Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mac_mod
mac_mod

mac_mod

Dołączył 5 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6290
  • Znaleziska 3087
  • Mikroblog 3203
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 18
  • Dodane (53)
  • Komentowane (1862)
  • Plusowane (1288)
rales
rales
wczoraj, 09:54:55
  • 409
MAJ 2026

PIS + Konfederacja + KP = 248 mandatów

1. Koalicja Obywatelska - 33,1% - 190 mandatów (b.z)
2. Prawo i Sprawiedliwość - 24,5% - 144 mandaty (⬇ 0,7%)
rales - MAJ 2026

PIS + Konfederacja + KP = 248 mandatów

1. Koalicja Obywatelska - 3...

źródło: canvas98

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rales
rales
Autor
wczoraj, 09:55:17 via Wykop
  • 534
ZAPLUSUJ TEN KOMENTARZ, A ZAWOŁAM CIĘ ZA MIESIĄC
  • Odpowiedz
Smartek
Smartek
wczoraj, 09:56:54 via Android
  • 590
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Metodzik
Metodzik
przedwczoraj, 20:57:12
  • 135
✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁 DARMOWA GRA NA STEAM ✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁

🔥 Gravity Circuit za D̲A̲R̲M̲O̲ na STEAM 🔥

📊 OCENY:

Gravity
Metodzik - ✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁 DARMOWA GRA NA STEAM ✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁

🔥 Gravity Cir...
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arkan997
arkan997
przedwczoraj, 21:01:13 via Wykop
  • 43
arkan997

źródło: 7nsgds

Pobierz
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
przedwczoraj, 21:06:59 via Wypiek
  • 78
gravity Circuit
Holetoanother_universe - >gravity Circuit

źródło: 8ffa855314404e2c9d3d096440dcffb4

Pobierz
  • Odpowiedz
ryszard-kulesza
ryszard-kulesza
ryszard-kulesza
przedwczoraj, 12:42:17
  • 5
#rdr2 Nie potrafiłbym grać Arturem z niskim honorem, a w szczególności odpjerdalającym jakiś szajs typu zabijanie przypadkowych ludzi itp. Po prostu nie pasuje mi to do tej postaci. A wy?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

official_mirek_account
official_mirek_account
przedwczoraj, 12:53:18 via Wykop
  • 3
@ryszard-kulesza:
@PodniebnyMurzyn Ja to samo, zawsze na klatce dzień dobry mówiłem czy gdzieś na pastwiskach.
  • Odpowiedz
biczek
biczek
przedwczoraj, 14:19:38 via Wykop
  • 2
@ryszard-kulesza: MA samym początku straciłem bo chciałem tego co nas rozpoznał na lasso złapać jal wisiał Na krawędzi xD a trzeba było podejść.
Życie.
  • Odpowiedz
GoT0Sleep
GoT0Sleep
przedwczoraj, 09:33:55
  • 1121
U agentów nieruchomości stabilnie XD

#nieruchomosci #wynajem #mieszkaniedeweloperskie
GoT0Sleep - U agentów nieruchomości stabilnie XD

#nieruchomosci #wynajem #mieszkanie...

źródło: IMG_0730

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arnoldinho71
arnoldinho71
przedwczoraj, 10:18:53 via Wykop
  • 852
@GoT0Sleep:

Magnificencjo

xDD
pośrednikom już nieźle o------o w dekiel, pewnie myślą że są półbogami bo biorą kilkadziesiąt koła za otwarcie drzwi
  • Odpowiedz
Sabr
Sabr
przedwczoraj, 11:17:18 via Wykop
  • 391
a to nie jest jakiś zwrot który się stosuje wśród kleru?


@Kremufka2137: Nie, tam są zwroty jak "Ekscelencjo", "Eminencjo" czy "Wasza Świętobliwość". Magnificencjo to zwrot do rektora uczelni.
  • Odpowiedz
Fikster
Fikster
przedwczoraj, 09:58:56
  • 6
58% do 99lvl. Huop już rzyga tymi grobami, ale tutaj najszybciej idzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #diablo2 #diablo2resurrected #d2r
Fikster - 58% do 99lvl. Huop już rzyga tymi grobami, ale tutaj najszybciej idzie ( ͡°...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fikster
Fikster
04.06.2026, 08:07:42
  • 7
69% do 99lvl

#diablo2 #diablo2resurrected #d2r
Fikster - 69% do 99lvl

#diablo2 #diablo2resurrected #d2r

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siekieromotyka
siekieromotyka
03.06.2026, 13:33:15
  • 3
#krakow #burza
będzie co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht
03.06.2026, 14:19:18 via Wykop
  • 1
@siekieromotyka: chcialem na rower isc wiec pewnie bedzie
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
02.06.2026, 02:27:19
  • 144
Jest godzina 19 i ledwo co dotarłem do jakiegoś mini campingu ze stolikami . Zaś mnie pachwiny obtarły . Obsypałem talkiem ale jak się zacząłem pocić od upału wszystko poszło jak w krew w piach. A teraz Siedzę se na jakimś kompletnym odludziu , zjadłem tuńczyka z makaronem i owsianka, przed chwilą widzialem jelonka , i pije se zimno p--o IPA (stone ipa -the iconic west coast style ipa) . Miły pan
ChlopoRobotnik2137 - Jest godzina 19 i ledwo co dotarłem do jakiegoś mini campingu ze...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
02.06.2026, 03:31:38 via Wykop
  • 4
@ChlopoRobotnik2137: powodzonka. Ja wczoraj sranko z cały dzień w hotelu xD
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
Autor
02.06.2026, 03:42:20 via Wypiek
  • 9
@ramirezvaca kilka razy tagowałem ;>
@moj_wykopowy_login zazdro, posiedziałbym sobie w hotelu, ja już w namiocie
  • Odpowiedz
Sarpens
Sarpens
01.06.2026, 18:01:06
  • 6
Dziś o 21:00 poprowadzę audycję Trzy po Trzy w Radiu Centrum w #rzeszow.

Wszyscy dobrze wiemy, że jak 1 czerwca to święto i to nie byle jakie! A konkretnie Święto Służby Ruchu Lotniczego ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego też dzisiaj na antenie rockowo-metalowe kawałki poświęcone lataniu. I to zarówno w takim konwencjonalnym podejściu - wychwalając lotników, jak i trochę bardziej nazwijmy to metaforycznym. Pewne będzie jedno - czekają na nas
Sarpens - Dziś o 21:00 poprowadzę audycję Trzy po Trzy w Radiu Centrum w #rzeszow.

W...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

powsinogaszszlaja
powsinogaszszlaja
01.06.2026, 18:41:45 via Wykop
  • 1
@Sarpens: Melduję się na pokładzie.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
01.06.2026, 14:16:14
  • 369
Jest po godzinie 7 a ja idę se już . Powoli opuszczam góry San Gabriel i zmierzam w kierunku pustyni Mojave. Jestem gdzieś w okolicach Los Angeles, mila 417 . Może zrobię sobie gdzieś tutaj dzień przerwy żeby nogi odpoczęly i doporowadzic się do porządku . Jak narazie nie złapałem norowirusa , ponoć wirus przemieszcza się na przód wraz z dużą grupą ludzi gdzieś 150 mili przede mną
P.S wczoraj widziałem jakąś
ChlopoRobotnik2137 - Jest po godzinie 7 a ja idę se już . Powoli opuszczam góry San G...

źródło: image_picker_3AD1F5CE-25D9-4C2D-B0EC-1FEC17ACDFBA-74632-00000799A8F80552

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
Autor
01.06.2026, 14:25:11 via Wypiek
  • 93
Tak pizgalo w nocy w górach ( wysokość powyżej 2500 mnpm) ze drzewa były pokryte szronem czy lodem , nie wiem jak to się fachowo nazywa
ChlopoRobotnik2137 - Tak pizgalo w nocy w górach ( wysokość powyżej 2500 mnpm) ze drz...

źródło: image_picker_F42EE89E-FDBD-4908-B5BE-468210E86584-74632-0000079E0EB076DF

Pobierz
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
Autor
01.06.2026, 14:26:11 via Wypiek
  • 74
Tutaj już lód opadł na ziemię i leży se pod drzewem
ChlopoRobotnik2137 - Tutaj już lód opadł na ziemię i leży se pod drzewem

źródło: image_picker_4295479A-FDC8-41E4-8444-11B4FDA75FA0-74632-0000079E5DCD00F3

Pobierz
  • Odpowiedz
Koronanona
Koronanona
01.06.2026, 10:27:21
  • 31
#krakow jadąc dzisiaj do pracy włączyłem radio Kraków i słuchałem z niedowierzaniem jakiegoś babsztyla który próbował argumentować że referendum nie powinno być wiążące bo jedyne 178tys z prawie miliona mieszkańców Krakowa odwołało wspanialego prezydenta Niszczalskiego. Przypomne tylko ile osób wybralo owego prezydenta: 133703 XD
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nighthuntero
Nighthuntero
01.06.2026, 11:02:40 via Wykop
  • 2
@Koronanona: Jeszcze walczą?
  • Odpowiedz
mch0588
mch0588
01.06.2026, 12:14:03 via Wykop
  • 5
@Koronanona: szok i niedowierzanie. Kto to widział rozliczać polityków. Skandal.
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
01.06.2026, 04:38:59
  • 1071
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: 7502

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RitmoXL
RitmoXL
01.06.2026, 05:13:14 via Wykop
  • 383
@anoysath: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Widzę podobieństwo w schemacie działa twoim i jego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
RitmoXL - @anoysath: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Widzę podobieństwo w schemacie d...

źródło: IMG_8612

Pobierz
  • Odpowiedz
Berkas
Berkas
01.06.2026, 08:11:56 via Android
  • 26
Ponad 500 zapisanych do Mistrzostw Polski, warto klikać młyn w poniedziałek. Dziś po 19 losowanie grup!
  • Odpowiedz
Metodzik
Metodzik
30.05.2026, 21:32:05
  • 167
✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁 DARMOWA GRA NA STEAM ✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁

Jeżeli możesz to będę BARDZO wdzięczny za pomoc w "czelendżu" młodego tiktokera z celebrytą ;)

🔥 IQ Under Construction Moonrise Fall oraz Drift86 za D̲A̲R̲M̲O̲ na STEAM 🔥

📊
Metodzik - ✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁 DARMOWA GRA NA STEAM ✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁

Jeżeli możesz ...
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Git_Stwosz
Git_Stwosz
Git_Stwosz
30.05.2026, 22:36:35 via Wykop
  • 44
@Metodzik:
Git_Stwosz - @Metodzik:

źródło: 7nsgds

Pobierz
  • Odpowiedz
J-23cm
J-23cm
31.05.2026, 01:25:30 via iOS
  • 18
@Metodzik
J-23cm - @Metodzik

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
Famine
Famine
30.05.2026, 10:47:24
  • 9
Podczas słuchania tego albumu poziom testosteronu wzrasta średnio o 70%

#muzyka #metal #muzykametalowa #judaspriest #heavymetal
Famine - Podczas słuchania tego albumu poziom testosteronu wzrasta średnio o 70%

#mu...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
30.05.2026, 10:51:57 via Android
  • 3
@Famine: POMIĘDZY MŁOTEM A KOWADŁEM 🤟
Najlepszy album heavy metalowy w historii. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.
  • Odpowiedz
tryb_graficzny
tryb_graficzny
30.05.2026, 11:35:34 via Android
  • 1
@troglodyta_erudyta: nawet nie zamierzam, ale zgadzam się;)
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
29.05.2026, 19:54:30
  • 209
Udało się dojść do wrightwood i jakaś Niemka zaoferowała ze mnie podwiezie do miasteczka więc skoczytslem bo jakoś zmęczony czuję się . Siedzę se teraz na tyłach sklepu typu hardware i jest tu hikerbox gdzie wygrzebałem p--o i pije w spokoju . Takie miejsca są niby w każdym miasteczku po drodze. Tutaj typek mówił że można se podładować telefon . Pójdę coś zjeść i wracam na szlak .
#zlomkiemprzezswiat
ChlopoRobotnik2137 - Udało się dojść do wrightwood i jakaś Niemka zaoferowała ze mnie...

źródło: image_picker_44561214-6596-4543-9986-43C60AD8C1F6-54860-000005F689D59710

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
Autor
29.05.2026, 19:59:22 via Wypiek
  • 68
P--o
ChlopoRobotnik2137 - P--o

źródło: image_picker_496E15DA-3A32-46E5-9545-4FF300CB9093-54860-000005F7D6E85F5F

Pobierz
  • Odpowiedz
mco111
mco111
29.05.2026, 20:00:38 via Wykop
  • 96
U nas nie do pomyślenia takie hiker boxy i inna pomoc turystom.
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
29.05.2026, 13:07:29
  • 26
Olek, nas okłamał w sprawie metra
https://pulskrakowa.pl/ponad-230-kontroli-i-70-wykroczen-krakowska-policja-sprawdzala-taksowki-i-przewozy-na-aplikacje/?fbclid=IwVERDUASGboFleHRuA2FlbQIxMABzcnRjBmFwcF9pZAwzNTA2ODU1MzE3MjgAAR7iNo5RFpjHbNogedAh5j-0ES4nVsYRcm1cuhmwqEBexOEAe19inJsxlyz7tg_aem_-1qh7J6x61nNLscgJHGDGA
#krakow #polityka
Lardor - Olek, nas okłamał w sprawie metra 
https://pulskrakowa.pl/ponad-230-kontroli...

źródło: 1000093278

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mac_mod
mac_mod
mac_mod 29.05.2026, 13:14:38 via Wykop
  • 36
@Lardor: że tak klasyka przytoczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mac_mod - @Lardor: że tak klasyka przytoczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: G5kMd58XgAA_pgS

Pobierz
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
Autor
29.05.2026, 13:32:33 via Android
  • 11
@mac_mod:
Lardor - @mac_mod:

źródło: 1000093280

Pobierz
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
28.05.2026, 16:01:01
  • 613
342 mile już za mną a 2313 przede mną. Powiem że mocno zostałem przeorany przez ostatnie dni. Nie spodziewałem się że ta trasa będzie szła przez tak wysokie góry ( najwyższy szczyt który zdobyłem to San Jancinto 3302 mnpm) , oraz że spanie na wysokości typu 2500 mnpm będzie normą . Wiedziałem, że szlak przechodzi się przez Sierra, ale myślałem że reszta to będzie łatwy i przyjemny trekking .Góry San Jancinto mocno
ChlopoRobotnik2137 - 342 mile już za mną a 2313 przede mną. Powiem że mocno zostałem ...

źródło: image_picker_F03B3B91-C0F3-4296-8C02-C7AF0BB229C1-49459-00000551824D4361

Pobierz
ChlopoRobotnik2137 - 342 mile już za mną a 2313 przede mną. Powiem że mocno zostałem ...
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
Autor
28.05.2026, 16:02:36 via Wypiek
  • 179
Tu wczoraj spałem , nie wyspałem się bo ciągle ktoś trąbił i bałem się że ktoś w nocy przyjdzie
ChlopoRobotnik2137 - Tu wczoraj spałem , nie wyspałem się bo ciągle ktoś trąbił i bał...

źródło: image_picker_2FCFCB11-0B52-4467-AB93-DBA5E6662AF1-49459-000005514970283B

Pobierz
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
Autor
28.05.2026, 16:03:56 via Wypiek
  • 172
Niby w te góry pod chmurami co są mam iść . Trochę dziś pizga ( 8 stopni teraz )
ChlopoRobotnik2137 - Niby w te góry pod chmurami co są mam iść . Trochę dziś pizga ( ...

źródło: image_picker_7DBA0D7A-216B-480D-8A19-22E5DB8E4951-49459-00000551B2B24A92

Pobierz
  • Odpowiedz
Serghio
Serghio
28.05.2026, 05:41:16
  • 60
Zwątpiłem w Mikroblog, to jest skrajna propaganda, być może opłacana #moderacja, bo nie umiem tego inaczej wyjaśnić. Prawie 1000 idiotów.

Ci ludzie mają prawa wyborcze? #bekazlewactwa #polityka #krakow #neuropa #afera #bekazpodludzi #prawo #bekaztuska #tusk

Gamonie, rezultat referendum powoduje automatyczne odwołanie wszystkich jego zastępców (wiceprezydentów). Los stanowisk wiceprezydentów jest prawnie i nierozerwalnie
Serghio - Zwątpiłem w Mikroblog, to jest skrajna propaganda, być może opłacana #moder...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-28 071623

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jamtojest2
jamtojest2
28.05.2026, 06:04:49 via Android
  • 253
@Serghio: Oczywiście gdyby premierem był Jarosław Kaczyński albo inny Mentzen, to by powołał kogoś z przeciwnej opcji. Bo tak bardzo szanują demokrację. Tusk jako jedyny w historii powołał swojego.

Tak było, nie zmyślam. Tusk polaryzuje.
  • Odpowiedz
Andr3v
Andr3v
Andr3v
28.05.2026, 06:06:14 via Wykop
  • 131
@Serghio: chyba ciebie xD
Już widzę, jak ktoś przeklikuje tysiąc nicków, bo jakiemuś wykopkowi się nie spodobało co ktoś zaplusował xD
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
28.05.2026, 04:44:59
  • 506
Udało się dojść , zrobiłem dziś 55,56 km. Jestem w makdolca przy autostradzie , jest 21:43 i nie wiem gdzie będę spać . Chyba w jakie krzaki pójdę bo gdzie indziej . Już zimno się zrobiło no i teraz czuję te km w ciele .

To moje zamówienie , wziąłem deala z
- mc double
- 4 nugetsy
- małe frytki
ChlopoRobotnik2137 - Udało się dojść , zrobiłem dziś 55,56 km. Jestem w makdolca przy...

źródło: image_picker_B2EFBFC7-244C-43F1-83D2-9C1E71D46DF6-41203-000004A148A90AD4

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
Autor
28.05.2026, 04:45:35 via Wypiek
  • 172
ChlopoRobotnik2137

źródło: image_picker_857B2136-A521-437A-ADFA-D9A04B7E9205-41203-000004A356B9B914

Pobierz
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
Autor
28.05.2026, 04:52:45 via Wypiek
  • 141
@matixrr panie , brzuch mi zara pęknie , ale jeszcze wezmę se tą kole z frytkami , bo pić mi się chce a wody nie chce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Już naładowałem prawie wszystkie baterie a pożarłem jak króle za pół darmo. Dobrze że nie czekałem do jutra bo śniadaniem to bym się tak nie najadł i nie dają żadnych praktycznie promek na ofertę śniadań . Jeszcze
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
27.05.2026, 22:57:31
  • 223
Jeszcze ponad 13 mili i chłop zje na kolację big maca . A jak nie dojedzie dziś to będzie jadł niedobre śniadanie z makdolca
Dochodzi godzina 16
A na liczniku już 34 km dziś
#zlomkiemprzezswiat #pct #pacificcresttrail
ChlopoRobotnik2137 - Jeszcze ponad 13 mili i chłop zje na kolację big maca . A jak ni...

źródło: image_picker_0D21973D-8856-4426-9289-BFE432BF3846-38887-00000476FA8FBBB2

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MLeko29
MLeko29
27.05.2026, 22:59:33 via Wykop
  • 14
@ChlopoRobotnik2137: jasno masz tej nocy
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
Autor
27.05.2026, 23:00:52 via Wypiek
  • 106
Tam gdzieś są te makdonaldy
ChlopoRobotnik2137 - Tam gdzieś są te makdonaldy

źródło: image_picker_7350E756-9E45-4AC2-87CA-97665E48C62D-38887-00000477DC7EFF1E

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 65
  • Strona 1 z 65
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.10.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 12.02.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking