Połowa kobiet w Polsce pije w czasie ciąży. Jeśli ktoś by chciał mieć zdrowe dziecko to polki należy omijać szerokim łukiem i brać sobie Ukrainki Białorusinki czy dziewczyny innych narodowości
@malachit9: Chryste Panie ponad 50%. Wychodzi na to, że Kaczor jak zwykle miał rację xD
Ukrainki
@malachit9: Nie sądzę, żeby Ukrainki czy Rosjanki mało piły. Pod tym względem już lepiej patrzeć w kierunku Azji, dobre byłyby też muzułmanki ale ich mężczyźni nie są tak głupi jak europejczycy i nie pozwalają kraść swoich kobiet.
„Kobiety i dzieci są głównymi ofiarami konfliktów i zmian klimatycznych i nie ma miejsca, które niestety tragicznie pokazuje nam to bardziej dramatycznie niż dzisiejsza Ukraina”
Typ wygrał życie. Nie dość że uciekł z biednego kraju załatwił sobie śrub dzięki czemu dostanie obywatelstwo cywilizowanego kraju To jeszcze pozaliczał niebrzydką białą laskę. Myślę że w jego rodzinnych stronach każdy chłopak marzy o takim życiu. Jeśli ma s--------ć to dopiero po tym jak dostanie obywatelstwo. Czyli z tego co pamiętam coś koło dwa lata po ślubie
@malachit9: Jaki kraj takie równouprawnienie, ja się cieszę że powoli wyginiemy jako naród bo sami sobie daliśmy pluć na mordę babom, w imię czego? Żałosne.
@Czerwone_Stringi: A co jak żołnierze się skończą? Polityków w sejmie mamy z 460. Z tego nawet jednego pułku nie jesteśmy w stanie zrobić. A sporo i tak się nie nadaję do wojska bo są za starzy
Po wojnie Ukraina będzie krajem z największym deficytem mężczyzn i największą ilością wolnych kobiet.
@malachit9: Co to za bzdury xD Ukrainki już dawno wyjechały i żyją na zachodzie, nie wrócą nigdzie i możesz o nich zapomnieć. Na Ukrainie jest sausage fest.
Od stycznia do września 2018 r. przestępstwo popełniło niemal 28,3 tys. kobiet. Rok wcześniej było ich 27,9 tys., a w 2016 r. – 27,2 tys. Jeśli ten trend potwierdził się także w ostatnim kwartale, ubiegły rok był kolejnym, w którym udział pań wśród sprawców przekroczył 11 proc.
Zasada jest prosta: im jesteś bogatszy i masz więcej wpływów, tym więcej zyskujesz na każdym jednym migrancie. Tracą zaś wszyscy, którzy nie mają własnych firm, nieruchomości, nie mieszkają na strzeżonych osiedlach, nie mogą pozwolić sobie na produkty Premium, prywatne szkoły, samochody, garaże...
Rozwiązaniem które pomoże zminimalizować negatywne trendy jest przyjmowanie głównie kobiet. Kobiety statystycznie popełniają mniej przestępstw niż faceci. Jest to nawet widoczne w policyjnych statystykach. Dzięki któremu kraj pozostanie nadal spokojny i bezpieczny. Przyjmowanie przede wszystkim kobiet poprawi też demografię ponieważ to kobiety rodzą dzieci. Obecnie wielu polaków nie ma dzieci tylko dlatego że nie mają z kim. Ściągnięcie ładnych dziewczyn rozwiąże ten problem
Najprościej to zrobić przez podniesienie progu zdawalności matury do 50% i rozszerzeniu podstawy programowej z matematyki oraz dawaniu maturze trudniejszych zadań. Brak matury to brak mało zdolnych ludzi na studiach. Nie każdy musi mieć maturę
Tak wygląda oficjalny Kolumbii na stronie rządowej. Polskie ministerstwo spraw zagranicznych oficjalnie odradzam wszelkie podróże do Kolumbii. Trzeba być nie wiem jak naiwnym żeby myśleć że ludzie którzy wychowali się w kraju gdzie taka przestępczość jest normalna w Polsce magicznie przestaną tak robić. Jeśli będziemy dalej przyjmować kolumbijskich mężczyzn to niedługo takie coś będzie u nas. Dla bezpieczeństwa Polaków powinniśmy przestać przyjmować kolumbijczyków ewentualnie brać tylko kobiety ponieważ kobiety statystycznie popełniają mniej
"41-letni mężczyzna zginął po otrzymaniu ciosu ostrym narzędziem. Był uczestnikiem bójki, która wywiązała się w nocy między grupą osób w miejscowości Nowe (woj. kujawsko-pomorskie). W związku ze zdarzeniem policja zatrzymała siedem osób. Informację o nocnej awanturze otrzymaliśmy na Gorącą Linię..."
Tak wygląda oficjalny Kolumbii na stronie rządowej. Polskie ministerstwo spraw zagranicznych oficjalnie odradzam wszelkie podróże do Kolumbii. Trzeba być nie wiem jak naiwnym żeby myśleć że ludzie którzy wychowali się w kraju gdzie taka przestępczość jest normalna w Polsce magicznie przestaną tak robić. Jeśli będziemy dalej przyjmować kolumbijskich mężczyzn to niedługo takie coś będzie u nas. Dla bezpieczeństwa Polaków powinniśmy przestać przyjmować kolumbijczyków ewentualnie brać tylko kobiety ponieważ kobiety statystycznie popełniają mniej
@Pawery1: sugerując się tym ile chłopów, a bab żyje w Polsce (starych bab nie liczę) to nie żadne parytety tylko z 70% imigrantek powinno mieć tzipe do której Polak mógłby się spuścić i stworzyć życie
@malachit9 Pierwsze słyszę żebym chciał dziecko.