Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
milpl

milpl

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1903
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 1901
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 1
Fookingalien
Fookingalien
Fookingalien
10.06.2026, 12:35:22
  • 0
Bezpieczny ETF w PLN, którym nie buja jak na półprzewodnikach?
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 10.06.2026, 12:37:49 via Wykop
  • 5
@Fookingalien: ale co to za zabawa jak nie buja ? Którą babe mocniej pokochasz, alternatywke co ci niszczy zycie czy zakochaną przy boku non stop gotowa na twoje uslugi tradycyjna chrzescijanke ?
  • Odpowiedz
milpl
milpl 10.06.2026, 12:32:46
  • 7
#gielda cos czuje ze grubas nawet nie wie co to CPI , ale chociaz my wiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialy_Budda
Bialy_Budda
10.06.2026, 12:34:39 via Android
  • 0
@milpl: był kibel, teraz pompa, potem zobaczymy
  • Odpowiedz
milpl
milpl 10.06.2026, 11:35:09
  • 6
#gielda

Pamietam jak miesiac temu rklb wybijał ATH i pełno akcjomariuszy wchodzilo nie znajac nazwy firmy. Pisali rocketlabs i pakowali pieniadze.

Do was wszystkich, teraz przy 100usd jest okazja do kupna "rakieciorza" a nie spacex gdzie wynik inwestycji to rzut monetą.

to nie porada inwestycyjna
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl
Autor
10.06.2026, 11:38:10 via Wykop
  • 0
@RunningMan: rocket zachowuje sie od roku tak samo caly czas, ATH-> spadek o 50% -> nowe ATH
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan
10.06.2026, 11:23:55
  • 8
Ehh mógł chuop zostać baristą w SpaceX

#gielda
RunningMan - Ehh mógł chuop zostać baristą w SpaceX 

#gielda

źródło: Screenshot 2026-06-10 at 13.23.21

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 10.06.2026, 11:24:25 via Wykop
  • 3
@RunningMan: a na pewno nie mialo byc na odwrot ?
  • Odpowiedz
milpl
milpl 10.06.2026, 10:30:22
  • 10
#gielda

Bedzie tak. Zbieraja fundusze kase na spacex bo muszą. Jak skończy sie okres w którym musza trzymac spacex to zaczna sprzedawać i kupowac to co mieli poprzednio.

Wiec kto nie kupi teraz dipa ten faja. A kto kupi spacex ten podwójna faja, dawca kapitału.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl
Autor
10.06.2026, 11:23:56 via Wykop
  • 0
@interpenetrate: prywatne co kupily przed ipo , 180dni od ipo moga sprzedawac z tego co wiem
  • Odpowiedz
siodemkaxx
siodemkaxx
10.06.2026, 10:15:54
  • 11
#gielda co za inteligent zgłasza wpisy z tagu z przekleństwami xD jakiś peroniarz oburzony czy co
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 10.06.2026, 10:17:03 via Wykop
  • 1
@siodemkaxx: A jakie przeklestwa banuja ? dasz jakies przyklady ?
  • Odpowiedz
milpl
milpl 10.06.2026, 09:47:22
  • 1
#gielda spadnij do 95 plis (づ•﹏•)づ
milpl - #gielda spadnij do 95 plis (づ•﹏•)づ

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-10 114655

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl
Autor
10.06.2026, 10:12:37 via Wykop
  • 0
@Rogalikznadzieniem: spadlo z 70 do 39 , potem ze 100 na 50 to teraz ze 150 na ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przewidywalny bardzo rockecik jest
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
10.06.2026, 09:38:29
  • 5
Mam taki pomysł, co by chwilowo wyjść z etfa na semisy i wejsc dzis w synektik, a za pare dni spienięzyć tę cześć na synektiku i wrocic na semisy. Co wy na to, odp ważne

#synektik #gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 10.06.2026, 09:40:03 via Wykop
  • 6
@PodniebnyMurzyn: nie rób bo przez ciebie spadnie po wynikach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
manlet185cm
manlet185cm
10.06.2026, 09:22:05
  • 95
Niestety, po słabych wynikach Broadcomu i obawach o rosnące koszty tokenów, na dzisiejszej sesji akcje Dino spadają już o 2%, a Modivo o 1,5%

#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 10.06.2026, 09:23:49 via Wykop
  • 0
@manlet185cm: czesc synektik czemu taki boczniak ostatnio co ?
  • Odpowiedz
milpl
milpl 10.06.2026, 09:28:14 via Wykop
  • 0
@manlet185cm: fakt, malo o wigu jest
  • Odpowiedz
GAJEWSKY
GAJEWSKY
10.06.2026, 09:21:16
  • 1
Wydaje mi się, że 99% ruchu na tagu #gielda to musza być boty XTB. Ludzie nie mogą być tacy głupi.
#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 10.06.2026, 09:21:53 via Wykop
  • 30
@GAJEWSKY: i twój post ma potwierdzic tą teorie czy zaprzeczyc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan
10.06.2026, 08:57:57
  • 13
Żeby sprzedawać Synektika dzień przed wynikami to trzeba nie mieć szacunku do swoich pieniędzy

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 10.06.2026, 09:00:18 via Wykop
  • 4
@RunningMan: synektik ostatnio tak stoi ze zaczyna mnie irytowac, na szczescie mam duzo cierpliwosci
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be
10.06.2026, 08:33:58
  • 1
Chuju złoty, ale ten nasdaq 100 leci #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 10.06.2026, 08:36:44 via Wykop
  • 3
@let_it_be:
milpl - @letitbe:

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-10 103631

Pobierz
  • Odpowiedz
dzony77
dzony77
10.06.2026, 07:54:26
  • 4
Pamięta ktoś jeszcze takie Stocki jak unh albo centene?
Centene właśnie wrócił do poziomów sprzed spadków gdzie zapowiadali koniec amerykańskiej służby zdrowia bo trump cos tam p-------l. Dodaje to żeby dodać wam otuchy, ze te spadki to c--j

#gielda
dzony77 - Pamięta ktoś jeszcze takie Stocki jak unh albo centene? 
Centene właśnie wr...

źródło: IMG_5201

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 10.06.2026, 07:55:57 via Wykop
  • 5
@dzony77: UNH siedzi w portfelu długo, 32% zysku juz ᶘᵒᴥᵒᶅ
  • Odpowiedz
e3b0c
e3b0c
10.06.2026, 07:18:58
  • 2
Zapisalem sie na IPO SPACEX u brokerów Degiro (30 akcji) i IBKR (50)

W obu max price 162.

Pierwszy raz biorę udział w IPO. Ciekaw jestem wsród osób biorących udział jaki zostaną rozdysponowane fille i jaki procent zlecenia zostanie pokryty u jakich brokerów i jakie ceny. Ktoś tutaj też zapisany?

#gielda #spacex
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 10.06.2026, 07:20:17 via Wykop
  • 5
@e3b0c:
milpl - @e3b0c:

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
10.06.2026, 07:07:25
  • 70
#gielda ale bedzie placz na tagu XD
vladi_putin - #gielda ale bedzie placz na tagu XD

źródło: 1779561452463

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 10.06.2026, 07:12:04 via Wykop
  • 45
@vladi_putin: elon w spacex wrzucil XAI które miliony przepala. Bedziecie sponsorować rozwój groka pod przykrywką rakiet.
Tez uwazam że to kibel bedzie.

Na początku urosnie jak wiekszosc ipo (syn2bio na przyklad) a potem da nura.
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
10.06.2026, 06:58:57
  • 0
#gielda https://youtu.be/5_EYTpVFK1Q?is=-0G1Ix8fxGzA_r1q

Ciekawy materiał nt. IPO spacex - bardzo merytoryczny, z dość istotnymi szczegółami dot. Ich wejścia do głównych indeksów.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 10.06.2026, 07:00:22 via Wykop
  • 19
@ProfesorP1ZDAN: tu masz wszystkie potrzebne informacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
milpl - @ProfesorP1ZDAN: tu masz wszystkie potrzebne informacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 720361314_2498126077314772_7171943815054271136_n

Pobierz
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111
10.06.2026, 06:09:23
  • 2
#gielda kto posłuchał i zarobił

wy tu się bawita w akcje i microny a wystarczy cfd na kicajce, jak nam rośnie to im następnego dnia rośnie, jak nam spada to im następnego dnia spada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://wykop.pl/wpis/86421727/gielda-google-szukaj-jak-strzelic-shorta-na-kospi
@Skipi1111 0
#gielda google szukaj jak strzelić shorta na kospi
więcej
Skipi1111 - #gielda kto posłuchał i zarobił

wy tu się bawita w akcje i microny a wys...

źródło: d2fa4b116f2198c1cf527d3df1ed4d8f

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl 10.06.2026, 06:17:11 via Wykop
  • 2
@Skipi1111: na pewno ty zarobiles no nie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
milpl
milpl 09.06.2026, 20:05:30
  • 6
#gielda nie mogliscie po prostu kupic dipa ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
milpl - #gielda nie mogliscie po prostu kupic dipa ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_9443

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl
Autor
09.06.2026, 21:24:20 via iOS
  • 2
@Rogalikznadzieniem: jak uroslo to sprzedalem i czekajac na korekte mialem półprzewodniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
  • Strona 2 z 13
  • >

mil

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 14.01.2026

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking