Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sebool12

sebool12

Dołączył 15 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 43266
  • Znaleziska 9820
  • Mikroblog 33446
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 144
sebool12
sebool12 06.09.2020, 17:32:17
  • 0
siatka z dołu screena jest ekskluzywna tylko dla jakiegoś skina? patrze u siebie i nie mam tej siatki, a domyślnie jest chyba na AX'ie
#warzone
sebool12 - siatka z dołu screena jest ekskluzywna tylko dla jakiegoś skina? patrze u ...

źródło: comment_1599413510EC7a7LGcqvYC1FhWsckTli.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arekt
Arekt
06.09.2020, 17:50:14
  • 1
@sebool12: to jest chyba ten pierwszy albo drugi
  • Odpowiedz
sebool12
sebool12
Autor
06.09.2020, 17:59:24
  • 0
@Arekt: ale jaja, rzeczywiście, to ten drugi
mimo, ze w lobby wygląda zupełnie inaczej
sebool12 - @Arekt: ale jaja, rzeczywiście, to ten drugi
mimo, ze w lobby wygląda zup...

źródło: comment_1599414872oJsLPruRQxedxL8pofZPip.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
sebool12
sebool12 06.09.2020, 16:55:44
  • 7
siadło xd
#warzone
sebool12 - siadło xd
#warzone
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arekt
Arekt
06.09.2020, 17:03:01
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
sebool12
sebool12 05.09.2020, 19:50:04 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R.....m
R.....m
konto usunięte 05.09.2020, 20:01:36
  • 0
@sebool12: Ale nie przeszkadza Ci to oglądać tej patologii hahahaha głupi złodziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sebool12
sebool12
Autor
05.09.2020, 20:40:27 via iOS
  • 0
@RybsonStream: lubię się pośmiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sebool12
sebool12 05.09.2020, 17:01:26
  • 0
czy ja dobrze widze, że zabiło mnie działanie trophy, które miało mnie chronić? xD


#warzone #callofduty
sebool12 - czy ja dobrze widze, że zabiło mnie działanie trophy, które miało mnie chr...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rolnikt
Rolnikt
05.09.2020, 19:01:03 via Android
  • 1
@sebool12 czyli trophy znoszylo jakiś granat i ten wybuch zniszczenia Cię zabił?
  • Odpowiedz
wywu
wywu
06.09.2020, 17:54:32
  • 1
@sebool12: Zabił Cie pocisk, który wystrzeliwuje trophy, a który to niszczy granaty/c4, musiałeś być na linii Trophy<->Ty<->Granat
A killcam pokazuje gościa którego zabiłeś, bo jak ktoś Cię obije a potem np. skoczysz i zginiesz od obrażeń wysokości to kill leci na konto osoby, która Cię obiła.
  • Odpowiedz
sebool12
sebool12 05.09.2020, 13:54:33 via iOS
  • 25
czernidło do opon to zbędna rozrzutność ( ͡° ͜ʖ ͡°) #bojowkamajonezukieleckiego #mechanikasamochodowa #humorobrazkowy
sebool12 - czernidło do opon to zbędna rozrzutność ( ͡° ͜ʖ ͡°) #bojowkamajonezukielec...

źródło: comment_1599314100mtHXH0vbReXbvoYbZCOMNx.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mr_Randy
Mr_Randy
05.09.2020, 16:27:15 via iOS
  • 7
Później jeszcze opony by śmierdziały octem ...
  • Odpowiedz
tyqp
tyqp
05.09.2020, 19:10:38 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@sebool12: czyli jednak do czegoś się nadaje
  • Odpowiedz

640

Dzieci umierają szybko – Pierwsza pomoc przy wstrząsie anafilaktycznym

Dzieci umierają szybko – Pierwsza pomoc przy wstrząsie anafilaktycznym

Najsilniejsza forma reakcji alergicznej – wstrząs anafilaktyczny. Zasady pierwszej pomocy i postępowania z dziećmi

koziolek666
z
youtube.com
dodany: 05.09.2020, 07:22:38
  • 115
  • #
    pierwszapomoc
  • #
    medycyna
  • #
    ratownictwo
  • #
    zdrowie
  • #
    alergia
sebool12
sebool12 05.09.2020, 13:40:55
  • 3
Co mam rozumieć poprzez "przerwanie ekspozycji na alergen" jeśli np ktoś zjadł snickersa i był uczulony na orzechy? Mam mu włożyć palce do gęby, żeby zwymiotował?
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

732

BMW M3 wybucha przy upalaniu przez małolata

BMW M3 wybucha przy upalaniu przez małolata

ein fater kupi drugie

rennaissance
z
youtube.com
dodany: 05.09.2020, 00:14:02
  • 371
  • #
    motoryzacja
  • #
    bmw
  • #
    heheszki
  • #
    samochody
  • #
    drift
  • #
    youtube
sebool12
sebool12 05.09.2020, 12:08:01 via iOS
  • -1
Po samym tytule widziałem, że to będzie e92 xd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sebool12
sebool12 04.09.2020, 01:49:29 via iOS
  • 0
ale stypa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

676

Jak wygląda kradzież Opla Insignia na walizkę?

Jak wygląda kradzież Opla Insignia na walizkę?

W taki sposób moi znajomi pozbyli się dzisiejszej nocy nowego Opla Insignia nr rej. DW 5GY93. Akcja dzieje się w Mirkowie pod Wrocławiem. Może ktoś rozpoznaje? Ku przestrodze!

witos
z
streamable.com
dodany: 01.09.2020, 14:42:00
  • 488
  • #
    polska
  • #
    kradziez
  • #
    opel
  • #
    insignia
  • #
    wroclaw
  • #
    zlodzieje
sebool12
sebool12 02.09.2020, 11:40:02
  • 2
Oni najpierw otworzyli auto bez alarmu, a potem dopiero walizka odpalają auto? Bo oglądajac inne nagrania to widac bylo, ze jeden odrazu podchodzi do drzwi, a drugi szuka sygnalu i po znalezieniu dopiero otwieraja drzwi i odpalaja auto
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sebool12
sebool12 31.08.2020, 17:45:51 via iOS
  • 4
#kieleckiulaniec
sebool12 - #kieleckiulaniec

źródło: comment_1598895951CIZKMgAWjuYLKO2Od7W5wL.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Morritz
Morritz
31.08.2020, 17:47:03
  • 0
@sebool12: szkaluje
  • Odpowiedz
sebool12
sebool12 31.08.2020, 00:43:51 via iOS
  • 6
w dupie mamy sułtana kosmitów
nami, rządzi papież
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebool12
sebool12 30.08.2020, 14:48:42
  • 2
ujdzie
#warzone
sebool12 - ujdzie
#warzone

źródło: comment_1598798909Wcq0tg39LN941fGCkOiUv6.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebool12
sebool12
Autor
30.08.2020, 14:49:06
  • 1
film
sebool12 - film
  • Odpowiedz
sebool12
sebool12
Autor
30.08.2020, 14:52:33 via iOS
  • 0
@zjawa: wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
sebool12
sebool12 29.08.2020, 17:40:34
  • 3
szału nie ma, ale nie jest źle jak na 15min prób
#warzone
sebool12 - szału nie ma, ale nie jest źle jak na 15min prób
#warzone
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DziQ86
DziQ86
30.08.2020, 10:08:57
  • 0
@ToJanusz: Ta, jak człowiek poduma. Zawsze restartowałem grę jak nie szło idealnie, dopiero później zauważyłem że za accuracy i zestrzelenie dwóch jednym strzałem jest dodatkowy czas.
  • Odpowiedz
ToJanusz
ToJanusz
30.08.2020, 12:51:57 via Android
  • 0
@DziQ86 w zasadzie ja tylko przez celność to zrobiłem, miałbym wyższy czas gdyby nie to
  • Odpowiedz
sebool12
sebool12 29.08.2020, 09:52:44
  • 2
jakby sie uprzec to z 1,5-2s jest jeszcze do urwania

#warzone
sebool12 - jakby sie uprzec to z 1,5-2s jest jeszcze do urwania

#warzone
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebool12
sebool12
Autor
31.08.2020, 17:26:15
  • 0
@N_Ad: https://clips.twitch.tv/InnocentWildWoodpeckerBuddhaBar?fbclid=IwAR0-2uI5Kh4MKNqgDuMadFyNE_jTk6VF7yvmVw855rwFBHqQIfE_4rw8eDA
  • Odpowiedz
N_Ad
N_Ad
N_Ad
31.08.2020, 18:04:59
  • 0
@sebool12: dzięki. Mam tę samą trasę, ale u mnie są dłuższe animacje i 32.0s ostatecznie
  • Odpowiedz
sebool12
sebool12 23.08.2020, 16:12:42 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebool12
sebool12 21.08.2020, 22:44:16 via iOS
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

8834

Student próbuje uzyskać od Profesora informacje. Oto co otrzymuje w zamian...

Pokaż treści 18+

Student próbuje uzyskać od Profesora informacje. Oto co otrzymuje w zamian...

Politechnika Łódzka A.D. 2020. Student za pomocą oficjalnego maila uczelnianego, stosując odpowiednie formy i grzeczność językową próbuje uzyskać od Profesora informacje dot. zajęć. Jako odpowiedź otrzymuje to...

houseofplywood
z
wykop.pl
dodany: 28.05.2020, 19:15:47
  • 1069
  • #
    patologia
  • #
    panstwozdykty
  • #
    szkolnictwo
sebool12
sebool12 28.05.2020, 19:41:38
  • 2
Chyba wiem nawet kto to jest po kilka lat temu otrzymałem maila o podobnej treści
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2347

Wypadek na żurawiu, udostępniać proszę

Wypadek na żurawiu, udostępniać proszę

Dodaje ten film nie dla plusów ale dlatego że autor filmu prosi i dlatego że go znacie i że był wypadek który chcą zamieść pod dywan. U nas mogło by być to samo.

porannewyciepsa
z
youtube.com
dodany: 26.05.2020, 20:18:14
  • 124
  • #
    wypadek
  • #
    zuraw
  • #
    czechy
  • #
    praca
  • #
    pomoc
sebool12
sebool12 26.05.2020, 23:57:04 via iOS
  • 3
@Einar_Thorwaldsen swoją droga jaki był finał sprawy z przewróconym dźwigiem w Łodzi?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

670

Mobilny Ryzen 9 pokonał desktopowego Core i9 w benchmarku.

Mobilny Ryzen 9 pokonał desktopowego Core i9 w benchmarku.

CPU: geekbench single/multithread i9-10900F (10c/20t) 2.8-4.6Ghz: 5747 / 29363 r9-4900HS (8c/16t) 3.0-4.4Ghz : 5340 / 30157

konto usunięte
z
gry-online.pl
dodany: 15.04.2020, 09:04:05
  • 180
  • #
    ryzen
  • #
    intel
  • #
    pcmasterrace
  • #
    komputery
sebool12
sebool12 15.04.2020, 14:09:11
  • -9
@Gorion103: raczej spodziewany wynik - intel cały czas wygrywa w przypadkach single-core, a amd w multi-core dlatego do gier lepiej brać intela bo większość gier nadal nie wykorzystuje zalet wielowątkowości

co nie zmienia faktu, że kibicuje AMD bo gdyby nie oni to np. nadal na i5 nie mielibyśmy nawet tych 6 rdzeni
sebool12 - @Gorion103: raczej spodziewany wynik - intel cały czas wygrywa w przypadka...

4442

Kupiłem Audi w salonie czyli jak popełnić motoryzacyjny błąd życia

Pokaż treści 18+

Kupiłem Audi w salonie czyli jak popełnić motoryzacyjny błąd życia

Ten samochód to prawdziwy dramat. Bezpośrednio i z krótkimi przemyśleniami opisana historia zakupu gruza wprost z salonu. Uwaga: Long Story - kilkaset usterek i ciągłe wizyty w serwisach. Przewaga dzięki technice!

Jezdzacysmietnikiem
z
wykop.pl
dodany: 21.02.2020, 19:57:20
  • 1162
  • #
    audi
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    mechanikasamochodowa
  • #
    bmw
sebool12
sebool12 21.02.2020, 21:26:07
  • 1
Historia godna "Malcoma xD"

Choć sam lubię auta grupy VAG to gdybym jakimś cudem miał tyle hajsu, żeby kupować nowe auto to auta grupy volkswagena byłyby ostatnimi markami na jakie bym spojrzał - co model to jakieś wady serwisowe i to ciągnie się od jakiś 15 lat
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 24
  • Strona 16 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.10.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.01.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.07.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking