Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko215
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
eMerte

eMerte

Dołączył 10 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7532
  • Znaleziska 3248
  • Mikroblog 4284
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 39
  • Dodane (4)
  • Komentowane (64)
  • Plusowane (4216)
IlikeTrains
IlikeTrains
28.05.2026, 22:55:43
  • 54
#gielda #gieldowegownowpisy #meczennicyccc
IlikeTrains - #gielda #gieldowegownowpisy #meczennicyccc

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zawadson
Zawadson
29.05.2026, 04:53:13 via Wykop
  • 17
@IlikeTrains: poproszę z mulczowaniem zwłok.
  • Odpowiedz
IlikeTrains
IlikeTrains
Autor
29.05.2026, 09:56:21 via Wykop
  • 0
@Zawadson: To już prywatnie trzeba
  • Odpowiedz
JohnnyBezEn
JohnnyBezEn
28.05.2026, 18:33:13
  • 6
#gielda #meczennicymsft
JohnnyBezEn - #gielda #meczennicymsft

źródło: 23423425

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Codon
Codon
26.05.2026, 20:08:08
  • 377
#gielda #portfelgrubasa nowe ATH w USD, Nvidie wywaliło poza ekran top zysków, co tu się odwala to ja już nie mam pojęcia.

Mój nowy piesek to straszny żarłok, ale z portfelem ostatnio nawet nie ma szans.

Trochę się obawiam, że powoli wchodzimy w przegrzanie hossy i pewnie najpierw zobaczę 1.5M, niż 2M, ale pozostaję optymistą.
Codon - #gielda #portfelgrubasa nowe ATH w USD, Nvidie wywaliło poza ekran top zysków...

źródło: IMG_0156

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
26.05.2026, 20:09:09 via Wykop
  • 388
@Codon: Ale upasiony... Rewelacja i gratulacje.
  • Odpowiedz
kreeker
kreeker
26.05.2026, 20:09:26 via Wykop
  • 484
@Codon: matko bosko nasdaqowsko
  • Odpowiedz
JohnFugazi
JohnFugazi
23.05.2026, 20:14:45
  • 2
Ciekawa spoleczka https://investors.voyagertechnologies.com/overview/default.aspx

#gielda
JohnFugazi - Ciekawa spoleczka https://investors.voyagertechnologies.com/overview/def...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Steczny
Steczny
22.05.2026, 21:25:59
  • 31
Wyciekło nagranie bagholderów trzymających dino, modivo i microsoft.
#gielda #meczennicydino #meczenicyccc
Steczny - Wyciekło nagranie bagholderów trzymających dino, modivo i microsoft.
#gield...

źródło: xrp-ripple

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
22.05.2026, 21:37:43 via Wykop
  • 22
@Steczny: guwniarzu
ProfesorP1ZDAN - @Steczny: guwniarzu

źródło: 1000023663

Pobierz
  • Odpowiedz
MilkyKloc
MilkyKloc
23.05.2026, 08:54:23 via Wykop
  • 3
@Steczny: skąd ten gif co to jest
  • Odpowiedz
Dalegor_
Dalegor_
22.05.2026, 21:35:19
  • 511
już ostatni z tego tematu
#gielda #gieldowegownowpisy
Dalegor_ - już ostatni z tego tematu
#gielda #gieldowegownowpisy

źródło: asi8it

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan
22.05.2026, 21:36:48 via Wykop
  • 119
@Dalegor_: te dzisiejsze memy o etefiarzach to p--------e złoto XD Dawno się tak nie uśmiałem na tagu
  • Odpowiedz
skunior
skunior
22.05.2026, 21:39:25 via Wykop
  • 85
@Dalegor_: przepraszam tato już sprzedaję i pakuję się po same kule w cfd
  • Odpowiedz
Codon
Codon
22.05.2026, 20:32:33
  • 14
#gielda #inwestycje Obiecałem dzisiaj wrzucić, więc oto 30 największych spółek w moim portfelu na screenie.

Kolory: czerwony - USA, niebieski - EU, zielony - Polska. Zacząłem inwestować w 2021 roku.

Czemu te spółki? W większości bo pracowałem w IT ponad dekadę i korzystałem z wielu ich rozwiązań. O big techach wspominać chyba nie trzeba.

Były
Codon - #giełda #inwestycje Obiecałem dzisiaj wrzucić, więc oto 30 największych spółe...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-22 o 22.26.02

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ossprime
ossprime
22.05.2026, 20:40:45 via Wykop
  • 8
final bossem vibetradingu, bo ciezko mi inaczej nazwac te powody dla ktorych kupowales poszczegolne spolki.

@Glupiii: Po prostu @Codon to techbro, który miał farta, że akurat w tych sektorach mu zażarło. No offense i oczywiście gratuluję portfela, bo jak podobno powiedział Napoleon "Od dwóch dobrych generałów wolę jednego, który ma szczęście."
  • Odpowiedz
Codon
Codon
Autor
22.05.2026, 20:55:24 via Android
  • 4
@ossprime: to w dużej mierze prawda - dlatego też nigdy nie będę aspirowal do jakiegoś guru inwestowania. Dokonałem trafnych wyborów bazując na swojej ograniczonej wiedzy i nie mam problemu się do tego przyznać.
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
22.05.2026, 15:50:04
  • 7
#gielda

Sprzedałem wszystkie akcje okniorza żeby wlecieć w TTWO. Wrócę za pół roku, kurs pewnie będzie w tym samym miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

golomb13
golomb13
22.05.2026, 16:04:59 via Wypiek
  • 1
@perfumowyswir cos ty odwalil
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
Autor
22.05.2026, 16:06:43 via Wykop
  • 1
@golomb13: też kupuj nie p-----l ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
olcayn
olcayn
22.05.2026, 09:38:01
  • 10
Analityczka fundamentalna przychodzi na tag #gielda i mówi:
- Dzisiaj porozmawiamy o tym, co to jest analiza fundamentalna.
Wykopki na to chórem:
- Sp*****j, ty stara k*o!
Analityczka rozpłakała się, wybiegła z tagu i poszła do Michała Białka.
- Koleżanko - mówi Białek. - Ja pani pokażę, jak należy z
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kjungst
kjungst
22.05.2026, 09:50:03 via Android
  • 1
@olcayn podstaw moderatorzy zamiast analityczki i będzie się zgadzać.

Feminizacja naszego świata przyniesiona przez wokness doprowadziła świat(ład liberalny) na skraj zagłady.
  • Odpowiedz
Naza_Dzikowski
Naza_Dzikowski
18.05.2026, 19:03:04
  • 87
Naza_Dzikowski

źródło: IMG_4848

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pieczu666
Pieczu666
19.05.2026, 07:18:02 via Wykop
  • 6
@Naza_Dzikowski: Wiadomo, że żadnej kary za to nie będzie i zaraz ludzie zapomną ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
suzaku0
suzaku0
18.05.2026, 21:49:29
  • 180
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #gielda
suzaku0 - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #gielda

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odysjestem
odysjestem
18.05.2026, 23:07:36 via Wykop
  • 5
@suzaku0: gnoju, teraz mów, jak się ładuje po same kule w szczura na giełdzie?
  • Odpowiedz
Ashurbanipal
Ashurbanipal
19.05.2026, 05:23:59 via Wykop
  • 23
@odysjestem: a po kim ty taki chitry?
  • Odpowiedz
Dalegor_
Dalegor_
15.05.2026, 19:35:46
  • 34
Graj w konterstrajka na kompie.
Wróć do pokoju, włącz TradingView na monitorze.
Widzisz świecę czerwoną jak jasny c--j, indeksy lecą pionowo w dół, SP500 robi -7% w minutę.
Hehe, jaki fajny błąd aplikacji, pewnie serwery giełdy wywaliło.
Nagle na Twitterze Trader21 zaczyna pisać wersety z Apokalipsy, a na CNBC prezenterka ma łzy w oczach.
O kurdebele, to nie błąd danych.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ww00
ww00
15.05.2026, 19:40:52 via Wykop
  • 57
@Dalegor_: Za długie miras, atencja mi s---------a po 20 linijkach...
  • Odpowiedz
Czapkapapka
Czapkapapka
15.05.2026, 20:25:11 via Wykop
  • 8
@Dalegor_: Coś ty w prompt wpisał, że takie długie wypluło? Przeanalizuj wszystkie pasty na wykop peel i wszystkie posty na tagu giełda skupiając się na biednym Tomku i stwórz z niego Janusza nosacza prepersa giełdowego contrawise thinking
  • Odpowiedz
jacas
jacas
15.05.2026, 15:15:00
  • 24
Moj Okniorz jest niemozliwy , mowi do mnie , będziemy robić krach? Bo grubas robi :) ja ze tak. Poszedl do Microna i mowi śmieciuchu chcesz jeden krach ? On ze tak Nvidia na to Aha wszyscy robimy krach ;) poczym poszedł do góry jak wszystko spadło daje Alphabetowi i mowi weź pompuj bo siii jest ;) hehehe ( pompuj chce rosnąć, mniam mniam ) ;)

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balagan_
balagan_
15.05.2026, 06:52:03
  • 4
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
15.05.2026, 06:55:09 via Wykop
  • 1
@balagan_: kradne, bo tylko glupi by nie ukradl (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
13.05.2026, 20:04:15
  • 22
#gielda w sumie napisalem dlugo komentarz to może go wrzuce tak, żeby więcej osób przeczytało jak już się naprodukowałem: (było tutaj oryginalnie - https://wykop.pl/wpis/86097785/gielda-nie-podoba-mi-sie-ta-wojenka-zawod-inwestor)

@ww00: @Wincyjpracydoobra nie ma co się czarować, nikt nie jest wyrocznią. najważniejsze co mogę doradzić to inwestować w siebie i swój cashflow z roboty. ja nie mam jakichś rewelacyjnch wyyników, pare mega strzałów, pare wtop, YTD jakieś 30%. teraz to już efekt skali jak
cytr0netx99 - #gielda w sumie napisalem dlugo komentarz to może go wrzuce tak, żeby w...

źródło: fomo2

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99
Autor
13.05.2026, 20:07:15 via Wykop
  • 12
@zilasty: na ps5 głównie
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
Autor
13.05.2026, 20:26:51 via Wykop
  • 1
@zilasty: np

  • Odpowiedz
Wincyjpracydoobra
Wincyjpracydoobra
08.05.2026, 13:52:46
  • 344
#gielda
wsiąść do pociągu pamięciowego
Nie dbać o dołek
Nie dbać o P/E
Z kutangiem w ręku
Wykres zielony
Patrzeć jak Buffett zostajee w tyyleee
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kreeker
kreeker
08.05.2026, 13:54:57 via Wykop
  • 85
@Wincyjpracydoobra: OPie kategoria złoto XD
  • Odpowiedz
Wojtkov
Wojtkov
08.05.2026, 14:01:30 via Android
  • 66
@Wincyjpracydoobra: zaśpiewane na głos, dziękuje
  • Odpowiedz
maniek999
maniek999
05.05.2026, 16:43:21
  • 37
Jestem jak mała rybka akwariowa, jem to co wysrają większe i uciekam.
Zamykam po 2 tygodniach, dzisiaj będzie uczta.

#gielda
maniek999 - Jestem jak mała rybka akwariowa, jem to co wysrają większe i uciekam.
Zam...

źródło: 1000024668

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jombsik
jombsik
30.04.2026, 17:13:07
  • 83
Wiekopomna dla mnie chwila
AMD all-out @350
+360k
#gielda
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Talarsson
Talarsson
30.04.2026, 17:17:00 via Wykop
  • 21
@jombsik: klasa panie jombsik
  • Odpowiedz
jombsik
jombsik
Autor
30.04.2026, 17:55:16 via Wykop
  • 11
@nie_umiem_inwestowac: mam inne odczucia :D dostałem w spadku, drugi rok jeżdżę, wydałem na niego przez ten czas 300 zł na kontroler poduszek powietrznych.
  • Odpowiedz
NimooZysku
NimooZysku
29.04.2026, 22:03:57
  • 4
#gielda patrzcie co okniorz robi XD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NimooZysku
NimooZysku
Autor
29.04.2026, 22:05:54 via Wykop
  • 2
@NimooZysku: Grubas ewidentnie się bawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
29.04.2026, 22:09:50 via Wypiek
  • 4
@NimooZysku longujacych wywiozło o 23, a shortujacych o północy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nicspecjalnego
nicspecjalnego
nicspecjalnego
28.04.2026, 15:06:08
  • 3559
Ktoś powinien wreszcie wziąć się za konkursy organizowane dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, zanim dojdzie do prawdziwego nieszczęścia.

Otóż jakiś czas temu, mój syn wrócił z przedszkola z informacją, że zbliża się kolejna edycja konkursu ekologicznego na rysunek lub instalację o tematyce eko. Młody jest naprawdę uzdolniony plastycznie i ma świetne pomysły, ale poprosił o drobne wsparcie w składaniu i klejeniu projektu elektrowni wodnej. Siedzieliśmy na tym dwa wieczory i
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moll
moll
28.04.2026, 15:22:03 via Wykop
  • 1067
@nicspecjalnego: może i #pasta, ale idealne podsumowanie rzeczywistości xD
  • Odpowiedz
MateMizu
MateMizu
28.04.2026, 15:47:33 via Wykop
  • 1436
@nicspecjalnego: Nie widziałem nigdy tej pasty. Dziękuję za to złoto xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 211
  • Strona 1 z 211
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.08.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking