Chciałem wracać za parę lat, ale poznaję tu osoby co siedzą po 8,10 i nie mają zamiaru wrócić. Więc ciężko się zmotywować, żeby odkładać xD
Chciałem wracać za parę lat, ale poznaję tu osoby co siedzą po 8,10 i nie mają zamiaru wrócić. Więc ciężko się zmotywować, żeby odkładać xD
Yle ełro?
- Do 400e 6.7% (3)
- 400-600 8.9% (4)
- 600-800 4.4% (2)
- 800-1000 13.3% (6)
- Ponad 1000 66.7% (30)













#holandia #banki #emigracja