Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
milpl

milpl

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1776
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 1774
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 1
NimooZysku
NimooZysku
14.05.2026, 07:21:50
  • 3
#gielda chyba powoli czas przeniesienia wszystkiego z banana na amerykę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 14.05.2026, 07:23:10 via Wykop
  • 46
@NimooZysku: kupisz na górce w ameryce zeby sprzedac w dolku i kupic gpw na górce. Wszystko zgodnie z belką.
  • Odpowiedz
milpl
milpl 13.05.2026, 13:58:04
  • 7
#gielda ale sie cicho na tagu zrobilo, miala byc pompa stulecia a jest gowno xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robie_kulki_z_kociej_siersci
robie_kulki_z_kociej_siersci
robie_kulki_z_kociej_siersci
13.05.2026, 13:45:24
  • 3
Chyba źle ulokowałem swoje uczucia.
Okniorz codziennie mnie rani, a ja wciąż nie potrafię wypieprzyć go raz na zawsze ze swojego życia. Siedzę na tym papierze i naiwnie liczę, że on się w końcu zmieni, że trend zawróci, że pokaże inną twarz, a on tylko dokłada mi bólu. Jak wyjść z tego emocjonalnego dołka i przeciąć tę pępowinę? Mogłem się związać bardziej z innym śmieciuchem.

#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 13.05.2026, 13:46:19 via Wykop
  • 0
@robie_kulki_z_kociej_siersci: a na minus jest duzy ?
  • Odpowiedz
milpl
milpl 13.05.2026, 12:49:15
  • 1
#gielda No dane o inflacji stopnialy troche premarket ciekawe
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl
Autor
13.05.2026, 12:57:28 via iOS
  • 0
@john_transvolta: to co kupujemy troche tego rocketa ? Delikatnie po 1000 usd ? Co jak ucieknie dzis na 130
  • Odpowiedz
milpl
milpl
Autor
13.05.2026, 13:01:03 via Wykop
  • 0
@john_transvolta: odwaznie, ja sie cykam juz na takim wykupieniu
  • Odpowiedz
milpl
milpl
Autor
13.05.2026, 13:01:26 via Wykop
  • 0
@RunningMan: od razu na otwarciu ?
  • Odpowiedz
milpl
milpl
Autor
13.05.2026, 13:08:43 via Wykop
  • 1
@john_transvolta: @RunningMan: moze byc, te roboty co zapowiedzieli, lasery mynaric, silniki jonowe. Cieszmy sie ze mozemy ta firme tak wczesnie kupic
  • Odpowiedz
milpl
milpl
Autor
13.05.2026, 13:43:18 via Wykop
  • 1
@RunningMan: kupilem za 122 xD no nic zobaczymy, na razie wyglada na bledna decyzje
  • Odpowiedz
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
13.05.2026, 12:32:32
  • 0
#gielda
okniorz czy meta, co kupic?

co kupic

  • okniorz (MSFT) 65.3% (49)
  • meta (meta) 34.7% (26)

Oddanych głosów: 75

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 13.05.2026, 12:33:28 via Wykop
  • 0
@gaz_wieprzowy: dino
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
13.05.2026, 12:22:34
  • 24
KNF oszustwo kradzież infolinia szukaj

#gielda
breakdown1 - KNF oszustwo kradzież infolinia szukaj 

#gielda

źródło: image_picker_6299EBAC-1EB6-4D03-AA19-AF3F854E2F44-58468-0000167A92B9F441

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 13.05.2026, 12:25:51 via Wykop
  • 17
@breakdown1: 14 dni na zwrot masz , kupiles przez internet tak ?
  • Odpowiedz
milpl
milpl 13.05.2026, 12:27:32 via Wykop
  • 1
@breakdown1: Dzięki bogu
  • Odpowiedz
jacas
jacas
13.05.2026, 12:15:04
  • 0
Teraz czytam, że Micron i SK Hynix też pompują pod potencjalny strajk w Samsungu. Jeżeli do niego dojdzie to pewnie 1000 do końca tygodnia na Micronie lol.

#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 13.05.2026, 12:15:50 via Wykop
  • 18
@jacas: w samsungu tez zimno na kasie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
milpl
milpl 13.05.2026, 12:19:54 via Wykop
  • 3
@jacas: niech sciagna z północnej tanszych, nie beda narzekac
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
13.05.2026, 11:39:54
  • 124
#gielda
Skoro średnio zarabia się na giełdzie 8% rocznie, to wystarczy wejść w #micron na jeden dzień i fajrant na ten rok.

Po więcej porad inwestycyjnych zapraszam na kanał.
jatutylkonamoment - #gielda
Skoro średnio zarabia się na giełdzie 8% rocznie, to wyst...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 13.05.2026, 11:40:44 via Wykop
  • 18
@ja_tu_tylko_na_moment:
milpl - @jatutylkonamoment:

źródło: doink

Pobierz
  • Odpowiedz
Zawod_Inwestor
Zawod_Inwestor
13.05.2026, 11:19:13
  • 151
#gielda Tak sobie czytam różne badania z przeszłości i teraźniejszości dotyczące czynników, dzięki którym teoretycznie można próbować w długim terminie pobić S&P500 czy nawet Nasdaq100 i metaanaliza tych badań doprowadziła mnie do przełomowego odkrycia: kup se etfa to znormalniejesz. Niestety dzisiaj już absolutnie nie jest prawdą twierdzenie, że "ETFy są dla przeciętniaków", bo mamy dostępne tanie fundusze skoncentrowane na najbardziej quality sektorach jak np. nasdaq100.
Wrzucam screen z zachowania tej mojej
Zawod_Inwestor - #gielda Tak sobie czytam różne badania z przeszłości i teraźniejszoś...

źródło: obraz

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 13.05.2026, 11:19:57 via Wykop
  • 300
@Zawod_Inwestor: A nie mozesz tanio kupic i drozej sprzedac po prostu ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
milpl
milpl 13.05.2026, 11:25:46 via Wykop
  • 1
@Zawod_Inwestor: etf semiconductor i rocket lab ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak dasz w odcinku to piekło zamarznie
  • Odpowiedz
milpl
milpl 13.05.2026, 09:48:12
  • 2
#gielda Zastanawia mnie jedno w tej dzisiejszej pompie. Skoro pompujemy bo ceny półprzewodników rosną a oni jada do chin prawdopodobnie dogadać zwiększenie produkcji to ceny spadną ale popyt się zaspokoi.

Czy to na pewno dobrze dla kursu akcji pamieciorzy ?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl
Autor
13.05.2026, 09:51:31 via Wykop
  • 0
@UsmiechnietyAnon: juz maja wyprzedane do konca roku, przynajmniej micron. Klientow im nie brakuje chyba nie ?
  • Odpowiedz
milpl
milpl
Autor
13.05.2026, 10:05:38 via Wykop
  • 0
@UsmiechnietyAnon: Czyli jadą żeby małpa nie o------a czegoś głupiego. Wiec najlepsze co sie ma stać to nic xD
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
13.05.2026, 09:37:54
  • 5
#gielda

Wszyscy na tagu zarabiają tylko nie ja :(
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 13.05.2026, 09:38:25 via Wykop
  • 18
@perfumowyswir: no to moze cos kup ?
  • Odpowiedz
milpl
milpl 13.05.2026, 09:43:55 via Wykop
  • 7
@perfumowyswir: a to złe kupiłes, rużne som
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
13.05.2026, 09:30:26
  • 82
Delegacja ze stanów już w Bejżing
#gielda
vladi_putin - Delegacja ze stanów już w Bejżing
#gielda
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 13.05.2026, 09:33:08 via Wykop
  • 109
@vladi_putin: yilon ma taki bogaty ze na dwa szlugi leci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
milpl - @vladi_putin: yilon ma taki bogaty ze na dwa szlugi leci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-13 113236

Pobierz
  • Odpowiedz
CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
13.05.2026, 09:30:06
  • 4
ciekawe kiedy będzie można kupić #dino za jednego papaja.
Ale #gemini obrazek stworzyło na tą okazję (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#gielda
CarlChryniszzswics - ciekawe kiedy będzie można kupić #dino za jednego papaja. 
Ale #...

źródło: Gemini_Generated_Image_svgtr8svgtr8svgt

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 13.05.2026, 09:30:46 via Wykop
  • 2
@CarlChryniszzswics: błąd, docelowa jest niżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
WybitnyDamian
WybitnyDamian
WybitnyDamian
13.05.2026, 09:25:39
  • 2
#gielda
Pomarańczowego wymienili na kogoś kompetentnego w stanach, że mi all worldowy ETF rośnie o ponad 2% w jeden dzień?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 13.05.2026, 09:29:13 via Wykop
  • 3
@WybitnyDamian: wyslali z maupą głowy najwiekszych pamięciorzy do chin wiec jakis deal sie szykuje, nie ryzykowali by ze osobiscie pojada i wroca bez niczego.
  • Odpowiedz
Ko_Otu
Ko_Otu
13.05.2026, 09:04:54
  • 2
Czemu rheinmetall maleje zamiast rosnąć? Nie spadł już dość? #gielda
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 13.05.2026, 09:05:51 via Wykop
  • 8
@Ko_Otu: na iranie boczniak w strone pokoju, putin gadajacy o rozmowach. Poszlaki wskazuja na ochłodzenie wojenek
  • Odpowiedz
milpl
milpl 13.05.2026, 09:18:28 via Wykop
  • 2
@Ko_Otu: a co jak trump zaraz cos p--------e , nie wolno tak emocjonalnie podchodzic xD byś chociaz na 0 sprzedał
  • Odpowiedz
milpl
milpl 13.05.2026, 09:20:02 via Wykop
  • 0
@Ko_Otu: oby tak było, powodzonka
  • Odpowiedz
Matodus
Matodus
Matodus
13.05.2026, 08:58:26
  • 49
Jak to jest ze kazdy pokazuje tu tylko wzrosty, ale nie ma na tym tagu nikogo co pokazuje ile stracil? #gielda
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 13.05.2026, 09:01:32 via Wykop
  • 17
@Matodus: ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogolnie traci sie jak sie sprzedaje wiec sie nie liczy do konca
milpl - @Matodus: ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogolnie traci sie jak sie sprzedaje wiec sie nie liczy ...

źródło: IMG_7739

Pobierz
  • Odpowiedz
milpl
milpl 13.05.2026, 09:09:30 via Wykop
  • 0
@naMontBlanc: nie śledzę w sumie nikogo poza zawód inwestor wiec prosze mnie tu nie obrazac xd
  • Odpowiedz
milpl
milpl 13.05.2026, 08:53:56
  • 4
#gielda friendship with rocket lab is ended , now semiconductor is my best friend ( ͡° ͜ʖ ͡°)
milpl - #gielda friendship with rocket lab is ended , now semiconductor is my best fr...

źródło: IMG_7737

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl
Autor
13.05.2026, 08:56:26 via iOS
  • 7
@m0rdeczka: @HAMSKLOSS89 @john_transvolta swiruje panowie, rocket lezy dozywotnio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
milpl - @m0rdeczka: @HAMSKLOSS89 @john_transvolta swiruje panowie, rocket lezy dozywo...

źródło: IMG_7738

Pobierz
  • Odpowiedz
milpl
milpl
Autor
13.05.2026, 08:56:59 via Wykop
  • 1
@thisguy1: to prawda, dlatego na spekulacyjnym portfelu friendship ended (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
john_transvolta
john_transvolta
13.05.2026, 08:29:48
  • 0
#gielda no i c--j rklb odlatuje, trzeba kupic za jakis % po te 120 na wszelki i czekac, az moze spadnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 13.05.2026, 08:34:07 via Wykop
  • 0
@john_transvolta: bez kitu a temu co o------o (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
milpl
milpl 13.05.2026, 08:26:50
  • 0
#gielda Ej jak jest ten ETF vaneck semiconductor i on sie opiera na notowaniach (raczej z poprzedniego zamkniecia w usa), to wiedzac ze bedzie pompa jak c--j o 15:30 jak kupimy teraz to zarobimy ?

Na pewno jest luka w moim mysleniu. Wytlumaczy ktos ?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl
Autor
13.05.2026, 08:28:34 via Wykop
  • 0
@RunningMan: @HAMSKLOSS89 dzięki, to by było za piekne xD
  • Odpowiedz
Skillez_
Skillez_
13.05.2026, 08:02:35
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 13.05.2026, 08:03:29 via Wykop
  • 5
@Skillez_: no to niezle, a dasz z calego miesiaca wyciąg ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
milpl
milpl 13.05.2026, 08:17:51 via Wykop
  • 1
@Skillez_: no i zamknales morde, gratki (づ•﹏•)づ
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 12
  • Strona 4 z 12
  • >

mil

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 14.01.2026

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking