#przegryw nie umiem nawiązywać relacji z drugim człowiekiem po pierwsze nie miałbym o czym rozmawiać przez brak doświadczenia, a po drugie od dzieciństwa rówieśnicy mnie odtrącali bez powodu, przez co się na lata izolowałem od każdego czego efektem jest brak umiejętności społecznych

Arutam2002

































