Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
hub_bub
hub_bub

hub_bub

Dołączył 4 lata i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5150
  • Znaleziska 288
  • Mikroblog 4862
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 37
P.....l
konto usunięte 09.09.2025, 17:10:35
  • 1
#adhd ktos z diagnoza chciałby mnie zdiagnozowac jak wyślę swoje objawy ugulem? jakis "ekspert" z fiksacja najlepiej, na pewno sa tu tacy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hub_bub
hub_bub
hub_bub 09.09.2025, 17:43:15 via iOS
  • 0
@Przzzegrywpl proszę test diva

https://psychiatraplus.pl/wp-content/uploads/2022/01/DIVA-2.0.-Wywiad-diagnostyczny-ADHD-u-doroslych-POLSKI.-D-iagnostisch-I-nterview-V-oor-A-DHD-bij-volwassenen.pdf

Wypełniasz na 2 spotkaniach u psychologa i kasuje za to 1200
  • Odpowiedz
PanieAreczku
PanieAreczku
09.09.2025, 05:12:53
  • 15
#nieruchomosci
Siadłaby mi psycha jeśli byłbym takim typowym Mirkiem z tagu i słuchałbym proroctw landlorda Mickaela - jego listów do spadkowiczów . Aktualnie byłbym skazany na mieszkanie ze starymi albo wieczny wynajem. Landlord Mickael lulał również moją czujność przez jakiś czas. Wprawdzie jakoś bym to dźwignął nawet gdybym musiał płacić pełną cenę, ale też by mi lekko nie było. Mnie obudził do działania właśnie Wykop, wzrostowicze, ktorzy pisali ze bk2
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hub_bub
hub_bub
hub_bub 09.09.2025, 06:58:10 via iOS
  • 0
@PanieAreczku oj tak. Mik to taki typ co narzeka jak drogo i potrzebna jest korekta, ale w rzeczywistości nigdy nie kupi mieszkania choćby przyszły spadki 50%.
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
08.09.2025, 06:17:59
  • 670
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hub_bub
hub_bub
hub_bub 08.09.2025, 16:40:42 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Antybristler
Antybristler
08.09.2025, 10:45:18
  • 22
Jak tam wrażenia po zaćmieniu? Kto obserwował?
Nie spodziewałem się, że będzie trzeba robić takie długie klatki, żeby w ogóle zobaczyć Księżyc. Bałem się jak będzie z ostrością, ale chyba nie ma tragedii.
Największe wrażenie wywarł na mnie moment chwilę po całkowitym zaćmieniu - kiedy Księżyc z jednej strony był rozświetlany wąskim paskiem jasnego światła, a jego reszta dalej pozostawała czerwona.

#astronomia #kosmos #ksiezyc #gwiezdnyprzewodnik
Antybristler - Jak tam wrażenia po zaćmieniu? Kto obserwował? 
Nie spodziewałem się, ...

źródło: 20_53_55_lapl5_ap2007_conv

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hub_bub
hub_bub
hub_bub 08.09.2025, 11:38:28 via iOS
  • 0
@Antybristler ale super klatkę złapałeś. Jaka ogniskowa?
  • Odpowiedz
hub_bub
hub_bub
hub_bub 08.09.2025, 09:36:47
  • 71
#kosmos #astronomia #astrofoto

Fotka księżyca jaką udało mi się ustrzelić wczoraj aparatem
hub_bub - #kosmos #astronomia #astrofoto 

Fotka księżyca jaką udało mi się ustrzelić...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hub_bub
hub_bub
hub_bub
Autor
08.09.2025, 10:27:23 via iOS
  • 3
@Antybristler zgadza się, taką magiczna chwila. Pełne zaćmienie wyglądało jak słabo świecący księżyc taki zachmurzony, a gdy pojawił się pasek to reszta zrobiła się dość ciemna.
  • Odpowiedz
miji1000
miji1000
miji1000
07.09.2025, 17:25:20
  • 0
#medikinet #adhd #psychiatria nie potrafię dostosować dawek Medikinetu CR żeby to wykorzystać jak najlepiej. Pracuje fizycznie gdzie efekty MPH nie są za bardzo mi potrzebne, staram się ogarnąć ten peak od 16 (wtedy kończe prace i idę się uczyć czy dalej pracować, ok 21:30 bo wtedy sen), no i teraz tak, kombinuje z dawkami 20mg i 40mg, przy 20mg nie ma odczuwalnych zmian, negatywnych i pozytywnych,
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hub_bub
hub_bub
hub_bub 07.09.2025, 19:43:35 via iOS
  • 0
@miji1000 mi lekarz poradził rozbić dawkę na 2 porcje i eksperymentować na początku co najlepiej działa. Fajnie wchodziło 20mg rano (9:00) i 10mg po obiedzie, ale po godzinie 17 schodziło i było gorzej niż na czysto.
Teraz przeszedłem na concerte i jest lepiej
  • Odpowiedz
K.....x
K.....x
konto usunięte 07.09.2025, 16:21:29
  • 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hub_bub
hub_bub
hub_bub 07.09.2025, 18:23:56 via iOS
  • 5
@Logoludy jak z wyższych sfer jak wrzuca zdjęcie w polarze bhp i w tle kanapa i instalacja ciepłownicza sprzed epoki xd
To że ktoś skończył prawo nic nie znaczy. Mega ciężko po tych studiach o dobre pieniądze jeżeli nie masz talentu albo mocnych pleców.
  • Odpowiedz
readme
readme
07.09.2025, 12:21:18
  • 543
Dziennikarstwo to teraz niesamowite goovno.

"Zakaz używania deszczówki do podlewania trawników i roślin. Nie będzie można myć nią tarasu ani auta. Nowe ograniczenia od 1 lipca"

Łolaboga zła unija! Tylko, że gdzieś na samym końcu pan Krzysztof Rybak wspomina, że chodzi o *Francję* i deszczówkę zebraną z dachów*azbestowych*!

No
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hub_bub
hub_bub
hub_bub 07.09.2025, 17:02:27 via Wykop
  • 1
@readme: ale debil. Jeszcze wrzuca artykuł na 10 stron A4 i pisze coś o przepisach obowiązujących w Polsce... dezinformacja na maksa, a zrobił to tylko po to żeby dostać parę groszy za wejścia w artykuł
  • Odpowiedz
GibolXD
GibolXD
07.09.2025, 07:38:34
  • 120
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hub_bub
hub_bub
hub_bub 07.09.2025, 11:27:00 via Wykop
  • 1
@K1ngKunta: normalnie łuk brwiowy rozcięty. Brzydko to wygląda ale nie stanowi zagrożenia większego.

@GibolXD Masakra, skoro ten jarosz tak odwala co gale to dlaczego nie mogą go zmienić? On ma na nich jakieś kompromaty? XD
  • Odpowiedz
hub_bub
hub_bub
hub_bub 07.09.2025, 11:36:34 via Wykop
  • 1
@KOXsu: do końca rundy było 30 sekund. Jakby Dawid dostał sprawiedliwe liczenie (czyli odesłanie przeciwnika do narożnika i dopiero wtedy rozpoczęcie liczenia) to musiałby w tej rundzie przewalczyć jeszcze 20s i przerwa
  • Odpowiedz

6

Anthropic płaci 1,5 miliarda dolarów za pirackie książki.

Anthropic płaci 1,5 miliarda dolarów za pirackie książki.

Claude uczył się na 7 milionach pirackich ebooków. Teraz autorzy dostaną odszkodowanie, a przyszłość AI i praw autorskich staje pod znakiem zapytania

pixel-nerd
z
pixelnerd.pl
dodany: 06.09.2025, 09:16:23
  • 5
  • #
    anthropic
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    kradziez
  • #
    kara
  • #
    ugoda
  • #
    afera
hub_bub
hub_bub
hub_bub 06.09.2025, 10:09:12 via iOS
  • 2
Kwota ugody robi wrażenie, ale w kontekście wyceny Anthropic (183 mld dolarów) to wciąż ułamek. Co więcej, gdyby firma zamiast pirackich plików kupiła wszystkie książki, wyszłoby taniej – znacznie poniżej 3000 dolarów za sztukę. To pokazuje absurd sytuacji i jednocześnie podkreśla, że Big Tech zbyt często wybiera najkrótszą drogę, zakładając, że ewentualne kary to tylko kolejna linijka w budżecie.


Uważam że autor mija się z prawdą. Nie można kupić książki za 50
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Neocaridina
Neocaridina
05.09.2025, 12:58:15
  • 79
Eee prosta #matematyka mnożymy sobie na krzyż.

12 pojazdów to 100%
A 3 pojazdów to X%

300 = 12x
Neocaridina - Eee prosta #matematyka mnożymy sobie na krzyż.

12 pojazdów to 100%
A 3...

źródło: 2127676ca29f9bfaaaa

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hub_bub
hub_bub
hub_bub 05.09.2025, 17:16:37 via iOS
  • 7
@Neocaridina ale banda autystów się tu zleciała i na siłę będą udowadniać że 0,25 to to samo co 25%.
Oczywiście że z punktu zapisu matematycznego obie formy są równe, natomiast z treści pytania to nie wynika.

Wydawca programu się nie popisał i przepuścił takiego babola do programu.
  • Odpowiedz
hub_bub
hub_bub
hub_bub 05.09.2025, 19:15:39 via Wykop
  • 0
a czy tu durniu potrafisz tym swoim małym rozumkiem ogarnąć, że w dupie mam, czy to semantycznie poprawne, czy nie, co mówią w tej kwestii polonistycy oraz co jest dla ciebie intuicyjne, a co nie?


@Tokko: ale ty tępy jesteś.

Każdy wypowiadający się w tym wątku. Rozumie że w zapisie matematycznym 0,25 jest tożsame z 25%. Dla nikogo to pytanie nie stanowi tu problemu. Natomiast odpowiedzi na pytanie są źle
  • Odpowiedz
hub_bub
hub_bub
hub_bub 05.09.2025, 19:38:37 via Wykop
  • 0
@Tokko: to jest program TV, a nie zadanie maturalne. Ma być zapisane jasne w sposób dla uczestników i dla widzów. Jak jest niejednoznacznie to znaczy, że ktoś się nie popisał przy pisaniu pytań.

My tu dyskutujemy o programie TV, a nie matematyce. Jak nie widzisz w tym różnicy to masz spore braki w edukacji i wychowaniu, a starasz się tu wszystkich pouczać
  • Odpowiedz
g0blacK
g0blacK
03.09.2025, 17:37:52
  • 66
#logikarozowychpaskow #silownia #heheszki
g0blacK - #logikarozowychpaskow #silownia #heheszki

źródło: esLQqJ3pXxMEVJb3VgsQckRr6a3GBk0B

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hub_bub
hub_bub
hub_bub 03.09.2025, 21:06:50 via iOS
  • 0
@StdPtr @XanderPLXE odwodniony, tuż przed sceną jeszcze trochę ćwiczeń żeby była pompa, lampy w scenie ustawione tak żeby podkreślić mięśnie, prawdopodobnie jeszcze jakiś makijaż na ciało żeby spotęgować efekt
  • Odpowiedz
KrolWlosowzNosa
KrolWlosowzNosa
03.09.2025, 09:11:48
  • 555
Znajomy z roboty szuka knajpy na komunię.... na 2028. Z 18 wysyłanych zapytań miejsce jest w jedynym lokalu za 440 zł od talerzyka i trzeba się szybko decydować.
Ten kraj och..jał do reszty.

#polska #dzieci #finanse
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hub_bub
hub_bub
hub_bub 03.09.2025, 13:48:41 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
koronawirus
koronawirus
02.09.2025, 21:14:24
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hub_bub
hub_bub
hub_bub 02.09.2025, 22:23:35 via iOS
  • 0
@koronawirus retro otsy 7.4 7.5 są bez botów. Ale i tak masę osób robi runy albo trenuje na jakichś makro.
Na 8.0-8.6 każdy na elf bocie ciśnie z auto healerami, anty paralem, timerami na mwalle itd..
Ew jakieś tibia 13+
  • Odpowiedz

629

Piłkarze Legii Warszawa zostawili syf w szatni Cravovii i zniszczyli drzwi

Piłkarze Legii Warszawa zostawili syf w szatni Cravovii i zniszczyli drzwi

Porażka w meczu nie usprawiedliwia tego, co piłkarze Legii zostawili w szatni na stadionie Cracovii.

bartisz89
z
ewarszawa.pl
dodany: 02.09.2025, 14:55:12
  • 80
  • #
    legiawarszawa
  • #
    informacje
  • #
    cracovia
  • #
    sport
  • #
    wydarzenia
hub_bub
hub_bub
hub_bub 02.09.2025, 18:39:39 via Wykop
  • -2
ktoś rozwalił drzwi, OK trzeba zapłacić. Ale serio to ma być bałagan? Co oni oczekują, że piłkarze będą po sobie zamiatać?

normalne, że jak jest sport na tym poziomie to sportowcy dają z siebie wszystko, a później ktoś po nich to sprząta.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hub_bub
hub_bub
hub_bub 02.09.2025, 19:38:21 via Wykop
  • 2
@Radikesz: chłopie obejrzyj sobie jak wygląda strefa zmian podczas triathlonu, albo punkty regeneracji na maratonie. Śmieci lądują na podłodze bo liczy się wynik. Płaci się ludziom żeby później to posprzątali.

Na meczu masz 15 minut żeby maksymalnie się przygotować na kolejną połowę i nikt nie będzie tracił 2 minut na szukanie kosza
A330
A330
02.09.2025, 14:38:36
  • 227
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hub_bub
hub_bub
hub_bub 02.09.2025, 18:54:15 via Wykop
  • 1
@A330: na wykopie ze wszystkiego robią memy i nie ma żadnej granicy co wolno czego nie wolno, ale jak jakaś kobieta pod śmieszkowym profilem na facebooku wrzuci mema to wyzywanie od empatycznej płci xd

mem fajny
  • Odpowiedz
Roszp
Roszp
02.09.2025, 05:22:03
  • 284
Wysyłaliście mi temat z grupy dla elektryków o audiofilskiej różnicówce za – w zależności od wersji, 4 do 8 tysięcy zł. Kiedyś już o niej pisałem, nie było wtedy jednak recenzji na stronie dystrybutora. A ta jest przepiękna.

Recenzenci stwierdzają bowiem, że każdy dodatek do systemu stanowi jego regres brzmieniowy, i na tym się skupiają. Najpierw konstruują kabel zasilający z wpiętą różnicówką i próbują więc określić skalę tego regresu. Stanowczo stwierdzają, że:

Wpięcie
Roszp - Wysyłaliście mi temat z grupy dla elektryków o audiofilskiej różnicówce za – ...

źródło: Zrzut ekranu 2025-09-2 o 07.07.12

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
hub_bub
hub_bub
hub_bub 02.09.2025, 15:02:53 via Wykop
  • 2
@nie_umiem_inwestowac: chłopie z tą kawą to poleciałeś. Nie znasz się i próbujesz teraz wszystkim wmówić że są w błędzie.

Miałem kiedyś taki De'Longhi młynek za 200zł i w nim nie da się zmielić kawy to espresso. Nawet na najdrobniejszym ustawieniu wychodzi kawa tak gruba, że nie zaparzysz. Zasypujesz tym sitko - lejesz 20 sekund i wychodzi ci ze 100 ml płynu o smaku i kolorze podobnym do kawy z dripa.

Dopiero młynek
  • Odpowiedz
Filar
Filar
31.08.2025, 18:33:27
  • 716
Za około 4 tygodnie otwieram w Krakowie na Hali Targowej burgerownie. . . . Traktuję to trochę jako eksperyment i zamierzam zaoferować smash burgery w sensownych cenach (jak na to co się odwala na rynku) a do tego z dużymi frytkami za free do każdego burgera. Zaczynając od budżetowego zestawu: 20 zł za smash burgera (120 gram) z dużymi frytkami. Jak macie jakieś inne pomysły, piszcie. Jestem ciekaw jaki będzie odbiór miejsca
  • 205
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hub_bub
hub_bub
hub_bub 31.08.2025, 19:40:02 via Wykop
  • 8
@Filar: moim zdaniem problemem niskich cen jest to, że ściągasz niepożądaną klientelę i odstraszasz klientów z portfelem.

Sprzedajesz zestaw za 25 zł i masz kolejkę nastolatków z hulajnogami którzy po sobie nie sprzątają, a bogaci klienci omijają twoje miejsce szerokim łukiem.

Największy zarobek w gastro robisz na ludziach co nie patrzą kompletnie na ceny i robią jedno zamówienie na 200-300+ zł (np. dwa burgery po 45, frytki za 25, cola
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 19
  • Strona 5 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.02.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.08.2023

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 04.11.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking