Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pietter

Pietter

Dołączył 12 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10115
  • Znaleziska 1800
  • Mikroblog 8315
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 24
Odki
Odki
wczoraj, 07:24:45
  • 1
Nie ma to jak poniedziałek. Gwarancja na turbine skończyła sie tydzień temu XDDDDDD

#poniedzialek #heheszki #samochody #motoryzacja
Odki - Nie ma to jak poniedziałek. Gwarancja na turbine skończyła sie tydzień temu XD...

źródło: 12735

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pietter
Pietter wczoraj, 07:34:01 via Wykop
  • 0
@Odki: po primo regeneracja turbin nigdy nie dziala
po drugie, PRIMO (pdk) to jest blad zapisany, wiec moze byc coś starego
  • Odpowiedz

1538

Hanflarz samochoów oburzony pytaniem o vin i nr rej.

Hanflarz samochoów oburzony pytaniem o vin i nr rej.

Handlarz samochodów oburzony, że ktoś chce sprawdzić numer vin i tablice. Wyzywa od buraków itp. Reklamuje się jako elitarny klub miłośników aut.

Kowalm2
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 11:41:11
  • 138
  • #
    januszebiznesu
  • #
    samochody
  • #
    kupujzwykopem
  • #
    motoryzacja
  • #
    auta
Pietter
Pietter 19.06.2026, 13:52:22 via Wykop
  • 1
Jak można szukać używanego używanego samochodu mając grubo ponad 100 tys. zł na zakup? XD


@epicentrum_chaosu: a jaki to problem? Pewien Waldemar kupił w ten sposoby Veyrona ;)
Pietter
Pietter 19.06.2026, 13:53:12 via Wykop
  • 22
2026 dalej sie malpy nie nauczyly ze nie kupuje sie aut od handlarzy bo to 99.9% wtopa


@kudlaty1992: zaraz Cię wyprostują małpy, że prywatni sprzedawcy nic lepsi, że też oszukujo xD
kamil-tika
kamil-tika
18.06.2026, 10:31:45
  • 4
Gosc jest wybitny. Takiego dzbana jeszcze nie widzialem xDDD

kamil-tika - Gosc jest wybitny. Takiego dzbana jeszcze nie widzialem xDDD
SPOILER
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pietter
Pietter 18.06.2026, 13:11:54 via Wykop
  • 2
A co jeśli, szuka adresu po lewej?


@kuraku: to niech zejdzie z roweru i z--------a z buta XD pedalarze i ich pomysły :D
  • Odpowiedz

559

Policja w warszawie nie radzi sobie z nastolatkami regularnie łamiącymi prawo.

Policja w warszawie nie radzi sobie z nastolatkami regularnie łamiącymi prawo.

Jak w tytule

PiersiowkaPelnaZiol
z
youtube.com
dodany: 16.06.2026, 15:01:17
  • 138
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    warszawa
  • #
    samochody
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    patologiazmiasta
Pietter
Pietter 17.06.2026, 15:03:59 via Wykop
  • -4
@puretech: teraz w spoleczenstwie same aspoleczne stare pierdy ktorym wszystko wszedzie przeszkadza
Shaun_x_Boswell
Shaun_x_Boswell
17.06.2026, 11:59:43
  • 0
Ej gdzie teraz ludzie sprzedają samochody swoje, tak prywatnie?

#otomoto tak drogie, że tylko handlarze tam się udzielają
#olx to kopia otomoto i jakieś tam wmieszane ogłoszenia prywatne. Do tego mają c-----ą wyszukiwarkę
#marketplace to ściek, tam nie idzie nic znaleźć.

Otomoto
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pietter
Pietter 17.06.2026, 14:09:56 via Wykop
  • 0
@Shaun_x_Boswell: mialem na tyle fajne i zadbane auto, że rozeszlo sie po znajomych. Ale ja jestem z tych ktorzy o auto dbaja, a nie tylko tankuja i raz na rok umyją
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
16.06.2026, 07:51:27
  • 371
#heheszki
ROTTE_N - #heheszki

źródło: 1000028861

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pietter
Pietter 16.06.2026, 12:43:44 via Wykop
  • 1
Jedno i drugie to głupota.


@patryk-wuwuw: tak, ale skina chociaż sprzedasz, paznokci nie :D
  • Odpowiedz
bigbuck
bigbuck
bigbuck
15.06.2026, 07:49:18
  • 504
#samochody #motoryzacja
Rzadko kiedy jeżdżę po autostradach. Przeważnie na lotnisko i z powrotem.
Zawsze było to bardzo stresujące bo albo jedzie się z tirami na prawym pasie albo walka na lewym z szybszymi.
Wczoraj przejechałem kilkaset km po A1.
Jakie to było cudowne doświadczenie po którym nie byłem zmęczony stresem i nerwami.

Odcinkowe pomiary prędkości powinny objąć wszystkie autostrady, drogi szybkiego ruchu i jak największą ilość km dróg
  • 236
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pietter
Pietter 15.06.2026, 09:22:08 via Wykop
  • 39
@bigbuck: od lat jezdze po A1 z predkosciami 110-130 i nigdy nie było to w najmniejszym stopniu stresujące. Wystarczy ogarniać co się dzieje dookoła, a nie patrzeć w lusterka dopiero jak się dogania cieżarówkę
  • Odpowiedz
Pietter
Pietter 15.06.2026, 10:56:30 via Wykop
  • 2
@Krupier: z jeszcze większego dystansu mógł ten pas zmieniać xD. Tyle dobrze, że zjechał w miarę normalnie. Ale po ch w 0:27 wraca na lewy to on sam chyba nie wie. Chyba ze chcial pomigać dlugimi typowi z bmki- czym go p-------ł a ten postanowił się odegrać. Z tego stresu włączył wycieraczki zamiast kierunku :D dobry kierownik. 1,5 dzbana na tym filmie.
  • Odpowiedz
Pietter
Pietter 15.06.2026, 11:38:36 via Wykop
  • 3
Pewnie dlatego żeby wyprzedzić kolejny pojazd? Na upartego to nawet nie musiał w ogóle zjeżdżać.


@Krupier: no i przez takie podejście smerfa ważniaka na drodze dochodzi do agresji ;) zjeżdża jak ostatnia ciapa z kilometrowym zapasem doganiając ciężarówki jak ślimak. To wystarczy dla drogowych frustratów. Jeden i drugi ma problemy z jazdą. Jeden nie ogarnia podstaw, drugi ma wybujałe ego.
  • Odpowiedz
Pietter
Pietter 15.06.2026, 11:39:19 via Wykop
  • 1
A przy okazji spytam - dlaczego nie przyczepiłeś się, że patus jechał św. Lewym Pasem? Przecież trzeba jeździć prawym pasem!


@Krupier: bo tu wina jest oczywista. Na tyle że aż głupio o tym wspominać.
  • Odpowiedz
Pietter
Pietter 15.06.2026, 12:16:36 via Wykop
  • 1
@Krupier: im szybciej zrozumiesz, że jesteś w błędzie tym szybciej będziesz lepszym kierowcą.
  • Odpowiedz
Pietter
Pietter 15.06.2026, 13:07:07 via Wykop
  • 0
@Krupier: ale nie zwalam winy, tylko wytykam "fajtłapowatość" + jestem prawie pewien że ten drugi zjazd na lewy pas był w celu "ukarania" bmw za miganie światłami tylko za dnia nigdzie nie odbiło się to w nadwoziu i nie widać na nagraniu.
  • Odpowiedz
Pietter
Pietter 15.06.2026, 13:36:32 via Wykop
  • 1
Ale tu nie było żadnej "fajtłapowości". W pełni poprawnie i bezpiecznie wykonany manewr.


@Krupier: jest, tylko z jakiegoś powodu jej nie dostrzegasz albo specjalnie udajesz.
  • Odpowiedz
Pietter
Pietter 15.06.2026, 13:52:25 via Wykop
  • 0
@Krupier: tak tak. Gościu zmienił pas jakby sam jechał przynajmniej 190 i musiał wziąć większy margines przed ciężarówką, a jakiś kasztan będzie mi wmawiał że przy żenująco niskiej różnicy prędkości taki dystans też jest odpowiedni :D dobrze że tydzień wcześniej na ten lewy nie zjechał.
  • Odpowiedz
Pietter
Pietter 15.06.2026, 13:56:46 via Wykop
  • 1
Zjechał na prawy pas odpowiednio wcześniej (zakładam, że sygnalizował)


