Wpis z mikrobloga

@bonapi: no tak w Holandii to Polacy na rusztowaniach jebia jak psy, więc nudy nie ma. Dużo wieśniaków co prześcigają się ktory jest lepszy. Często na zzp poniżej 30€. Wystarczy spojrzeć na pracę polskich monterów i porównać z tutejszymi czy z beżowymi. Wiem, że dużo chłopaków zwykłych monterów zarabia i po 2000€ na tydzień, ale dziękuję za takie coś. Wolę 1500 i kręcić srubki.
@suqmadiq2ama: widzę, że nie masz łatwo w Holandii jak tak gadasz. Nie trzeba być van, wystarczy coś umieć, mieć narzędzia i gadać. Jest tu na wykopie więcej Polaków na działalnościach co zarabiają jeszcze więcej, a jeden napewno. Pozdro i bez spiny.
@suqmadiq2ama: Ta informacja została obalona. Kazdy ma możliwość wzięcia szczepionki, nawet jesli nie jest zameldowany. Wystarczy posiadać numer BSN i być minimum 4 tygodnie w Holandii.
Nie uwazam się ani za wygrywa ani za przegrywa. Nie mam kompleksów i pracuję w ekipie, gdzie 75% ekipy stanowią Holendrzy. Dobrze wykonuję pracę, komunikuję się po angielsku i w ostatnim czasie próbuje po holendersku (mam zapewniony kurs językowy w pracy na koszt firmy i