Normalnie prezentacja zespołu F1 na nowy sezon wygląda mniej-więcej tak, że kierowcy odsłaniają przykryty płachtą bolid.
W Williams prezentacja na 2018 rok pewnie będzie wyglądała tak, że na bolid nikt nie będzie zwracał uwagi, a Stroll będzie odsłaniał drugiego kierowcę, który na prezentację przyjdzie przykryty płachtą ;)
#kubica #f1
W Williams prezentacja na 2018 rok pewnie będzie wyglądała tak, że na bolid nikt nie będzie zwracał uwagi, a Stroll będzie odsłaniał drugiego kierowcę, który na prezentację przyjdzie przykryty płachtą ;)
#kubica #f1






Co lepsze - Stoch wygrywający wszystkie 4 konkursy czy Kubacki wygrywający czwarty konkurs i dwóch polaków na podium TCS? :)
#skoki #sport #kibice #stoch #kubacki