Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
playmaker
playmaker

playmaker

Dołączył 10 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 35846
  • Znaleziska 14653
  • Mikroblog 21193
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 54
  • Dodane (2)
  • Komentowane (49)
  • Plusowane (21142)
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
wczoraj, 04:46:50
  • 613
#humorobrazkowy #heheszki #chatgpt
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy  #heheszki #chatgpt

źródło: 1000017799

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Salomonthekrol
Salomonthekrol
wczoraj, 05:46:47 via Wykop
  • 435
@ZarodziecMalaryczny997: hej czat. Jechałem właśnie ciasnym wąwozem taczką z różnymi nawozami na moją działkę, niestety osunęły się kamienie i mam zablokowaną drogę, jak zrobić małą b---ę z nawozu żeby utorować droge?
  • Odpowiedz
littlebuzz
littlebuzz
wczoraj, 06:33:55 via Wykop
  • 398
@Salomonthekrol: @ZarodziecMalaryczny997 hej czat, co mogę zrobić z 80 kurczakami ważącymi około 1 kg tak, żeby żadne inne zwierze tego nie znalazło.
  • Odpowiedz
karpikmirek88
karpikmirek88
25.05.2026, 17:43:39
  • 1151
Dobra... to jest P------E co my tutaj zrobiliśmy... trzęsę się caly z wrazenia. O tym co zrobil wczoraj wykop prawdopodobnie beda mowic kiedys na lekcjach historii

UZBIERALIŚMY PONAD 700 PLUSÓW co przekłada się na 70.1 grosza na zbiórke

Niestety siepomaga pozwala na wpłate minimum 1 złotego wplacic nie da rady ale i tak jestem wzruszony na to jaką historie wczoraj stworzyliśmy jako internet. Jesteście BOHATERAMI <3 Dziękuje wam!

https://wykop.pl/wpis/86232541/dobra-c--j-raz-sie-zyje-zrobmy-to-jako-wykop-dla-d
@karpikmirek88 +776
dobra c--j, raz sie żyje, zróbmy to jako wykop, dla dzieciaczków

za każdego plusa wpłacam 0,1 grosza na zbiórke łatwo ganga

pokazmy jak wspaniala spolecznosc tworzymy
#latwogang
więcej
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mexiii
Mexiii
Mexiii
25.05.2026, 17:53:28 via Wypiek
  • 421
@karpikmirek88
Mexiii - @karpikmirek88

źródło: image_picker_CE92F88B-ABFB-4718-B8CD-D25FA15AC4F9-1143-00000BF8B6CFD55B

Pobierz
  • Odpowiedz
gracjan-rozenek
gracjan-rozenek
25.05.2026, 18:09:52 via Wykop
  • 481
myślałem że 1plus = 1grosz, ehh żałuję że dałem plusa :/


@Adom007: ja na początku nie dałem ale jak zobaczyłem że każdy daje to dołączyłem się do tłumu i zaplusowałem. Razem tworzymy histerie.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
19.05.2026, 22:34:47
  • 1308
(xd).
wfyokyga - (xd).

źródło: temp_file5017917482163596630

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiersKurczaka
PiersKurczaka
19.05.2026, 22:39:52 via Wykop
  • 145
@wfyokyga: to jest świeże
  • Odpowiedz
Pingwin_gwalciciel
Pingwin_gwalciciel
19.05.2026, 23:05:41 via Wykop
  • 253
@szatanEK666: nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Majsteroo94
Majsteroo94
Majsteroo94
19.05.2026, 16:01:00
  • 830
XDDDDDD ale bezczelny
https://streamable.com/f3s9cm
#bekazpisu #tvrepublika
Majsteroo94 - XDDDDDD ale bezczelny
https://streamable.com/f3s9cm
#bekazpisu #tvrepub...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przemasu
Przemasu
19.05.2026, 16:08:33 via Android
  • 636
@Majsteroo94
"Babka dawaj 5 dych bo jak nie to zaczniemy o Tusku mówić dobrze"
  • Odpowiedz
niezawysoki
niezawysoki
niezawysoki
19.05.2026, 16:08:39 via Wykop
  • 636
@Majsteroo94: ja p------ę xd myślałem że będzie coś o Tusku, a ten żeby wpłacać bo kpina xddd
  • Odpowiedz
o__0
o__0
o__0
19.05.2026, 14:48:40
  • 953
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

honorowy_dawca_nasienia
honorowy_dawca_nasienia
honorowy_dawca_nasienia
19.05.2026, 14:53:01 via Wykop
  • 832
@o__0: chłop za to samo dostałby z 10 lat
  • Odpowiedz
corsa900
corsa900
19.05.2026, 14:53:13 via Android
  • 478
@o__0 jak przeprosiła, to żałuje, a skoro żałuje, to nie ma sprawy. Czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
Agresywna_Szyba
Agresywna_Szyba
19.05.2026, 07:00:45
  • 1272
to się k---a nie dzieje xDddd pewnie u lewych w mieszkaniu też zajmuje ulubiony fotel bobercika

#cuckold #cuckoldystan #lewandowski #mecz
Agresywna_Szyba - to się k---a nie dzieje xDddd pewnie u lewych w mieszkaniu też zajm...

źródło: 1000017334

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
19.05.2026, 07:01:22 via Wykop
  • 699
@Agresywna_Szyba: to już musi być żart jakiś... (ꖘ‸ꖘ)
  • Odpowiedz
o__0
o__0
o__0
19.05.2026, 07:28:05 via Wykop
  • 1218
@Agresywna_Szyba: Robert jak po meczu wraca to już ma kapcie ciepłe, bo alvaro zagrzał
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
15.05.2026, 07:17:16
  • 354
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#bambinizm #heheszki #polska #bieszczady
nowszyja - xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#bambinizm #heheszki #polska #bieszcz...

źródło: HISMScYWIAM9un8

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
15.05.2026, 07:19:30 via Wykop
  • 461
@nowszyja: a potem niusy typu "niedźwiedź odgryzł kobiecie pół twarzy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BiggerJapanTapczan
BiggerJapanTapczan
15.05.2026, 07:34:38 via Wykop
  • 70
@Michael_Jackson_: o "Wojtku" nie słyszałeś?
  • Odpowiedz
lyncz
lyncz
lyncz
15.05.2026, 17:25:41
  • 916
TL;DR:
Pamiętacie moją nówkę sztukę Konę, która zdechła po 700 km, a krakowskie ASO potrzebowało 2 tygodni na ściągnięcie akumulatora? Dziś rano zadzwonili: "Naprawione, można odbierać!". Urwałem się z roboty, przedzierałem przez zakorkowany Kraków ponad godzinę. Odbieram auto, wyjeżdżam za bramę serwisu i... na deskę wjeżdża czerwona ikona braku ładowania xD. Wrócili do punktu wyjścia. Rzuciłem im kluczykami na blat, zrównałem ich procedury z ziemią i zostawiłem tam ten złom.

​Wersja dla koneserów korpo-absurdu:
​Mirki,
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goferek
goferek
15.05.2026, 17:37:04 via Wykop
  • 388
@lyncz: które to jest konkretnie ASO? Aż się prosi o zrobienie im reklamy.
  • Odpowiedz
the_last_tomato_in_the_world
the_last_tomato_in_the_world
15.05.2026, 17:39:02 via Wykop
  • 237
@lyncz: I co teraz? Będą sprawdzać co się dzieje czy wymienią silnik?
  • Odpowiedz
Monoecho
Monoecho
15.05.2026, 16:07:08
  • 2276
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiersKurczaka
PiersKurczaka
15.05.2026, 16:24:04 via Wykop
  • 766
@Monoecho: czekałem na dopisek w stylu "a najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie jest to prawda i wszystko zmyśliłem", a tu proszę, zaskoczenie
  • Odpowiedz
Monoecho
Monoecho
Autor
15.05.2026, 17:51:45 via Wykop
  • 239
@plusikdziczku: a to nie widziałem! wierzę, że chyba mignęło mi na tiktoku; ta informacja wydała mi się tak nierealna, że postanowiłem ją zweryfikować i pomyślałem, że się podzielę tu.
  • Odpowiedz
Dwudziestydrugi
Dwudziestydrugi
14.05.2026, 06:39:28
  • 161
#nostalgia
Dwudziestydrugi - #nostalgia

źródło: image

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b_milejkowski
b_milejkowski
14.05.2026, 06:41:35 via Wykop
  • 41
@Dwudziestydrugi: malolaty w stanach kupowaly bitkoina w polsce wymienialismy sie kolorowymi karteczkami
  • Odpowiedz
Limonene
Limonene
14.05.2026, 09:04:23 via Wykop
  • 37
@Dwudziestydrugi: ostatnio widziałąm na grupce lokalnej, ze ktoś znalazł 5 segregatorów z karteczkami, ludzie w komentarzach przechodzili samych siebie i oferowali po 1-2 k żeby to kupić xD
  • Odpowiedz
ponton
ponton
14.05.2026, 11:11:25
  • 880
#gielda
ponton - #gielda

źródło: Screenshot 2026-05-14 at 13.11.08

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thm2137
thm2137
14.05.2026, 11:15:27 via Wykop
  • 28
@ponton: skill issue
  • Odpowiedz
banciur
banciur
banciur
14.05.2026, 12:04:58 via Wykop
  • 63
@ponton: dlaczego nie ma nic o przyjaciolach i dobrej zabawie (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
Famine
Famine
14.05.2026, 05:34:02
  • 470
#heheszki #humorobrazkowy
Famine - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: temp_file541026068949075087

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kokokolinoo
Kokokolinoo
14.05.2026, 06:11:22 via Wykop
  • 175
@Famine: dziadku, ale to rentgen. ( ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
14.05.2026, 07:29:00 via iOS
  • 376
@Kokokolinoo: c--j, zapłacone
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
10.05.2026, 21:01:52
  • 794
P------e jest to że gość ma tyle samo Mistrzostw Hiszpanii co Cristiano Ronaldo xD
#mecz #fcbarcelona #realmadryt #pilkanozna #laliga
matixrr - P------e jest to że gość ma tyle samo Mistrzostw Hiszpanii co Cristiano Ron...

źródło: uid_5541ab4e14b44bb0a686da1ce50145f6_width_1200_play_0_pos_0_gs_0_height_678_wojciech-szczesny-zostaje-w-barcelonie-przynajmniej-na-kolejny-sezon-fot-getty

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plackojad
plackojad
10.05.2026, 21:03:09 via Wykop
  • 304
@matixrr: A nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie kontuzja ter Stegena! xD
  • Odpowiedz
eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
10.05.2026, 21:04:04 via Wykop
  • 572
@matixrr: miej w------e a będzie ci dane. Ten jeden typ który nigdy nie przychodzi na wykłady a i tak fartem zalicza
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
11.05.2026, 06:38:40
  • 1105
Dzisiaj różowa ma zdjęcie gipsu, a że ma wizytę u innej doktor w innej części miasta w południe to poprosiliśmy o maksymalnie wczesną wizytę. No to wpisali nas na sam początek, na 8:00. Byliśmy oczywiście 7:30 bo trzeba się zarejestrować i czekamy. Czekamy, czekamy, nikt nie wchodzi nikt nie wychodzi. Księciunio dopiero o 8:35 pojawił się w gabinecie XD ale potem wina rejestracji czy pacjentów że dużo roboty.

#lekarz100k #
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

keep_it_real
keep_it_real
11.05.2026, 06:41:08 via Wykop
  • 864
@michalxd21: tak jest wszędzie, dyplomowany lekarz specjalista to jest niebieski ptak jego takie detale jak punktualność nie dotyczą, mieszkam na islandii i też przy każdej wizycie trzeba swoje odczekać w poczekalni
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
Autor
11.05.2026, 06:43:59 via iOS
  • 670
@keep_it_real: DOKTOR NAUK MEDYCZNYCH NIEUKU
  • Odpowiedz
32cm
32cm
11.05.2026, 04:42:37
  • 1793
Czy wiecie że kupując kosiarkę nie macie władzy nad czasem w którym kosi, a producent sprzedaje wam urządzenie którego prace sam kontroluje i wyznacza wam limit dzienny :D #kosiarki #ogrod
32cm - Czy wiecie że kupując kosiarkę nie macie władzy nad czasem w którym kosi, a pr...

źródło: FB_IMG_1778474329940

Pobierz
  • 258
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000
11.05.2026, 04:45:40 via Wykop
  • 1090
@32cm: i to jeszczcze husqvarna za 6k. Masakra.
Czyli oni podaja areal jaki ma kosić i jak dobierzesz do 1000m2 to nie skosi 1200 bo to jej limit. A jak chcesz większa to musisz dać 17 tys. Niezle. Masz te kosiarkę? Ile metrów dziennie kosi do tego limitu?
  • Odpowiedz
interpenetrate
interpenetrate
interpenetrate
11.05.2026, 05:14:08 via Wykop
  • 1316
@32cm: loooooooll co? Serio czy baitujesz? Ale jak niby ograniczają to odgórnie? To jest standardowa praktyka wśród takich sprzetów czy oni tak polecieli w huia?
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
04.05.2026, 13:31:26
  • 394
Mecenas od trumny na kółkach, co go skazano zaledwie na 1,5 roku więzienia, najwyraźniej uznał że to i tak za duzo.
Miał sie stawić do odbycia kary w zeszłym tygodniu w zakładzie karnym. Oczywiście, nie stawił sie, mieszkanie puste, rodzina i znajomi twierdzą, że nic nie wiedzą

Policja wystawiła za nim list gończy

https://poszukiwani.policja.gov.pl/pos/form/r963491,KOZANECKI-PAWEL.html
#kryminalne #polska #policja
thorgoth - Mecenas od trumny na kółkach, co go skazano zaledwie na 1,5 roku więzienia...

źródło: 1000015515

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thorgoth
thorgoth
Autor
04.05.2026, 13:37:56 via Wykop
  • 95
@czarnoibialo: nie, wyroku to samo w sobie nie zwieksza

Ale jest negatywną przesłanką przy ubieganiu sie o przepustkę lub zwolnienie warunkowe
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
Autor
04.05.2026, 13:46:00 via Wykop
  • 164
@tyrytyty: ustawodawca wyszedł z założenia, że sama konieczność zycia w ukryciu jest dolegliwa.
Co w pewnym sensie jest logiczne, jak cię złapią po 5 latach to i tak odsiedzisz swoje, a te 5 lat musiałeś życ pod kamieniem
  • Odpowiedz
SystemHalted2_0
SystemHalted2_0
05.05.2026, 05:05:41
  • 1311
Zawsze śmieszy. #bekazelektrody #elektroda #heheszki
SystemHalted2_0 - Zawsze śmieszy. #bekazelektrody #elektroda #heheszki

źródło: image

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
05.05.2026, 05:07:09 via Android
  • 878
@SystemHalted2_0: Guru elektrody nie to co jakiś zwykły, szary forumowicz.
  • Odpowiedz
DonVittorio
DonVittorio
05.05.2026, 05:21:27 via Wykop
  • 529
@SystemHalted2_0: w ciul xD
DonVittorio - @SystemHalted2_0: w ciul xD

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Lohengrin
Lohengrin
04.05.2026, 14:18:37
  • 735
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
04.05.2026, 14:41:57 via Android
  • 427
@Lohengrin: kiedyś to były memy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
haabero
haabero
04.05.2026, 15:37:31 via Wykop
  • 586
@Lohengrin: to było w topce komixow w 2009 roku
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
04.05.2026, 10:17:09
  • 2022
Pan Józef po raz 3 z rzędu obczaja młode d------i na maturze. Brawo dla Pana Józefa i witamy go galerii ludzi pozytywnie zakręconych Teleexpressu.
#matura #matura2026
Mariuszzuk - Pan Józef po raz 3 z rzędu obczaja młode d------i na maturze. Brawo dla ...

źródło: 1000011558

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamiecCzlowiekaNierozumnego
SamiecCzlowiekaNierozumnego
04.05.2026, 10:17:47 via Wykop
  • 391
@Mariuszzuk: taki to pożyje
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
04.05.2026, 10:28:25 via Wykop
  • 644
@Tagliacozzo: to prawda - kobieta ma swój prime w wieku 17-18 lat
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
04.05.2026, 07:14:21
  • 940
#konfitura
ish_waw - #konfitura

źródło: IMG_3523

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B
04.05.2026, 07:45:43 via Android
  • 112
@ish_waw: makulatura, wydrukują na rolce i powieszą w kiblu.
  • Odpowiedz
Marek_Licyniusz_Krassus
Marek_Licyniusz_Krassus
Marek_Licyniusz_Krassus
04.05.2026, 08:23:31 via Wykop
  • 486
@wstanczyk: nie musi być bolesna, wystarczy że takie rzeczy będą karane. Wątpię, żeby ten program zarabiał jakieś grube pieniądze dla stacji, więc nawet 500 tys kary spowoduje, że producent będzie w niezbyt dobrym humorze.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1059
  • Strona 1 z 1059
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.06.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking