Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko206
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
infinityink

infinityink

Dołączył 10 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4228
  • Znaleziska 480
  • Mikroblog 3748
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 3
S.....e
S.....e
konto usunięte 21.07.2018, 13:34:02
  • 1883
#heheszki #humorobrazkowy
S.....e - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: comment_jM1GZzSfUY6s0sAJfC5V4PrxKM19gIZL.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

infinityink
infinityink 21.07.2018, 14:52:08 via iOS
  • 151
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
grim_fandango
grim_fandango
20.07.2018, 15:08:39
  • 356
Jezusie. Wstydziłbym się do tego wsiąść jako pasażer, a co dopiero kierować. Melon postaraj się bardziej, bo nie odniesiesz suckesu na rynku europejskim
#tesla #elonmusk #bekaztesli #motoryzacja
grim_fandango - Jezusie. Wstydziłbym się do tego wsiąść jako pasażer, a co dopiero ki...

źródło: comment_CELswXudBAlV9rPa5nDUWOG6btbN9bZx.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

infinityink
infinityink 20.07.2018, 17:29:08 via iOS
  • 2
Są ludzie, którzy cenią sobie minimalizm. Jak wnętrze wykonane jest z dobrych materiałów i wszystko jest wygodne, to nie widzę żadnego problemu. Dla mnie wnętrze jest bardzo ładne wizualnie (nie mam pojęcia jak jakościowo, bo nie dotykałem).
Są też ludzie, którzy lubią przepych i jarają się przesadzonymi bajerami. Dla nich są inne samochody.
W------a mam na Muska i jego Tesle, żeby nie było :)
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink 17.07.2018, 18:34:14 via iOS
  • 117
Myślała, że nikt jej nie znajdzie w nowej kryjówce
#pokazkota #koty #smiesznypiesek
infinityink - Myślała, że nikt jej nie znajdzie w nowej kryjówce 
#pokazkota #koty #s...

źródło: comment_SHiETMFeMHeXFYJbuYjY1edZuSmgUSPw.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

infinityink
infinityink
Autor
17.07.2018, 18:37:07 via iOS
  • 0
@DzonySiara: To taki śmieszny piesek, który wygląda jak kot. Nie znałeś tej rasy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink
Autor
17.07.2018, 18:39:19 via iOS
  • 0
@vundo: Zabójcze spojrzenie. A spróbuj odmówić jej dokładki...
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink
Autor
17.07.2018, 18:55:22 via iOS
  • 1
@MMARS: akurat musiałem chcieć wytrzeć gębę.
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink
Autor
18.07.2018, 13:49:21 via iOS
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink 28.04.2018, 15:17:15 via iOS
  • 6
Gdzie można złożyć wniosek o kartę członkowską? #lazaro #rower
infinityink - Gdzie można złożyć wniosek o kartę członkowską? #lazaro #rower

źródło: comment_SsSxp2HeDHt20xuimKAeRn4KdpfwmDLt.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niewidzialna_reka_wolnego_rynku
niewidzialna_reka_wolnego_rynku
niewidzialna_reka_wolnego_rynku
28.04.2018, 16:27:46 via iOS
  • 0
@infinityink: Ustaw sobie siodło zanim skrzywdzisz sobie kolana
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink
Autor
28.04.2018, 16:30:14 via iOS
  • 0
@niewidzialna_reka_wolnego_rynku: po pierwszej przejażdżce wiem, że muszę wszystko poustawiać.
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink 12.03.2018, 15:30:19 via iOS
  • 1
Mireczki! Jest tu ktoś ogarnięty w sprawach wypłat odszkodowania z OC sprawcy, lub miał styczność z zaniżonym kosztorysem?
Ubezpieczalnia przesłała jakiś śmieszny kosztorys na naprawę uszkodzonego samochodu z kwotami, za które nie zakupię nawet używanych części, nie otrzymuję żadnych odpowiedzi na zadawane pytania, nie można się także skontaktować normalnie z likwidatorem.
Pierwszy raz mam taką sytuację i szukam pomocy.

#odszkodowanie #oc #motoryzacja #pomocy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mfind
mfind
12.03.2018, 16:33:13
  • 0
@infinityink: Siemka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mireczku zrób jak wyżej piszą. Wstawiasz do warsztatu, piszesz na warsztat upoważnienie. Wtedy warsztat się rozlicza na podstawie faktur z firmą ubezpieczeniową a Ciebie nic nie interesuje. Jeśli chcesz otrzymać kasę na konto, no to będziesz musiał udokumentować naprawę, czyli najpierw naprawić pojazd. Później przedstawiasz faktury za części i usługi.
  • Odpowiedz
francesco-pazzesco
francesco-pazzesco
12.03.2018, 16:44:14 via iOS
  • 0
Podeslij do mnie ten kosztorys, zobaczymy co sie da zrobic.
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink 07.10.2017, 19:25:09 via iOS
  • 33
omnomnomnomnom :3
#pokazkota #koty #smiesznypiesek
infinityink - omnomnomnomnom :3
#pokazkota #koty #smiesznypiesek

źródło: comment_0B4eazF6smwLEmARXlmNIXfjYL0w9nUq.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mmaku89
mmaku89
07.10.2017, 19:52:23
  • 1
@infinityink: co ten kitku taki spanikowany?
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink
Autor
07.10.2017, 19:58:47 via iOS
  • 5
@mmaku89: Tak wygląda reakcja kitku na jedzenie. Jak podstawiam butelkę, to zaczyna się szaleństwo :D
  • Odpowiedz

400

Policyjny eksperyment zakończony odebraniem prawa jazdy pijanemu kierowcy

Policyjny eksperyment zakończony odebraniem prawa jazdy pijanemu kierowcy

Około 20.30 załoga radiowozu spostrzegła zaparkowanego już przy ul. Lignozy mercedesa A klasy na rybnickich numerach rejestracyjnych oraz stojące obok dwie osoby, wysokiego mężczyznę i dużo niższą kobietę. Po chwili policjanci podeszli do pary i zapytali mężczyznę, czy prowadził auto. Ten...

WuDwaKa
z
gliwice.slaska.policja.gov.pl
dodany: 20.12.2016, 20:03:49
  • 254
  • #
    slask
  • #
    policja
  • #
    kierowca
  • #
    fail
  • #
    polska
  • #
    gliwice
infinityink
infinityink 21.12.2016, 15:33:39
  • 52
@Ex3: Moja kobieta też odsuwa fotel po przejażdżce moim samochodem, bo zawsze jak po niej wsiadałem z rozpędu waliłem kolanami w kierownicę i rzucałem k-----i.
Facet nie był zbyt bystry skoro przyznał się do winy i nie powiedział, że żona z przyzwyczajenia odsunęła fotel.
W ogóle musiał być niezłym debilem, żeby wsiadać po alkoholu za kierownicę. Zawsze zastanawia mnie też co mają w głowie pasażerowie, tym bardziej trzeźwi jak pozwalają
infinityink
infinityink 21.12.2016, 15:47:24
  • 0
@tereketerete: Możliwe, różne rzeczy dzieją się w głowie po alkoholu
infinityink
infinityink 21.12.2016, 16:13:36
  • 1
@dart22: Pamięc nic nie da w przypadku, gdy z przyzwyczajenia wskakujesz sobie do samochodu a fotel jest dosunięty do samej kierownicy. Musiałbym za każdym razem pamiętać, żeby wcisnąć przycisk pamięci i dopiero wsiadać.
Skuteczniejsze jest wypracowanie pamięci u różowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4022

"Die Welt" nazywa polskiego kierowcę ciężarówki bohaterem.

Pokaż treści 18+

"Die Welt" nazywa polskiego kierowcę ciężarówki bohaterem.

"Die Welt" nazywa polskiego kierowcę ciężarówki bohaterem. W swoim artykule, do którego link publikuje na Facebooku, ogłasza die Welt "Dlatego polski kierowca ciężarówki był prawdopodobnie wielkim bohaterem" Dalej w artykule...

papperlapp
z
wykop.pl
dodany: 21.12.2016, 09:06:53
  • 329
  • #
    polska
  • #
    niemcy
  • #
    terroryzm
  • #
    berlin
  • #
    europa
  • #
    zamach
infinityink
infinityink 21.12.2016, 10:57:35 via iOS
  • 216
@text: Możliwa jest jeszcze wersja, że kierowca nie zdawał sobie sprawy co porywacz chce zrobić. Pewnie pierwsze co mu przyszło do głowy to, że chcą ukraść po prostu ciężarówkę z towarem. Nie chciał narażać życia za towar, na pewno był też mocno pobity, grozili mu bronią itp. Dopiero jak już wbili się w jarmark dotarło do niego co się dzieje i próbował ratować sytuację.
infinityink
infinityink 17.09.2016, 18:01:37 via iOS
  • 9
Człowiek Karton w deszczowy dzień we #wroclaw xD
#heheszki #humorobrazkowy
infinityink - Człowiek Karton w deszczowy dzień we #wroclaw xD
#heheszki #humorobrazk...

źródło: comment_JdhvAuDBJ3XevcSP5EL1xeSvBBU1htsu.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

infinityink
infinityink
Autor
17.09.2016, 18:02:57 via iOS
  • 1
infinityink

źródło: comment_f3NfcjKyruqGsABRGbXYAdCadCFwmkOD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
luktuc
luktuc
17.09.2016, 18:07:35
  • 3
@infinityink: co tu się o--------a w tym mieście ostatnio to ja nie wiem xD
Ostatnio na skwerku niedaleko mnie na ławkach były poduszki. Żuliki wyspać też się muszą w końcu, a to jakaś sypialnia ich chyba bo nocą jak idę to prawie każda ławka (a jest ich kilkanaście) zajęta. Ciekawe czy mają rezerwacje wcześniejsze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink 23.02.2016, 21:00:58 via iOS
  • 2
Strasznie przyjemnie się tego słucha :)

#mirkoelektronika #muzykaelektroniczna #fatimayamaha
infinityink - Strasznie przyjemnie się tego słucha :)

#mirkoelektronika #muzykaelekt...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inercja
inercja
23.02.2016, 21:16:10
  • 0
@infinityink: według Resident Advisora najlepszy utwór 2015

Polecam resztę listy ;)
http://www.residentadvisor.net/feature.aspx?2576
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink 14.01.2016, 22:00:13 via iOS
  • 7
Kto grał?
#gry #nostalgia #gimbynieznajo
infinityink - Kto grał? 
#gry #nostalgia #gimbynieznajo

źródło: comment_P0kK99XRbM4FZL9cJU9y9ycWi8v0Ny4o.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

infinityink
infinityink
Autor
14.01.2016, 22:38:09 via iOS
  • 0
@NaxZST: Frogger 2
  • Odpowiedz
NaxZST
NaxZST
14.01.2016, 22:38:58 via Android
  • 0
@infinityink: dzięki
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink 19.12.2015, 23:29:38 via iOS
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

B.....e
B.....e
konto usunięte 19.12.2015, 23:30:15
  • 7
@infinityink: BrzydkiBurak( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink
Autor
19.12.2015, 23:30:29 via iOS
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink 08.12.2015, 20:06:31 via iOS
  • 18
Mirki, jutro rano mam egzamin praktyczny na #prawojazdy
Dejta kilka plusów na pocieszenie :(

Jeszcze pytanie do osób, które niedawno zdawały. Na co zwracać uwagę, czego się wystrzegać i ogólnie co robić, żeby nie z----ć?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Norskee
Norskee
08.12.2015, 20:09:43
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink
Autor
09.12.2015, 12:00:19 via iOS
  • 3
@RaFa2600: @ayasecon: @Norskee: @Pacykarz: @loveOcelote:

Zdałem! Dzięki za rady :D
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink 21.11.2015, 13:01:10 via iOS
  • 1
Wołam #katowice
Jaki najlepszy kebab w okolicy? Jestem przejazdem i zjadłbym coś dobrego :)

#kebab #jedzenie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kosmek
kosmek
21.11.2015, 13:16:58
  • 1
petra 3 maja
  • Odpowiedz
n.....n
n.....n
konto usunięte 21.11.2015, 14:29:18
  • 4
@infinityink: Tylko Istambuł ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://www.youtube.com/watch?v=Ss_PirEAkR4
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink 04.11.2015, 07:03:57 via iOS
  • 14
Dzisiaj jakiś bambo chciał mnie wydymać na hajsy.

Patrzę rano na telefon, a tam nieodebrane połączenie z obcego numeru z Czadu. Z ciekawości wklepałem w Google i wyczytałem, żeby nie oddzwaniać na te numery.
Oszuści naciągają ludzi na drogie połączenia telefoniczne. Dzwonią z zagranicznych numerów, a gdy właściciel komórki oddzwania, kasują za połączenie kilkadziesiąt, a nawet kilkaset zł.
#coolstory #oszukujo
infinityink - Dzisiaj jakiś bambo chciał mnie wydymać na hajsy. 

Patrzę rano na tele...

źródło: comment_11DPqBDu2Y0arMq3wTO7q9OqPAVSuQfi.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
04.11.2015, 07:09:11
  • 17
@infinityink: biedny uchodźca chciał cię poprosić o kromkę chleba a ty zaraz na mirko i od złodziei go wyzywasz, zobaczysz poda cię do sądu za zniesławienie.
#heheszki
  • Odpowiedz
yeloneck
yeloneck
04.11.2015, 07:40:30
  • 1
@infinityink: a jak odbierzesz w trakcie jego dzwonienia :>
  • Odpowiedz

350

Jak robi się muzykę w wykonaniu Crazy Synth

Jak robi się muzykę w wykonaniu Crazy Synth

Czyli jak robi się muzykę elektroniczną.

lemmy89
z
youtube.com
dodany: 01.11.2015, 10:41:02
  • 62
  • #
    rozrywka
  • #
    muzyka
  • #
    muzykaelektroniczna
  • #
    techno
infinityink
infinityink 02.11.2015, 13:48:40
  • 23
Polecam obejrzeć ten filmik.
Szacunek dla gościa, który to odtworzył, ale jaki łeb musiał mieć Liam, żeby samplować te wszystkie utwory i robić z tego takie perełki :)
infinityink - Polecam obejrzeć ten filmik.
Szacunek dla gościa, który to odtworzył, ...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

infinityink
infinityink 02.11.2015, 09:08:52 via iOS
  • 6
Mirki spod tagu #filmowanie #filmmaking
Jaki uchwyt/stabilizator do iPhone polecacie?
Chciałbym nagrywać krótkie filmy z ręki, zależy mi na stabilizacji i braku efektu ręki skrzypka.

Ps. Ręce mam te same od urodzenia, ale na razie nie stać mnie na nowe tytanowe protezy za 9000 dolarów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m_bielawski
m_bielawski
m_bielawski
02.11.2015, 09:17:12
  • 1
@infinityink: łap plusa za PS :)
  • Odpowiedz

362

110 zarzutów i ponad 500 punktów karnych dla "Froga"

110 zarzutów i ponad 500 punktów karnych dla "Froga"

Uważa, że jest niewinny. Trudno mu wskazać, kto podczas popełniania konkretnych wykroczeń był kierowcą, a kto pasażerem.

krzysiekciekawy
z
rmf24.pl
dodany: 12.10.2015, 16:54:45
  • 87
  • #
    frog
  • #
    piratdrogowy
  • #
    przepisydrogowe
  • #
    prawokarne
  • #
    sad
  • #
    punktykarne
infinityink
infinityink 12.10.2015, 22:51:01 via iOS
  • 3
@Widur: Trzebnica?
infinityink
infinityink 05.10.2015, 21:19:59 via iOS
  • 1
Mircy, co to za dwie rośliny?
Potrzebuję do zielnika na pszyre.

Barszcz Sosnowskiego odpada, sprawdzałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rosliny #podbaza #przyroda
infinityink - Mircy, co to za dwie rośliny?
Potrzebuję do zielnika na pszyre. 

Barsz...

źródło: comment_OiasV3T9JI8394Kb8Tv8Ku8jgGRqp8Wb.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

infinityink
infinityink
Autor
05.10.2015, 21:39:48 via iOS
  • 2
@besiaczek: Ma rację. Przymiotno Białek :)

Dzięki za pomoc!
  • Odpowiedz
d.....r
d.....r
konto usunięte 05.10.2015, 21:44:21 via Android
  • 2
@besiaczek: lel. ja nawet nie wiedziałem, że jest coś takiego :D
  • Odpowiedz
infinityink
infinityink 03.10.2015, 20:13:01 via iOS
  • 18
Potężna wichura, łamiąc duże drzewa,
trzciną zaledwie tylko kołysze.
#spiewajzwykopem
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n.....y
n.....y
konto usunięte 03.10.2015, 20:18:41
  • 1
Potężna wichura, łamiąc duże drzewa,

trzciną zaledwie tylko kołysze.


@infinityink: Chłosta!
  • Odpowiedz
Listonoszz
Listonoszz
03.10.2015, 20:35:19 via iOS
  • 1
Dosko się czuje i wszystko kapuje.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Strona 7 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.08.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking