#kanalzero #polityka #bekazpisu Mam pytania do tych ktorym "ciarki" przechodzily podczas wywiadu i napalili sie na afere. Dlaczego nie zglosil na prokurature ze gina ludzie w wyniku zaniedban, a bardziej skupil sie na tym zeby nie oddawac pieniazkow szpitalowi? Nie tylko jako lekarz mial moralny obowiazek to zrobic, ale tez jako kazdy czlowiek prawny obowiazek. Wyslal wiadomosc na whatsapie w mega powaznej sprawie(XD) nie odpowiedzial, to

why1sthat