Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko223
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
halfsquad

halfsquad

Dołączył 13 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20261
  • Znaleziska 16209
  • Mikroblog 4052
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 67

2816

USA przejmuje pałeczkę w Armenii

Pokaż treści 18+

USA przejmuje pałeczkę w Armenii

Rosja straciła zdolność do kontroli sytuacji na Kaukazie, czego efektem jest wojna w Armenii, dlatego w najbliższy weekend Nancy Pelosi odwiedzi Erywań by rozmawiać z władzami kraju. (ang.)

Manah
z
politico.com
dodany: 15.09.2022, 20:25:50
  • 180
  • #
    ukraina
  • #
    kaukaz
  • #
    armenia
  • #
    usa
  • #
    rosja
halfsquad
halfsquad 15.09.2022, 21:01:32
  • 55
@asiajasiabasia: niezłe g---o sobie rozbujał XD XD musi byc na maxa wkuriony, chciał bym to zaobaczyć
halfsquad
halfsquad 15.09.2022, 21:28:46
  • 30
@LukCzu: thx ;) przynajmniej nie wyzywasz jak paliwoda XD
halfsquad
halfsquad 16.09.2022, 11:16:51
  • -1
@brakloginuf: ahahahha XD

1339

Republikanin, Addison Mitchell wzywa Bidena do wysłania ATACMS na Ukrainę

Pokaż treści 18+

Republikanin, Addison Mitchell wzywa Bidena do wysłania ATACMS na Ukrainę

Senator Mitch McConnell, lider mniejszości Senatu Stanów Zjednoczonych wzywa administrację Bidena o dostarczenie na Ukrainę bardziej śmiercionośnej broni, w tym rakiet ATACMS

konto usunięte
z
ukrinform.net
dodany: 15.09.2022, 18:06:55
  • 95
  • #
    polityka
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    biden
halfsquad
halfsquad 15.09.2022, 20:04:55
  • 3
@cichy_ginter: no i pokryty Krym
halfsquad
halfsquad 15.09.2022, 20:08:10
  • 34
@saggitarius_a: Amerykanie ich ruchają jak mogą patrząc im w oczy XD Wiedzą że jedyna czerwona "linia" jaka wchodzi w rachubę to ta na której może sie powiesić fiutin ;) Zesrają się, nie są w stanie już nic zrobić, bo wiedzą że gdyby Nato chciało to faktycznie mogło by być w moskwie w 3 dni... ;) atomu nie użyją i dobrze o tym wiedzą sami ruscy

456

Rosja: Na wojnę z Ukrainą zwerbowano nawet zabójcę-kanibala

Pokaż treści 18+

Rosja: Na wojnę z Ukrainą zwerbowano nawet zabójcę-kanibala

Olga Romanowa, działaczka rosyjskiej niezależnej organizacji pozarządowej Ruś Siedząca poinformowała, że wśród kryminalistów, zwerbowanych w więzieniach w Rosji na wojnę przeciw Ukrainie, znalazł się zabójca, który dopuścił się kanibalizmu.

Kolekcjoner_dusz
z
wnp.pl
dodany: 15.09.2022, 16:14:31
  • 62
  • #
    europa
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    zbrodniewojenne
  • #
    ruskimir
halfsquad
halfsquad 15.09.2022, 18:15:13
  • 2
@radzio666: kanibal z Czarnego Delfina
raczej

741

Przeżyjmy to jeszcze raz. Listopad 2021: białoruska TV grozi zmiażdżeniem Polski

Pokaż treści 18+

Przeżyjmy to jeszcze raz. Listopad 2021: białoruska TV grozi zmiażdżeniem Polski

Dziś na wykopie sympatyczny Łukaszenko rąbie drewno dla "europejskich braci", po tym gdy już ruscy popisali się swoimi zdolnościami wobec "NATOwskiego złomu". Ładnie się to zestarzało.

andre_van_danswijk
z
youtube.com
dodany: 15.09.2022, 09:29:53
  • 74
  • #
    polska
  • #
    bialorus
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    heheszki
halfsquad
halfsquad 15.09.2022, 11:26:11
  • 21
@ol_Io: @inver: co więcej ja nawet lubie określenie Lach :) Nawet sie tak taguje w gierkach :P

Powiedzenie STRACHY na LACHY oznacza 'próżno kogoś straszyć', 'kogoś nie da się nastraszyć'. Formę Lachy zapisujemy wielką literą, jest to bowiem B. l.mn. nazwy Lach, będącej dawnym określeniem Polaka (stosowanym głównie na Litwie i Rusi).


mogą sobie straszyć ;)
halfsquad
halfsquad 15.09.2022, 11:26:38
  • 0
Powiedzenie STRACHY na LACHY oznacza 'próżno kogoś straszyć', 'kogoś nie da się nastraszyć'. Formę Lachy zapisujemy wielką literą, jest to bowiem B. l.mn. nazwy Lach, będącej dawnym określeniem Polaka (stosowanym głównie na Litwie i Rusi).
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

558

Granatem go, granatem!

Pokaż treści 18+

Granatem go, granatem!

Gdyby zachował się jak porządny ork toby przeżył...

konto usunięte
z
streamable.com
dodany: 15.09.2022, 04:16:28
  • 153
  • #
    europa
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
halfsquad
halfsquad 15.09.2022, 09:13:30
  • 5
@zipster: stary ku**wa... to jest życie, i walka o życie, tak kalkulowac to sobie można zza klawiatury komputera.
Jeden błąd, jedno spojrzenie nie w ta stronę, 2 cm w lewo lub prawo i kończysz życie, wraz z wszystkimi marzeniami, planami związkami rodzinnymi. Ja bym tam d-----ł jeszcze z 10 granatów zanim bym wyjrzał zza osłony a potem tłuk serią dopóki koleś by miał siłe palcem ruszać...
halfsquad
halfsquad 15.09.2022, 09:27:49
  • 21
@zipster: @kerdian: a jak podczas wymiany ognia gdzie sam możesz zginąć w każdej sekundzie, wycenisz w 100% poprawnie sytuacje? Na linii frontu, przy wymianie ognia ranny tez jest wciąż zagrożeniem. Po wycofaniu sie wroga można myśleć o konwencjach genewskich...
W dodatku jeżeli dołożycie sytuacje, gdzie suwerenne państwo zostało w XXI wieku zaatakowane, z całą brutalnościa, bombardowaniem miast i szpitali, mordowanie dzieci i kobiet, kto miał by skrupuły?
Łatwo bawić
halfsquad
halfsquad 15.09.2022, 09:33:29
  • 1
@ch1nczyk: martwy ork?
halfsquad
halfsquad 15.09.2022, 09:35:02
  • 0
@ZawodowyMacherOdLosu: może kolega wiedział gdzie zostawili kibel lub pralke do wysłania do domu.
A może razem gwałcili Ukrainki i tak sie nawiązała ich przyjaźń. A może razem rozstrzeliwali cywilów i zapałali do siebie miłością. Jest wiele mozliwści
halfsquad
halfsquad 15.09.2022, 09:36:05
  • 0
@kery2004: oni k---a kible kradną a ty chcesz zeby mieli sprzet do grania ;) Jak by mieli internet to moze by siedzieli by teraz w piwnicy za uralem
halfsquad
halfsquad 15.09.2022, 09:37:08
  • 0
@pawel_je: albo zakopali gdzies kibel i tylko ten ranny pamietal lokalizacje
halfsquad
halfsquad 15.09.2022, 09:40:12
  • 0
@mario1979: Phonky Town - Playa Phonk
halfsquad
halfsquad 15.09.2022, 09:43:39
  • 6
@enclave2: świete oburzenie.... trzeba było pojechać na początku konfliktu pod granice. Popatrzec na tych przerażonych zapłakanych ludzi, kórych w XXI wieku najechała barbarzyńska chołota.
Przypominam, te dwa ruskie smiecie zdechły z własnego wyboru na terytorium niepodległego państwa próbując zabijać żołnerzy tego państwa (a być moze wczesniej mieli okazje dopuścić sie np gwałtu na Ukraince)
halfsquad
halfsquad 15.09.2022, 11:21:55
  • 1
@enclave2: to ja powściągne, a Ty postaraj się bardziej precyzyjnie wypowiadać bo "on rannego ciągnął ... q--a ..." można zinterpretować jako oburzenie ;)

1747

Ukraińskie obserwatorium odkryło niezidentyfikowane obiekty nad Kijowem

Pokaż treści 18+

Ukraińskie obserwatorium odkryło niezidentyfikowane obiekty nad Kijowem

Ukraińscy badacze opublikowali pracę, w której szczegółowo opisuje tajemnicze obiekty przelatujące nad Kijowem. Jeszcze nie wiadomo czym one są, ale mają poruszać się z zawrotną prędkością.

cacum3
z
komputerswiat.pl
dodany: 14.09.2022, 19:57:24
  • 324
  • #
    europa
  • #
    nol
  • #
    ufo
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    ciekawostki
halfsquad
halfsquad 15.09.2022, 08:58:39
  • -2
@Tadzik_Norek: dokładnie takie samo skojarzenie miałem i również odnośnie średniowiecza. Dużo bym dał żeby móc to zobaczyć na własne oczy z powietrznej perspektywy. Taki Grunwald, Hastings albo Azincourt... marzenie
halfsquad
halfsquad 15.09.2022, 11:19:44
  • 0
@Zjadlem_Babcie: jeżelipytasz mnie, to zauważ że ja nie wspominałem o ufo nad kijowem. Mi chodziło o to że gdybym miał taką możliwość na pewno bym tak robił.
Jak dla mnie nic dziwnego ze coś lata nad kijowem, pewnie masa amerykańskiego sprzetu :P
Inna sprawa ze osobiście jestem zwolennikiem teorii że lata nam nad głowami coś czego nie rozumiemy.

804

Niemiecki generał "nie widzi realnej kontrofensywy w Ukrainie"

Pokaż treści 18+

Niemiecki generał "nie widzi realnej kontrofensywy w Ukrainie"

Dwa tygodnie temu mówił, że w ciągu sześciu miesięcy ruscy podbiją cały Donbas.

Bednar
z
twitter.com
dodany: 15.09.2022, 09:50:07
  • 82
  • #
    polityka
  • #
    swiat
  • #
    niemcy
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
halfsquad
halfsquad 15.09.2022, 10:06:03
  • 24
@zobq: nie, oni są po prostu z-----i

0

Prezentacja nowego Mustanga!

Prezentacja nowego Mustanga!

Dziś o 2 w nocy odbyła się prezentacja nowego Mustanga! Pokaz od ok. 18 minuty

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 15.09.2022, 06:37:00
  • 6
  • #
    sport
  • #
    zainteresowania
halfsquad
halfsquad 15.09.2022, 07:29:31
  • 0
@IvanBarazniew: bez kitu, po Twoim komentarzu az przyjzałem sie dokładnie. Totalnie nijakie jak by komus pomysłu zabrakło na dokonczenie linii bocznej
halfsquad
halfsquad 15.09.2022, 07:31:08
  • 1
@satanita: strasznie słabo, moment kiedy przentują "Dark Horse" cisza ... jakis kobiecy wodzirej tam sie wyrwał :D lipa

19

Strzelanina pograniczników na granicy Kirgistanu i Tadżykistanu

Pokaż treści 18+

Strzelanina pograniczników na granicy Kirgistanu i Tadżykistanu

Na granicy Kirgistanu i Tadżykistanu doszło do wymiany ognia między strażnikami granicznymi. Strona kirgiska oskarżyła Tadżyków o użycie moździerzy. Zginęła jedna osoba, a dwie zostały ranne.

darosoldier
z
rmf24.pl
dodany: 14.09.2022, 09:56:29
  • 4
  • #
    swiat
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
halfsquad
halfsquad 15.09.2022, 07:16:46
  • 2
o mój boże... jako małolat przeżyłem rozpad zsrr, mam nadzieje e jako dorosły człowiek przeżyje upadek zsrr 2.0 (。◕‿‿◕。)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

417

Kwiczoł z "Janosika" z góralami przepił kilka wypłat i trabanta.

Kwiczoł z "Janosika" z góralami przepił kilka wypłat i trabanta.

27 lat temu, dokładnie 14 września 1995 r. w wieku 64 lat zmarł Bogusz Bilewski. Na początku kariery grał amantów, a kiedy przybrał na wadze i zapuścił brodę, dostawał role rozbójników, rycerzy i piratów. Polska publiczność zna go najlepiej z roli Kwiczoła w kultowym serialu "Janosik".

Oline
z
kultura.onet.pl
dodany: 14.09.2022, 13:19:39
  • 94
  • #
    kalendarium
  • #
    kultura
  • #
    polska
  • #
    kartkazkalendarza
  • #
    film
  • #
    kino
halfsquad
halfsquad 15.09.2022, 07:00:07
  • 0
@Fushnikov: na wykopie mało kumatych

1453

John Wick mieszka w Kostaryce.

John Wick mieszka w Kostaryce.

Akcja jak z filmu. Ojciec i dwóch synów napadają na kobietę, która niesie utarg sklepu ($55 000 w gotówce), pomaga jej mężczyzna w garniturze.

Nupharizar
z
streamable.com
dodany: 13.09.2022, 14:10:00
  • 150
  • #
    swiat
  • #
    napad
  • #
    film
  • #
    ciekawostki
  • #
    rozrywka
  • #
    kostaryka
halfsquad
halfsquad 13.09.2022, 22:03:08
  • 0
@ukrytyzomb: wystarczy lekkie odchylenie nadgarstka zeby kula nie trafiła w cel, tutaj w taki chaosie, widać ze tylko koleś trenował takie akcje i obsługę broni

1153

Macierewicz kłamał nawet w podstawowej sprawie.Jest zawiadomienie do prokuratury

Pokaż treści 18+

Macierewicz kłamał nawet w podstawowej sprawie.Jest zawiadomienie do prokuratury

"Sprawa kłamstwa smoleńskiego i fałszerstw dokonywanych w raporcie Antoniego Macierewicza powinna zostać zbadana przez prokuraturę" - ocenił Adam Szłapka. Złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Antoniego Macierewicza…

Szewczenko
z
tvn24.pl
dodany: 13.09.2022, 17:26:50
  • 41
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    smolensk
  • #
    afera
  • #
    bekazpisu
halfsquad
halfsquad 13.09.2022, 20:55:39
  • 5
@mango2018: polecam posłuchać - chociaż z dużym dystansem - Jana Pińskiego na YT, i jego teorii na temat potencjalnej agentury macierawicza na rzecz ruskich. Jeżeli się przyjrzy z boku jego działalność, to jak bezkarnie rozpieprzył polskie służby, to jakie szopki odpier**al w wciąż jest nazbyt hojnie dotowany z kasy państwa. Jeździ samochodami z ochroną która mu nie przysługuje. Leci ku*as w kulki i pluje w ryj całemu narodowi od tylu
halfsquad
halfsquad 13.09.2022, 20:57:38
  • 0
@rol-ex: powinien gnój siedziec za zdrade stanu, i probe destabilizacji kraju
halfsquad
halfsquad 13.09.2022, 21:40:18
  • 0
@mango2018: kurde, fakt, masz racje

1394

Ukraiński SOF przejął kompletny rosyjski posterunek WRE w tym model prototypowy

Pokaż treści 18+

Ukraiński SOF przejął kompletny rosyjski posterunek WRE w tym model prototypowy

Podczas ofensywy na charkowszczyźnie ukraińskie siły specjalne podczas nocnej akcji na tyłach wroga przejęły kompletny posterunek walki radioelektronicznej Krasucha-4 wraz z wozami dowodzenia, łączności i kilkoma innymi wozami w tym nieznany model prototypowy.

TenebrosuS
z
twitter.com
dodany: 13.09.2022, 18:00:06
  • 76
  • #
    europa
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
halfsquad
halfsquad 13.09.2022, 21:37:51
  • 5
@Login_na_wykopie2: bez sprzętu od stanów, uk'eju, i od nas, nie mieli by szans , nawet morale by nie pomogło.
Armia ukraińska ogromnie sie zmieniła przez te 8 lat, wyszkolenie/przygotowanie i sprzęt buduje morale , nie odwrotnie...

347

Chwała Ukrainie! ᕦ(òóˇ)ᕤ

Pokaż treści 18+

Chwała Ukrainie! ᕦ(òóˇ)ᕤ

Filmik opublikowany przez 247. Samodzielny Batalion

Mikuuuus
z
streamable.com
dodany: 13.09.2022, 15:25:12
  • 44
  • #
    ukraina
  • #
    wideozwojny
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    film
  • #
    ruskimir
halfsquad
halfsquad 13.09.2022, 20:33:47
  • 2
@onpanopticon: wypchną orki do mordoru, zgadzam sie ! Jak bym mi sie chciało zakładac konto na ich ch**ym pikabu wkleił Twojego posta, swietnie to ująłes
halfsquad
halfsquad 13.09.2022, 20:43:43
  • 0
@KEjAf: https://www.youtube.com/watch?v=F_NUXiy02aw&ab_channel=AmbientSoul
halfsquad
halfsquad 13.09.2022, 20:47:53
  • 1
@onpanopticon: w dodatku przy teoretycznym kryzysie żywnościowym dobrze mieć życzliwego sąsiada, który jest spichlerzem Europy...

447

Kontrofensywa polskich najemników na nagraniu

Pokaż treści 18+

Kontrofensywa polskich najemników na nagraniu

Polecam wrzucać na pikabu

sfn3oCiaXFowkvhfFoqkyRr8hLAaTvUgzrX
z
twitter.com
dodany: 13.09.2022, 10:17:46
  • 52
  • #
    rozrywka
  • #
    ukraina
halfsquad
halfsquad 13.09.2022, 19:42:38
  • -1
@bregath: XD
halfsquad
halfsquad 13.09.2022, 19:47:42
  • 0
@bolizdor: osom! serio zajebiste

2737

Kacapska rodzina wypędzona z busa w Gruzji

Pokaż treści 18+

Kacapska rodzina wypędzona z busa w Gruzji

Nie dla ruskich w Europie

Splendor
z
streamable.com
dodany: 13.09.2022, 13:51:17
  • 237
  • #
    europa
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    gruzja
halfsquad
halfsquad 13.09.2022, 14:48:24
  • 0
@Buko_von_Krossig: bez kitu, piekne
halfsquad
halfsquad 13.09.2022, 14:49:01
  • 4
@JustynkaSuperDad: tez mi sie geba cieszy
halfsquad
halfsquad 13.09.2022, 14:50:35
  • 3
@pragmatyczny_romantyk: bo ile kufa mozna... zyja tylko przeszloscia mimo ze traumatyczna to.nic innego nie maja, w dodatku zamiast probowac sie rozwijac, sciagaja wszystkich do tego samego gowna.
Miejmy nadzieje ze ten trend zagosci juz na stale.
halfsquad
halfsquad 13.09.2022, 14:52:09
  • 1
@Snuq: jak by ruski miliarder byl w tym czasie w tym samym busie, Panie pewnie zwyzywaly by go podobnie i w------y z autobusu
halfsquad
halfsquad 13.09.2022, 14:53:01
  • 10
@gaz50: spokojnie sasza bo sie zerasz, chociaz "wam" to pewnie bez roznicy czy spodnie obsrane czy nie
halfsquad
halfsquad 13.09.2022, 14:59:11
  • -3
@nikosix: co ty p--------z? We mnie angole rzucali krzeslami 5 lat temu w Londynie tylko dlatego ze wykonywujac swoja prace mialem wyczuwalny akcent. Nas juz tak traktuja i traktowali i to bez wiekszego powodu. ruskie sobie jak najbardziej zasluzyli
ksenik
ksenik
ksenik
12.09.2022, 22:10:56
  • 109
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

halfsquad
halfsquad 12.09.2022, 22:27:12
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Chodtok
Chodtok
12.09.2022, 22:07:52
  • 20
#anglia #uk #wielkabrytania #krolowa #europa
Chodtok - #anglia #uk #wielkabrytania #krolowa #europa

źródło: comment_1663020418pzolyo1ilzS1ByeLgIBEr0.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

halfsquad
halfsquad 12.09.2022, 22:12:31
  • 1
@Chodtok: XD zajebiste
  • Odpowiedz

576

Scooter artysta Techno o jakim niemal wszyscy zapomnieli...

Scooter artysta Techno o jakim niemal wszyscy zapomnieli...

Dawniej ikona twardej muzyki techno znana na całym świecie - obecnie praktycznie zapomniana postać, nadal działająca ale już bez sukcesów. Jego nowe dzieła mają mniej wyświetleń niż sepleniącego pato youtubera udającego piosenkarza przykładowo z Polski.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 12.09.2022, 20:00:30
  • 359
  • #
    europa
  • #
    swiat
  • #
    rozrywka
  • #
    zainteresowania
halfsquad
halfsquad 12.09.2022, 22:02:09
  • 2
@giku: bez kitu, kiedy przeczytałem ten opis az parsknąłem. Koło twardego techno to nie stało, raczej techno z remizy strażackiej ... @rafallubonski
halfsquad
halfsquad 12.09.2022, 22:03:31
  • -9
@Bartholomew: ja j---e XD ale g---o
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 22
  • Strona 8 z 22
  • >

Kyrie Eleison

  • putin na szafot ***** ***

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.11.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.11.2023

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 31.05.2018

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking