Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mayte25
mayte25

mayte25

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 755
  • Znaleziska 34
  • Mikroblog 721
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 7
grav1
grav1
grav1
11.12.2025, 05:45:15
  • 1533
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 378
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mayte25
mayte25
mayte25 11.12.2025, 07:44:27 via Wykop
  • 7
@grav1: jak widać po komentarzach tu nie dużo lepiej niż na tamtej grupce.
  • Odpowiedz
Emcis8
Emcis8
10.12.2025, 09:53:44
  • 57
Trwa FIFA Arab Cup a tam takie akcje xD

Źródło

#mecz #meczgif
Emcis8 - Trwa FIFA Arab Cup a tam takie akcje xD 

Źródło

#mecz #meczgif
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mayte25
mayte25
mayte25 10.12.2025, 14:41:41 via Wykop
  • 0
@Emcis8: oglądałem 3 razy i dalej nie wiem czy to bramka czerwonych czy białych
  • Odpowiedz
johann_10
johann_10
10.12.2025, 09:01:17
  • 1691
Kolejne doniesienia o patologii w służbie zdrowia.

Tym razem wychodzi na jaw, że w jakiejś dziurze w Wielkopolsce (Ostrzeszów) było paru lekarzy ginekologów - położników z sześciocyfrowymi zarobkami.

Czaicie to? >=1,2 mln PLN rocznie za pracę w szpitalu na prowincji xD 300 tysięcy euro, przecież niedługo lekarze ze Szwajcarii, Francji i Niemiec będą się uczyć polskiego i tu zjeżdżać żeby pracować za więcej niż u siebie xD

Ale
johann_10 - Kolejne doniesienia o patologii w służbie zdrowia.

Tym razem wychodzi na...

źródło: IMG_3937

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mayte25
mayte25
mayte25 10.12.2025, 14:21:39 via Wykop
  • 2
@johann_10: i to mi się podoba, grzać temat lekarzy aż coś zrobią tą patologią
  • Odpowiedz
niegwynebleid
niegwynebleid
10.12.2025, 09:32:23
  • 619
no i ciul, zamówione, raz się żyje a cebula mocno
trzecie zamówienie z chin, tym razem bezpośrednio a nie przez alibabę
jedno płynie obok senegalu (cholerne huti), drugie zawinęło po drodze do bananowej dyktatury trampowskiej, a na pergolę poczekam 3 miesiące minimum.
Koszt pergoli z dwiema roletami w polszy to minimum 40k, lepszej 50k, takiej jak zamówiłem to pewnie z 70k. Ja zaryzykowałem całość z transportem za 25k (oczywiście własny montaż). Ciekawe
niegwynebleid - no i ciul, zamówione, raz się żyje a cebula mocno
trzecie zamówienie ...

źródło: Zrzut ekranu 2025-12-10 102447

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mayte25
mayte25
mayte25 10.12.2025, 11:36:43 via Wykop
  • 0
@niegwynebleid: jakie wyposażenie wariacie? Jakaś automatyka, elektryka, oświetlenie?
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
09.12.2025, 11:50:11
  • 606
No to mam. Mazda CX-30 właśnie wyjechała z salonu do mojego życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pod maską:
2.0 benzyna, 186 KM
Automat (bo życie jest za krótkie, żeby
Sin- - No to mam. Mazda CX-30 właśnie wyjechała z salonu do mojego życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: IMG_0267

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mayte25
mayte25
mayte25 09.12.2025, 14:46:57 via Wykop
  • 1
@Sin-: "W środku jest cisza"
a probowales jechać 100kmh+ nie mówiąc już o 140?
  • Odpowiedz
I.....a
I.....a
konto usunięte 08.12.2025, 11:23:04
  • 963
Widziałem, jak korporacje zabierają farmerom wodę, a potem ziemię, jak zmieniają Night City w maszynę do łamania ludzi, do drenowania ich z pieniędzy, ze szczęścia, z marzeń. #pcmasterrace #komputery #gry
I.....a - Widziałem, jak korporacje zabierają farmerom wodę, a potem ziemię, jak zmie...

źródło: temp_file8116698167179862606

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mayte25
mayte25
mayte25 08.12.2025, 16:49:33 via Wykop
  • 0
@Itslilianka: droższego sklepu nie było? RAM jest drogi, ale ten sam ze screena jest za 30% tej ceny gdziekolwiek indziej
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
08.12.2025, 08:08:49
  • 82
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mayte25
mayte25
mayte25 08.12.2025, 10:04:56 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

494

Nowy "pomysł" Komisji Europejskiej w sprawie aut elektrycznych.

Firmowe auta tylko na prąd.

konto usunięte
z
tvn24.pl
dodany: 06.12.2025, 14:31:51
  • 195
  • #
    gospodarka
  • #
    auta
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    przedsiebiorczosc
mayte25
mayte25
mayte25 07.12.2025, 00:43:03 via Wykop
  • -6
Ile osób przeczytało artykuł? 0, bo jest za paywallem
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

991

98% kierowców jest oślepianych przez współuczestników ruchu

98% kierowców jest oślepianych przez współuczestników ruchu

98 procent kierowców przyznaje, że jest oślepiana przez innych uczestników ruchu, a jako najpoważniejsze źródło tych problemów (70 proc.) eksperci ITS wskazują nielegalne zamienniki żarówek zakładane do reflektorów.

Poludnik20
z
auto.dziennik.pl
dodany: 06.12.2025, 17:03:48
  • 415
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    carboners
  • #
    bmw
mayte25
mayte25
mayte25 06.12.2025, 23:18:43 via Wykop
  • 2
Pozostałe 2% ma prawko, ale nie jeździ?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lujdziarski
Lujdziarski
05.12.2025, 08:20:00
  • 52
#prezent #sztuka #obrazy Właśnie kupiłem od kumpla obraz, siostrzenica to koniara xD, jakis czas temu widziałem, że namalowal ten obraz. No i wpadlem na pomysł, że odkupię bo fajna pamiątka. Jeden prezent z głowy
Lujdziarski - #prezent #sztuka #obrazy  Właśnie kupiłem od kumpla obraz, siostrzenica...

źródło: temp_file6267128927431348608

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mayte25
mayte25
mayte25 05.12.2025, 11:20:42 via Wykop
  • 0
@Lujdziarski: jaka cena wariacie
  • Odpowiedz

575

Ławka za 120 tysięcy, z której... nie można korzystać. Kontrowersyjna inwestycja

Ławka za 120 tysięcy, z której... nie można korzystać. Kontrowersyjna inwestycja

W Oławie ustawiono najdroższą ławeczkę w regionie. Chilloławka" w Parku Miejskim już stoi, choć na razie ogrodzona taśmą. To, co budzi największe kontrowersje to jej cena... 120 tys. złotych.

ewag05
z
radiowroclaw.pl
dodany: 05.12.2025, 08:06:07
  • 115
  • #
    lawka
  • #
    chillolawka
  • #
    olawa
  • #
    park
  • #
    miejski
mayte25
mayte25
mayte25 05.12.2025, 11:17:43 via Wykop
  • 7
Jeśli to modrzew syberyjski to ławka warta max. 10k
Czyli 110k zarobku dla szwagra
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

widmo82
widmo82
02.12.2025, 10:08:13
  • 6
#motoryzacja #samochody #gospodarka
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Najpopularniejsze-SUV-y-traca-na-wartosci-W-trzy-lata-co-najmniej-jedna-trzecia-9045843.html
mazda cx-30 spadek wartości w 3lata: -29,0%
a

Na drugim końcu zestawienia znalazł się znacznie mniej popularny w Polsce opel frontera oraz trzy „chińczyki”: mg hs, jaecoo 7 i omoda 5, których spadek wartości przekroczył 40 proc. a w przypadku jaecoo i omody wyniósł 46,5 proc.
widmo82 - #motoryzacja #samochody #gospodarka 
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Najpo...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mayte25
mayte25
mayte25 02.12.2025, 13:52:33 via Wykop
  • 0
@kompek: wyślij linka z ogłoszeniem, bo jak rok sprzedaje to na pewno jest dostępne. Ocenimy czy to wina "kombinacji" czy ceny 20% powyżej rynku. Już widzę jak ktoś przegląda ogłoszenia, patrzy "o jaki dobry stan zadbany, mocny silnik, super cena, no ale ta szklana gałkaaa nieee, szukam dalej"
  • Odpowiedz

817

Po diagnozie nowotworu rzuciła męża i przespała się z 200 facetami. xD

Pokaż treści 18+

Po diagnozie nowotworu rzuciła męża i przespała się z 200 facetami. xD

Po diagnozie nowotworu Molly Kochan postanowiła całkowicie "zmienić swoje życie" i odeszła od męża, który ją w tym czasie wspierał i walczył o związek. Laska obskoczyła ponad 200 facetów przed swoją śmiercią. Jej historia to brutalna czarna pigułka dla tych, którzy jeszcze nie uwierzyli.

gerwazy-oko
z
wykop.pl
dodany: 02.12.2025, 10:04:38
  • 374
  • #
    zwiazki
mayte25
mayte25
mayte25 02.12.2025, 13:25:22 via Wykop
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FHA96
FHA96
FHA96
01.12.2025, 15:35:52
  • 54
Mirabelka będzie zadowolona ( ͡º ͜ʖ͡º)
#wykopaka
FHA96 - Mirabelka będzie zadowolona ( ͡º ͜ʖ͡º)
#wykopaka

źródło: IMG_5437

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mayte25
mayte25
mayte25 01.12.2025, 21:01:31 via Wykop
  • 0
@FHA96: jak ma max 12 lat to spoko
  • Odpowiedz
Traczex
Traczex
29.11.2025, 14:50:29
  • 831
Dobra skończyłem. 3 lata, dużo pracy ale już mieszkam. Dzięki za porady na tagu #budujzwykopem Powodzenia Mirki.
Traczex - Dobra skończyłem. 3 lata, dużo pracy ale już mieszkam. Dzięki za porady na ...

źródło: scaled_1000021155

Pobierz
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mayte25
mayte25
mayte25 29.11.2025, 16:33:07 via Wykop
  • 2
@Traczex: jaki koszt budowy wariacie?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 11
  • Strona 4 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 31.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking