Jaką przeglądarkę internetową obecnie możecie polecić ? Bo chrome z tym ublockiem mnie w------o (lite słabo blokuje) #windows #windows11 #przegladarki #internet #chrome
@Parmenides69: bardzo spoko, grałem krótko po premierze i mega mnie wciągnęło, a teraz tylko lepiej jest bo sporo poprawili/dodali Mówie to jako fan JA2, które w różnych wersjach przeszedłem z 15razy
Znalazlem metode na bycie w nieskończoność nowym klientem na platformach takich jak #pysznepl #ubereats #wolt #glovo ale też aliexpress itd. Metoda nie wymaga zakupu nowych starterow, dziala już od wielu miesięcy bez żadnych przeszkód. Masz pokazane wszystko krok po kroku, jestem w stanie udowodnić, że korzystam z niej cały czas. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, żeby oszczędzać na każdym
Nazwijcie mnie noobem ale kampania Cienia Śmierci nawet na normalu to hardcore,podstawkę byłem w stanie skończyć bez poradników oraz na poziomie trudnym. Nie wiem na czym to polega ale po raz pierwszy w życiu gracza tak nachalnie wykorzystuje mechanikę botów bo grając normalnie bym po prostu nie dał rady.
Mimo że banki kuszą wygodą aplikacji i płatności bezgotówkowych, Polacy coraz wyraźniej odwracają się od cyfrowych rozwiązań. W obliczu kryzysów i niepewności to nie konto w banku, lecz gotówka w portfelu staje się prawdziwym gwarantem bezpieczeństwa.
Wskaż przedmiot, usługę lub czynność, która w ostatnim czasie poprawiła komfort, zdrowie, bezpieczeństwo lub prywatność w Twoim życiu.
Od 4 lat rozmawiamy na tagu #mirekmasterclass o wszelkich usprawnieniach życia. W skrócie: polecasz rzeczy dzięki którym żyje Ci się lepiej, a w komentarzach nawiązujemy dyskusje, z których rodzą się kolejne pomysły. Każdy może polubić rozwiązania z których też korzysta, aby pomóc społeczności dokonywać trafnych zakupów z polecenia. Tag obserwuje już ponad 6590
#jedzenie71 #wroclaw Nie cała gastronomia zamieniła się w patologię. Miałem ostatnio okazję zjeść jeden z najlepszych kebabów w moim źyciu. Z karkówki. Teoretycznie pół kilowy, realnie znacznie cięższy. W mięciutkiej bułce z sezamem, a nie takiej przeciętnej z selgrosa czy hambexu. Był na tyle duży, że dla odmiany musiałem sobie pomagać sztućcami - sama gęba nie wystarczyła. Był na tyle duży, że nie dałem rady zjeść go w całości, co rzadko mi
#poznan Jak teraz jest nowa cena za parkowanie dla mieszkańców to w jaki sposób mogę kupić taki tańszy bilet na parkowanie np. w apce banku? Ani w Mobilet ani w apce Millenium nie widzę takiej opcji. Znowu wprowadzili coś na hurra i nie da się z tego korzystać? #mobilet #bankmillennium
#windows #windows11 #przegladarki #internet #chrome