Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RedBaron

RedBaron

Dołączył 16 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 73164
  • Znaleziska 33218
  • Mikroblog 39946
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 31
Historycznygagatek
Historycznygagatek
20 godz. i 30 min temu
  • 243
Drugi najgorszy dzień w życiu, zaraz po śmierci najbliższej osoby.
Właśnie się człowiek dowiedział, że musi odpuścić pracę i swoją pasję, że musi zostawić wszystko co uwielbia. To co daje siłę i piniondz do życia, przewodnictwo górskie, fotografia w terenie. Powodem jest otrzymany wyrok - nowotwór. Nie wiedziałam, że można wpaść w taką panikę, po usłyszeniu diagnozy, a jednak. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Człowiek uczy się całe życie...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedBaron
RedBaron 15 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 0
@Historycznygagatek: na południe od brazos co prawda przeczytałem tylko parę stron ale spotkanie świń z wężem mnie ujął
  • Odpowiedz

6

Brytyjska dziennikarka zachwycona Łodzią. "To najlepszy kierunek na solo trip"

Brytyjska dziennikarka zachwycona Łodzią. "To najlepszy kierunek na solo trip"

Reporterka The Independent, która odwiedziła 120 miast świata, uznała Łódź za swój top kierunek na samotny wyjazd. Zachwyciły ją murale, postindustrialny klimat, kultura, przyjazność dla pieszych i atmosfera miasta, które tętni kreatywnością.

Nick7C5
z
national-geographic.pl
dodany: 19 godz. i 8 min temu
  • 3
  • #
    podroze
  • #
    lodz
  • #
    turystyka
  • #
    europa
  • #
    miasta
  • #
    brytyjskiegazety
RedBaron
RedBaron 18 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 1
W głupiej brytanii trzeci świat to zachwyca się czystym miastem xD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

chokysrocky
chokysrocky
chokysrocky
wczoraj, 08:23:14
  • 60
Ten salonik dla VIPów, żeby działacze i politycy KO nie musieli czekać razem z plebsem na swoje przyspieszone badania i zabiegi to najbardziej KO-wska rzecz jaką jestem sobie w stanie wyobrazić.

#lekarski #lekarz #lekarz100k #konowalposting #medycyna #bekazpo #bekazlewactwa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedBaron
RedBaron 20 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 1
@chokysrocky: KO to była esbecja dogadana z Solidarnością PiS przy okrągłym stole
  • Odpowiedz
arkan997
arkan997
wczoraj, 06:29:38
  • 215
#humorobrazkowy
arkan997 - #humorobrazkowy

źródło: 1000025354

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedBaron
RedBaron 21 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 0
@SiwyMati35: jak model?
  • Odpowiedz
Rekordnaklate110
Rekordnaklate110
przedwczoraj, 11:12:15
  • 3
#mecz #lkslodz #pierwszaligastylzycia #lodz

Szczerze mowiac nie wiem czemu nasi kibice wpadli w jakas histerie przed kolejnym sezonem, trzon druzyny utrzymamy, budzet na kolejny sezon podniesiony o jakies 5kk, rzeczywiscie nie ma jeszcze info o transferach, ale trener zostaje.

Mamy tez slabsza konkurencje niz w poprzednim sezonie, odpada #wislakrakow z budzetem ekstraklasowym, i dotowany przez miasto #slaskwroclaw.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedBaron
RedBaron wczoraj, 07:17:44 via Wykop
  • 0
@Rekordnaklate110: może to jego marzenie
  • Odpowiedz
dese
dese
wczoraj, 03:56:03
  • 830
Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ty z---------j na wynajem u Janusza w fabryce smrodu i błota

#lekarz #medycyna #zdrowie
dese - Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 o 06.53.39

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedBaron
RedBaron wczoraj, 06:36:12 via Wykop
  • 4
@dese: ten kraj jest jebniety
  • Odpowiedz

628

13-miesięczny Preston torturowany na śmierć przez dwóch adoptujących mężczyzn

Tragiczna śmierć Prestona Davey wstrząsnęła opinią publiczną w Wielkiej Brytanii. 13-miesięczny chłopiec, który miał znaleźć bezpieczny dom po trudnym starcie, padł ofiarą okrutnego znęcania się. Para adoptująca Jamie Varley i John McGowan-Fazakerley została w czerwcu 2026 roku uznana za winną.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: przedwczoraj, 20:25:57
  • 64
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    adopcja
  • #
    geje
  • #
    homoseksualizm
RedBaron
RedBaron wczoraj, 06:33:06 via Wykop
  • -1
@mowiecowidze: do sejmu garna się sami złodzieje chyba bym wolał żeby tu opactwo rządziło
raven4444
raven4444
przedwczoraj, 14:20:20
  • 1125
Pamiętam jak różowa była w szpitalu i po operacji chciała się umyć. Zapytała się na dyżurce czy by mogłaby dostać choć jeden gazik, aby okolice rany (niemałej) wytrzeć nim z wody, a nie ręcznikiem. Usłyszała ze szpitala nie stać na takie rzeczy i ma nie wymyślać. Pewnie by ubyło z premii ordynatora.

#lekarski #lekarz #lekarz100k #konowalposting
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedBaron
RedBaron przedwczoraj, 19:45:18 via Wykop
  • 1
@raven4444: tym knurom nie wstyd
  • Odpowiedz
franc_herbatka
franc_herbatka
przedwczoraj, 01:41:29
  • 303
#mecz #meczgif
franc_herbatka - #mecz #meczgif

źródło: nz

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedBaron
RedBaron przedwczoraj, 05:31:48 via Wykop
  • 4
@franc_herbatka: Mundial osiągnął poziom ekstraklasowy
  • Odpowiedz

266

Koniec rynku pracownika - Mazowsze zasypane ofertami, wschód bez szans

Koniec rynku pracownika - Mazowsze zasypane ofertami, wschód bez szans

Główny Urząd Statystyczny opublikował najnowsze dane o popycie na pracę na koniec I kwartału 2026 roku. Choć liczba wakatów wzrosła kdk do poziomu 100,2 tys., to ekonomiści PKO BP alarmują: ogólny popyt na pracownika pozostaje niski, a rynek mocno się kurczy. Mamy do czynienia z Polską dwóch prędkoś

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 15.06.2026, 17:59:50
  • 138
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
RedBaron
RedBaron przedwczoraj, 05:28:01 via Wykop
  • 0
@Senso909: na niego znaczy rozumieć
Deku
Deku
15.06.2026, 14:32:12
  • 558
Który śmieszek pojechał z Wrocławia do Zhejiang (Chiny) Opelkiem astrą ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wroclaw #chiny #podroze #chiny #motoryzacja
źródło: https://www.reddit.com/r/ForeignPlatesSpotting/comments/1u5do58/poland_in_zhejiang_province_china/
Deku - Który śmieszek pojechał z Wrocławia do Zhejiang (Chiny) Opelkiem astrą ? ( ͡° ...

źródło: poland-in-zhejiang-province-china-v0-i2jmrm8e077h1

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedBaron
RedBaron 15.06.2026, 16:24:20 via Wykop
  • 12
@Deku: darowizna pewnie dla Ukrainy xD frajernia
  • Odpowiedz
DonBorubar
DonBorubar
DonBorubar
14.06.2026, 10:43:20
  • 1
W sumie, że Sochan został mistrzem NBA to się zastanawiam co myślicie. Jego decyzja by przejść do NYK była dobra czy zła. Został mistrzem no ale parkietu to zbytnio nie powąchał i pytanie co z jego przyszłością. No ale dalej jest mistrzem NBA...

#nba

Przejście Sochana do NYK to dobry ruch?

  • Tak 56.1% (32)
  • Nie 43.9% (25)

Oddanych głosów: 57

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedBaron
RedBaron 14.06.2026, 15:07:20 via Wykop
  • 1
@Demon_Cleaner: 9 sekund to byl max raczej za taki wkład mu nie beda placic
  • Odpowiedz

593

Chatbot zmyślił precedensy. Prawnicy złożyli je do sądu i zapłacili grzywnami

Chatbot zmyślił precedensy. Prawnicy złożyli je do sądu i zapłacili grzywnami

W sądzie w Missisipi czterech adwokatów złożyło pisma z fikcyjnymi precedensami wygenerowanymi przez chatboty AI. Sędzia anulowała sprawę, ukarała wszystkich grzywnami od tysiąca do trzech i pół tysiąca dolarów i zawiesiła dwóch na dwa lata w tym sądzie.

real_scoria
z
spidersweb.pl
dodany: 14.06.2026, 08:26:37
  • 91
  • #
    ai
  • #
    prawo
  • #
    technologia
  • #
    usa
  • #
    chatbot
RedBaron
RedBaron 14.06.2026, 09:54:12 via Wykop
  • -3
to pewne Ci lgbt prawnicy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

irastaman
irastaman
14.06.2026, 04:13:28
  • 31
Jeremy Sochan mistrzem NBA (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#nba
irastaman - Jeremy Sochan mistrzem NBA  (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#nba

źródło: 43027

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedBaron
RedBaron 14.06.2026, 08:24:49 via Wykop
  • 1
@irastaman: oraz wicemistrz
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
13.06.2026, 12:26:38
  • 279
Z kim rozmawia Trump? Bo to raczej nie są ludzie...

#kosmici #ufo #trump #usa #teoriespiskowe
Larsberg - Z kim rozmawia Trump? Bo to raczej nie są ludzie...

#kosmici #ufo #trump ...

źródło: 03

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedBaron
RedBaron 13.06.2026, 17:37:58 via Wykop
  • 3
@Larsberg: skojatel
  • Odpowiedz

549

Kefir powrócił do łask. "Sprzedaż stale się rozwija"

Kefir powrócił do łask. "Sprzedaż stale się rozwija"

Konsumenci coraz częściej poszukują produktów naturalnych, fermentowanych i wspierających zdrowy styl życia. Dzięki temu rozwija się kategoria kefiru.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 12.06.2026, 13:40:15
  • 222
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
RedBaron
RedBaron 13.06.2026, 05:05:29 via Wykop
  • -4
@KasKro: najważniejsze jest cykliczne wypróżnianie

395

Hindusi dostają pieniądze za pracę z kamerką na głowie

Hindusi dostają pieniądze za pracę z kamerką na głowie

$2.6 za godzinę materiału wideo na potrzeby AI dla robotów.

potspodpach
z
aljazeera.com
dodany: 12.06.2026, 14:04:39
  • 68
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    indie
  • #
    swiat
RedBaron
RedBaron 12.06.2026, 21:04:59 via Wykop
  • 9
@mocoloco: mniej pracy mniej ludzi
kwas_dezoksyrybonukleinowy
kwas_dezoksyrybonukleinowy
12.06.2026, 18:59:16
  • 390
to to nie jest hymn Kanady???
#mecz #pilkanozna
kwas_dezoksyrybonukleinowy - to to nie jest hymn Kanady???
#mecz #pilkanozna

źródło: boii

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedBaron
RedBaron 12.06.2026, 20:59:28 via Wykop
  • 0
@sijulejter: jaki dzwonek do chaty?
  • Odpowiedz
krolkolow
krolkolow
krolkolow
12.06.2026, 06:43:23
  • 456
#polska #konfitura #przepisy #samochodoza #polskiedrogi
W Olsztynie straż miejska to gigachadzi. Cała Polska powinna brać przykład.
krolkolow - #polska #konfitura #przepisy #samochodoza #polskiedrogi
W Olsztynie straż...

źródło: olsztyn

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RedBaron
RedBaron 12.06.2026, 11:35:21 via Wykop
  • 0
@krolkolow: od tego oni są jak im się chce
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >
  • Tomaten, Basilikum und Mozzarella – definitiv die perfekte Kombination, oder? Ohhh ja
  • óć

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.05.2020

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.06.2020

    Złotousty
  • Rocznica
    od 27.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 04.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking