Wpis z mikrobloga

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z zestawami xenon albo LED wstawianymi zamiast żarówek H1?
Od razu uprzedzę że nie na drogę, a do rajdówki, do dodatkowych świateł tzw. "elektrowni" :)

Co będzie lepsze? LED-y czy xenony?
A może dwa xenony i dwa ledy? Bo mam 4 lampy z przodu - dwie dalekosiężne i dwie szerokokątne.

Chodzi o to że wszyscy sprzedawcy szajsu na Allegro się przekrzykują jakie to nie są tysiące lumenów i cuda.
Tylko co kupić?
Ważne żeby mocno świeciło :)
Jako że są to dodatkowe reflektory to nie musi być to super precyzyjne - najważniejsze żeby robiły dzień w nocy :)

#tuning #samochody #led #rajdy #offroad #swiatlo
hellfirehe - Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z zestawami xenon albo LED wstawianymi ...

źródło: comment_nIA5Qlr9dLWihRYkZi0ryyEzTG8BhVT7.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niestety, tańsza półka wypada słabiej niż normalne lampy. Trzeba byłoby naprawdę przyinwestować w ledy, aby to świeciło dobrze.


@gabrally: No dokładnie do tych samych wniosków doszedłem jeśli chodzi o te ledbary.

Ale stąd pomysł, że skoro Chińczycy produkują różne tuningowe ledy i xenony do zwykłych lapm, które wkłada się zamiast żarówki H1, to może by coś takiego zastosować w dużych, okrągłych reflektorach?
Tak z tego co czytam to świeci bardzo
  • Odpowiedz
@hellfirehe: trzeba byłoby sprawdzić. Ledbar też świecił jak po#ebany, po założeniu też świecił generalnie super, szeroko - ale blisko, jak się okazało siedząc już w aucie. Brakowało mu dalekosiężnego światła. Ale na początku robił wrażenie jak słońce na niebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hellfirehe ps, teraz dopiero zobaczyłem w profilu. Ktoś tu się na Duszniki szykuje widzę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stasia i Piotra trzeba zachęcić, żeby poszukali elektrowni do przetestowania. Zawsze będzie prościej wybrać. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Ktoś tu się na Duszniki szykuje widzę.


@gabrally: No tak tak... 1/3 rajdu po ciemku
Elektrownia to już jest (a pewnie nawet dwie by się znalazły), ale to takie klasyczne, wielkie Wesemy na 100W żarówki H1.

I to nawet spoko świeci, ale widziałem że niektórzy wkładają do takich reflektorów xenony albo ledy zamiast żarówki i wtedy świeci jeszcze lepiej
  • Odpowiedz