Wpis z mikrobloga

Powiem wam że Phil Konieczny to największy szkodnik krypto w Polsce. Niestety nie jestem nawet w stanie stwierdzi jakie głupoty on wygaduje, ponieważ nie daję rady obejrzeć żadnego filmiku do końca. Poważnie. Kilkukrotnie próbowałem i zawsze dochodzę do apogeum przy którym wymiękam i wyłączam. Po prostu chyba wolę żyć w nieświadomości.

Krypto Raport i FxMag przy nim to jak Arystoteles i Sokrates przy Krzysiu Kononowiczu. Za niedługo minie chyba rok odkąd ten człowiek zaczął interesować się krypto i z tego co widzę to on się wręcz cofa. Oczywiście znalazłyby się gorsze kanały, ale to jakiś plankton a ten człowiek ma ogromny zasięg i wiarygodność. Podobnego poziomu jest chyba tylko Crypto Disasters, ale to cwaniaczek i zwykły ściemniacz mlm. W Philu gorsze jest to że on wierzy w to co mówi.

Autentycznie nie przesadzam. Kilka razy próbowałem w tle sobie puścić jakieś jego filmiki i nie jestem w stanie strawić tak ogromnych dawek idiotyzmów. Oczywiście Polska scena krypto YT jest na tragicznym poziomie, ale ten człowiek to naprawdę NIEBEZPIECZNY RAK. On nie ma świadomości tego, ale on naprawdę szkodzi ludziom. Nie wiem jak to podsumować, ale on jest wręcz jak jakiś trojan, który ma za zadanie zdezinformować i zaszkodzić.

Najgorsze w tej całej scenie Krypto jest to że nawet ci kumaci ludzie, jak Wilczyński, Bentyn (pomijając niektóre kwestie ma jakąś wiedzę) którzy są nieco aktywni nie reagują na to. Mało tego wygląda to jakby każdy chciał żyć ze wszystkimi w zgodzie i nie mieć konfliktów. Przecież jak był ten protest PCC to oni wręcz przekonywali widzów żeby przyszli twierdząc że będzie Phil, Mike itd. Wszyscy happy ;) Nie chcemy żadnych problemów, lepiej mieć przyjaciół a nie wrogów.

Ja w końcu nie wyrobię to ten kanał YT który jest coraz bliżej realizacji zacznę od armagedonu i bezpośredniego zjechania ich wszystkich. Nie mogę z boku po swojemu gadać i nie reagować na to. Z mojej perspektywy ten człowiek jest tak samo szkodliwy jak naganiacze Dascoina.

Jak edukować ludzi z kapitalizmu, jeżeli obok Karol Marks organizuje wystąpienia i nadaje propagandę? To trzeba unieszkodliwić. On nie robi tego z premedytacją, on chce dobrze i myśli że nie robi nic złego. To obecnie najbardziej szkodliwa jednostka dla polskiej społeczności krypto. On nie ma brakó, on ma błędne przekonania i ich uczy.

Nie ważne czy siedzicie w altach czy w BTC, unikajcie tego człowieka i ostrzegajcie przed nim. Marzę o konfrontacji i jakimś długim live z nim to bym go z miłą chęcią zmasakrował przy każdym zająknięciu aby publika mogła zobaczyć co on reprezentuje. Nie wiem jak inaczej na szerszą skalę wyplewić go ludziom ze świadomości. A reszta tej bardziej kumatej sceny krypto nie reaguje. My nie chcemy problemów, jesteśmy jak wielka rodzina, lepiej mieć przyjaciół niż wrogów, nic nie wiem, zarobiony jestem, nic nie wiem, nic do niego nie mam... Miękkie cipy ( _)

#kryptowaluty #bitcoin #takaprawda
  • 41
@cyberpunkbtc: I ten cżłowiek jak Wieczorek sprzedaje swoje szkolenia po ponad 1k. To już wieczorek jest OK, bo przynajmniej nie szkodzi jak on. Moze nic z nich nie wynika poza kup i hodl ale przynajmniej nie szkodzi. Pewnie nawet nie jestem w stanie w ułamku wyobrazić sobie co on tam ludziom do łbów ciśnie. Za to powinien wypłacać odszkodowania a nie brać pieniadze. Poważnie, WIeczorek i jego szkolenia to genialna inwestycja.
@devones: Wy gimbuski jesteście genialni. Nie macie żadnych ambicji? Potraficie tylko takie puste niepoparte niczym frazesy wygłaszać. Przecież to kompromitacja, uzasadnij merytorycznie, podeprzyj jakimś argumentem... Nic ;)
Niektórzy są jeszcze lepsi. W takich momentach wyjeżdżają z "twoja stara". Nie jest wam wstyd być tak prymitywnymi trolami? Odrobinę godności jakiejś by się przydało. Minimum...
@cyberpunkbtc: Napisałeś wielki blok tekstu nie oparty żadnymi dowodami. Podaj jakieś przykłady jego bezmyślności. Nie brlnie go w żadnym przypadku, ale skoro jest coś z nim nie tak to zarzuć jakimiś przykładami.
@Gh0stt: Praktycznie 100% materiałów. Puść losowo cokolwiek. Pewnie jesteś nowy, ale tego człowieka tu już wielokrotnie wyśmiewałem wskazując konkretne rzeczy. Nie znam cię ale dla mnie jesteś jednostką jedną z wielu. Wczoraj byli inni, dziś ty, jutro znikniesz, przyjdzie klon i będzie chciał tego samego... Ja jestem jeden, was jest nieskończona ilość.

Dziś puściłem w tle i tylko mniej więcej słuchałem. Nie wyrobiłem i wyłączyłem w 11:23
Tylko nie proś żebym
cyberpunkbtc - @Gh0stt: Praktycznie 100% materiałów. Puść losowo cokolwiek. Pewnie je...
@Gh0stt: WIekszego frajera świat nie widział. Łyka wszystko jak pelikan, zachwyca się najidiotyczniejszymi projektami, nie widząc niewiarygodnych wręcz absurdów w nich.

Co najlepsze w nim to że jego analizy scamów polegają w 95% na czytaniu white papera i stron ICO. On czerpie głównie informacje które #!$%@?ą mu sprzedawcy sacmu. Polega głownie na tym i na podstawie tego ocenia projekt. Pomijam już braki podstawowej wiedzy technicznej aby cokolwiek głupiego w tym wyłapał
@Gh0stt: Nawet jego uczniowie już przestają wyrabiać i go krytykują.
Jak mówiłem. #!$%@? naciągacz. Ważne byle z reflinków chajs od frajerstwa wytargać, to jego #!$%@? priorytet.
Motłoch myślał że to jakiś geniusz inwestycji. W 2017 nie wiem czy bym mógł być stratny inwestując w jakiekolwiek krypto nawet gdybym się starał, ale on był w ich oczach geniuszem...
Mamy bear market i już geniusz inwestycji się zepsuł?

Jak mówiłem, masz tu przykład
cyberpunkbtc - @Gh0stt: Nawet jego uczniowie już przestają wyrabiać i go krytykują.
...

źródło: comment_bK2wu6QnOnbBleTdm0eHlll8xmYRzvJM.jpg

Pobierz
@cyberpunkbtc: jak zacząłem się interesować krypto to dużo go oglądałem. Szybko jednak zaczął mi wyglądać na takiego trochę Jerzego Ziębę polskiej sceny krypto. Ma swoje przekonania, akolitow i co zrobisz nic nie zrobisz, takie życie bozenko.
@Sune: @e3b0c: A nie można inaczej?
Mnie by przez gardło nie przeszło takie perfidne rozpoczynanie każdego filmika o ledgerze i giełdach. Priorytet, cel.
Jeynie mógłbym w opisie filmiku napisać coś w stylu:

"Jeżeli podoba ci się kanał i chciałbyś mnie wesprzeć a masz zamiar otworzyć konto na giełdzie, możesz skorzystać z mojego reflinka. Nic nie tracisz a mi wpadnie grosz na motywację"


Przynajmniej nie wyglądałoby że jestem tu żeby coś
@cyberpunkbtc: a słyszałeś o pepciu ala amelku? On był jeszcze przede mną a poczytaj co on pisze. To właśnie tego typu ludzie, akurat on robi to pewnie też dla kasy, liczy na to, że nagoni kogoś na to co kupił plus kasa ze szkoleń. Zacznie dostawać hejt to albo zniknie albo zmieni branżę. Oni tak kończą. Mnie na szity na początku nagonił koleś, który teraz już nie mówi o krypto a
@pawlo74: Wrócą do fiata, przecież oni myślą że BTC nie może urosnąć dużo i już jest za późno. I bardzo dobrze. Niewdzięczne #!$%@?, mimo że wychodzi że dobrze doradzaliśmy a shity padły to nadal będę wrogiem np 1. Nie żal mi takich ludzi. Niech tracą wszytko
@solid959: Ci którzy są warci uwagi niewiele publikują. Pawczyński, Kiełbus... Ogólnie stara gwardia jak ich wszystkich nazywam.

Tak jak pisałem, nie dość że daliście się wyruchać to nadal ja zły a ci naganiacze ok. Z pawlem o philu i tym co będzie pisaliśmy tu jeszcze na wzrostach w poprzednim roku. Czyśćcie się frajerzy i kończcie z 5 minutowym hobby. Co do mnie to uważam że wiele osób jest daleko przede mną
Można #!$%@? inaczej.


@cyberpunkbtc: czego ty sie spodziewasz po gosciu ktory karmi sie newsami z wpolityce.pl i ma swiatopoglad soltysa Bzdziszewa. Olej go, to gosc jak Jerzy Zieba, im bardziej krytykowany tym bardziej jego akolici utwierdzaja sie w slusznosci jego tez...
@cyberpunkbtc

Ja tam wyruchac się nie dałem bo gości którzy mówią co mam kupić A co nie unikam jak ognia . Bardziej mnie interesuje jakieś bardziej wiarygodne / rzetelne źródło informacji . I przyznam bez bicia ze głównie szukam po Youtube. Ale może są lepsze miejsca.
Zatem proszę o namiary
@solid959: Polskojęzycznych nie znajdziesz niestety i w tym jest problem. W żadnej formie. Też bym chciał i ubolewam nad tym że nic nie ma... Wszystkie te portale i kanały powstały w 2017 roku przez takich samych ludzi jak ich odbiorcy, czyli nowych.
Mamy w Polsce naprawdę wiele bardzo doświadczonych osób, niestety nie są aktywni już nigdzie :/
Kiedyś jeszcze na forum bitcoin kumaci ludzie się udzielali, można było rzeczowo porozmawiać, czegoś