Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
read-only

read-only

Dołączył 5 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6723
  • Znaleziska 795
  • Mikroblog 5928
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 59
  • Dodane (51)
  • Komentowane (77)
  • Plusowane (5800)
Arutam2002
Arutam2002
4 godz. i 12 min temu
  • 22
#przegryw nie umiem nawiązywać relacji z drugim człowiekiem po pierwsze nie miałbym o czym rozmawiać przez brak doświadczenia, a po drugie od dzieciństwa rówieśnicy mnie odtrącali bez powodu, przez co się na lata izolowałem od każdego czego efektem jest brak umiejętności społecznych
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
4 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 3
@Arutam2002: Rel
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
5 godz. i 18 min temu
  • 54
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

styxu
styxu
5 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 37
@tomwick55: ale Grzesiu, my nawet nie mamy polubien na tinderze
  • Odpowiedz
Lukaszpl18
Lukaszpl18
4 godz. i 35 min temu via Android
  • 6
@tomwick55: jak mam r----c jak wystracze ze wysle swoje zdjęcie i na tym znajomości die kończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Synco
Synco
9 godz. i 52 min temu
  • 64
Przeglądam sobie świadectwa z podstawówki. Tam z tyłu zawsze były notatki od wychowawców. No i proszę. Od początku było wiadomo że w dorosłości będzie kompromitacja cwela. Cichy, spokojny, nieśmiały. Over.

#przegryw #s----------e #samotnosc
Synco - Przeglądam sobie świadectwa z podstawówki. Tam z tyłu zawsze były notatki od ...

źródło: 1000040059

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karl_Cotlet
Karl_Cotlet
9 godz. i 46 min temu via Android
  • 36
@Synco: jeszcze otoczenie i rodzice dołożą swoje trzy grosze i isover
  • Odpowiedz
Synco
Synco
Autor
9 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 19
@Karl_Cotlet: oj dołożyli. Wystarczyło zrozumieć, że po prostu jestem inny, ale nie, trzeba było cisnąć, wyzywać i rozpowiadać każdemu dookoła że "coś z nim nie tak".
  • Odpowiedz
analboss
analboss
10 godz. i 4 min temu
  • 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
10 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 10
@analboss: 150 lat temu Polki podobno podjudzaly chłopów do powstania styczniowego
  • Odpowiedz
NarodowyTroglodyta
NarodowyTroglodyta
9 godz. i 49 min temu via Android
  • 23
@analboss: to prawda co napisałeś. Dlatego obecny matriarchalny system Rzeczypospolitej Kukoldzkiej jest całkowicie odklejony od rzeczywistości.
- kobiety i mężczyźni mają równe prawo głosu
- kobiety i mężczyźni mają równy dostęp do rynku pracy i zasobów (można nawet debatować czy nie większy)
- to mężczyźni muszą pracować dłużej
- to mężczyźni w razie zagrożenia mają bronić kraju i kobiet
- kobiety nie rodzą dzieci (wskaźnik
  • Odpowiedz
kakaowy_chlebicek
kakaowy_chlebicek
12 godz. i 2 min temu
  • 40
Ale c-----o jakbym miał teraz siedzieć w robocie. Od 8 lat nie pracowałem #przegryw
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

what-up
what-up
12 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 24
@kakaowy_chlebicek: tak trzeba żyć
  • Odpowiedz
rzepa_malino_a
rzepa_malino_a
11 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 9
@kakaowy_chlebicek: i pewnie swietnie sie bawisz i czujesz psychiczne
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
12 godz. i 51 min temu
  • 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrzyzowiecAlfred
KrzyzowiecAlfred
12 godz. temu via Wykop
  • 8
@tomwick55: brzmi jak przygoda
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
14 godz. i 22 min temu
  • 33
3..2..1.. i fala wpisów na Facebooku i tiktokach jak to Ukraina napadła na Rumunię i chcą zrzucić winę na biedną Rosję, biedną matuszkę rosję i taką dobrą bo chce nam dać tanią energię ale ta wredna Unia nie pozwala bo chce żebyśmy płacili jak najwięcej. xD

#ukraina #polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #ruskapropaganda #polskieonuce
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nusantara
Nusantara
14 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 28
@mike-johnston: Biedna Rosja, cały świat ją prowokuje. Europa ją prowokuje, Stany ją prowokują, Ukraina prowokała rosję do wojny, a teraz Rumuni zrobili prowokację.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
wczoraj, 19:13:27
  • 656
rosja mowi w telewizji o ataku na Polske - 50 wykopow
ukraina deklaruje pomoc w razie ataku - 50 wykopow
losowe znalezisko o wolyniu - 1500 wykopow

#ukraina #rosja #wojna
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf
wczoraj, 19:57:07 via Wykop
  • 98
@robertkk: 1500 wykopnięć, to będzie cały rubel i 50 kopiejek.
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi
wczoraj, 20:21:07 via Android
  • 462
@robertkk: z wyjątkiem znaleziska o tym, że ekshumacje faktycznie ruszyły dzięki rządowi. To już konfederatów, pisowcow i zerowcow nie interesuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Marek_Tempe
Marek_Tempe
wczoraj, 16:50:45
  • 340
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzki99
gorzki99
gorzki99
wczoraj, 16:58:40 via Wykop
  • 125
@Marek_Tempe: Nie marudz :D

Nie wiem ile kosztuja teraz bo nie pale, wiec przyjmuje ze 24pln.

W 2005 minimalna wynosila 849pln. Wiec mogles se kupic za nia 207 paczek
Dzisiaj minimalna wynosi 4806 wiec przyjmujac 24pln mozesz se za nia kupic
  • Odpowiedz
kwiatJaboli
kwiatJaboli
kwiatJaboli
wczoraj, 17:49:56 via Wykop
  • 72
@Marek_Tempe: jak zaczynałem palić to Viceroy były po 3,50
  • Odpowiedz
paluszki_rybne
paluszki_rybne
wczoraj, 13:09:00
  • 185
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
Autor
wczoraj, 13:19:06 via iOS
  • 102
@MazurskiSmak:
paluszki_rybne - @MazurskiSmak:

źródło: IMG_0126

Pobierz
  • Odpowiedz
paluszki_rybne
paluszki_rybne
Autor
wczoraj, 13:19:20 via iOS
  • 80
@MazurskiSmak:
paluszki_rybne - @MazurskiSmak:

źródło: IMG_0127

Pobierz
  • Odpowiedz
Menel-san
Menel-san
22 godz. i 32 min temu
  • 11
Menel-san

źródło: 2496

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel
22 godz. i 8 min temu
  • 9
#przegryw
Ryzcel - #przegryw

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arutam2002
Arutam2002
23 godz. i 12 min temu
  • 21
#przegryw z reguły to normictwo od ofiary(szczególnie jeśli jest mężczyzną) oczekuje się zmiany, nie od oprawcy. Tak samo jak od autysty oczekuje się dopasowania do społeczeństwa, które takiej osoby nie akceptuje
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szczur_w_Koronie
Szczur_w_Koronie
22 godz. i 58 min temu via Android
  • 4
@Arutam2002: Amen.
  • Odpowiedz
KladzSie
KladzSie
wczoraj, 21:23:33
  • 43
KladzSie

źródło: 1000000588

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MacronT1000
MacronT1000
wczoraj, 21:27:05 via Wykop
  • 7
@KladzSie: jesteś nowym zamykaczem mirko na noc, gratutluję drugiego etatu
  • Odpowiedz
KladzSie
KladzSie
Autor
17 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 1
@MacronT1000: ciekawe ile zapłaci białek
  • Odpowiedz
Anonim5
Anonim5
wczoraj, 18:50:14
  • 12
#przegryw urodzić się, rozmnożyć, zdechnąć
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
wczoraj, 18:51:34 via Wykop
  • 8
@Anonim5: punkt 2 jest nieobowiązkowy
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
wczoraj, 18:54:18 via Wykop
  • 4
@SpongeBobertKanciastoRenki: Punkt 2 to zew natury, biologia nieludzka
  • Odpowiedz
Dinkozaur30
Dinkozaur30
wczoraj, 19:52:05
  • 19
Niesamowite że ludzie dają radę pracować po 12h dziennie dzień w dzień i jeszcze w soboty, to powinno być nielegalne.
#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anonanonimowy321
anonanonimowy321
wczoraj, 19:53:41 via Wykop
  • 9
@Dinkozaur30: 12h to jest za mało, w polsce jako zwykły uczciwy człowiek to po 24h trzeba robić żeby coś odłożyć
  • Odpowiedz
Rhodie
Rhodie
wczoraj, 19:58:10 via Wykop
  • 8
@Dinkozaur30: niesamowite, że ludzie dają radę pracować 5 dni w tygodniu po 8 godzin za minimalną i z tego "żyć"
  • Odpowiedz
Paragon_Shepard
Paragon_Shepard
wczoraj, 18:48:54
  • 15
#przegryw Za każdym razem gdy myślę o swoim życiu dochodzę do wniosku, że magik to najrozsądniejsze rozwiązanie dla trukela.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zazdrosny
zazdrosny
wczoraj, 18:50:46 via Wykop
  • 4
@Paragon_Shepard: mnie blokuje brak sześciu dodatkowych pięter, bo z trzeciego to nie warto ehhhhhhh
  • Odpowiedz
Zapach_Cichacza
Zapach_Cichacza
wczoraj, 18:50:59 via Wykop
  • 5
@Paragon_Shepard: prawda. Ale to jednak trzeba troche odwagi. Ja bym siec dawno wylogował ale pewnie cos s-------e ,lub sie rozmysle w ostatniej chwili
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 290
  • Strona 1 z 290
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.10.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking