęła
stroopski - Jak @x-kom naprawia karty bez otwierania obudowy?

Tak, nie przewidziało ...

źródło: 21majEkspertyza

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szala
Szala
Szala wczoraj, 06:09:49 via Wykop
  • 2
@stroopski: no @x-kom poleciał ostro z jakością.

Miałem dobry przypadek, który może też powinienem opisać. Chciałem sobie kupić 9600x bo mieli na outlecie. Przyszedł... Uszkodzony (zniszczone pady na spodzie).

Odsyłam do nich bo wysyłają towar uszkodzony. A oni odrzucają i uwaga wystawiają korektę na slownie
  • Odpowiedz
ag3nt
ag3nt
ag3nt
22.06.2026, 22:35:22
  • 2
Ale odklejka Gabena, 4400 i 5700 za takie g---o XD

#steam #pcmasterrace
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szala
Szala
Szala przedwczoraj, 06:01:09 via Wykop
  • 1
@ag3nt: i w formacie mniejszym od itx, względnie cichy
  • Odpowiedz

1525

97 proc. pacjentów kliniki szpitala MSWiA było przyjmowanych poza kolejką

97 proc. pacjentów kliniki szpitala MSWiA było przyjmowanych poza kolejką

Kontrola NFZ w klinice Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA wykazała, że 97,1 proc. pacjentów przyjmowano poza kolejką, z pominięciem zasad. Zgodnie z badaniami pacjenci mający skierowanie z gabinetu prywatnego lekarza pracującego w publicznej placówce w 90 proc. przypadków czekają średnio o 20 pr

airaG
z
zero.pl
dodany: 22.06.2026, 21:20:20
  • 110
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Szala
Szala
Szala przedwczoraj, 05:55:07 via Wykop
  • 1
Przyjdzie Pan na wizytę prywatną za 500zl/5min i potem widzimy się w szpitalu

Jest tak odkąd pamiętam.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1222

Browar Perła dostał 40 baniek z pieniędzy podatników na FIT piwko

Browar Perła dostał 40 baniek z pieniędzy podatników na FIT piwko

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) miało przyznać prawie 40 mln zł browarowi Perła na "nowatorski" projekt.

Poza-kontrolo
z
businessinsider.com.pl
dodany: 21.06.2026, 19:03:33
  • 116
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
Szala
Szala
Szala 21.06.2026, 22:29:58 via Wykop
  • 50
@PomaranczkiPapaja: właśnie odkryłeś magiczną recapture, gratulujemy tutaj 40m dotacji
niegwynebleid
niegwynebleid
21.06.2026, 19:36:25
  • 0
Ociechui - czas leci i okazuje się że mój super komp ma 6 lat.
Mógłbym robić upgrade, ale u mnie jest skapywanie z kompa do gier na komp biurowy.
Mam pytanko - na czym teraz oprzeć takiego średniaka do gier? Wiem, że pamięć skoczyła, grafika zapewne też - w końcu trzeba na czymś generować AI porn. Nie potrzebuję nic supermocnego co przestanie być super za pół roku, ale jednak coś co uciągnie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szala
Szala
Szala 21.06.2026, 21:49:22 via Wykop
  • 2
@niegwynebleid: możemy podejść od drugiej strony, w co chcesz pograć i na jakich ustawieniach :-) Co miałeś teraz?

Chętnie Ci pomożemy w #dspc dspc.pl
  • Odpowiedz

106

Ropa potaniała o 30 proc., benzyna w Polsce tylko o 52 grosze

Ropa potaniała o 30 proc., benzyna w Polsce tylko o 52 grosze

3 maja 2026 r. ropa Brent kosztowała 113,88 dolara za baryłkę. 16 czerwca jej cena spadła do 79,46 dolara. To przecena o 30,2 proc. Impulsem do zmiany cen były doniesienia o memorandum USAIran i perspektywie ponownego otwarcia Cieśniny Ormuz. Rynek surowcowy zareagował natychmiast dużymi przecenami

XeNinja
z
filarybiznesu.pl
dodany: 20.06.2026, 14:46:17
  • 29
  • #
    orlen
  • #
    paliwo
  • #
    iran
  • #
    polityka
  • #
    gospodarka
Szala
Szala
Szala 21.06.2026, 07:08:56 via Wykop
  • 12
Wystarczy porównać ceny na tle Europy, żeby zrozumieć dlaczego teraz nie było dużego spadku plus pamiętać o tym, że przez jakiś czas nie było akcyzy, mniejszy VAT i ceny sterowane centralnie, żebyśmy nie nakryli się kapciami przy dystrybutorze.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

czysto_losowy_nick
czysto_losowy_nick
czysto_losowy_nick
20.06.2026, 22:55:21
  • 25
Właśnie obliczyłem moje miesięczne wydatki i wyglądają następująco:
12 000 zł – leasing za Porsche Cayenne
8000 zł – rata za apartament w prestiżowej lokalizacji
2500 zł – czynsz, media i ochrona
6000 zł – catering dietetyczny i luksusowe restauracje
4000 zł – markowe ciuchy i medycyna estetyczna
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szala
Szala
Szala 21.06.2026, 06:28:34 via Wykop
  • 1
@czysto_losowy_nick: wszystko się zgadza poza końcówką, nie współczują.
  • Odpowiedz
grzegorz-62526
grzegorz-62526
grzegorz-62526
20.06.2026, 19:31:13
  • 0
#pc #pcmasterrace
Oceńcie mój plan na modernizacje kompa, czy jest sens iść w dzisiejszych czasach w płyte na ddr4? Chciałbym pograć sobie docelowo w wieśka 4 po wymianie grafiki
obecnie:
i5 4690
1050ti
16gb ram ddr3
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szala
Szala
Szala 20.06.2026, 19:35:16 via Wykop
  • 2
@grzegorz-62526: jak to tylko pod Wieśka to lepiej poczekać. Może ram się uspokoi do premiery
  • Odpowiedz
sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3
20.06.2026, 19:19:46
  • 0
Doradźcie jaki kąkuter złożyć dla 11-latka. Zastosowanie: 100% giercowanie. Budżet 2.5-3k za samą budę
#komputery #pcmasterrace
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szala
Szala
Szala 20.06.2026, 19:34:25 via Wykop
  • 0
@sruba_m3: jakiś am4 + może RX7600. Jak chcesz to mogę zerknąć czy buda mi się coś sensownego za 3k zrobić u nas w #dspc ale może być ciężko. Łatwiej byłoby na używkach coś sensownego zrobić
  • Odpowiedz

58

Domański porozmawia z francuskim rządem by zwolnić Chwalińską z podatku XD

Domański porozmawia z francuskim rządem by zwolnić Chwalińską z podatku XD

Minister finansów będzie prowadzić rozmowy w sprawie Mai Chwalińskiej która podniosła z kortu ponad 6 milionów złotych nagrody, by ta została zwolniona z podatku we Francji i mogła się nacieszyć jak największą sumą. A czy w waszych "groszowych" kwestiach w US politycy lobbują byście nie stracili?

michalxd21
z
businessinsider.com.pl
dodany: 19.06.2026, 10:49:12
  • 21
  • #
    tenis
  • #
    polityka
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
Szala
Szala
Szala 20.06.2026, 05:59:42 via Wykop
  • 3
@LudzieToDebile: bo chce ja opodatkować u nas wyższa stawka, spokojnie
Szala
Szala
Szala 20.06.2026, 07:02:59 via Wykop
  • 1
@Chris_Karczynski: był już taki piłkarz w swoim chryslerze
Szala
Szala
Szala 19.06.2026, 22:43:10
  • 4
W zasadzie jak tyle wydajemy na #lekarz100k #lekarz to czemu nie ściągnąć prawdziwych specjalistów z zachodu, skoro są tansi i nie potrafią tak kombinować jak nasi? Byliby normalnie dostępni, rozwijali się i uczyli nowych metod itd. Może to jest plan :-)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szala
Szala
Szala
Autor
19.06.2026, 22:50:30 via Wykop
  • 0
@Matii323: teraz przy rozwoju AI i tłumaczeń z nimi związanymi to przestanie być niedługo problemem
  • Odpowiedz
Szala
Szala
Szala
Autor
19.06.2026, 22:56:36 via Wykop
  • 0
@Anomalocaracid: ciekawe czy tam też są takie patologię i zarabianie na 3 etatach w tym samym czasie

https://worldpopulationreview.com/country-rankings/doctor-pay-by-country
  • Odpowiedz
Szala
Szala
Szala
Autor
20.06.2026, 04:55:07 via Wykop
  • 0
@Anomalocaracid: no dobra, na trzech kontraktach :-)
  • Odpowiedz

76

MAGA już kocha Ukrainę, wielka zmiana, przypadek? 2:11 min

MAGA już kocha Ukrainę, wielka zmiana, przypadek? 2:11 min

Chyba coś się stało na ostatni szczycie G7, bo jedna z propagandystek (czy jak to nazwać) która z całego serca nienawidziła Ukraińców, nagle zmieniła zdanie. Chodzi o panią Laure Loomer. Pani Laura tłumaczy się że była pod wpływem rosyjskiej propagandy i że to dla tego miała takie złe zdanie o UA..

Etyczna_Pogarda
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 16:04:06
  • 17
  • #
    ukraina
  • #
    maga
  • #
    trump
  • #
    usa
Szala
Szala
Szala 19.06.2026, 21:23:11 via Wykop
  • 9
Widać, że przelew nie przyszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spokojnie u nas też zaraz to będzie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
19.06.2026, 14:56:48
  • 285
#pcmasterrace Brać ten zestaw?
Pls, odpiszcie szybko!
nieparzystokopytny - #pcmasterrace Brać ten zestaw? 
Pls, odpiszcie szybko!

źródło: HLK1RQVXcAEnhYw

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szala
Szala
Szala 19.06.2026, 15:07:23 via Wykop
  • 14
@nieparzystokopytny: dopłacić do Pentium III, uważaj, żeby Ci okrojonej grafiki nie dali pod tym 32MB
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Rafau0142

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.10.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.08.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.05.2017

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 22.02.2016

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking