Badania dowodzą, że trzecia dawka podnosi odporność, tak więc po czwartej dawce będziemy chronieni i jak tylko 80% społeczeństwa przyjmie piątą dawkę, to będzie można luzować obostrzenia, gdyż dzięki wyszczepieniu szóstą dawką wirus nie będzie się rozprzestrzeniał. Jestem spokojny i wierzę, że siódma dawka rozwiąże nasze problemy i nie ma sensu obawiać się ósmej dawki. Rozpoczęta II faza kliniczna dziewiątej dawki, potwierdza, że poziom przeciwciał utrzymuje się po dziesiątej dawce a wszystkie
Między tymi wiadomościami minęły dokładnie 3 lata (⌐͡■͜ʖ͡■).
Poznaliśmy się na wykopie, jak babcie w przychodni - @matka_wszystkich_psow z Trójmiasta, ja z Bytomia. Teraz mieszkamy razem na Śląsku, a od miesiąca jesteśmy zaręczeni (oczywiście pierścionek robiony u @darkinvaider (⌐͡■͜ʖ͡■) ) (。◕
@Fortyk zawszę mam bekę z tego fejka, już widzę jak ktoś komu matka trafiła do szpitala pisze gwiazdki w słowach "poj*b" i "j*bać, zamiast to normalnie napisać ¯_(ツ)_/¯
@ropemaxxer: siłownia najlepszy sport dla inceli, introwertyków i nieudaczników. Nie trzeba być w niczym dobrym, z nikim rywalizować, nie trzeba się na niczym znać, nie trzeba się asymilować z grupą i rozmawiać z kimkolwiek, nie trzeba mieć trenera. Można przyjść o każdej porze dnia i nocy w niektórych sieciowkach. Robisz co chcesz, nikt cię nie ocenia i nie osądza,każdy ma każdego w dupie. Przekrój społeczny od recydywisty po profesora. Siłownia
Wiecie jak w p0lsce uwala się protesty? Zatrudnia klaunów którzy podepną się pod jakiś protest, a następnie swoją osobą, zachowaniem i postawa ośmiesza go i uczestnikow obracając go w żart. Dlatego też w tym kraju żaden protest nie zda egzaminu xD Strajk kobiet? Feministki i lgbt
#pytanie #pytaniedoeksperta #diy #drewno Dostałem w prezencie zajebisty pieniek brzozowy do rąbania drewna. Poprzedni zgnił i rozsypał się w 3 lata. Ten co mam teraz jest dużo fajniejszy i chciałbym żeby posłużył mi dłużej. Jak zabezpieczyć taki pieniek? 1 Zakładać worek w czasie gdy go nie używam?(nie zaparzy się pod tym workiem i zgnije jeszcze szybciej?)
@gdyzgasnieswiatlo: już nie przesadzajmy, że niby się dzieciaki na boiskach przestały bawić. Codziennie słyszę darcie pysków, bo boisko mam dosłownie kilkadziesiąt metrów od domu.
#anonimowemirkowyznania Mam 2 dzieci. Starszy syn idzie w tym roku do szkoły pierwszy raz. Jest bardzo wrażliwym dzieckiem, szybko bierze do siebie pewne rzeczy, płacze przy niepowodzeniach, albo jak nie przytuli się rano do mamy, zanim ta wyjdzie do pracy i w zasadzie nie ma w nim agresji. Ktoś powie, że to zaleta - to prawda pod kątem wychowywania. Nie sprawia żadnych problemów. Niestety wiem jakie agresywne i bezlitosne potrafią
OP: Nie chce zrobić z niego żołnierza, ale byłem taki sam… Bardzo dostałem po dupie od „kolegów” z klasy. No i widzę jak zachowuje się on, a jak zachowuje się młodszy o 3 lata syn. Bardziej stawia na swoim, nie daje sobie zabrać zabawek, jest bardziej asertywny, chociaż do dziecka to określenie nie pasuje. Starszy syn jest wrażliwy i delikatny i wiem na własnej skórze jak takie dzieci mają ciężko…
Szkoda dziecka, według mnie jesteś słabym ojcem - mimo tego, ze jak sam napisałeś miales ciezko w szkole, bo byles taki sam to nie potrafisz przygotowywać syna na pójście do szkoły.
Od razu 10 se wziasc