Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ppee
ppee

ppee

Dołączył 10 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 375
  • Znaleziska 240
  • Mikroblog 135
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

498

Pedicure po polsku

Pedicure po polsku

A rozowepaski płacą za ten zabieg grube pieniądze

Bialy_Mis
z
youtu.be
dodany: 10.05.2018, 00:04:35
  • 37
  • #
    polska
  • #
    heheszki
  • #
    rozowepaski
  • #
    stopyboners
ppee
ppee
ppee 10.05.2018, 20:40:06
  • 9
@elemel90: jadłeś gorsze rzeczy np. schabowego, który żarł g---o innych schabowych :)
lapko
lapko
27.03.2018, 17:17:18
  • 49
Bardzo dziękuję za całe wczorajsze zainteresowanie moim obrazem. Co jak co, ale trzech tysięcy plusów w życiu bym się nie spodziewał.
W ramach podziękowania udostepniam link do wersji HQ - https://drive.google.com/file/d/1HBxq5m5uZfxLAvZ5HCcGbEjzsZXYeeMz/view?usp=sharing

Drukujcie śmiało :) I szybko ściągajcie, bo jutro przed 20:00 usuwam plik z dysku.

Dodatkowo jeszcze mały gif z etapami pracy
lapko - Bardzo dziękuję za całe wczorajsze zainteresowanie moim obrazem. Co jak co, a...

źródło: comment_pcjolE1Dvv8mEDiz88vzWrTzBv8loLPv.gif

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ppee
ppee
ppee 27.03.2018, 18:25:49
  • 4
Wielkie dzięki Mirku :) Niech wena Cię nie opuszcza :)
  • Odpowiedz

49

Córka byłego premiera tworzy polską kryptowalutę, mimo ostrzeżeń NBP i KNF

Córka byłego premiera tworzy polską kryptowalutę, mimo ostrzeżeń NBP i KNF

Od 11 stycznia polscy internauci mogą dokonywać płatności w tokenach EraCoin. To nowa kryptowaluta, za stworzeniem której stoi spółka BitEvil, której prezesem jest Maria Belka, córka byłego premiera i prezesa Narodowego Banku Polskiego Marka Belki.

plackojad
z
next.gazeta.pl
dodany: 12.01.2018, 10:47:27
  • 33
  • #
    kryptowaluty
  • #
    ekonomia
  • #
    bitcoin
  • #
    banki
  • #
    polska
ppee
ppee
ppee 12.01.2018, 19:30:51
  • 1
Córka Belki? - czyli przekręt...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zaba34
zaba34
zaba34
02.01.2018, 11:55:47 via iOS
  • 1
Mam pytanie. Mam ubezpieczenie OC, opłacona jedna rata. Data płatności kolejnej to 7 stycznia (niedziela). Samochód idzie na złom, jednak nie wiem, czy zdążę się wyrobić ze wszystkimi formalnościami - przyjadą do mnie dopiero w czwartek lub piątek, do tego wyrejestrowanie w urzędzie i wizyta u agentki ze świstkami. Czy mam opłacić druga ratę i czekać na zwrot za niewykorzystany czas (praktycznie całość) czy po prostu nie płacić i czekać na jakaś
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ppee
ppee
ppee 02.01.2018, 12:04:12
  • 1
@zaba34:

Nie płać. Poczekaj, aż będziesz miała decyzję o wyrejestrowaniu pojazdu i z tym idź do agenta. Polisa zostanie rozwiązana z dniem wyrejestrowania/demontażu - zależy, co będzie w decyzji . Zostanie naliczona składka należna za okres świadczenia ochrony ubezpieczeniowej i to zapłać. Po co zamrażać pieniądze?
  • Odpowiedz

24

Jajo sadzone w bułce

Jajo sadzone w bułce

Extra śniadanie, zrób jajko sadzone w bułce kajzerce. Dopraw, do piekarnika i gotowe.

katarzyna-nowogrodzka
z
nietylkopasta.pl
dodany: 30.11.2017, 18:31:08
  • 7
  • #
    gotujzwykopem
  • #
    jedzenie
  • #
    gotowanie
  • #
    foodporn
  • #
    kuchnia
  • #
    jedzzwykopem
ppee
ppee
ppee 01.12.2017, 17:58:43
  • 2
Zanim białko zetnie się na tyle, aby można je było zjeść bez odruchu wymiotnego to bułka już jest tak twarda, że zęby można połamać. Nie polecam - chyba, że ktoś lubi surowe białko, bądź twardą jak kamień bułkę...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ColdMary6100
ColdMary6100
26.11.2017, 13:37:13
  • 2
@Felonious_Gru bo jutro pizza będzie zimna (✌ ゚ ∀ ゚)☞
#kubek #takaprawda #kochanygrubas
ColdMary6100 - @Felonious_Gru bo jutro pizza będzie zimna (✌ ゚ ∀ ゚)☞ 
#kubek #takapr...

źródło: comment_scg49vdPJ83D8P0n0WRbuaE4QCl7NyEP.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ppee
ppee
ppee 26.11.2017, 13:42:37
  • 2
@Felonious_Gru: ...jedzenia
  • Odpowiedz
B.....n
B.....n
konto usunięte 10.09.2017, 11:09:43 via Android
  • 7
#rozowepaski majace 180cm i wiecej wygladają jak konie, fuj. Kobieta konczy sie na 175cm.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ppee
ppee
ppee 10.09.2017, 11:49:03
  • 0
@Sweet_acc_pr0sa: zgadzam się - ogłowie na łeb, siodło na plecy i można ruszać z lalą na spacer
  • Odpowiedz

443

"Niepotrzebne" dzieci likwidowano zastrzykiem z fenolu

"Niepotrzebne" dzieci likwidowano zastrzykiem z fenolu

Los zrabowanych na potrzeby zbrodniczej polityki germanizacyjnej dzieci, choć okrutny, często był bez porównania lepszy niż dola tych, które do germanizacji się nie nadawały. Zaszeregowane do kategorii niepożądany przyrost ludności dzieci wysyłano na roboty przymusowe do Niemiec, do obozów zagłady,

darosoldier
z
fakty.interia.pl
dodany: 09.09.2017, 07:29:29
  • 68
  • #
    europa
  • #
    drugawojnaswiatowa
  • #
    dzieci
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
ppee
ppee
ppee 09.09.2017, 18:18:10
  • 7
@patrzpan: obecnie u władzy są właśnie tacy wariaci - Rzesza Europejska zwana ironicznie Unią Europejską.
ppee
ppee
ppee 09.09.2017, 20:02:27
  • 1
@Gargamel102: Sam przeanalizuj historię i zaobserwuj co ile czasu średnio dochodziło do rozpierduchy w Europie. Następnie zobacz w jakim kierunku zmierza Rzesza Europejska zwana ironicznie Unią Europejska i wyciągnij wnioski. Tak dla przypomnienia to co dzieje się teraz u naszych zachodnich sąsiadów (nastroje społeczne) były identyczne z tymi przed II wojną światową i zauważ do czego doprowadziły. Teraz mamy to samo tylko na celowniku będzie inna "nacja". To wszystko zasługa
ppee
ppee
ppee 09.09.2017, 21:04:39
  • -1
@Gargamel102: "Obecnie 72 lata ciągłego pokoju to najdłuższy taki okres w dziejach Europy od V wieku" - to, że w Polsce nie ma wojny to nie znaczy, że w Europie od 72 lat jest pokój (spójrz za wschodnią granicę + południe Europy jakieś 30 lat temu).
"A wzrost nastrojów nacjonalistycznych w Europie to nie wina UE, jako takiej, tylko kryzysu imigracyjnego i totalnie nieprzygotowania elit UE na to."- wręcz
ppee
ppee
ppee 09.09.2017, 21:14:59
  • 1
@Gargamel102: Czyli wybierasz tylko te fakty, który Ci pasują :)
Zakończmy tę dyskusję bo nie ma sensu. Każdy z nas ma inny ogląd sytuacji i ja to szanuję.
Pozdrawiam i życzę dobrej i spokojnej nocy :)

4966

Dziennikarskie "wykształcone" gimby w mękach. Karol kończ, wstydu oszczędź!

Dziennikarskie "wykształcone" gimby w mękach. Karol kończ, wstydu oszczędź!

To jedna z najważniejszych win 3RP. Rozmontowana edukacja masowo produkująca takich ćwierćinteligentów. Masakra #jprdl

oratorka
z
youtu.be
dodany: 03.08.2017, 10:36:52
  • 573
  • #
    polska
  • #
    4konserwy
  • #
    heheszki
  • #
    rozrywka
  • #
    humor
  • #
    japierdole
ppee
ppee
ppee 03.08.2017, 11:49:39
  • 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

12

Anders Breivik to teraz Fjotolf Hansen

Pokaż treści 18+

Anders Breivik to teraz Fjotolf Hansen

Odsiadujący wyrok w Norwegii masowy morderca Anders Behring Breivik zmienił imię i nazwisko i widnieje obecnie w aktach stanu cywilnego jako Fjotolf Hansen...

Trader888
z
tvn24.pl
dodany: 11.06.2017, 09:01:16
  • 7
  • #
    swiat
ppee
ppee
ppee 11.06.2017, 17:09:07
  • 4
Coś jak Adolf Hitler :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

janek_kenaj
janek_kenaj
04.06.2017, 18:23:18
  • 3
#modameska #c---------------a
janek_kenaj - #modameska #c---------------a

źródło: comment_BklaLQNsS10oRjdGCtyENuT6AnTZYebr.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ppee
ppee
ppee 04.06.2017, 18:58:42
  • 0
@janek_kenaj: Zeitgeist - kwintesencja lewactwa...
  • Odpowiedz
Patres
Patres
30.05.2017, 18:48:23
  • 2
#filmnawieczor
Mireczki, podeślijcie tytuł jakiejś dobrej, luźnej komedii (。◕‿‿◕。)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ppee
ppee
ppee 30.05.2017, 18:53:17
  • 2
@Patres:
"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"
  • Odpowiedz
TomAss83
TomAss83
TomAss83
22.04.2017, 15:08:32 via Android
  • 4
Czego to sie czlowiek dowiaduje na starosc. Mowiliscie pewnie nieraz:
- "Miec cos na tapecie"
- "Brac cos na tapete"

O ile pierwsze uzycie jest poprawne to drugie poprawnie brzmi:
"Brac cos na TAPET"
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ppee
ppee
ppee 22.04.2017, 15:18:05
  • 0
@TomAss83:
ppee - @TomAss83:

źródło: comment_YYr2UQfRpAIVAYM2lwI4XkTJIDWmoCoz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

406

Właśnie pokazali najpiękniejszą i najszybszą KIA w historii

Właśnie pokazali najpiękniejszą i najszybszą KIA w historii

Nie ma co. V6 i napęd na tył.

motus
z
motofilm.pl
dodany: 08.01.2017, 19:10:22
  • 333
  • #
    swiat
  • #
    kia
  • #
    sport
ppee
ppee
ppee 09.01.2017, 07:39:13
  • 8
@KrupnikPL:

było przy 15 i 30k, teraz wymienie znowu bo pykło równe 80k. Z resztą auto za niedługo do żyda, także następny właściciel się będzie martwił.

Zazwyczaj nikomu źle nie życzę ale w Twoim przypadku zrobię wyjątek - mam nadzieję, że Twój ogier wystawi kopyta bokiem zanim zdążysz go sprzedać...
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Strona 8 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.06.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 06.11.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking