było przy 15 i 30k, teraz wymienie znowu bo pykło równe 80k. Z resztą auto za niedługo do żyda, także następny właściciel się będzie martwił.
Zazwyczaj nikomu źle nie życzę ale w Twoim przypadku zrobię wyjątek - mam nadzieję, że Twój ogier wystawi kopyta bokiem zanim zdążysz go sprzedać...









- "Miec cos na tapecie"
- "Brac cos na tapete"
O ile pierwsze uzycie jest poprawne to drugie poprawnie brzmi:
"Brac cos na TAPET"
źródło: comment_YYr2UQfRpAIVAYM2lwI4XkTJIDWmoCoz.jpg
Pobierz