#anonimowemirkowyznania Przestałam się już starać o mój związek. Nie da się żyć na dłuższą metę z kimś, kto woli komputer od żywego człowieka będącego obok. Tyle razy proponowałam wspólne spędzenie czasu, szukałam rozrywek - słysząc jednak, że woli spędzać czas w domu (nigdzie razem nie wychodzimy) zachęcałam do wspólnego gotowania, zagrania w planszowkę czy obejrzenia filmu. Zawsze słyszałam "zaraz" (bo najpierw musiał być komputer) a później przychodził po godzinie zdziwiony,
@kidnice: Steez akurat robi genialne bit, a jeżeli chodzi o offbeat to oskar nie ma sobie równych. Teraz to może wyglądać zabawnie, ale jak wracali na scenę z c30-c39 to nikomu do głowy w Polsce nie przyszło robić taki offbeat.
Ogólnie z rapem jest tak, że łatwo wejść, każdy może rapować. Ale być lepszym w czymś co ma mały margines wejście jest trudno, to można porównać do biegania, każdy potrafi,
- Zabijcie mnie, proszę. Chcę z tego świata odejść i mieć spokój na górze albo tam na dole – to słowa 10-letniego Alana, który był poniżany i wyzywany przez rówieśników w szkole. Trwało to tak długo, że zaczął mówić rodzicom o samobójstwie. Dlaczego szkoła nie pomogła skutecznie...
#anonimowemirkowyznania Mam 26 lat. Nigdy nie miałem ojca, mieszkam w 2-pokojowym mieszkaniu w bloku z pracującą w biedronce matką i bratem z zespołem downa. Nie mam po kim odziedziczyć żadnych pieniędzy, ziemi ani mieszkania/domu. Zarabiam 3000 netto i więcej w tym zawodzie i w tym mieście nie zarobię, nie stać mnie żeby za te pieniądze wynająć/kupić mieszkanie i w końcu się wyprowadzić i żyć samemu. Nie mam większych problemów z dziewczynami
@AnonimoweMirkoWyznania Jeżeli za 3k netto nie jesteś w stanie wynająć mieszkania(chyba że mieszkasz w wawie/krakowie albo będziesz musiał dużą część wypłaty oddawać mamie), to popracuj nad doświadczeniem, bo nie odblokowałeś tej umiejętności (zaradność finansowa)
@AnonimoweMirkoWyznania: Nic nie rób, skoro to prawdziwe wiejskie wesele, to zawsze jest tam młody, który leży w kiblu n------y bo chciał pić ze starymi wujkami alkusami.
#anonimowemirkowyznania Potrzebuje pomocy bo chyba grozi mi w------l. Sprawa wyglada tak ze jeden osobnik z klasy patologicznej chce mnie pobic a nawet zabic bo mocno mi sie odgrazal. Pyta moich znajomych gdzie mieszkam z fb, wypisywal mi na fb ze niedlugo sie spotkamy, przez telefon bardzo mocno sie odgrazal ze mnie polamie i zebym sie szykowal. Poszlo o dziewczyne, bo od niedawna bylem w zwiazku z dziewczyna ktora kiedys byla
Ogólnie skaszaniłeś tym że go przeprosiłeś/ wyraziłeś skruchę i zerwałeś z tą dziewczyną. W jego oczach jesteś istotą nędzną, pewnie nawet z ciebie ciśnie bekę z kumplami, co to on z tobą nie zrobi, że nagra filmik jak będziesz przepraszać itp.
Idź na to spotkanie, postaraj się załatwić jakiś kumpli którzy mogli by cię obstawić jeżeli będzie w grupie, no i na samo spotkanie to bym brał na twoim
#anonimowemirkowyznania #pytaniedoeksperta #banki #pieniadze Kolega ma dwa konta bankowe, każde w innym banku. Na pierwszym koncie ma ok. 10k, a na drugim jakieś grosze. W domu ma w gotówce trochę ponad 10k (w tym połowa w euro). Chciałby to wpłacić na konto/konta. Sęk w tym, że nie pracuje i oficjalnie nie ma żadnego źródła dochodu. Ta kasa to z miesiąca robienia na czarno zagranico
#anonimowemirkowyznania Od bardzo długiego czasu trapi mnie zmartwienie. Dokładnie sprawa dotyczy częściowo mnie ale bardziej mojego najlepszego przyjaciela. Dla mnie to wspaniały gość, wiele razy mi pomógł i mogłem na niego liczyć w potrzebie. Sęk w tym, że znam jego tajemnicę a ta do dnia dzisiejszego mnie męczy. Otóż jest on w szczęśliwym (tak się wydaje) związku z #rozowypasek i niestety alenotorycznie ją zdradza. Za każdym
@AnonimoweMirkoWyznania: Pogadaj z nim o tym, nie zmuszaj go do tego aby z nią zrywał (chociaż powinien odejść), ale staraj się nakłonić go do przyznania się.
Mireczki, szukamy z niebieskim do nowego mieszkania dostawcy telewizji i internetu. Zależy nam, żeby były kanały nsport+ i dostęp do eleven. I żeby nie trzeba było anteny montować :D
@yoreciv: Ja bym rozważył jakieś internetowe gówna aka goldvod, sam używam tylko dla tego bo oglądam rugby, wszystko działa i trochę kanałów jest, a fajnie że nie zapychają oferty jakimiś polsatami itp, tylko same hbo, c+sport/sport 2, n sport itp.
#anonimowemirkowyznania Załóżmy, że ludzie którzy kiedyś się umawiali na randki spotkali się już teraz po koleżeńsku. I on mówi, "to tutaj byliśmy jak się 'spikaliśmy'? " Czy według was użycie tego słowa świadczy o tym, że niewiele to dla niego znaczyło? Bo spikanie mi się kojarzy z jakimiś luźnymi spotkaniami, niczym poważnym. #zwiazki #feels #logikarozowychpaskow
#anonimowemirkowyznania Krotko: jak sobie poradzic z odrzuceniem? Bardzo zle znosze odrzucenie, czy to w kwestii kolezenskiej, czy jakichs relacji romantycznych. A najgorsze w tym wszystkim jest to, ze mam tendencje do darzenia uczuciami osob, ktore na to nie zasluguja. Czasami mam momenty otrzezwienia i normalnego myslenia, i np. widze, ze nie mam sie co przejmowac, bo ta osoba nie byla warta zachodu. Nawet nie chodzi tutaj o tych slynnych lobuzow,
Możesz też zapytać się przyjaciół/rodziny, kogoś z kim masz bardzo silną, ale i szczerą relacje jaka jesteś naprawdę tj. za co cię cenią, a co jest twoim minusem. Najlepiej jakbyś przed tym wypunktowała jak już ktoś napisał swoje mocne/słabe strony i skonfrontowała je z oceną innych, np możesz być uparta i widzieć w tym plus, ale dla otoczenia jest to minus, albo w drugą stronę itp.
#anonimowemirkowyznania Pytanie głównie kieruje do różowych. Temat wałkowany na tym portalu miliony razy. Czy wzrostu u faceta jest dla was piorytetem ? Co byście wybrały u faceta ? Wzrost czy charakter ? Jak z waszej strony to wygląda. Chłopak musi być wyższy czy może być równy z dziewczyną. Dla mnie to jest mega dołujące i mój największy kompleks bo każełek ze mnie (175 here) no i tylko zostaje mi się nauczyć
@AnonimoweMirkoWyznania: A ja tam cię nie pocieszę, sam mam 170, i szczerze to 5 kobiet w moim dość krótkim życiu powiedziało mi że brałby się za mnie, tylko mój wzrost je odrzuca. Oczywiście spotkałem parę kobiet w moim życiu, którym to w ogólnie nie przeszkadzało, ale prawda jest taka że ludzie zwracają uwagę na pewne cechy wyglądu u płci przeciwnej, i czasami jest to nie do przeskoczenia, sam miałem problem
@Saper9: > -rządzone przez nieśmiertelnego(tak jakby) Boga-Imperatora ma ktoś pastę o tym że Chaos jest Hurr Durr super, a imperium to ciołki mające inwalidę na złotym klozecie?
Przestałam się już starać o mój związek. Nie da się żyć na dłuższą metę z kimś, kto woli komputer od żywego człowieka będącego obok. Tyle razy proponowałam wspólne spędzenie czasu, szukałam rozrywek - słysząc jednak, że woli spędzać czas w domu (nigdzie razem nie wychodzimy) zachęcałam do wspólnego gotowania, zagrania w planszowkę czy obejrzenia filmu. Zawsze słyszałam "zaraz" (bo najpierw musiał być komputer) a później przychodził po godzinie zdziwiony,
xD
nie wiem jak niby On Ją kocha, jeżeli ucieka od kontaktu z nią do świata wirtualnego.
@AnonimoweMirkoWyznania:
Rzuć mu ultimatum albo z nim zerwij, nic nie robiąc będzie gorzej, a