@Krupier: zjechał na tyle wcześniej, że zdążyłby to zrobić jeszcze 15 razy.
  • Odpowiedz
Pietter
Pietter 15.06.2026, 14:00:15 via Wykop
  • 1
@Krupier: nigdzie nie mowie ze wymusil czy zlamal jakis przepis. Stwierdzam jedynie, że jedzie jak przestraszony samym faktem podróżowania ciamciak.
  • Odpowiedz
Pietter
Pietter 15.06.2026, 14:08:50 via Wykop
  • 1
@Krupier: 15 to była hiperbola, ale widzę że wybiórczo traktujesz dosłownie to co CI akurat pasuje w dyskusji.
  • Odpowiedz
Pietter
Pietter 15.06.2026, 14:23:37 via Wykop
  • 0
@Krupier: zmiana 250m też będzie prawidłowa no i co? Nie zmienia to faktu, że świadczy o kierowcy który woli zachowawczo zrobić coś dużo wcześniej bo się zwyczajnie boi potem. Tak jak niektórzy jadą w mieście 5km lewym pasem bo finalnie skręcają w lewo na skrzyżowaniu
  • Odpowiedz
Pietter
Pietter 15.06.2026, 14:32:45 via Wykop
  • 0
ale skąd założenie, że ktoś się boi?


@Krupier: bo tylko tacy ludzie tak jeżdżą. Tak jak z parkowaniem przodem do krawężnika, ale to osobny temat do dyskusji ;)
  • Odpowiedz
Pietter
Pietter 15.06.2026, 14:44:54 via Wykop
  • 2
niech sobie parkują jak im wygodnie, nie ma nakazu przodem albo tyłem.


@Krupier: no właśnie o tym mówię. Nie ma zakazu jazdy jak ciamciak albo przestraszonym każdą zaistniałą sytuacją na drodze. Po manewrach jednak odróżniasz kierowce od posiadacza prawa jazdy. 10-4 bez odbioru bo szkoda mi czasu na Ciebie.
  • Odpowiedz
Pietter
Pietter 16.06.2026, 08:49:27 via Wykop
  • 0
Nie, miał wyprzedzać na żyletki żeby ludzie bez wyobraźni twojego pokroju poczuli się usatysfakcjonowani, że moga zapie*dalać. iks De


@Escalade: pudło. przeczytaj moj pierwszy komentarz, wróć i przeproś. Nie ma nic pomiędzy wyprzedzaniem na żyletki a wyprzedzaniem z zajebiście dużym zapasem? nie można po prostu normalnie? bo to nie jest normalne, nawet nie próbuj mi tego wmówić
  • Odpowiedz
Pietter
Pietter 16.06.2026, 08:50:14 via Wykop
  • 0
Z niczym, jak rodzina, która spłonęła przez Majtczaka?


@Escalade: ta sama rodzina, która cholera wie dlacego w środku nocy na 3 pasmówce jechała środkiem?
  • Odpowiedz
Pietter
Pietter 16.06.2026, 12:32:30 via Wykop
  • 0
Przeprosić to mogą twoi rodzice, że cię zostawiali w rozgrzanym aucie na parkingu sklepowym. I w sumie na dalsze komenatrze nie zasługujesz, leć na czarną patusie.


@Escalade: XD co za debil
  • Odpowiedz
Pietter
Pietter 16.06.2026, 12:35:41 via Wykop
  • 1
70-80 m odległości od poprzedzajacego pojazdu przy prędkości 125 km/h to nie jest "zajebiście duży zapas".


@Krupier: dokładnie w tym momencie zaczyna zmieniać pas. Jeśli to nie jest spory zapas to ja jestem święty. Kończę serio tę dyskusje bo jesteś tępy i oporny jak beton. To nie jest omijanie przeszkody z predkoscia 125km/h tylko zabieranie sie do wyprzedzania ciężarówki która jedzie +/- 90. Pojeździsz trochę po szybszych trasach, nabierzesz pewności
Pietter - >70-80 m odległości od poprzedzajacego pojazdu przy prędkości 125 km/h to n...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-16 143431

Pobierz
  • Odpowiedz
WarszawskiRozpylacz
WarszawskiRozpylacz
10.06.2026, 12:13:07
  • 14
#patologiazmiasta #gdynia #polskiedrogi
WarszawskiRozpylacz - #patologiazmiasta #gdynia #polskiedrogi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pietter
Pietter 11.06.2026, 10:29:01 via Wykop
  • 0
@WroTaMar: ogłosili konsultacje społeczne dla wszystkich 5 starych pierdów i szkodników tzn. radnych żeby móc mieć podkladke pod kolejne kretynskie rozwiazanie w centrum
  • Odpowiedz
darknightttt
darknightttt
10.06.2026, 13:05:12
  • 2150
Stan nfz - taka ciekawostka.
Koleżance wyszedł pozytywny test ciążowy. Z wyliczeń wychodzi 7/8 tydzień ciąży.
Zaczęłyśmy szukać lekarza i przychodni aby potwierdzić ciążę.
I uwaga to podsumowanie:
- pierwsza przychodnia z ginekologiem nie ma usg (a to przecież podstawowe narzędzie pracy)
- w drugiej termin na koniec sierpnia
  • 242
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pietter
Pietter 11.06.2026, 07:54:39 via Wykop
  • 0
@darknightttt: nie chce psuc zabawy, ale gdyby koleżanka regularnie chodziła na nfz to termin miałaby na jutro. Priorytet przy zapisach maja juz aktualnie prowadzone pacjentki. jak sie gdzies na nfz zalapie to nagle sie okaze ze nie ma problemow z terminowymi kontrolami.
  • Odpowiedz
SamotnikPospolity
SamotnikPospolity
SamotnikPospolity
08.06.2026, 11:40:51
  • 0
Hej. Jaki uchwyt do samochodu na telefon warto kupić? Mam taki przyklejany do szyby, ale klej puścił i chyba nic z tym już nie zrobię, bo nie trzyma się. Może polecicie coś taniego, a zarazem dobrego? Z naszych sklepów czy zamówić z AliExpress? Lepszy z jakimiś bajerami czy najprostszy? Lepiej to kleić na deskę czy do szyby?

#motoryzacja #telefony #smartfon #aliexpress
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pietter
Pietter 08.06.2026, 12:34:34 via Wykop
  • 0
@SamotnikPospolity: wszystko zalezy od auta. poprzeni wlasciciel mojego auta mial taki uchwyt w kratki w moim i je***y debil polamal przez to te kratki. A wystarczylo looknac na allegro sa ludzie ktorzy w druku 3D robia dedykowane uchwyty do tego konkretnego auta w dobrej kasie (kolo 50zl).
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
30.05.2026, 05:06:38
  • 1
#demografia #statystyka #zwiazki #malzenstwo #neuropa #4konserwy #polska #ciekawostki
Lukardio - #demografia #statystyka #zwiazki #malzenstwo #neuropa #4konserwy #polska #...

źródło: obraz

Pobierz
Lukardio - #demografia #statystyka #zwiazki #malzenstwo #neuropa #4konserwy #polska #...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pietter
Pietter 03.06.2026, 08:44:21 via Wykop
  • 0
no bo ślub obecnie to 100k inaczej to była jakaś stypa


@molochpl: XD jak powiedziec ze sie nie ma pojecia nie mowiac ze sie nie ma pojecia ;)
  • Odpowiedz
Koner1391
Koner1391
02.06.2026, 07:13:26
  • 396
#poznan #polskiedrogi
Koner1391 - #poznan #polskiedrogi

źródło: Screenshot_6

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pietter
Pietter 03.06.2026, 07:17:07 via Wykop
  • 4
I słusznie, jaki miałby mieć cel ten areszt?


@motylbezskrzydel: zaraz Cię zlinczują xD
  • Odpowiedz
wdwqwdq
wdwqwdq
wdwqwdq
02.06.2026, 13:04:39
  • 0
#gdynia #trojmiasto #gdansk #trojmiasto

czy moze ktos mi napisac na jakie miejsce uwazac, gdzie jest toksycznie i smierdzi? wiadomo że szadółki w gdansku ale barzdiej chodzi mi o gdynie, przy tym porcie w gdynii na tzw. Obłuże czuć jakies zapachy, tokstyny smog itp? czy raczej nie?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pietter
Pietter 02.06.2026, 13:14:17 via Wykop
  • 10
@wdwqwdq: im blizej gdanska tym gorzej. Głównie od tego jest sopot zeby w Gdyni gdanskiem nie smierdzialo.
A tak na poważniej to ekodolina w okolicach Gdyni, ale tam głównie domy jednorodzinne
  • Odpowiedz
Pietter
Pietter 02.06.2026, 13:30:32 via Wykop
  • 2
@wdwqwdq: nic nigdy nie slyszalem o brzydkich zapachach tam. bardziej by mnie w-------a wiecznie zakorkowana i remontowana estakada.
  • Odpowiedz
Pietter
Pietter 02.06.2026, 15:43:27 via Wykop
  • 0
ludzie już nie pamiętają, jak UM zamówił do palenia w kominie łupiny kokosowe, które w transporcie prawdopodobnie przegniły i przez dwa tygodnie waliło z Gdyni tak mocno, że aż oczy łzawiły wychodząc w centrum z autobusu. Wtedy tak jechało od strony portu że nawet na obłużu i hutniczej capiło.


@MrDracek: byćmoże, ale mówimy w takim razie o jakimś pojedynczym przypadku losowym, a nie o regularnym smrodzie ;p
  • Odpowiedz
WIbracyjny
WIbracyjny
02.06.2026, 00:31:40
  • 0
Mam pytanie do kolegów kierowców. Mianowicie z jaką prędkością jeździcie na autostradach i jakie macie auto? Ja mam BMW X3 i dla mnie optymalna prędkość to ok 140 km/h. Jak jadę wolniej to mam wrażenie, że się ślimaczę, a jak jadę szybciej, to już nie czuję się zbyt pewnie, ale przy wyprzedzaniu to potrafię depnąć i pojechać trochę szybciej przez krótką chwilę, ale jakoś tak odruchowo wracam do 140 km/h. Pytam, bo
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pietter
Pietter 02.06.2026, 10:49:05 via Wykop
  • 0
@WIbracyjny: a ja jezdze w okolicach 2500obr/min na ostatnim biegu. Wszystko zalezy od auta i skrzyni jaką to da prędkość ale zwykle wychodzi gdzieś 110-130km/h. Śmigam na tyle dużo, że te 5-10min na całej trasie mi nie robi, a nie robie durnych postojów co godzine na siku czy inne p--------y więc i tak jestem szybciej na miejscu niż 90% kierowców.
  • Odpowiedz
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz
01.06.2026, 15:34:52
  • 1
Może tłumik skrzypieć na nierównościach? Już wymieniłam pół zawieszenia i nadal skrzypi. Nowy mechanik powiedział że to może tłumik skrzypi

#przegryw #motoryzacja #samochody
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pietter
Pietter 01.06.2026, 18:22:24 via Wykop
  • 0
@amozetoostatniraz: jakie auto?
  • Odpowiedz
Pietter
Pietter 02.06.2026, 10:39:02 via Wykop
  • 1
@amozetoostatniraz: a to nie. Bo niektore auta maja kolo zapasowe mocowane od dołu i czasem kosz tego kola potrafi skrzypiec na nierownoasciach.
  • Odpowiedz

2476

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...

Nie wiem ile to Porsche kosztowało, ale przeciętna pensja w latach 70-tych wynosiła ok. 25$. Hipokryzja level max....

Maudiun
z
finanse.wp.pl
dodany: 28.05.2026, 09:11:59
  • 365
  • #
    emerytura
  • #
    artysci
  • #
    marylarodowicz
  • #
    finanse
  • #
    hipokryzja
Pietter
Pietter 28.05.2026, 10:12:10 via Wykop
  • 5
(bo podatki to złodziejstwo)


@Morf: albo pracodawca/cały rynek nie oferują UoP
r5678
r5678
27.05.2026, 15:56:58
  • 0
W pełni automatyczna klima to jednak wygoda jest.
ustawiasz sobie temp i nic cię nie obchodzi, prędkości, nawiewy.

Nigdy mi to do szczęścia nie było potrzebne i ważne aby była sama klima. ale spoko jak jest.

półautomat to nie obchodzą cię wahania temperatur. jedynie prędkość i nawiewy musisz sobie ustawić sam.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pietter
Pietter 27.05.2026, 23:08:52 via Wykop
  • 0
@r5678: auto klime to miałem w alfie romeo z 2001r i nie wyobrażam sobie żeby jakikolwiek kolejny samochód miał mieć manualną klimę a ja mam kręcić pokrętłami jak neandertalczyk.
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
27.05.2026, 05:43:55
  • 289
Eksperci:poród drogami natury jest lepszy
Badania:poród drogami natury niesie mniejsze ryzyko i powikłan niz cesarskie cięcie
Konsensus:cięcie cesarskie jest zabiegiem ratunkowym

Tymczasem polki: zesransko
Ja wiem lepiej,cesarka na zyczenie, a bo koleżance matki siostry wypadł płuco przez odbyt.
DoktorMorela - Eksperci:poród drogami natury jest lepszy
Badania:poród drogami natury...

źródło: Screenshot_20260527_072033_Samsung Internet

Pobierz
  • 505
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pietter
Pietter 27.05.2026, 10:48:46 via Wykop
  • 0
Tak, poród drogami natury lepszy ale tylko ten bez znieczulenia. Kto to widzioł, żeby kobieta rodząc dziecko nie ryczała jak dzikie zwierzę, to sprzeczne z naturą jest.


@MiedzygalaktycznyMors: g---o wiesz wiec sie wypowiadasz :D
Bez znieczulenia porod jest duzo dluzszy i latwiej o komplikacje, ale nikt go nie odmawia jesli pacjentka na to nalega
  • Odpowiedz
Pietter
Pietter 27.05.2026, 17:15:23 via Wykop
  • 1
No to akurat ty g---o wiesz jak wyglądają realia w polskich szpitalach


@MiedzygalaktycznyMors: byłem przy porodzie pare miesiecy temu wiec faktycznie c---a się znam ;) i nie rozmawiałem w ogóle z położną wtedy, ani nie byłem na żadnej szkole rodzenia. utaj łeb lepiej pacanie :D
  • Odpowiedz
Pietter
Pietter 27.05.2026, 17:16:14 via Wykop
  • 1
Cos Ci sie poprzestawiało, poród ze znieczuleniem jest dłuższy,


@ShadowDancer: faktycznie to miałem na myśli. Zmiksowałem niepotrzebnie :) A czy dostaniesz znieczulenie można się dowiedzieć sporo przed porodem wybierając szpital wg. upodobań
  • Odpowiedz
Pietter
Pietter 27.05.2026, 21:12:17 via Wykop
  • 0
@MiedzygalaktycznyMors: nie bo nie chciała, a "sąsiadka" w pokoju obok zaczęła rodzić wcześniej, ale skończyła sporo po nas bo chciała ;) Na znieczuleniu nie czujesz kiedy występują skurcze co jest kluczowe w porodzie. + często znieczulenie jest zbyt silne i kobieta zamiast rodzić się męczy kilka godzin i finalnie ląduje na cesarce zamiast urodzić normalnie. Cesarka to wbrew powszechnej opinii dużo bardziej skomplikowany zabieg niż się wszystkim wydaje, rozcinane jest
  • Odpowiedz
Pietter
Pietter 27.05.2026, 21:14:14 via Wykop
  • 0
@ShadowDancer: pluje "jadem" bo ciężko wysiedzieć jak się czyta takie kocopoły

Tak, poród drogami natury lepszy ale tylko ten bez znieczulenia. Kto to widzioł, żeby kobieta rodząc dziecko nie ryczała jak dzikie zwierzę, to sprzeczne z naturą jest.

przecież to wysryw/ironia a nie opinia na poważnie.
  • Odpowiedz
gatti_di_stradaa
gatti_di_stradaa
26.05.2026, 16:06:51
  • 2
#motoryzacja nawet za dzieciaka widziałem w tym oplu coś papierowego :)))
na autostradzie możliwe zdmuchnie blachy od góry xD
gattidistradaa - #motoryzacja nawet za dzieciaka widziałem w tym oplu coś papierowego...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pietter
Pietter 26.05.2026, 19:58:32 via Wykop
  • 1
chłop co w maklarenie zasnył... ( ಠ_ಠ)


@Kokokolinoo: na 99% to jakieś kwalifikacje gdzie liczy się sam czas przejazdu, a nie czas reakcji+przejazdu
  • Odpowiedz
Pietter
Pietter 26.05.2026, 20:13:19 via Wykop
  • 0
@niemieckilotr: ?? xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Piotrek

  • no easter eggs here. go away
  • Gdynia

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.09.2018

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 24.03.2015

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 26.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.01.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.01.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking