Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko136
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
frodo147
frodo147

frodo147

Dołączył 6 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3566
  • Znaleziska 3525
  • Mikroblog 41
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2

810

Polski Ład i składki po nowemu — większość przedsiębiorców straci

Polski Ład i składki po nowemu — większość przedsiębiorców straci

Rząd przekonuje, że Polski Ład to "niższe podatki i więcej pieniędzy w portfelach Polaków" (...) Wpływ Polskiego Ładu na zarobki netto przedsiębiorców.

konto usunięte
z
businessinsider.com.pl
dodany: 22.11.2021, 07:45:43
  • 155
  • #
    polska
  • #
    nowylad
  • #
    podatki
  • #
    biznes
  • #
    firma
  • #
    dzialalnoscgospodarcza
frodo147
frodo147
frodo147 22.11.2021, 15:39:27
  • 7
Dziś słyszalem reklamę nowego ładu w radiu i sobie tak myślę jeśli by to było dobre to nie reklamowali by tego przed wprowadzeniem. Tylko by się tym chwalili jako osiągnięcie rządu. A tu chcą przekonać ludzi że przecież to obniżka choć za wszystko zapłacimy więcej
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

566

Włoski ekspert: odbierzmy przepustkę COVID-19 tym, którzy nie przyjmą 3 dawki

Włoski ekspert: odbierzmy przepustkę COVID-19 tym, którzy nie przyjmą 3 dawki

Osobom, które mimo wezwania nie zaszczepią się trzecią dawką przeciwko COVID-19, należy odebrać przepustkę sanitarną - takie rozwiązanie proponuje doradca włoskiego Ministerstwa Zdrowia Walter Ricciardi.

juzwos
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 14.11.2021, 15:19:45
  • 126
  • #
    wlochy
  • #
    koronawirus
  • #
    covid19
  • #
    szczepienia
  • #
    zdrowie
  • #
    ciekawostki
frodo147
frodo147
frodo147 14.11.2021, 18:37:39
  • 4
Jak to było "ostatnia prosta" ..
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

456

Molnupiravir - lek na Covid-19 w Polsce od połowy grudnia

Molnupiravir - lek na Covid-19 w Polsce od połowy grudnia

"Mamy już zakontraktowane dostawy" - potwierdza rzecznik resortu zdrowia. Produkt amerykańskiego koncernu farmaceutycznego Merck wchodzi w reakcję z enzymem koronawirusa, który odpowiada za kopiowanie jego kodu genetycznego i reprodukcję. Działa podobnie również w reakcji z innymi wirusami. Super!

gargantel
z
rmf24.pl
dodany: 12.11.2021, 07:09:51
  • 376
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    covid19
  • #
    medycyna
  • #
    leczenie
  • #
    zdrowie
frodo147
frodo147
frodo147 13.11.2021, 05:37:00
  • 0
@gargantel: Albo pociągną to ile się da ... Władzy to jest na rękę bo zasada "dziel i rządź" w praktyce. Ja tylko przypomnę troszkę historii VAT to podatek wprowadzony tylko na czas wojny żeby mieć za co prowadzić wojnę. Ile już mija lat odkąd rząd wprowadził wyższy VAT tylko na chwilę żeby Polska łagodniej przeszła kryzys ? Władze jeśli raz coś dostanie łatwo z tego nie zrezygnuje

761

Parlament Europejski przyjął rezolucję w sprawie aborcji w Polsce

Pokaż treści 18+

Parlament Europejski przyjął rezolucję w sprawie aborcji w Polsce

Wzywa w niej polski rząd do "zniesienia zakazu aborcji, zagrażającego życiu kobiet". Europosłowie wzywają "do zapewnienia, że już żadna kobieta w Polsce nie umrze z powodu tego restrykcyjnego prawa". "Należy zagwarantować dostęp do bezpiecznych, legalnych i bezpłatnych usług aborcyjnych"

konto usunięte
z
onet.pl
dodany: 11.11.2021, 11:27:30
  • 111
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
frodo147
frodo147
frodo147 11.11.2021, 20:47:31
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

frodo147
frodo147
frodo147 12.11.2021, 05:16:02
  • -3
@Eponhall: to co przegapiłem ? Bo to co wrzuciłeś to jasne orzeczenie że w przypadku choroby dziecka nie można go zabić w ciele matki. Gdzie jest ta zmiana prawa ? Cały czas obowiązujący "kompromis" aborcyjny" mówił o 2 przypadkach które napisałem wcześniej i żaden z nich nie mówił nic o zabijaniu dzieci ze względu na ich chorobę
frodo147
frodo147
frodo147 12.11.2021, 10:16:18
  • -1
@Eponhall: Jeśli lekarze działali w świetle prawa według Ciebie to dlaczego ich zawiesili ? Pełnomocnik rodziny jasno powiedział, że nie można tej śmierci powiązać z wyrokiem TK. Ta śmierć to tragedia i nie powinna być wykorzystywana to zagrywek jednej czy drugiej strony.
frodo147
frodo147
frodo147 12.11.2021, 10:17:08
  • -2
@Eponhall:
frodo147 - @Eponhall:

źródło: comment_1636712226hcVvE500Z411zoi3fCXkux.jpg

Pobierz
frodo147
frodo147
frodo147 12.11.2021, 11:47:50
  • -2
@Eponhall: No to jeśli nie działali w świetle prawa to u nas w Polsce nie ma systemowych mechanizmów skazujących kobiet na śmierć jeśli dziecko zagraża życiu matki
frodo147
frodo147
frodo147 12.11.2021, 13:07:45
  • -2
@Eponhall: To widzę, że liczyłem na ciekawą dyskusję a trafiłem na osobę, która nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Szkoda mojego czasu ...

324

Za kilka lat pijani kierowcy nie będą mogli uruchomić swojego samochodu w USA

Pokaż treści 18+

Za kilka lat pijani kierowcy nie będą mogli uruchomić swojego samochodu w USA

W przedstawionym przez prezydenta USA pakiecie wydatków na infrastrukturę o wartości 1 bln dolarów znalazł się zapis, na mocy którego wszystkie nowe auta sprzedawane w Stanach Zjednoczonych będą musiały zostać wyposażone w technologię wykrywającą alkohol we krwi kierowcy.

bu_tel_ka
z
chip.pl
dodany: 11.11.2021, 13:41:15
  • 258
  • #
    swiat
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    kierowcy
frodo147
frodo147
frodo147 12.11.2021, 11:50:17
  • 0
Trzeba jakoś zniwelować cenę aut elektrycznych do spalinowych.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

353

M. Niepodległości. "Poradnik" dla dziennikarzy, policja szykuje się na zamieszki

Pokaż treści 18+

M. Niepodległości. "Poradnik" dla dziennikarzy, policja szykuje się na zamieszki

Poradnik bezpieczeństwa dla dziennikarzy. Unikaj noszenia dokumentów na szyi na smyczy lub łańcuszku – w przypadku zaatakowania mogą posłużyć do duszenia. Za to w sytuacji kryzysowej załóż kask czy ochraniacze.

Szewczenko
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 10.11.2021, 10:10:40
  • 122
  • #
    polska
  • #
    marszniepodleglosci
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    neuropa
frodo147
frodo147
frodo147 10.11.2021, 19:57:29
  • 1
Czyżby potrzebne były zamieszki żeby przykryć jakiś temat ?:)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

641

Policja kupiła urządzenie do akustycznego rozganiania protestujących....

Policja kupiła urządzenie do akustycznego rozganiania protestujących....

LRAD a prawo. W Polsce nie można wykorzystywać urządzenia emitujące głośny, przenikliwy dźwięk, jako środek przymusu bezpośredniego! A może czasowo zmienić prawo i użyć na granicy?

GregoryX
z
bezprawnik.pl
dodany: 09.11.2021, 20:29:29
  • 157
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    technologia
frodo147
frodo147
frodo147 10.11.2021, 05:05:30
  • 0
@gzkk: I to jest ciekawe że na strajkach w Polsce to użyją a z imigrantami będą delikatnie ...

420

Dania przywraca obowiązek posiadania certyfikatów covidowych

Dania przywraca obowiązek posiadania certyfikatów covidowych

Dania, choć należy do krajów o najwyższym poziomie wyszczepienia (75,3 proc. społeczeństwa łącznie z dziećmi) ponownie uznaje covid-19 jako chorobę krytyczną po jedynie dwóch miesiącach od zniesienia wszystkich restrykcji.

krzysztoforek
z
bankier.pl
dodany: 08.11.2021, 22:03:54
  • 195
  • #
    europa
  • #
    koronawirus
  • #
    szczepienia
  • #
    dania
  • #
    covid19
  • #
    medycyna
frodo147
frodo147
frodo147 09.11.2021, 06:44:38
  • 5
Krok w tył i dwa do przodu ...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

684

Protesty. Wypełniony rynek w Krakowie, potem tłum przeszedł pod kurię

Pokaż treści 18+

Protesty. Wypełniony rynek w Krakowie, potem tłum przeszedł pod kurię

'Legalna aborcja bez kompromisów' - z takim hasłem przeszedł marsz z Krakowskiego rynku w kierunku Kurii Metropolitalnej. To jeden z wielu protestów, które odbywały się w niedzielę w związku ze śmiercią 30-letniej Izabeli z Pszczyny i obowiązującym od tego roku niemal całkowitym zakazem aborcji

spere
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 07.11.2021, 21:58:11
  • 155
  • #
    polska
  • #
    krakow
  • #
    protest
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazkatoli
frodo147
frodo147
frodo147 08.11.2021, 12:09:13
  • 0
@bartpl: Nowy ład największy skok na kasę obywateli zaraz mogą być problemy z prądem bo elektrownie nie mają węgla, paliwo drogie ... I można tak wymieniać. Cykl temat zastępczy zrobienie z czyjeś śmierci sprawy politycznej. Dziel i rządź w praktyce

1205

Restauracja gromi sanepid. Ciemiężyciele pójdą siedzieć?

Restauracja gromi sanepid. Ciemiężyciele pójdą siedzieć?

Nasyłano na nich hordy policji i wszystkie możliwe służby, bo otworzyli lokal w trakcie lockdownu wprowadzonego pod pretekstem koronawirusa. Po długiej batalii sądowej cieszyńska restauracja „U Trzech Braci” została oczyszczona z zarzutów. Zapowiada, że teraz złoży pozwy cywilne.

wojna
z
nczas.com
dodany: 04.11.2021, 22:43:15
  • 117
  • #
    polska
  • #
    restauracja
  • #
    biznes
  • #
    koronawirus
  • #
    lockdown
  • #
    sanepid
frodo147
frodo147
frodo147 05.11.2021, 05:19:15
  • 12
Sanepid powinien pozwać osobę od której dostała rozkazy na takie działanie. Ta osoba co pokazywała na konferencji ślady niech to teraz będzie "podstawa prawna"
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1139

Kobiety zabierają głos: "Przez dwa miesiące czekaliśmy, aż dziecko umrze"

Pokaż treści 18+

Kobiety zabierają głos: "Przez dwa miesiące czekaliśmy, aż dziecko umrze"

"Taki mamy klimat, aborcji się nie robi" - usłyszała od lekarki jedna z nich. Pękł jajowód, otarła się o śmierć. Po śmierci 30-letniej Izy wiele Polek ośmieliło się opowiedzieć głośno o swoich przeżyciach. Dramat przeżywają też lekarze, często chcieliby pomóc, ale boją się odpowiedzialności karnej

spere
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 04.11.2021, 14:32:07
  • 256
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazkatoli
  • #
    aborcja
  • #
    protest
frodo147
frodo147
frodo147 04.11.2021, 17:44:03
  • 0
@mastergame1311: Alez tego co kojarzę to prawo się nie zmieniło tylko trybunał konstytucyjny wydał orzeczenie odnośnie istniejącego prawa czyli nic się nie zmieniło. Przypadek dotyczył aborcji eugenicznej czyli ze względu na chorobę dziecka a w przypadku ochrony w pierwszej kolejności matki nic się nie zmieniło. Teraz pytanie czy ktoś zagłębił się w ten przypadek. Bo to jest tragedia kiedy tak młoda kobieta zmarła natomiast wykorzystywanie tej sytuacji do swoich celów

507

Pakistan grozi wyłączeniem telefonów niezaszczepionym

Pakistan grozi wyłączeniem telefonów niezaszczepionym

PAKISTAN GROZI WYŁĄCZENIEM TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH NIEZASZCZEPIONYM! No, to teraz nie zarażą rozmówcy. :-)

meehawchu
z
bitchute.com
dodany: 01.11.2021, 01:24:35
  • 87
  • #
    swiat
  • #
    pakistan
  • #
    telefony
frodo147
frodo147
frodo147 02.11.2021, 04:43:32
  • 9
To wszystko żebyś był zdrowy.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1103

Australia: za niezapłacone kary Covid mogą zabrać dom

Australia: za niezapłacone kary Covid mogą zabrać dom

Bo jak komornik zajmie konto bankowe, a tam nie będzie środków, to pójdą dalej. Jeszcze nie zabrali, ale teoretycznie mogą. Dla twojego dobra - czego nie rozumiesz?!

konto usunięte
z
dailymail.co.uk
dodany: 31.10.2021, 19:29:03
  • 149
  • #
    australia
  • #
    covid19
  • #
    zamordyzm
frodo147
frodo147
frodo147 01.11.2021, 13:12:44
  • 5
Przecież to dla Twojego dobra zabiorą Ci wszystko jeśli tylko będziesz miał czelność mieć inne zdanie niż jedno dozwolone. Już w apokalipsie było napisane że pod pozorem dobra będą zło wprowadzać
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

807

PiS szykuje podatek od śladu węglowego! Każdy produkt otrzyma paszport węglowy

Pokaż treści 18+

PiS szykuje podatek od śladu węglowego! Każdy produkt otrzyma paszport węglowy

Obok wirusa będzie to kolejne narzędzie zubożania społeczeństw i tłamszenia gospodarki w imię zysków mocniejszych imperiów starających narzuć swój prymat państwom słabszym. Morawiecki również zgodził się na podatek cyfrowy oraz została zapowiedziana została "paszportyzacja żywności".

dr_gorasul
z
youtube.com
dodany: 26.10.2021, 20:33:19
  • 127
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    podatki
  • #
    koronawirus
  • #
    gospodarka
frodo147
frodo147
frodo147 27.10.2021, 04:10:27
  • 6
Komuna 2.0 nie udało się tyle razy ale tym razem ...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

346

Członek Rady Medycznej: Każdy niezaszczepiony zachoruje na COVID-19

Członek Rady Medycznej: Każdy niezaszczepiony zachoruje na COVID-19

W Polsce przeciw COVID-19 zaszczepiło się zbyt mało osób - uważa członek Rady Medycznej prof. Anna Piekarska. - To jest katastrofa po wielokroć. Każdy zachoruje. Każdy niezaszczepiony zachoruje - powiedziała w TVN24 profesor.

wojna
z
rp.pl
dodany: 24.10.2021, 19:22:01
  • 362
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    szczepienia
  • #
    covid19
frodo147
frodo147
frodo147 25.10.2021, 09:40:02
  • 3
@xUnf: porównanie z d--y. Każdy mówi że szczepionka jest ekstra same plusy ostatnia prosta. Natomiast co do nauki pływania prawa jazdy każdy zna ryzyko i sam podejmuje decyzję. Tutaj jest namawianie i przymuszanie bierne przez wyłączanie z życia publicznego (na szczęście u nas nie jest jeszcze tak bardzo w kraju). Jak dzieci się szczepi to bada się dziecko nie może być chore przez określony czas. W miejscowości byłem świadkiem zaszczepili
frodo147
frodo147
frodo147 25.10.2021, 10:11:05
  • 1
@xUnf: Ok to się zgodzę. Natomiast nie podoba mi się dzielenie ludzi (ja wiem że to chodzi dziel i rzadź - nikt nie pyta rządu o niewygodne pytania tylko o szczepienia) szczepionka nie powinna być narzucana powinno lepiej się informować i zbierać nopy. Ale liczby i statystyki jasno pokazują że szczepionka działa

604

Członek Rady Medycznej: możliwy paszport covid na wstęp do miejsc publicznych

Członek Rady Medycznej: możliwy paszport covid na wstęp do miejsc publicznych

Prof. Tomasiewicz przyznał, że Rada Medyczna przy premierze rozmawia o tym, by wstęp do miejsc publicznych był dostępny po okazaniu certyfikatu. "Ja rozumiem, że nasze społeczeństwo nie jest może tak gotowe na tego typu rozwiązania, ale moim zdaniem żadne społeczeństwo nie jest gotowe."

tomasztomasz1234
z
rmf24.pl
dodany: 21.10.2021, 18:56:12
  • 324
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    bekzpisu
frodo147
frodo147
frodo147 22.10.2021, 04:25:55
  • 7
Rada medyczna w której nikt za nic nie odpowiada nie bardzo nawet wiadomo kto tam jest zdejmuje odpowiedzialność z premierą! A teraz będą się bawić nasza wolnością i prawami podstawowymi !:/
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

frodo147
frodo147
frodo147 22.10.2021, 18:36:18
  • 0
@Hjuma: nie ma żadnych protokołów z spotkań nikt nie wie jak Co z rady głosowali

669

Profesor mówi iż niezaszczepieni to pasożyty...

Profesor mówi iż niezaszczepieni to pasożyty...

Kochamy Polskę, pracujemy uczciwie, płacimy składki ale mimo to dla niektórych w tym kraju jesteśmy pasożytami bo dokonaliśmy dobrowolnego wyboru...

bbKTS27
z
facebook.com
dodany: 22.10.2021, 06:45:51
  • 310
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    koronawirus
  • #
    covid19
  • #
    szczepienia
  • #
    zdrowie
frodo147
frodo147
frodo147 22.10.2021, 08:43:12
  • 6
Dlatego wszyscy niezaszczepieni nie powinni mieć dostępu do publicznej służby zdrowia. Wszyscy którzy nie korzystają z usługi powinni nie płacić składek (no bo za co miałby płacić jeśli nie korzysta. Za te pieniądze wykupił by sobie prywatne ubezpieczenie) i automatycznie wszyscy którzy pracują w szpitalach powinni mieć obcięta pensje o ta część która płacili niezaszczepieni. Ciekawe ile osób by potrzymalo swoje slowa o dzieleniu ludzi na niezaszczepionych i szczepionych. Nie jestem przeciwny
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

frodo147
frodo147
frodo147 22.10.2021, 11:40:30
  • 3
@Chidder: Zle zrozumiałeś moja wypowiedź ciężko w tekście Zawrzec sarkazm. Jeśli wszyscy płacimy za jakąś usługę (podatki itd) to jak mamy odcinać jedna grupę od szpitala czyli usług za które płaci. Władza stosuje stara zasadę "dziel i rządź" my się mamy kłócić a oni będą dalej robić swoje afery i zdzierać z nas ostatnie pieniądze na podatki

591

Niedzielski: "Mamy eksplozję pandemii". Zapowiada "drastyczne kroki"

Niedzielski: "Mamy eksplozję pandemii". Zapowiada "drastyczne kroki"

W środę odnotowano w Polsce 111% wzrost liczby nowych zakażeń.- Mamy do czynienia ze swoistą eksplozją pandemii. Z tygodnia na tydzień mamy podwojenie wyniku, jeśli ta sytuacja się utrzyma, to zaburzy wszelkie nasze prognozy - powiedział podczas konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski

dynx
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 20.10.2021, 12:04:42
  • 452
  • #
    polska
  • #
    pandemia
  • #
    koronawirus
frodo147
frodo147
frodo147 21.10.2021, 08:58:32
  • 4
@sevenEleven7: Jesli ktoś nie szczepił się na grypę też nie powinien mieć dostępu do lekarza w ogóle to powinno działać wstecz jeśli nie masz corocznej historii szczepień na grypę to powinno dostać się dożywotni zakaz korzystania z służby zdrowia bo przecież narażał tyle lat służbę zdrowia na zachorowanie siebie i bliskich i osób które widział. Jeszcze tylko opaski wprowadzic żeby było jasno wiadomo kto jest szczepiony a kto nie. No

286

Kraska o trzeciej dawce dla wszystkich dorosłych. "To kwestia 2-3 dni"

Kraska o trzeciej dawce dla wszystkich dorosłych. "To kwestia 2-3 dni"

Myślę, że w tym tygodniu będzie decyzja Rady Medycznej o dopuszczeniu możliwości przyjęcia przypominającej dawki szczepionki przeciw COVID-19 dla osób powyżej 18. roku życia - powiedział w poniedziałek wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.

banan11
z
polsatnews.pl
dodany: 18.10.2021, 06:30:03
  • 274
  • #
    polska
  • #
    koronawirus
  • #
    szczepienia
  • #
    zdrowie
  • #
    covid19
frodo147
frodo147
frodo147 19.10.2021, 02:12:00
  • 5
Nikogo nie dziwi fakt że najpierw wychodzi polityk mówi że 3 dawka będzie i będzie wszystko super. Potem rada medyczna podejmuje niezależna decyzję że no to będzie 3 dawka dla naszego dobra. SZCZEPIONKA DZIALA POKAZUJĄ TO JASNO STATYSTYKI ale nie tak jak początkowo miało być. No kto by się spodziewał że firma która robiła badania własnego produktu nie podkoloryzuje wyników żeby sprzedać więcej. A teraz są takie umowy ze tak czy siak
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

426

Ewa Stankiewicz usunięta z TV Republika

Ewa Stankiewicz usunięta z TV Republika

- Z ciężkim sercem chyba trzeba powiedzieć „Do widzenia” Republiko - stwierdziła Ewa Stankiewicz, oceniając, że jej wywiad z Piotrem Naimskim nigdy nie zostanie pokazany przez stację.

Wirtualnemedia_pl
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 18.10.2021, 04:16:43
  • 95
  • #
    polska
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
frodo147
frodo147
frodo147 18.10.2021, 12:57:32
  • 2
Pani zadała niewygodne pytania i panią usunęli. To wyjaśnia czemu dziennikarze nie zadają właściwych pytań politykom
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Strona 8 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.07.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking