Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
milpl

milpl

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1961
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 1959
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 1
  • Dodane (117)
  • Komentowane (1136)
  • Plusowane (706)
milpl
milpl przedwczoraj, 08:50:32
  • 4
#gielda Nie rozumiem czemu wy sie dziwicie ze spacex rosnie po ipo.

Przypominam 95% akcji maja fundusze, one dyrygują podażą a co za tym idzie ceną.
Mniej akcji = wieksza cena .

Na miejscu takiego funduszu zaczelibyscie zwałe od razu przy 150-160 czy czekalibyscie az popyt lekko zniknie a cena bedzie wysoka zeby zaczac wyprzedaż ?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olcayn
olcayn
przedwczoraj, 08:51:41 via Wykop
  • 2
@milpl: ja sie nie dziwie, że to rośnie. Ja mówię, że żyjemy w swiecie klaunów
  • Odpowiedz
bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
przedwczoraj, 09:28:59 via Wykop
  • 0
@milpl: aha i tu moze wcale nie byc zwaly, beda spuszczac delikatnie na ulice latami zeby nie wystraszyc czyli bardziej np jak bita
  • Odpowiedz
milpl
milpl przedwczoraj, 07:16:25
  • 6
Top 3 geje na tagu #gielda
1. KRYPTO
2. ETFIARZE
3. "MYŚLICIELE/OŚWIECENI" KOPIUJACY TEKSTY Z ASYSTENTA AI NA WYKOP

przyklad numeru trzeciego : https://wykop.pl/wpis/86520709/rakieta-za-2-5-biliona-larwy-z-aprobata-fda-dzienn
@bywaj 0
Rakieta za 2,5 biliona, larwy z aprobatą FDA
⠀
#dziennawallstreet #gielda
⠀
15.06.2026
⠀
więcej
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
przedwczoraj, 07:18:11 via Wykop
  • 13
@milpl: jeszcze kiedyś szacunek do etfow wam wróci j----ni hazardzisci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
przedwczoraj, 07:26:17 via Wykop
  • 4
@milpl: 🪰🎯🏗️🧫🥇📊💵
  • Odpowiedz
milpl
milpl 15.06.2026, 07:24:46
  • 3
#gielda Kruk out -> creotech ᶘᵒᴥᵒᶅ
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
15.06.2026, 07:26:20 via Wykop
  • 8
@milpl: Pożalujesz tego, tej zdrady kruka
  • Odpowiedz
milpl
milpl
Autor
15.06.2026, 07:27:14 via Wykop
  • 1
@vladi_putin: yhy
  • Odpowiedz
milpl
milpl 12.06.2026, 18:28:49
  • 7
#gielda 95% akcji spacex maja fundusze jak beda chcialy zeby roslo to bedzie roslo, gorzej jak postanowia inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zreszta widac ze lekko upuszczaja akcje.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 12.06.2026, 16:10:43
  • 8
#gielda kolejne koleczko zaczynamy, 170 usd sprzedajemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
milpl - #gielda kolejne koleczko zaczynamy, 170 usd sprzedajemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_9521

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dobrodziejstwo_inwentarza
dobrodziejstwo_inwentarza
12.06.2026, 16:11:59 via Wykop
  • 9
@milpl: Fajna okazja, ale mam jakieś takie dziwne obawy, że SpaceX pociągnie za chwilę w dół cały sektor space.
  • Odpowiedz
krash
krash
12.06.2026, 16:13:09 via Wykop
  • 6
@milpl: Też Dokupiłem
krash - @milpl: Też Dokupiłem

źródło: 73490

Pobierz
  • Odpowiedz
milpl
milpl 12.06.2026, 07:58:25
  • 13
#gielda
Fundusze 95% akcji spacex kupily za 135, otwarcie na 190 potem pojdzie na 250 i beda powoli sprzedawac robiac w tydzien okolo 100% żeby potem akcjomariusze zostali ze spółką od rakiet która ma w sobie twittera i groka ktory przepala kase i zleci.

To bedzie piekne widowisko nie moge sie doczekać aż mnie telepie ʕ•ᴥ•ʔ Nawet kusi sie sfrajerzyc i kupic jedna akcje zeby przeżyć
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89
12.06.2026, 08:12:26 via Wykop
  • 2
@milpl: oby jak najpóźniej go do JEDI dodali
  • Odpowiedz
milpl
milpl
Autor
12.06.2026, 08:13:39 via Wykop
  • 2
@HAMSKLOSS89: tez sie obawiam tego ale cos czytalem ze 3 miesiace im to zajmie, to juz powinno sie zesrać
  • Odpowiedz
milpl
milpl 10.06.2026, 13:46:24
  • 0
#gielda dzień na minus, dzień na plus, z równania wychodzi że jutro bedzie kibel skoro dzis do góry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 10.06.2026, 13:41:07
  • 3
#gielda Wczoraj też było spokojnie do 17 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 10.06.2026, 13:23:02
  • 1
#gielda

https://youtu.be/0jjCDcxi7Vc?si=oKuVQraGMOzFgVxJ
milpl - #gielda 

https://youtu.be/0jjCDcxi7Vc?si=oKuVQraGMOzFgVxJ
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 10.06.2026, 12:32:46
  • 7
#gielda cos czuje ze grubas nawet nie wie co to CPI , ale chociaz my wiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialy_Budda
Bialy_Budda
10.06.2026, 12:34:39 via Android
  • 0
@milpl: był kibel, teraz pompa, potem zobaczymy
  • Odpowiedz
milpl
milpl 10.06.2026, 11:35:09
  • 6
#gielda

Pamietam jak miesiac temu rklb wybijał ATH i pełno akcjomariuszy wchodzilo nie znajac nazwy firmy. Pisali rocketlabs i pakowali pieniadze.

Do was wszystkich, teraz przy 100usd jest okazja do kupna "rakieciorza" a nie spacex gdzie wynik inwestycji to rzut monetą.

to nie porada inwestycyjna
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl
Autor
10.06.2026, 11:38:10 via Wykop
  • 0
@RunningMan: rocket zachowuje sie od roku tak samo caly czas, ATH-> spadek o 50% -> nowe ATH
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
10.06.2026, 11:43:13 via Android
  • 1
@milpl: ojeju bo ktoś pomylił nazwę

Tak samo jak wszyscy mówią jeden Transformers zamiast Transformer
  • Odpowiedz
milpl
milpl 10.06.2026, 10:30:22
  • 10
#gielda

Bedzie tak. Zbieraja fundusze kase na spacex bo muszą. Jak skończy sie okres w którym musza trzymac spacex to zaczna sprzedawać i kupowac to co mieli poprzednio.

Wiec kto nie kupi teraz dipa ten faja. A kto kupi spacex ten podwójna faja, dawca kapitału.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl
Autor
10.06.2026, 11:23:56 via Wykop
  • 0
@interpenetrate: prywatne co kupily przed ipo , 180dni od ipo moga sprzedawac z tego co wiem
  • Odpowiedz
interpenetrate
interpenetrate
interpenetrate
10.06.2026, 11:55:00 via Wykop
  • 0
@milpl: no ale co dokładnie mówisz - że pół roku będzie giełda spadać teraz?
  • Odpowiedz
milpl
milpl 10.06.2026, 09:47:22
  • 1
#gielda spadnij do 95 plis (づ•﹏•)づ
milpl - #gielda spadnij do 95 plis (づ•﹏•)づ

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-10 114655

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogalikznadzieniem
Rogalikznadzieniem
10.06.2026, 10:09:00 via Wykop
  • 1
@milpl: gdzie mi tutaj z wyceną <100, nie ma
Rogalikznadzieniem - @milpl: gdzie mi tutaj z wyceną <100, nie ma

źródło: hamuj

Pobierz
  • Odpowiedz
milpl
milpl
Autor
10.06.2026, 10:12:37 via Wykop
  • 0
@Rogalikznadzieniem: spadlo z 70 do 39 , potem ze 100 na 50 to teraz ze 150 na ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przewidywalny bardzo rockecik jest
  • Odpowiedz
milpl
milpl 09.06.2026, 20:05:30
  • 6
#gielda nie mogliscie po prostu kupic dipa ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
milpl - #gielda nie mogliscie po prostu kupic dipa ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_9443

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogalikznadzieniem
Rogalikznadzieniem
09.06.2026, 21:13:23 via Wykop
  • 0
@milpl: A kolega skąd tyle pieniążków na rklb ma. Myślałem że byłeś zapakowany po 120 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
milpl
milpl
Autor
09.06.2026, 21:24:20 via iOS
  • 2
@Rogalikznadzieniem: jak uroslo to sprzedalem i czekajac na korekte mialem półprzewodniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
milpl
milpl 09.06.2026, 16:55:32
  • 3
#gielda 168 akcji rklb po 101.5 kupione , następny koszyk na 150 akcji czeka przy 96.5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beatboxer_z_tworek
beatboxer_z_tworek
09.06.2026, 17:00:27 via Wykop
  • 1
@milpl: ładny tajming ja skromne 20
  • Odpowiedz
milpl
milpl
Autor
09.06.2026, 17:03:06 via iOS
  • 0
@beatboxer_z_tworek: fart , spałem xD
milpl - @beatboxerztworek: fart , spałem xD

źródło: 1f376b2422b4ee35e86c666ac3141f4e

Pobierz
  • Odpowiedz
milpl
milpl 08.06.2026, 08:16:45
  • 3
#gielda no i konduktor odbija , krach odwolany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 08.06.2026, 06:30:55
  • 7
#gielda ciekawe na ile sie otworzy nasz vaneck pół konduktor ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balagan_
balagan_
08.06.2026, 06:45:36 via Wykop
  • 0
@milpl: na początku na pewno bez szaleństw. Trzeba czekac do 1530
  • Odpowiedz
milpl
milpl 02.06.2026, 17:54:56
  • 3
#gielda Czyli dużo ludzi zapakowało się w martwą firmę bo ticker mógł się mylić z spacex ?

Virgin miał pomysł na statek ale niestety był powazny wypadek gdzie zaczepy trzymajace skrzydla ktore byly ruchome nie wytrzymaly i statek sie rozwalil podczas testow zabijajac pilota (albo dwoch juz nie pamietam) Od tamtej pory firma jest praktycznie martwa.

Zostaliscie dawcą kapitalu dla osób od dluzszego czasu planujacych uciekac, wstyd. Nawet logo srednie .

Na
milpl - #gielda Czyli dużo ludzi zapakowało się w martwą firmę bo ticker mógł się myl...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hipeq69
hipeq69
hipeq69
02.06.2026, 18:02:45 via Wykop
  • 2
@milpl: my nie biedaki (JESZCZE) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
michalcorobisz
michalcorobisz
02.06.2026, 18:15:50 via iOS
  • 1
@milpl: przeciez maja wlasnie nowy statek i bedzie testowany w q3
  • Odpowiedz
milpl
milpl 01.06.2026, 13:45:07
  • 4
#gielda Jestem ciekaw gdzie teraz są ci co kupowali ROCKETLABS na górce nawet nie wiedząc czemu urosło, czym sie firma zajmuje i że w nazwie nie ma na końcu S

Obstawiam ze zleci w okolice 100 gdzie dokupię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
milpl - #gielda Jestem ciekaw gdzie teraz są ci co kupowali ROCKETLABS na górce nawet...

źródło: comment_okmUvzpVlIMEFYB3fLREcn0wvKoWmqii

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cotamguwniaki
cotamguwniaki
01.06.2026, 13:59:09 via Wykop
  • 0
@milpl: śmiali sie ze mnie jak wziąłem profit tydzień temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
milpl
milpl 28.05.2026, 12:37:57
  • 0
#gielda były dane o inflacji juz ?

edit: były i lepsze niz sie spodziewano. Dlatego premarket sie polepszył
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

mil

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 14.01.2026

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia