Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
LM317K

LM317K

Dołączył 7 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 144165
  • Znaleziska 7949
  • Mikroblog 136216
  • Obserwujący 99
  • Obserwowane 381
vieniasn
vieniasn
wczoraj, 13:53:50
  • 19
wykonałem obliczenia no i klimatyzacja przenośna się nie sprawdzi za długa rura by musiała być zdecydowanie i to będzie oddawać ciepło do środka no robota głupiego chyba trzeba rozważyć zwykłą i to zamontować samemu
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LM317K
LM317K wczoraj, 19:03:40 via Android
  • 0
@vieniasn nie kupisz do zamontowania samemu bez uprawnień
  • Odpowiedz

868

Rolnik oddał 35 ha z myślą o parku dla mieszkańców. Powstanie centrum danych

Rolnik oddał 35 ha z myślą o parku dla mieszkańców. Powstanie centrum danych

Rolnik z Teksasu przekazał 35 ha organizacji ekologicznej z myślą o stworzeniu parku dla mieszkańców. Ekolodzy ziemię sprzedali gminie, ta firmie IT. Zamiast parku będą mieli wielki data center, który wywinduje ceny energii i wody.

roman-swoboda
z
farmer.pl
dodany: wczoraj, 10:51:41
  • 83
  • #
    farmer
  • #
    rolnik
  • #
    texas
  • #
    ekolodzy
  • #
    datacenter
  • #
    inwestycje
LM317K
LM317K wczoraj, 13:17:20 via Wykop
  • -11
@xaviivax: no bo jest frajerem xD
Mr_3nKi_
Mr_3nKi_
wczoraj, 06:18:44
  • 34
Huop kiedyś chciał zostać leśnikiem ehh. Taka wieża obserwacyjna wystarczyłaby dla niego.
#przegryw
Mr3nKi - Huop kiedyś chciał zostać leśnikiem ehh. Taka wieża obserwacyjna wystarczyła...

źródło: article

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LM317K
LM317K wczoraj, 08:13:01 via Wykop
  • 1
@Mr_3nKi_: po co leśnik obserwuje las z wieży? Patrzy jak drzewa rosną?
  • Odpowiedz
Rmaala
Rmaala
przedwczoraj, 01:51:25
  • 47
Na przyszłą niedziele IMGW prognozuje 40-41 stopni xD
#przegryw
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LM317K
LM317K przedwczoraj, 10:41:55 via Wykop
  • 2
@Rmaala: chyba u was, na zachodzie kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sossija
Sossija
przedwczoraj, 04:22:00
  • 374
#ukraina #rosja #krym Letnie turystyczne klimaty na okupowanym Krymie. Paliwa nie ma, pociągi nie jeżdzo... ja chcę w mackwu...
Sossija - #ukraina #rosja #krym Letnie turystyczne klimaty na okupowanym Krymie. Pali...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LM317K
LM317K przedwczoraj, 10:29:18 via Wykop
  • 2
@Sossija: supermocarstwo atomowe
  • Odpowiedz
LM317K
LM317K 21.06.2026, 22:28:49
  • 1
@matixrr: czemu mam rozważyć możliwość odblokowania ciebie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LM317K
LM317K
Autor
21.06.2026, 22:40:57 via Wykop
  • 2
@matixrr: czasami zachowuję się nieracjonalnie
  • Odpowiedz
adrninistrator
adrninistrator
21.06.2026, 22:25:54
  • 1
#rosliny

Przez przypadek kupiłem fioletowe ledy zamiast białych. Zostawić jak jest czy wymieniać?
adrninistrator - #rosliny

Przez przypadek kupiłem fioletowe ledy zamiast białych. Zo...

źródło: 20260621_144519

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LM317K
LM317K 21.06.2026, 22:31:04 via Wykop
  • 2
@adrninistrator: mało słońca za oknem ze żarówką świecisz na kwiatki?
  • Odpowiedz
-SCHlZOFRENlCYZM-
-SCHlZOFRENlCYZM-
21.06.2026, 22:28:28
  • 5
Taki mam d-.-b
ale kiedyś nie mialem no i byłem zmuszony grać w csa i fortnajta siedząc na swoich wydzielinach, brutalnym szlamie
Który to szlam wyciskał ze mnie ten gorąc... nic mi nie zwróci tych przecierpianych lat
#przegryw
-SCHlZOFRENlCYZM- - Taki mam d-.-b
ale kiedyś nie mialem no i byłem zmuszony grać w c...

źródło: 1000024185

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LM317K
LM317K 21.06.2026, 22:30:26 via Wykop
  • 0
@-SCHlZOFRENlCYZM-: czarna ściana i sufit xDDD
  • Odpowiedz
LM317K
LM317K 21.06.2026, 13:17:08
  • 0
Ktoś mi wyjaśni dlaczego na https://meteo.imgw.pl/ jest prezentowany model hybrid 1.0, który absolutnie ssie pałę i jego prognozy temperaturowe nawet na kilka godzin wprzód się nie sprawdzają?
#pogoda
LM317K - Ktoś mi wyjaśni dlaczego na https://meteo.imgw.pl/ jest prezentowany model h...

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taxi_driver92
taxi_driver92
21.06.2026, 13:20:55 via Wykop
  • 1
@LM317K: nie wiem, ale z tego co porównuje, to prognozy z imgw rzeczywiście sprawdzają się najmniej
  • Odpowiedz
EkspertEverything
EkspertEverything
21.06.2026, 12:42:02
  • 3
Statystyka która Was zaskoczy: W Unii Europejskiej umiera z powodu przegrzania kilkadziesiąt razy więcej ludzi niż w USA. I to pomimo, że więcej amerykanów żyje na terenach gdzie występują upały.
#zdrowie #ciekawostki #pogoda #klimat #uniaeuropejska #klimatyzacja #medycyna #usa #polska
EkspertEverything - Statystyka która Was zaskoczy: W Unii Europejskiej umiera z powod...

źródło: 3771

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LM317K
LM317K 21.06.2026, 12:42:51 via Wykop
  • 0
@EkspertEverything: my nieprzyzwyczajeni do upałów po prostu
  • Odpowiedz
mr-dawid
mr-dawid
21.06.2026, 12:12:56
  • 36
#przegryw

Kupiłem gaśnicę do domu proszkową 2 kg. Zawsze spokojniej się śpi z wiedzą, że gdyby nagle coś się zapaliło, to można po nią szybko sięgnąć. W samochodach jest ona obowiązkowa, a w domach jej posiadanie nie wydaje się takie powszechne.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LM317K
LM317K 21.06.2026, 12:28:07 via Wykop
  • 1
@mr-dawid: 2kg w sam raz do gaszenia świeczek
  • Odpowiedz
LM317K
LM317K 20.06.2026, 21:21:35
  • 1
Czy dzisiaj będzie noc tropikalna? Sprawdź, zanim położysz się spać

Pogoda potrafi zaskakiwać nie tylko w ciągu dnia. Coraz częściej słyszymy o takich zjawiskach jak noce tropikalne, które jeszcze kilkanaście lat temu kojarzyły się głównie z egzotycznymi wakacjami. Dziś zdarzają się również w Polsce i potrafią dać się we znaki.

Wiele osób zastanawia się, czym właściwie jest noc tropikalna. Czy chodzi o duszne powietrze? A może o wysoką wilgotność? Czy wystarczy, że wieczorem termometr
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jefferson55
Jefferson55
19.06.2026, 22:35:47
  • 14
xD

#rosja #ukraina #wojna #polityka
Jefferson55 - xD

#rosja #ukraina #wojna #polityka

źródło: Dekl

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LM317K
LM317K 20.06.2026, 10:10:47 via Android
  • 0
@Jefferson55 prędzej Cobi a nie lego
  • Odpowiedz
LM317K
LM317K 19.06.2026, 23:55:06
  • 0
Boicie się GIGA MEGA El Niño stulecia, które będzie w tym roku?
LM317K - Boicie się GIGA MEGA El Niño stulecia, które będzie w tym roku?

źródło: super-el-nino-7c66f25

Pobierz

Boicie się GIGA MEGA El Niño stulecia, które będzie w tym roku?

  • Tak 31.3% (5)
  • Nie 62.5% (10)
  • Nie wiem co to jest 6.3% (1)

Oddanych głosów: 16

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sprzedawcataniejwhyski
sprzedawcataniejwhyski
sprzedawcataniejwhyski
20.06.2026, 00:03:23 via Wykop
  • 2
@LM317K: teraz już tak
  • Odpowiedz
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
19.06.2026, 19:23:53
  • 0
sa jakies niskokaloryczne dobre przekaski, ktore dlugo sie je?

#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LM317K
LM317K 19.06.2026, 19:30:12 via Wykop
  • 1
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: ogórek
  • Odpowiedz
Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
17.06.2026, 21:21:52
  • 2
Tak w ogóle to po co jest lekarz anestezjolog? On nie jest tylko od podawania znieczulenia? Czy to nie jest tak, że mogłaby to zrobić pielęgniarka i elo?

Wyszukałem co robi i właśnie jego główne zadanie to podanie znieczulenia xD

#lekarz #lekarski #konowalposting #afera #lekarz100k
Zartos_Larpiarz - Tak w ogóle to po co jest lekarz anestezjolog? On nie jest tylko od...

źródło: obraz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LM317K
LM317K 17.06.2026, 23:48:23 via Wykop
  • 0
Wyszukałem co robi i właśnie jego główne zadanie to podanie znieczulenia xD


@Zartos_Larpiarz: tu masz kanał atestezjologa https://www.youtube.com/@MaxFeinsteinMD
Dużo ciekawostek pokazuje
  • Odpowiedz
LM317K
LM317K 17.06.2026, 23:11:58
  • 1
LM317K
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ferranger
ferranger
17.06.2026, 18:06:12
  • 2
Co to kurła jest?
#patodeweloperka #mikroapartamenty
ferranger - Co to kurła jest? 
#patodeweloperka #mikroapartamenty

źródło: 1000019466

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LM317K
LM317K 17.06.2026, 18:07:35 via Wykop
  • 1
@ferranger: kurniki dla seniorów
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Regulowany stabilizator napięcia

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.02.2021

    Komentator
  • VIP
    od 24.06.2019

    VIP
  • Ekshibicjonista
    od 24.04.2021

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 29.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.03.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.02.2019

    Mikroblogger
  • Koder
    od 18.03.2025

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia