Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
psisyn
psisyn

psisyn

Dołączył 2 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1502
  • Znaleziska 8
  • Mikroblog 1494
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1
michalxd21
michalxd21
05.12.2025, 00:12:32
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psisyn
psisyn
psisyn 05.12.2025, 01:08:36 via Wykop
  • 0
@michalxd21: da sie wyemitowane odcinki jakos w necie ogladac?
  • Odpowiedz
loginnawykoppl
loginnawykoppl
03.12.2025, 07:54:48
  • 2
Czy tylko ja mam wrażenie, że na Lewego to jest jakaś zorganizowana nagonka? Niektóre teksty „dziennikarzy” sa tak głupie, że ciężko je zwalić na zwykła pogoń za clickbaitem.

#lewandowski #mecz
loginnawykoppl - Czy tylko ja mam wrażenie, że na Lewego to jest jakaś zorganizowana ...

źródło: IMG_0085

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psisyn
psisyn
psisyn 03.12.2025, 22:58:19 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Faraluch
Faraluch
01.12.2025, 16:38:40
  • 68
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psisyn
psisyn
psisyn 01.12.2025, 16:44:35 via Wykop
  • 8
@Faraluch: niech twoja randka powie o tobie przed cala klasa, ze ona nie chce nosic spodni w zwiazku i powymienia twoje wady. Milo ci bedzie?
Takich rzeczy sie w ten sposob nie zalatwia. Nam sie to fajnie oglada i tego szukamy w tym programie ale laska toxic
  • Odpowiedz
psisyn
psisyn
psisyn 01.12.2025, 18:29:12 via Wykop
  • 6
@walciak: a to jedno wyklucza drugie? Skoro ona wie jaki on jest, to mu dziekuje, mowi ze tego nie widzi i elo. A nie jakies dramy w tv i passive aggressive. Cala jego wiocha to oglada i cisnie z niego beke jeszcze bardziej niz do tej pory.
A nawet bez kamer, ktos z odrobina klasy sie tak nie zachowuje. To ze druga osoba jest uposledzona, nie upowaznia mnie do cisniecia
  • Odpowiedz
psisyn
psisyn
psisyn 01.12.2025, 18:40:45 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
metroboomin
metroboomin
30.11.2025, 21:27:41
  • 37
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psisyn
psisyn
psisyn 01.12.2025, 00:26:54 via Wykop
  • 1
@thumthum: istny chad rage :D Jest na niego zwyczajnie zla, ze bedac czadem nie zachowuje sie jak czad. Wszystkie jej dramy i zlosliwosci sa wlasnie po to, zeby pokazal w koncu jajka
  • Odpowiedz
Antiax
Antiax
Antiax
30.11.2025, 21:30:56
  • 161
Każdy kto szkaluje Karolinę to naprawdę ma takie same oczekiwania od kobiet jak Roland, czyli dziewczyna ma wyglądać, nie przeszkadzać i być miła.

Widzimy tylko urywki, minuty, ale widać jasno, że na rzeczy musiało być coś większego.

Roland chce kogoś, żeby nie być sam, ale drugą osoba nie jest zainteresowany. Karolina nie jest płytka, szybko konfrontuje problemy, a nie trzyma je w sobie.

Wyraźnie
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psisyn
psisyn
psisyn 01.12.2025, 00:00:32 via Wykop
  • 4
No właśnie nie trafił na zwykłą szarą kobietę, tylko kogoś z charakterem więc też chyba tego nie rozumiesz.


@Antiax: no wlasnie ty ciagle nie rozumiesz, ze idac do rolnika nie oznacza ze mozna zachowywac sie jak wiesniak i prostak. Skoro skumala, ze Roland to jednak nie ten lvl, to wystarczylo to zwyczajnie i kulturalnie zakonczyc.
Posiadanie "charakteru" nie oznacza bycia chamskim, uszczypliwym i zlosliwym
  • Odpowiedz
karolina-oska
karolina-oska
30.11.2025, 22:07:11
  • 17
#rolnikszukazony
jak obroniłam Karolinę to teraz niestety przedstawię mniej popularną opinię - Aga w dzisiejszym odcinku (nie licząc dziwnego wzruszenia) zachowywala się naprawdę normalnie -jak próbująca się zaangażować dziewczyna
- wypominanie że za mało czasu rozmawiają w ciagu dnia (marne 20 minut a ona chce więcej)
-wypominanie że chce żeby rozmawiali o konkretach a nie codziennie 500 razy o tym samym ( gdyby miała mu nakręcać makaron do finału to nie musiałaby
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psisyn
psisyn
psisyn 30.11.2025, 22:24:40 via Wykop
  • 2
wypominanie że za mało czasu rozmawiają w ciagu dnia (marne 20 minut a ona chce więcej)

-wypominanie że chce żeby rozmawiali o konkretach a nie codziennie 500 razy o tym samym


@karolina-oska: aha. Bo Krzysiek po 20 minutach odklada sluchawke i nie zgadza sie na wiecej, a na jakies nowe otwierajace pytania z jej strony odpowiada, ze po co o tym gadac.
Jak to dobrze, ze Aga nie jest ksiezniczka
  • Odpowiedz
bambo
bambo
30.11.2025, 15:34:31
  • 10
– Mamo, mamo, chcę obejrzeć Love Island
– Mamy Love Island w domu

Przypominam, TVP1 21:25
#rolnikszukazony
bambo - – Mamo, mamo, chcę obejrzeć Love Island
– Mamy Love Island w domu

Przypomina...

źródło: rolnik

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psisyn
psisyn
psisyn 30.11.2025, 16:30:19 via Wykop
  • 3
@ewataewa: obejrzyj wizytowke Krzysia. Mocny reality check. Razem z krowami :)
  • Odpowiedz
Varesi
Varesi
29.11.2025, 18:29:52
  • 79
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psisyn
psisyn
psisyn 29.11.2025, 21:40:29 via Wykop
  • 6
@Wutelgi: no niestety. Bardzo dobrze troluje wykopkow
  • Odpowiedz
diwanin100
diwanin100
diwanin100
28.11.2025, 19:24:24
  • 60
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psisyn
psisyn
psisyn 28.11.2025, 21:55:38 via Wykop
  • 3
coś jak było z tłusta szlachtą która ostatecznie doprowadziła do upadku kraju bo knurzyska miały więc praw niż król xd


@BlackpillNaCalego: XDDDDD to nie tlusta szlachta doprowadzila do upadku RON, tylko magnateria. W dodatku tym systemie nie chodzilo o to, zeby krol mial wiecej praw i nie bylo w tym nic zlego
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
26.11.2025, 19:12:49
  • 1
która edycja byla najlepsza pod wzgl dymów?

#rolnikszukazony
jmuhha - która edycja byla najlepsza pod wzgl dymów?

#rolnikszukazony

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psisyn
psisyn
psisyn 27.11.2025, 01:48:21 via Wykop
  • 0
@RobieZdrowaZupke: Nie tylko. Gosc od sida co do wrozki dzwonil + "anetka" z piescirogow, ktora omotala paprykarza ale matka mu ja z glowy wybila, tez robili robote
  • Odpowiedz
z.....t
z.....t
konto usunięte 24.11.2025, 08:25:30
  • 57
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, o co chodzi w tej grze, to pod koniec spotkania Rolanda z koleżankami Karoliny jedna mówi będziecie mieli ładne dzieci.

O to panowie w tym wszystkim chodzi.

#rolnikszukazony #tinder #blackpill
z.....t - Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, o co chodzi w tej grze, to pod ko...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psisyn
psisyn
psisyn 25.11.2025, 04:16:42 via Wykop
  • 0
@ziemniak_na_export: pod te tagi lapie sie jeszcze gangsta brat londyniary. Jego zona to normalna dziewczyna, nie jakas karyna, a ktora poleciala na bad boya
  • Odpowiedz
ruskizydek
ruskizydek
23.11.2025, 20:57:39
  • 1
Wyobraźcie sobie teraz kwik, jakby stara panna 37 lat wzięła w programie dwudziestoparo latka ( ͡º ͜ʖ͡º)
#rolnikszukazony
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psisyn
psisyn
psisyn 24.11.2025, 11:24:20 via Wykop
  • 0
@ruskizydek: to sie prawie wydarzylo ale mlody ja strofowal i go splawila
  • Odpowiedz
cichy-spokojny-grzeczny
cichy-spokojny-grzeczny
23.11.2025, 21:19:12
  • 3
#rolnikszukazony

peak moment tego łodcinka:

  • inwentaryzacja gospodarswa Skalmara 9.5% (34)
  • Areczek pukający w armate 5.0% (18)
  • Mateusz jako gorliwy katolik 15.3% (55)
  • hehe hyhy hehe hyyy hyhy 39.0% (140)
  • wypalanie DPFa po podlasku 31.2% (112)

Oddanych głosów: 359

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psisyn
psisyn
psisyn 24.11.2025, 00:28:09 via Wykop
  • 1
@cichy-spokojny-grzeczny: braciszek londyniary uwazajacy, ze zgloszenie sie do programu nie oznacza checi przeprowadzki
  • Odpowiedz
marcin1983a
marcin1983a
marcin1983a
22.11.2025, 12:07:04
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psisyn
psisyn
psisyn 22.11.2025, 13:06:56 via Wykop
  • 0
Zobaczą jak on wygrywa, żyje na bogato i opowiada im bajki o łatwym bogactwie


@brygadzistausmiechnietejpolski: chyba nie xd ewentualnie jakies daltony z iq 80
  • Odpowiedz
PixelNomad
PixelNomad
20.11.2025, 09:17:31
  • 262
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psisyn
psisyn
psisyn 20.11.2025, 11:41:33 via Wykop
  • 9
Komenda oczywiście wierzący katolik


@siepan: tak, dlatego zrobil nieslubne dziecko, zgodnie z nauka kosciolka. A teraz idz na spacer, moze spotkasz swoj zgubiony rozum
  • Odpowiedz
Tony47
Tony47
Tony47
20.11.2025, 10:52:47
  • 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psisyn
psisyn
psisyn 20.11.2025, 11:08:53 via Wykop
  • 1
to nie polska tylko Cucoldstan


@Tony47: w innych krajsch jest tak samo
  • Odpowiedz
Bunch
Bunch
17.11.2025, 06:46:19
  • 17
Musze przyznać żę to ma sens
#rolnikszukazony
Bunch - Musze przyznać żę to ma sens
#rolnikszukazony

źródło: Poręba

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psisyn
psisyn
psisyn 18.11.2025, 03:56:52 via Wykop
  • 0
@Jednaodpowiedz2: wyjatkiem od reguly jest Marek olimpijczyk. Wybral najbrzydsza i najbardziej oschla
  • Odpowiedz
krotka_pilka
krotka_pilka
krotka_pilka
17.11.2025, 07:15:25
  • 28
#rolnikszukazony tak sobie czytam ten pojazd na Baśkę że wybrała bajeranta a jednocześnie współczucie i wyrozumiałość dla Krzyśka. A przecież to są identyczne sytuacje.
I Baśka i Krzysiu zauroczyli się już na pierwszym spotkaniu. Baśka może trochę się lepiej ukrywała, ale widać było że wpadła. No a laska z uk oraz bajerant tak samo mają ich gdzieś:)
Mi tam obu szkoda, jak serce mocniej zabije to ciężko myśleć rozumem. I
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psisyn
psisyn
psisyn 18.11.2025, 03:32:05 via Wykop
  • 0
A przecież to są identyczne sytuacje.


@krotka_pilka: xdddd zupelnie nie sa i reakcje sa dokladnie takie, jakie powinny byc. Podobienstwo sie konczy na tym, ze obydwoje wpadli. Ksys szybko pozegnal druga dziewczyne. I co najwazniejsze: nie namawial fitnesiary zeby nie opuszczala gospodarstwa. Jak uslyszal od niej, ze jej sie tu podoba, to poszedl o krok dalej. Zupelnie odwrotnie do hogatej
  • Odpowiedz
l.....o
l.....o
konto usunięte 08.11.2025, 15:06:20
  • 2
Jakie kraje z wysokim średnim nasłonecznieniem warto rozważyć jako miejsce do emigracji? Nie zależy mi na szybkim dorobieniu się, tylko na sensownym życiu – stabilna praca, mieszkanie, spokojne otoczenie. Może ktoś ma doświadczenie z Hiszpanią, Portugalią, południową Francją, Włochami, Grecją lub wyspami?

#emigracja #praca #hiszpania #portugalia #francja #wlochy #grecja #zagranico #europa
l.....o - Jakie kraje z wysokim średnim nasłonecznieniem warto rozważyć jako miejsce ...

źródło: sunniest-places-in-europe

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psisyn
psisyn
psisyn 13.11.2025, 01:03:45 via Wykop
  • 1
@lu_stro: zaliczysz cywilizacyjny zjazd pod katem mieszkalnictwa, kultury osobistej oraz uslug. Niby najlepiej bedzie we Francji ale tez najmniej bezpiecznie. Ale jak potrzebujesz slonca, to wszedzie warto
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
  • Strona 2 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking