NAPISZĘ I JESZCZE 100000 RAZY W DUPIE MAM ŻE MNIE MODERACJA USUWA!!!!!!!!!!!!!
WALĘ TRZASKOWSKIEGO #trzaskowski BO PODPISZE DOPŁATY DLA DEVELOPERUCHÓW!!!!
Chciałem głosować na trzaska, ale to #nawrocki obiecał że nie podpisze dopłat dla developeruchów. Jasne uj wie czy mówi prawdę, ale i tak jest wyżej niż trzaskowski który nic nie powiedział.
@kocham-pati-3: no nie wiem, a oglądałeś te mecze chociaż? To że wynik był jednobramkowy nie oznacza, że były słabe. Gra Juventusu z kolei powodowała ból głowy. Taka jest moja subiektywna opinia.
@KubsOne: pomimo że Ranieri i tak przeszedł do historii i sezon wbrew wszystkiemu okazał się wspaniały, to czuć niedosyt. Kurde może Venezia coś ustrzeli jeszcze.
@sameowoce: brawo brawo, nigdy nie zapominajmy jak Einstein wyglądający jak Piłsudski przestrzegał przed niebezpieczeństwem w sieci @NaczelnyWoody piękne xd
jeśli moje zapotrzebowanie kaloryczne na dzień to 2500kcal (nie schudne i nie zgrubne) to żeby schudnąć powinienem skonsumować 2000kcal. załóżmy że 300ml oleju rzepakowego ma 2000kcal. jeśli to wypiję wciagu dnia, i nic innego nie zjem, to schudne?
@chico_lachowski: dwie pierwsze odpowiedzi w ankiecie są poprawne, ale w kontekście wypicia 300ml oleju rzepakowego tylko druga pasuje, plus możesz dopisać rozj**anie wątroby. krótko mówiąc, chcesz chudnąć, to trzymaj deficyt kcal, oraz dbaj o odpowiednie makro, w zależności od tego jak wygląda Twój tryb życia.
#mecz Yamal jest świetnym graczem, ale przy tym s----------o ogromnym indywidualistą. Strzela świetne bramki, czasami zagra piłkę nie z tej ziemi, ale kiedy trzeba podać, albo trochę dograć dla kolegi, to robi trzydzieści kiwek co by jeszcze może wyciągnąć brameczkę pod siebie.
Cześć, potrzebuję pomocy w znalezieniu animowanego teledysku do kawałka O.S.T.R 1 na 100. Był kiedyś taki chyba nieoficjalny teledysk który już kilka razy był usuwany z YT ale widocznie udało im się na dobre. W tym teledysku była zbudowana drewniana skocznia, z której skakali żołnierze na ziemię, a po każdym skoku ich ciała fotografował fotogram żeby na końcu z tych zdjęć zrobić "film" ze zdjęć. Jeżeli ktoś to pamięta i ma gdzieś
@Bluffpit: tytuł to 1 na 100, ale zleciało z rowerka przez prawa autorskie. Za oryginalne wideo odpowiada Bagiński i o ile dobrze pamiętam nie spodobało mu się użycie tego do piosenki OSTR (tutaj mogę się mylić). Co do wideo, to może jeszcze gdzieś znajdziesz w sieci.
WALĘ TRZASKOWSKIEGO #trzaskowski BO PODPISZE DOPŁATY DLA DEVELOPERUCHÓW!!!!
Chciałem głosować na trzaska, ale to #nawrocki obiecał że nie podpisze dopłat dla developeruchów. Jasne uj wie czy mówi prawdę, ale i tak jest wyżej niż trzaskowski który nic nie powiedział.
Nie