Wpis z mikrobloga

@infinityink: dwie najwazniejsze rzeczy
1. nie daj się złapać na "wpuszczanie"
2. pamiętaj o kierunkach przy omijaniu różnych takich tam samochodów zaparkowanych na przykład - nawet jeśli jedno koło wystaje na jezdnie i byś spokojnie przejechał nawet bez ruszania kierownicy, włącz kierunek i omiń szerokim łukiem. Wydaje się głupie, ale mnie tak egzaminator uwalił przy zdawaniu, głupi #!$%@?( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja czasami nie byłem pewny czy jadę drogą jednokierunkową(skupiłem się na czymś innym niż wypatrywanie znaku, znak był źle widoczny i go nie zauważyłem albo po prostu ze swojego #!$%@? nie ogarnąłem, że jestem na jednokierunkowej itp.), w takiej sytuacji gdy nie jesteś tego pewien i musisz skręcić w lewo lepiej nie zjeżdżać do lewej krawędzi. Jeśli skręcając w lewo podjedziesz do lewej krawędzi i okaże się, że jesteś na dwukierunkowej wtedy
@infinityink: jedź tylko jak masz pustą drogę. Niby zdążysz, ale może być potraktowane jako wymuszenie. Wystarczy, że będzie musiał minimalnie zwolnić i lipa. Redukuj gdy tylko masz okazję. Nie bój się 4 biegu. Nie jedź za wolno, ani za szybko. Kierunkowskazy - lepiej za dużo niż za mało, uważaj z nimi na rondach. Za zbyt wielu kierunkowskazów nie uwali, za zbyt mało może. W luaterka patrz teatralnie przy każdej okazji, przy