Wpis z mikrobloga

Jak wy możecie spać takiej temperaturze. Jak budzę się przy mniej niż 22 to zamarzam


@H_Moody: 24*c idealne do spania. w dzien to tak 25+, lazienka 27-28
  • Odpowiedz
@wybryk_natury: ja czasem testuje dom jak będzie temperatura jak wyłączę piec na weekend, bo gdzieś jadę xD ale rekordowo spadło do 18,4st. XD przy 13 by mnie chyba różowa zabiła xD
  • Odpowiedz