Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 26 lat. Nigdy nie miałem ojca, mieszkam w 2-pokojowym mieszkaniu w bloku z pracującą w biedronce matką i bratem z zespołem downa. Nie mam po kim odziedziczyć żadnych pieniędzy, ziemi ani mieszkania/domu. Zarabiam 3000 netto i więcej w tym zawodzie i w tym mieście nie zarobię, nie stać mnie żeby za te pieniądze wynająć/kupić mieszkanie i w końcu się wyprowadzić i żyć samemu.
Nie mam większych problemów z dziewczynami ale z opisanych powyżej powodów wejdę w związek tylko z dziewczyną mającą własne mieszkanie/dom albo której rodzice będą mogli nam to zapewnić. Albo żeby chociaż byli fajnymi ludźmi i mieli duży dom w którym moglibyśmy razem z nimi zamieszkać, mając dla siebie całe piętro.
Dziewczyna musi być ładna, wykształcona i pasująca do mnie charakterem ale jej stan majątkowy jest dla mnie kryterium podsumowującym, bez którego nie zdecyduję się na wspólne życie, ślub i dzieci.
Nie mam zamiaru wchodzić w kredyt na 30 lat, i potencjalnie najlepszy i najszczęśliwszy czas swojego życia spędzić w nerwach.
Takie życie nie ma dla mnie żadnego sensu.
I teraz pytanie, jak wielu z Was postępuje tak jak ja, jak wielu zrezygnowało ze wspólnego życia z tego powodu albo jak wielu zdecydowało się na ślub z dziewczyną właśnie dlatego że miała własny kąt?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 12
MiłosnaBabcia: Jak nie mieszkasz w Wawie to nie mów chlopie że za 3000 pln-ow się nie utrzymasz sam. Bo widać że życia nie znasz.
Ja potrafilam za 1500 się utrzymac w duzym miescie w Polsce sama.i daje rade . trzeba próbować. I caly czas się kształcić.

Zaakceptował: Limonene
OP: Wynajęcie mieszkania w moim mieście 1200-1500 zł + czasami czynsz do spółdzielni + ok 200 zł opłat gaz, prąd, woda, kablówka z internetem(od roku na bieżąco przeglądam ogłoszenia na olx). Łącznie co najmniej 1500, a zimą jeszcze ogrzewanie.
Zostaje 1500 - 500 na jedzenie - 300 na paliwo, daje 700, 550 po odjęciu karnetu na siłownie.
550 wolnych pieniędzy do wydania na miesiąc to dla mnie naprawdę mało, samego OC
logisch: @OP

musi być ładna, wykształcona i pasująca do mnie charakterem ale jej stan majątkowy jest dla mnie kryterium podsumowującym

jak wielu z Was postępuje tak jak ja (...) zdecydowało się na ślub z dziewczyną właśnie dlatego że miała własny kąt?

Haha, wiele rozowych tak robi ;)

Tylko one maja cos zaoferowania: swoja dupe i macice. Ba: rozowa zarabiajaca 3k netto to naprawde juz uchodzi za taka, ktora przynajmniej ma jakas