Top 3 geje na tagu #gielda
1. KRYPTO
2. ETFIARZE
3. "MYŚLICIELE/OŚWIECENI" KOPIUJACY TEKSTY Z ASYSTENTA AI NA WYKOP
przyklad numeru trzeciego : https://wykop.pl/wpis/86520709/rakieta-za-2-5-biliona-larwy-z-aprobata-fda-dzienn
1. KRYPTO
2. ETFIARZE
3. "MYŚLICIELE/OŚWIECENI" KOPIUJACY TEKSTY Z ASYSTENTA AI NA WYKOP
przyklad numeru trzeciego : https://wykop.pl/wpis/86520709/rakieta-za-2-5-biliona-larwy-z-aprobata-fda-dzienn
















Przypominam 95% akcji maja fundusze, one dyrygują podażą a co za tym idzie ceną.
Mniej akcji = wieksza cena .
Na miejscu takiego funduszu zaczelibyscie zwałe od razu przy 150-160 czy czekalibyscie az popyt lekko zniknie a cena bedzie wysoka zeby zaczac wyprzedaż ?