Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko217
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kos_

kos_

Dołączył 9 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5850
  • Znaleziska 466
  • Mikroblog 5384
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 59
  • Dodane (48)
  • Komentowane (528)
  • Plusowane (4808)
unikalny3
unikalny3
23.07.2021, 14:22:35
  • 34
Badania dowodzą, że trzecia dawka podnosi odporność, tak więc po czwartej dawce będziemy chronieni i jak tylko 80% społeczeństwa przyjmie piątą dawkę, to będzie można luzować obostrzenia, gdyż dzięki wyszczepieniu szóstą dawką wirus nie będzie się rozprzestrzeniał. Jestem spokojny i wierzę, że siódma dawka rozwiąże nasze problemy i nie ma sensu obawiać się ósmej dawki. Rozpoczęta II faza kliniczna dziewiątej dawki, potwierdza, że poziom przeciwciał utrzymuje się po dziesiątej dawce a wszystkie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....u
s.....u
konto usunięte 23.07.2021, 14:51:04
  • 3
@unikalny3: a można brać na zapas ?

Od razu 10 se wziasc
  • Odpowiedz
kaktusx22
kaktusx22
23.07.2021, 20:32:32 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@shogu: Na zapas można brać tylko po 14 dawce
  • Odpowiedz
G.....y
G.....y
konto usunięte 23.07.2021, 07:15:18
  • 344
#szczepienia #humorobrazkowy
#koronawirus
G.....y - #szczepienia #humorobrazkowy 
#koronawirus

źródło: comment_1627024510YsUHRgxRSCPOiHTqwzXNL1.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inko-gnito
inko-gnito
inko-gnito
23.07.2021, 07:24:22
  • 571
@Galkovsky: dlaczego tak bardzo was boli, że ludzie się szczepią?
  • Odpowiedz
T.....z
T.....z
konto usunięte 23.07.2021, 07:27:33 via Wykop Mobilny (Android)
  • 440
@Galkovsky: ale to ty dzwonisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pedojerry
pedojerry
22.07.2021, 06:01:55 via iOS
  • 979
#heheszki #bekazrozowychpaskow
pedojerry - #heheszki #bekazrozowychpaskow

źródło: comment_1626933715x7z0aykCq6CETrEc8Q83zG.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J.....d
J.....d
konto usunięte 22.07.2021, 06:03:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • 615

Komentarz usunięty przez autora

Reevhar
Reevhar
22.07.2021, 07:12:32 via Wykop Mobilny (Android)
  • 903
@pedojerry: hahan't
  • Odpowiedz
MiszczJoda
MiszczJoda
21.07.2021, 11:57:36
  • 5916
Między tymi wiadomościami minęły dokładnie 3 lata (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■).

Poznaliśmy się na wykopie, jak babcie w przychodni - @matka_wszystkich_psow z Trójmiasta, ja z Bytomia. Teraz mieszkamy razem na Śląsku, a od miesiąca jesteśmy zaręczeni (oczywiście pierścionek robiony u @darkinvaider (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) ) (。◕
MiszczJoda - Między tymi wiadomościami minęły dokładnie 3 lata (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■). 

Pozn...

źródło: comment_1626867956I0be15FW3sNyGi5lOPpPzb.jpg

Pobierz
  • 220
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bardzospokojnyczlowiek
bardzospokojnyczlowiek
21.07.2021, 12:04:23
  • 2160
@MiszczJoda: stracił nogę, zyskał żonę... No ładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A.....j
konto usunięte 21.07.2021, 12:51:46 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2682
@MiszczJoda: to ile razem macie nóg? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Fortyk
Fortyk
21.07.2021, 02:24:15
  • 1069
Fortyk

źródło: comment_1626834255yzT2aob9QPV2mZ0lQEqqkF.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoloremIpsum
DoloremIpsum
21.07.2021, 02:36:07 via Android
  • 570
@Fortyk zawszę mam bekę z tego fejka, już widzę jak ktoś komu matka trafiła do szpitala pisze gwiazdki w słowach "poj*b" i "j*bać, zamiast to normalnie napisać ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Toxicowski
Toxicowski
21.07.2021, 03:31:09 via Android
  • 118
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
s.....i
s.....i
konto usunięte 20.07.2021, 12:55:20
  • 522
Powiedzmy sobie szczerze. Zamówiłem Steam Deck tylko dlatego, żeby móc pocałować Gomeza w dupę poza domem.

#heheszki #pasjonaciubogiegozartu #gry #gothic #steam
s.....i - Powiedzmy sobie szczerze. Zamówiłem Steam Deck tylko dlatego, żeby móc poca...

źródło: comment_1626785636VRQiDviIoV4deXEqEHxvvx.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XNiemcu
XNiemcu
20.07.2021, 13:08:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@Hiczou: Ale na windowsie działa, a z tego co wszyscy mówią można spokojnie taki system wrzucić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
TrueGrey
TrueGrey
20.07.2021, 13:23:52
  • 55
@RobertoSpaghetti: To jest zwykły komputer, tyle, że mały i słaby, więc zależy jaki system tam postawisz i czy sprzętowo uciągnie daną grę.
  • Odpowiedz
r.....r
konto usunięte 20.07.2021, 11:57:45
  • 439
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o.....s
o.....s
konto usunięte 20.07.2021, 12:02:17
  • 346
@ropemaxxer: siłownia najlepszy sport dla inceli, introwertyków i nieudaczników. Nie trzeba być w niczym dobrym, z nikim rywalizować, nie trzeba się na niczym znać, nie trzeba się asymilować z grupą i rozmawiać z kimkolwiek, nie trzeba mieć trenera. Można przyjść o każdej porze dnia i nocy w niektórych sieciowkach. Robisz co chcesz, nikt cię nie ocenia i nie osądza,każdy ma każdego w dupie. Przekrój społeczny od recydywisty po profesora. Siłownia
  • Odpowiedz
D.....r
konto usunięte 20.07.2021, 12:26:15 via Wykop Mobilny (Android)
  • 144
siłownia


nie trzeba się na niczym znać,


@omajgydnes: dobre, prawie wziąłem zarzutkę. Dopracuj to trochę.
  • Odpowiedz
d.....a
d.....a
konto usunięte 20.07.2021, 10:32:33
  • 1259
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A_E_S_T_H_E_T_I_C
A_E_S_T_H_E_T_I_C
20.07.2021, 10:34:36
  • 73
@dziecielinapala: dzisiaj mam dokładnie te same przemyślenia XD
  • Odpowiedz
C.....l
C.....l
konto usunięte 20.07.2021, 10:37:20 via iOS
  • 219
@niegramwwowa: średnio co tydzień pełne kółko
  • Odpowiedz
Megawonsz_dziewienc
Megawonsz_dziewienc
20.07.2021, 05:30:56 via Wykop Mobilny (Android)
  • 164
Wiecie jak w p0lsce uwala się protesty? Zatrudnia klaunów którzy podepną się pod jakiś protest, a następnie swoją osobą, zachowaniem i postawa ośmiesza go i uczestnikow obracając go w żart. Dlatego też w tym kraju żaden protest nie zda egzaminu xD
Strajk kobiet? Feministki i lgbt
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paula_pi
Paula_pi
20.07.2021, 06:26:42
  • 168
@Megawonsz_dziewienc: Nie trzeba nikogo zatrudniać, jakis debil zawsze się znajdzie
  • Odpowiedz
W.....0
konto usunięte 20.07.2021, 08:29:21
  • 64
Wiecie jak w p0lsce uwala się protesty?


@Megawonsz_dziewienc: albo przekierowuje uwagę na coś innego, np. na to, że ktoś tam przeklina, albo, że protest blokuje drogi
  • Odpowiedz
Gniewek89
Gniewek89
19.07.2021, 11:51:50
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D.....n
D.....n
konto usunięte 19.07.2021, 12:14:30
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Villthuriss
Villthuriss
19.07.2021, 11:39:16
  • 5
Ale fajny patyk znalazłem (。◕‿‿◕。)
#chwalesie
Villthuriss - Ale fajny patyk znalazłem (。◕‿‿◕。)
#chwalesie

źródło: comment_1626694750I9cCXloPApZKvVyz8ZfBbR.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C.....e
C.....e
konto usunięte 19.07.2021, 11:41:21
  • 1
@Villthuriss: Srogie poroże gdzieś upolował?
  • Odpowiedz
PanSprzedawca
PanSprzedawca
PanSprzedawca
19.07.2021, 13:23:39
  • 0
@Villthuriss: ogólnie patyk bardzo fajny, winszuje
  • Odpowiedz
Brightsider
Brightsider
18.07.2021, 23:16:24 via Wykop Mobilny (Android)
  • 146
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sxldsxxl
sxldsxxl
sxldsxxl
18.07.2021, 23:17:46
  • 24
@Brightsider: PONDRO MORDO
sxldsxxl - @Brightsider: PONDRO MORDO

źródło: comment_16266502657uGPyF8IwwbFgatJq1EL73.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Halaparty
Halaparty
18.07.2021, 23:23:01 via Android
  • 9
@Brightsider większość z nas i tak nie miała innej możliwości jak se odpuścić
  • Odpowiedz
Gronie
Gronie
18.07.2021, 09:12:15 via Wykop Mobilny (Android)
  • 226
#pytanie #pytaniedoeksperta #diy #drewno
Dostałem w prezencie zajebisty pieniek brzozowy do rąbania drewna.
Poprzedni zgnił i rozsypał się w 3 lata.
Ten co mam teraz jest dużo fajniejszy i chciałbym żeby posłużył mi dłużej.
Jak zabezpieczyć taki pieniek?
1 Zakładać worek w czasie gdy go nie używam?(nie zaparzy się pod tym workiem i zgnije jeszcze szybciej?)
Gronie - #pytanie #pytaniedoeksperta #diy #drewno
Dostałem w prezencie zajebisty pien...

źródło: comment_1626599535jZWxxAyDFNQ6ZTgq1MKSYn.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arogancky
Arogancky
18.07.2021, 09:14:34
  • 204
@Gronie: dobry pieniek :D IMHO jakbyś miał pieniek z twardego drewna to po wyschnięciu jest nie do zajechania. Brzoza to tak średnio ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Gronie
Gronie
Autor
18.07.2021, 09:15:09 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1726
@Gronie: arbuz dla skali
Gronie - @Gronie: arbuz dla skali

źródło: comment_1626599708osZnHvoN3ZxCVCDcfxu8hI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
miki4ever
miki4ever
18.07.2021, 07:03:17 via iOS
  • 44
#kaczordonaldzawszesmieszne zgodnie z prośba, wrzucam Figle Figlarzy z numeru, który znalazłem.
miki4ever - #kaczordonaldzawszesmieszne zgodnie z prośba, wrzucam Figle Figlarzy z nu...

źródło: comment_16265917970GStxvQE78XpSv23BUy20X.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tommy__
Tommy__
18.07.2021, 09:13:22 via Android
  • 4
@miki4ever ten żart z bananami w ogóle nie jest zabawny xD
  • Odpowiedz
menesis
menesis
18.07.2021, 11:10:06 via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@miki4ever: to dobre :)
menesis - @miki4ever: to dobre :)

źródło: comment_1626606606kk3To1DKTlwlRiGLrQ6sHi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
gdyzgasnieswiatlo
gdyzgasnieswiatlo
17.07.2021, 14:41:58 via Android
  • 155
#kiedystobylo #heheszki #humorobrazkowy
gdyzgasnieswiatlo - #kiedystobylo #heheszki #humorobrazkowy

źródło: comment_16265329188O4sr8zVXvedZs2bQcDBAE.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PatheticEgg
PatheticEgg
PatheticEgg
17.07.2021, 15:01:44 via iOS
  • 61
@gdyzgasnieswiatlo: To wiele mówi o społeczeństwie
  • Odpowiedz
armacoder
armacoder
17.07.2021, 15:27:11
  • 204
@gdyzgasnieswiatlo: już nie przesadzajmy, że niby się dzieciaki na boiskach przestały bawić. Codziennie słyszę darcie pysków, bo boisko mam dosłownie kilkadziesiąt metrów od domu.
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
17.07.2021, 11:51:18 via AMWv2
  • 1
#anonimowemirkowyznania
Mam 2 dzieci. Starszy syn idzie w tym roku do szkoły pierwszy raz. Jest bardzo wrażliwym dzieckiem, szybko bierze do siebie pewne rzeczy, płacze przy niepowodzeniach, albo jak nie przytuli się rano do mamy, zanim ta wyjdzie do pracy i w zasadzie nie ma w nim agresji. Ktoś powie, że to zaleta - to prawda pod kątem wychowywania. Nie sprawia żadnych problemów. Niestety wiem jakie agresywne i bezlitosne potrafią
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
Autor
18.07.2021, 01:28:49 via AMWv2
  • 0
OP: Nie chce zrobić z niego żołnierza, ale byłem taki sam… Bardzo dostałem po dupie od „kolegów” z klasy. No i widzę jak zachowuje się on, a jak zachowuje się młodszy o 3 lata syn. Bardziej stawia na swoim, nie daje sobie zabrać zabawek, jest bardziej asertywny, chociaż do dziecka to określenie nie pasuje. Starszy syn jest wrażliwy i delikatny i wiem na własnej skórze jak takie dzieci mają ciężko…

Ten
  • Odpowiedz
VinceGA
VinceGA
VinceGA
18.07.2021, 10:34:26
  • 0
Szkoda dziecka, według mnie jesteś słabym ojcem - mimo tego, ze jak sam napisałeś miales ciezko w szkole, bo byles taki sam to nie potrafisz przygotowywać syna na pójście do szkoły.
  • Odpowiedz
KisielRock
KisielRock
17.07.2021, 12:44:12
  • 9
Którego gnoja podłączyć do sieci chiralnej
#deathstranding
KisielRock - Którego gnoja podłączyć do sieci chiralnej 
#deathstranding

źródło: comment_1626525819z8Fb1yV97Zt1gSddRtXKMo.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hauleth
Hauleth
17.07.2021, 17:51:44 via iOS
  • 0
@KisielRock: Sam drukowałeś?
  • Odpowiedz
KisielRock
KisielRock
Autor
17.07.2021, 17:58:04
  • 1
@Hauleth: to są służbowe pendrivy xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 241
  • Strona 1 z 241
  • >

Kos Zwyczajny

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.05.2022

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.10.2017

    Gadżeciarz
  • Kolarz
    od 22.07.2018

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking