Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
milpl

milpl

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1903
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 1901
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 1
pinusiek
pinusiek
09.06.2026, 17:13:37
  • 0
Co myślicie?

#gielda

Co kupić przy krachu?

  • NVIDIA 70.0% (42)
  • Microsoft 30.0% (18)

Oddanych głosów: 60

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 09.06.2026, 17:15:03 via iOS
  • 1
@pinusiek: rklb
  • Odpowiedz
milpl
milpl 09.06.2026, 16:55:32
  • 3
#gielda 168 akcji rklb po 101.5 kupione , następny koszyk na 150 akcji czeka przy 96.5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl
Autor
09.06.2026, 17:03:06 via iOS
  • 0
@beatboxer_z_tworek: fart , spałem xD
milpl - @beatboxerztworek: fart , spałem xD

źródło: 1f376b2422b4ee35e86c666ac3141f4e

Pobierz
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi
09.06.2026, 12:34:34
  • 1
#gielda
Warto zostać JEDI? Jak was tutaj nie raz widzę to co chwilę tragedia i euforia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 09.06.2026, 12:36:02 via Wykop
  • 0
@Frogi: bo wiekszosc tagu wchodzi na lokalnej górce jak juz cos urosnie o 100%.

Jak chcesz w dlugim terminie to git.
  • Odpowiedz
milpl
milpl 09.06.2026, 12:46:21 via Wykop
  • 0
@Frogi: dołek po górce
  • Odpowiedz
Zorganizowany_chaos
Zorganizowany_chaos
09.06.2026, 10:04:08
  • 0
#gielda

Właśnie odsypiałem nocke w kołchozie i śnił mi się jaśnie Pan Doland J. Trump.

Co to może oznaczać dla dzisiejszej sesji w USA?

  • Bullish 42.2% (38)
  • Bearish 10.0% (9)
  • Szczurish 47.8% (43)

Oddanych głosów: 90

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 09.06.2026, 10:12:51 via Wykop
  • 4
@Zorganizowany_chaos: to znaczy ze masz pełnego pampersa
  • Odpowiedz
Macieczek2137
Macieczek2137
Macieczek2137
08.06.2026, 17:55:50
  • 0
#apple cfffele z apple jedynie ai Siri po angielsku, następny telefon to będzie vivo albo pixel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 08.06.2026, 17:57:13 via iOS
  • 1
@Macieczek2137: z pewnoscia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
minotaurr
minotaurr
minotaurr
08.06.2026, 13:10:04
  • 0
#gielda Będzie jeszcze jakiś zjazd w tym tygodniu? Bo bym dokupił troszkę ;)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 08.06.2026, 13:13:55 via Wykop
  • 1
@minotaurr: czekaj spojrze w kalendarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
krash
krash
08.06.2026, 12:53:35
  • 3
Kusi chociaż powiedziałem sobie kiedyś nigdy IPO
#gielda
krash - Kusi chociaż powiedziałem sobie kiedyś nigdy IPO
#gielda

źródło: 73144

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 08.06.2026, 13:00:28 via Wykop
  • 0
@krash: razem ze spacex kupujesz XAI ktore przepala w c--j siana, moim zdaniem kibel
  • Odpowiedz
AusserKontrolle
AusserKontrolle
08.06.2026, 08:38:13
  • 4
GLP-1 od Eli Lilly nie tylko mocno redukuje wagę ale zmniejsza obturacyjny bezdech senny aż o 60%. Ciekawe, że ten gigant dokopie nie tylko Novo Nordisk ale też Resmedowi który i tak w niecałe dwa lata stracił ponad 25% kapitalizacji XD

N---------k się jakoś utrzyma, ale Resmed jest bolcowany konkretnie bo jest jeszcze Apnimed i Incannex z tabletkami na OSA.

Taka tam ciekawostka o którą nikt nie pytał

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 08.06.2026, 08:40:47 via Wykop
  • 0
@AusserKontrolle: w stanach jest przepis ze jak producent leku nie jest w stanie zapełnić zapotrzebowania to inni producenci moga zaczac robic te leki, na tym novo nordisk dostal na p---e.

Wiec ten rynek jest baardzo ryzykowny, moze sie okazac ze eli lilly skonczy podobnie.
  • Odpowiedz
DAH1989
DAH1989
DAH1989
08.06.2026, 08:21:27
  • 28
#gielda GOŁE ZIELONE SPÓŁKI SZUKAJ

SPÓŁKI UPRAWIAJĄCE WZROST SZUKAJ

ZIELONE SPÓŁKI DOMINACJA SZUKAJ
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 08.06.2026, 08:24:43 via Wykop
  • 10
@DAH1989: akcjomariusz to nie tu sie wbisuje ᶘᵒᴥᵒᶅ
  • Odpowiedz
milpl
milpl 08.06.2026, 08:16:45
  • 3
#gielda no i konduktor odbija , krach odwolany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 08.06.2026, 06:30:55
  • 7
#gielda ciekawe na ile sie otworzy nasz vaneck pół konduktor ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balagan_
balagan_
08.06.2026, 06:45:36 via Wykop
  • 0
@milpl: na początku na pewno bez szaleństw. Trzeba czekac do 1530
  • Odpowiedz
Abc123cba123
Abc123cba123
Abc123cba123
04.06.2026, 11:56:23
  • 1
#gielda czemu spada wszystko?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 04.06.2026, 11:57:11 via iOS
  • 0
@Abc123cba123: co urosło spaść musi
  • Odpowiedz
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
03.06.2026, 12:15:27
  • 15
Wiecie chłopaki. Są ludzie co żyją od 1 do 1 całe życie i się nie stresują. Są ludzie bogaci co się nie stresują.

Ale najgorsza jest moja pozycja. Ciągle po środku. "Jak świnka morska. Ani świnka, ani morska." Najgorsza jest rola pierwszego pokolenia, które się dorabia, które zaczyna coś jarzyć co to procent składany i inwestowanie, ale jest pierwszym co metodą prób i błędów eksperymentuje.

Ciągła walka. Czy j3bać to wszystko i
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 03.06.2026, 12:20:05 via Wykop
  • 0
@MakiawelicznyAltruista: będzie dobrze <3
  • Odpowiedz
coldsurgeon25
coldsurgeon25
coldsurgeon25
03.06.2026, 07:32:03
  • 4
#gielda sprzedałem dino nie mam już siły do tego śmiecia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 03.06.2026, 07:32:51 via Wykop
  • 1
@coldsurgeon25: powiedzialbym że dzieki za poświecenie i teraz urosnie. Ale dino nie urośnie akurat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
milpl
milpl 02.06.2026, 17:54:56
  • 3
#gielda Czyli dużo ludzi zapakowało się w martwą firmę bo ticker mógł się mylić z spacex ?

Virgin miał pomysł na statek ale niestety był powazny wypadek gdzie zaczepy trzymajace skrzydla ktore byly ruchome nie wytrzymaly i statek sie rozwalil podczas testow zabijajac pilota (albo dwoch juz nie pamietam) Od tamtej pory firma jest praktycznie martwa.

Zostaliscie dawcą kapitalu dla osób od dluzszego czasu planujacych uciekac, wstyd. Nawet logo srednie .

Na
milpl - #gielda Czyli dużo ludzi zapakowało się w martwą firmę bo ticker mógł się myl...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl
Autor
02.06.2026, 17:58:22 via iOS
  • 0
@hipeq69: chcialem dac ciekawostke pod pozorem wysmiania naszych biedakow (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
milpl
milpl 01.06.2026, 13:45:07
  • 4
#gielda Jestem ciekaw gdzie teraz są ci co kupowali ROCKETLABS na górce nawet nie wiedząc czemu urosło, czym sie firma zajmuje i że w nazwie nie ma na końcu S

Obstawiam ze zleci w okolice 100 gdzie dokupię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
milpl - #gielda Jestem ciekaw gdzie teraz są ci co kupowali ROCKETLABS na górce nawet...

źródło: comment_okmUvzpVlIMEFYB3fLREcn0wvKoWmqii

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cotamguwniaki
cotamguwniaki
01.06.2026, 13:59:09 via Wykop
  • 0
@milpl: śmiali sie ze mnie jak wziąłem profit tydzień temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Glupiii
Glupiii
28.05.2026, 13:30:19
  • 12
panowie jestesmy w takim etapie hossy ze dla ludzi spolka produkujaca p--------e pociagi jak rosnie w ciagu roku o 15% to za malo xD
zupelnie nieironicznie coraz bardziej zaczynam sie zastanawiac czy nie cashowac chociaz czesci zyskow no bo to juz p------e zaczyna byc

#gielda
Glupiii - panowie jestesmy w takim etapie hossy ze dla ludzi spolka produkujaca p----...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 28.05.2026, 13:32:44 via Wykop
  • 0
nie bądź @Glupiii:
  • Odpowiedz
sforce
sforce
28.05.2026, 12:38:29
  • 1
#gielda idę się wysrac . Może tam będzie większy poziom niż na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 28.05.2026, 12:39:03 via Wykop
  • 27
@sforce: na moment twojej absencji na pewno poziom na tagu sie zwiekszy
  • Odpowiedz
milpl
milpl 28.05.2026, 12:37:57
  • 0
#gielda były dane o inflacji juz ?

edit: były i lepsze niz sie spodziewano. Dlatego premarket sie polepszył
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IlikeTrains
IlikeTrains
28.05.2026, 11:34:33
  • 0
Pytam z ciekawości, a nie dla wojenki politycznej, więc wszystkie komentarze poza merytorycznymi sugestiami poprawy ankiety będą usuwane.

#gielda #polityka

Sondaż parlamentarny tagu #gielda. Jakie ugrupowanie popierasz?

  • KO 25.5% (39)
  • PiS 5.9% (9)
  • Konfederacja 20.3% (31)
  • Konfederacja Korony Polskiej 8.5% (13)
  • Lewica 1.3% (2)
  • PSL 0% (0)
  • Razem 12.4% (19)
  • Polska2050 10.5% (16)
  • Inne 2.6% (4)
  • Żadne/nie mam czynnego prawa wyborczego 13.1% (20)

Oddanych głosów: 153

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 28.05.2026, 11:39:47 via Wykop
  • 4
@IlikeTrains: już chcialem cie cisnac ze na tagu zakaz ale doczytalem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13
  • Strona 3 z 13
  • >

mil

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 14.01.2026

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia