Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko107
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
malinoon
malinoon

malinoon

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6408
  • Znaleziska 194
  • Mikroblog 6214
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
pyszniarz
pyszniarz
29.05.2025, 11:17:09
  • 3
NAPISZĘ I JESZCZE 100000 RAZY W DUPIE MAM ŻE MNIE MODERACJA USUWA!!!!!!!!!!!!!

WALĘ TRZASKOWSKIEGO #trzaskowski BO PODPISZE DOPŁATY DLA DEVELOPERUCHÓW!!!!

Chciałem głosować na trzaska, ale to #nawrocki obiecał że nie podpisze dopłat dla developeruchów. Jasne uj wie czy mówi prawdę, ale i tak jest wyżej niż trzaskowski który nic nie powiedział.

Nie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malinoon
malinoon
malinoon 29.05.2025, 11:19:05 via Wykop
  • 7
@pyszniarz: uspokój się xD a on nie powiedział czasem, że też nie podpisze? co stawiałoby ich na równi w tej kwestii?
  • Odpowiedz
sameowoce
sameowoce
29.05.2025, 11:04:16
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malinoon
malinoon
malinoon 29.05.2025, 11:17:18 via Wykop
  • 0
@sameowoce: he, coś mnie ominęło?
  • Odpowiedz
AAAAAPsik
AAAAAPsik
AAAAAPsik
26.05.2025, 07:10:32
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malinoon
malinoon
malinoon 26.05.2025, 07:22:54 via iOS
  • 4
@AAAAAPsik wygenerowane przez ai
  • Odpowiedz
kocham-pati-3
kocham-pati-3
25.05.2025, 20:49:23
  • 1
#mecz Dzięki Bogu że Roma LM nie wywalczyła,za ten antyfutbol to najwyżej LK się należy,10 wygranych jedną bramką w 2025 nic nie dało i git
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malinoon
malinoon
malinoon 25.05.2025, 20:51:19 via Wykop
  • 2
@kocham-pati-3: no całe szczęście, że jest Juve, które grało ekscytujący futbol całym rokiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
malinoon
malinoon
malinoon 25.05.2025, 20:57:15 via Wykop
  • 2
@kocham-pati-3: no nie wiem, a oglądałeś te mecze chociaż? To że wynik był jednobramkowy nie oznacza, że były słabe. Gra Juventusu z kolei powodowała ból głowy. Taka jest moja subiektywna opinia.
  • Odpowiedz
KubsOne
KubsOne
25.05.2025, 20:26:04
  • 2
#mecz Kurła najgorzej. Ale jakby sie to nie skończyło to dla takich wieczorów warto być kibicem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malinoon
malinoon
malinoon 25.05.2025, 20:28:24 via Wykop
  • 3
@KubsOne: pomimo że Ranieri i tak przeszedł do historii i sezon wbrew wszystkiemu okazał się wspaniały, to czuć niedosyt. Kurde może Venezia coś ustrzeli jeszcze.
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
25.05.2025, 06:18:46
  • 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malinoon
malinoon
malinoon 25.05.2025, 06:24:29 via Wykop
  • 1
@sameowoce: brawo brawo, nigdy nie zapominajmy jak Einstein wyglądający jak Piłsudski przestrzegał przed niebezpieczeństwem w sieci
@NaczelnyWoody piękne xd
  • Odpowiedz
sameowoce
sameowoce
24.05.2025, 17:33:56
  • 2
Czy oni serio gadają o Ukrainie w NATO? Przecież Trump powiedział, że nic z tego never ever.
#debata
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malinoon
malinoon
malinoon 24.05.2025, 17:37:04 via Wykop
  • 1
@sameowoce: no tak, Trump będzie rządził wiecznie.
  • Odpowiedz

1963

Gil z nosa albo szczur z rękawa

Pokaż treści 18+

Gil z nosa albo szczur z rękawa

Nie wytrzymał i zjadł

konto usunięte
z
streamable.com
dodany: 23.05.2025, 19:23:30
  • 403
  • #
    wybory
  • #
    nawrocki
  • #
    debata
  • #
    polityka
malinoon
malinoon
malinoon 23.05.2025, 21:10:54 via Wykop
  • 10
@hrabia_ponimirski: tak, bez spiny.
0V3RD0S3
0V3RD0S3
23.05.2025, 19:05:24
  • 6
#debata

Trzaskowski przegrywa na całej linii
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malinoon
malinoon
malinoon 23.05.2025, 19:06:48 via Wykop
  • 0
@0V3RD0S3: xD
  • Odpowiedz
sandman97
sandman97
sandman97
23.05.2025, 18:24:30
  • 3
#debata ale strzał w stopę Rafała tym Sorosem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malinoon
malinoon
malinoon 23.05.2025, 18:25:59 via Wykop
  • 0
@sandman97: vs Orban? No nie wiem, ciężkie się wylosowało.
  • Odpowiedz
quaintness
quaintness
quaintness
22.05.2025, 13:57:46
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malinoon
malinoon
malinoon 22.05.2025, 14:23:06 via Wykop
  • 0
@quaintness: niezłe jaja te tegoroczne wybory, gdzie ludzie mniejszym złem nazywają gangusa z trójmiasta xD
  • Odpowiedz
yosemitesam
yosemitesam
21.05.2025, 07:55:26
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malinoon
malinoon
malinoon 21.05.2025, 08:09:26 via Wykop
  • 2
@yosemitesam: zabawne, bo typek obok niego wygląda jak sobowtór ławrowa, no chyba że to on.
  • Odpowiedz
chico_lachowski
chico_lachowski
20.05.2025, 15:54:02
  • 0
jeśli moje zapotrzebowanie kaloryczne na dzień to 2500kcal (nie schudne i nie zgrubne) to żeby schudnąć powinienem skonsumować 2000kcal.
załóżmy że 300ml oleju rzepakowego ma 2000kcal. jeśli to wypiję wciagu dnia, i nic innego nie zjem, to schudne?

#silownia #dieta

odpowiedz jest prosta:

  • jeśli bedziesz w deficycie kalorycznym to tak 88.6% (39)
  • nie bo to sam tłuszcz i to tak nie działa... 2.3% (1)
  • ja to nie wiem, spierniczam stąd... 9.1% (4)

Oddanych głosów: 44

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malinoon
malinoon
malinoon 20.05.2025, 15:59:11 via Wykop
  • 1
@chico_lachowski: dwie pierwsze odpowiedzi w ankiecie są poprawne, ale w kontekście wypicia 300ml oleju rzepakowego tylko druga pasuje, plus możesz dopisać rozj**anie wątroby.
krótko mówiąc, chcesz chudnąć, to trzymaj deficyt kcal, oraz dbaj o odpowiednie makro, w zależności od tego jak wygląda Twój tryb życia.
  • Odpowiedz
okradzione
okradzione
18.05.2025, 17:47:17
  • 5
#mecz Yamal jest świetnym graczem, ale przy tym s----------o ogromnym indywidualistą. Strzela świetne bramki, czasami zagra piłkę nie z tej ziemi, ale kiedy trzeba podać, albo trochę dograć dla kolegi, to robi trzydzieści kiwek co by jeszcze może wyciągnąć brameczkę pod siebie.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malinoon
malinoon
malinoon 18.05.2025, 17:53:51 via Wykop
  • 1
@YouGotThis10: on ma 17 lat spokojnie, z takim skillem w takim wieku masz trochę inne myślenie. No i nie narzekajcie tak, asyst mu nie brakuje.
  • Odpowiedz
sztygar
sztygar
sztygar
18.05.2025, 08:10:48
  • 0
Czy lepiej wziąć laptop z "gorszą" kartą RTX4050 ale TGP 105W czy z "lepszą" RTX4060 ale TGP w okolicach 45W ?
#pytaniedoeksperta #laptopy #informatyka #pcmasterrace
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malinoon
malinoon
malinoon 18.05.2025, 08:12:34 via Wykop
  • 3
@sztygar: 105 zdecydowanie
Tgp na 45W sprawi że będziesz mial „wersje demo” 4060
  • Odpowiedz
Bluffpit
Bluffpit
Bluffpit
13.05.2025, 22:27:10
  • 0
Cześć, potrzebuję pomocy w znalezieniu animowanego teledysku do kawałka O.S.T.R 1 na 100.
Był kiedyś taki chyba nieoficjalny teledysk który już kilka razy był usuwany z YT ale widocznie udało im się na dobre. W tym teledysku była zbudowana drewniana skocznia, z której skakali żołnierze na ziemię, a po każdym skoku ich ciała fotografował fotogram żeby na końcu z tych zdjęć zrobić "film" ze zdjęć.
Jeżeli ktoś to pamięta i ma gdzieś
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malinoon
malinoon
malinoon 13.05.2025, 22:34:06 via Wykop
  • 2
@Bluffpit: tytuł to 1 na 100, ale zleciało z rowerka przez prawa autorskie. Za oryginalne wideo odpowiada Bagiński i o ile dobrze pamiętam nie spodobało mu się użycie tego do piosenki OSTR (tutaj mogę się mylić). Co do wideo, to może jeszcze gdzieś znajdziesz w sieci.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 14
  • Strona 6 z 14
  • >
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.08.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.01.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking