#zalesie bo w-------ą mnie ci ludzie co stoją pod sklepami typu #lidl #biedronka i inna stonka i proszą o datki na jakieś tam rzeczy stojąc przed drzwiami wyjściowymi i zaczepiając każdego kto się napatoczy. Zamiast stać jak widły w gnoju mogliby zaproponować poniesienie zakupów albo odwiezienie wózka na miejsce, a tak to tylko stoją jak te pelikany. Kto w ogóle na to pozwala?
@2phonepiotrus Mnie r-------o ostatnio pod Dino, że typiarka miała nawet terminal przy sobie, zawsze wszyscy ich zbywają, że nie mają gotówki przy sobie, to cyk, nie ma problemu, jaką kwotę nabijamy? ( ͡º͜ʖ͡º) Kiedyś tak menelela zrobiłem pod monopolem, że mogę karta dać mu piątka, teraz mógłbym się zdziwić. xD
kupiłem dędki continetala, schwalbe 30 dni, michelin air stop i większość trzyma 3-4 dni, to obecnie normalne, czy ja mam pecha? co kupić lepszego? opony 2.6 cala
Mój nowy OnePlus 12 grzeje się tak bardzo, że para z gotowania osadza się na soczewkach aparatów. Co się stało z rynkiem smarfonów, że co chwila wychodzą takie buble 🤦♂️ #smartfon #oneplus
@czesu Weź nic nie mów, właśnie się skłaniam ku niemu, na wszystkich filmach na youdupie mówio, że super duża komora parowa i się nie grzeje. Wszyscy kłamią?
On już sam nie ogarnia swoich kłamstw, widać to jak z nut, jak gubi się w zeznaniach na filmach, beka z tej zapijaczonej mordy na live, dobra mina, do złej gry.
Ciekawe czy po crash teście świniak zrozumie, że jakby miał normalną wagę to by drabina nie odjechała, a nawet gdyby to uszkodzenia byłyby mniejsze ( ͡°͜ʖ͡°) #mocnyvlog
@megastulejka Tu akurat zadziałał czynnik, braku instrukcji obsługi drabiny, bardziej w pionie i przy jego masie nic by się nie stało. Również mógł ją rozstawić na boki wtedy 100% pewności, ale wiecie szybko, szybko i skóra na czaszce otwarta. Pracowałem z kolesiami co wchodzili na 12m na takich drabinach, ale wtedy zawsze była asekuracja drugiej osoby na dole, szczególnie na kafelkach. Na budowie, BHP by się przeżegnało lewą stopą, jak by
https://wykop.pl/wpis/75464615/wpis nawiązując do tego tematu, mamy sukces łatwo nie było, ale satysfakcja wszystko wynagradza, z racji długiego weekendu, serwis rowerowy odpadł, więc zakasałem rękawy i wziąłem się do pracy. Korba na kwadrat zapieczona tak mocno, że ściągacz zmielił gwint w środku, więc podjąłem się żmudnej dłubaniny przy pomocy gumówki, brzeszczota i tego co miałem pod ręką. #rower #zrobtosam #chwalesie
Rowerowe Mirki, mam dylemat, mógłbym napisać pracę doktorską na temat mojego roweru i zmian w nim, ale nie mam czasu ;). Do rzeczy, Kross level B2 2017r. Tak wiem, stary strucel, muszę wymienić korbę i wkład supportu, wkład zakupiłem jakiś czas temu firmy Teco, na kwadrat, z przodu
dzis w live janek mowil, ze wieli znalezisk nie pokaze na filmach "z pewnych wzgledow". Chwile pozniej mowil, ze za wywiezienie piasku z Sardynii jest kara 500eur
@IlllI Przeca mówił na odcinku, że tam jedzie, niby na zakupy, ale pewnie na rozmowę o pracę, (pozdro Łukasz), dzięki za info, z jego perfecto Italiano, (pozdro dualingua) da sobie radę. Xd
Tak, chłopy kradną rowery, zostawiają je za darmo na gratowisku, a później Kowalski kupuje za 20 Pln. Jesteście geniuszami, kolejne pokolenie będzie miało przerypane, z takimi deklami. ¯_(ツ)_/¯
@came_a_lot 20 Ziko kosztował rower,baza, teraz jest 700 +, opony, dętki, linki i jakieś inne zabiegi, amory nie były ruszane, ale to pewnie z 1500 będzie kosztowało, chodzi o samą baze.
@lukies2221 Taaaaaak. Podłogę mógł zrobić z paneli, ale dywan = ciepło w stopy, to że nie praktyczny mało ważne. Teraz gejzpasji, po przeanalizowaniu tego tagu, stara się wybielić. Wiecie bo się nie znałem, ale twierdziłem, że jestem ekspertem od wszystkiego, rewalacja, ekstra, pozdro zdzisu, Kaziu czy jak ci tam ( ͡º͜ʖ͡º) O diecie armwrestlera, już nie będę wspominał, super. Aha i chyba jakiś widz mu
Dzisiaj nawet śmiechłem, z jego umiejętności aktorskich, a propos mam talent itp, ale fakt, faktem na odcinku trzeźwy gada jedno, n------y na lajwie gada co innego, zdrówka, drogi widzu.
Szczerze polecam serial 'Ripley' na #netflix Świetny thriller z wręcz przepięknymi zdjęciami i świetną główną rolą. Szkoda, że tak mało się o nim mówi.
@SgtPepper1942 Staram się ogarnąć o co chodzi, utalentowany pan Ripley, był taki film z Mattem Daymonem, ten tutaj to jakiś debil, nieudacznik jest, albo nie pamiętam tamtego filmu. Fajne zdjęcia, ujęcia, ale jak dla mnie za długo budowane, można by to zmieścić w 4 odcinkach, trochę szkoda mi czasu na takie przeciągane sceny i ujęcia.
@michal-zarski Nic nie jest ważne, czy to było złoto, platyna czy diamenty, czy podrzucone, czy nie, ważne, że frajerzy oglądają i kasa leci. Pozdro widzowie xd
@BombaskiSzczurBojowy Dobrze, a raczej szkoda dla niego, że nie schował go tam gdzie kolega ojca Bucza z Pulp Fiction, trzymał zegarek. Mógł mieć tyle przyjemności, w tej nieprzyjemnej sytuacji xd
źródło: 3210942-A-zbiorki-pod-marketami-nadal-trwaja-w-najlepsze__kr
Pobierz