Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko192
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
darkmind

darkmind

Dołączył 10 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14471
  • Znaleziska 7347
  • Mikroblog 7124
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 12
  • Dodane (26)
  • Komentowane (78)
  • Plusowane (7020)
kajak98
kajak98
17.05.2026, 07:24:59
  • 1075
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedys_Mialem_Fejm
Kiedys_Mialem_Fejm
17.05.2026, 08:22:20 via iOS
  • 167
@kajak98: A czemu wy nie bojkotujecie np. nie oglądając i nie robiąc rozglosu Eurowizji?
  • Odpowiedz
Kiedys_Mialem_Fejm
Kiedys_Mialem_Fejm
17.05.2026, 08:28:06 via iOS
  • 170
@walciak: Skoro sami nie chcecie zrobic bojkotu to czemu macie bol d--y, ze inni nie robia bojkotu? xd
  • Odpowiedz
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
13.05.2026, 20:15:21
  • 132
#gielda
niedorzecznybubr - #gielda

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
13.05.2026, 20:32:18 via Wykop
  • 7
@niedorzecznybubr: tak trzeba żyć
  • Odpowiedz
michalcorobisz
michalcorobisz
14.05.2026, 06:28:29 via iOS
  • 4
@niedorzecznybubr: jak w 10 lat zrobic 6 zer
  • Odpowiedz
kubanfs
kubanfs
13.05.2026, 19:14:22
  • 670
#polityka Stonoga z Rutkowskim będą szukać ziobry w usa robi się ciekawie #stonoga #rutkowski #bekazpisu
kubanfs - #polityka Stonoga z Rutkowskim będą szukać ziobry w usa robi się ciekawie #...

źródło: Screenshot_20260513_211309_Instagram

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS
13.05.2026, 19:20:03 via Wykop
  • 867
@kubanfs: Dawno nie było porządnej inby ze Stonogiem. I nie ukrywam, że chciałbym zobaczyć jak odjebuje coś w Stanach. xD
  • Odpowiedz
vinmcqueen
vinmcqueen
13.05.2026, 19:20:46 via Wypiek
  • 592
@kubanfs w sumie to byłoby zabawne jakby Zbychu go znalazł i spuścił mu w------l, w USA pewnie nie ma żadnej ochrony xD
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
03.05.2026, 10:01:44
  • 454
Nie mogę wyjść z podziwu jak wiele kacapo-konfederatów zapomina, że nikogo nie obchodzi czy Zełeński to skorumpowany gnojek czy nie. Liczy się tylko to, że został na Ukrainie i dał impuls do mielenia 1,4 mln orków i kacapskich zapasów sprzętu z ostatnich 6 dekad. Liczy się to, że ruskie rafinerie odparowały, a gospodarka szoruje po dnie.

I to wszystko dzięki wam towarzysze. Wasza głupota nie zna żadnych granic. Gdybyście zamiast pustej
Grzesiok - Nie mogę wyjść z podziwu jak wiele kacapo-konfederatów zapomina, że nikogo...

źródło: marek

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nusantara
Nusantara
03.05.2026, 10:08:15 via Wykop
  • 556
@Grzesiok: Stary fake zdementowany chyba przez samo Bugatti
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
Autor
03.05.2026, 10:14:11 via Wykop
  • 215
@Nusantara: przecież o tym piszę
  • Odpowiedz
Ekrad
Ekrad
03.05.2026, 11:39:35
  • 990
3 lata temu wybuchła #aferaanalna
Ekrad - 3 lata temu wybuchła #aferaanalna

źródło: 401734e679b524ba8810512c91855e9a9e89a654c5c0a9a42d3a61a9295fce0c

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zielona_Gruszka
Zielona_Gruszka
03.05.2026, 12:44:36 via Wykop
  • 1145
@Ekrad: Piękna to była afera nie zapomnę jej nigdy,

Ps. Na sorze był wstyd ale na Facebooku zeby to napisać już nie,
  • Odpowiedz
Timer_555
Timer_555
03.05.2026, 12:44:40 via Wykop
  • 1087
@Ekrad: #discman
  • Odpowiedz
LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
21.04.2026, 06:05:28
  • 1807
W trakcie sprawdzania biznesów Lewandowskiego natrafiłem na Rafała Collinsa i jego tajemnicze zniknięcie z kilku firm. Zapraszam na analizę biznesów Braci Collins, którzy występowali w TVN Turbo, dawali pracę Tomaszowi Komendzie, pokazywali się na balu charytatywnym swojej fundacji z Lechem Wałęsą i grali z WOŚP dając do licytacji rzekomo luksusowe zegarki stworzonej przez siebie marki Tismo Geneve.
Co jest w tle tych historii? Kilkanaście spółek w Polsce i Wielkiej Brytanii, wyrok karny, egzekucje
LaudatorLibertatis - W trakcie sprawdzania biznesów Lewandowskiego natrafiłem na Rafa...

źródło: posp2 20260406

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
21.04.2026, 06:17:33 via Wykop
  • 409
@zdjecie_z_wenszem: Obstawiam że musiał wiedzieć. Niestety w naszej kulturze dalej zakorzenione jest to że taki model operacyjny to symbol zaradności i cwaniactwa co jawi się jako pozytywna cecha. Chyba zaszłość z czasów okupacji, bo z oszustwa organów okupacyjnych można było być dumnym.
  • Odpowiedz
LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
Autor
21.04.2026, 06:19:24 via Wykop
  • 402
@Tagliacozzo: A to mądra uwaga. Stąd np. wyzywanie od kapusiów przez prawilniaków, gdy ktoś zwraca uwagę na naruszenie prawa.
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
29.04.2026, 17:25:11
  • 1724
Ulice w Tuapse pokryte kilkucentymetrową warstwą ropy. Wyobrażacie sobie usuwanie tego przykładowo z kanalizacji?

Na szczęście rosjanie to przewidzieli i nie ma kanalizacji.

Kolejne wielkie zwycięstwo narodu kałmuckiego

Grzesiok - Ulice w Tuapse pokryte kilkucentymetrową warstwą ropy. Wyobrażacie sobie u...

źródło: photo_2026-04-27_16-06-48.medium

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikuuuus
Mikuuuus
29.04.2026, 17:37:17 via Wykop
  • 949
Na szczęście rosjanie to przewidzieli i nie ma kanalizacji.

@Grzesiok: XD
  • Odpowiedz
bombastick
bombastick
29.04.2026, 17:54:17 via Wykop
  • 548
Na szczęście rosjanie to przewidzieli i nie ma kanalizacji.


@Grzesiok: O cie ch.......XDDDDD
  • Odpowiedz
wezsepigulke
wezsepigulke
29.04.2026, 05:35:49
  • 2108
Łukasz Mejza jest mentalnym dnem!

#bekazpisu
wezsepigulke - Łukasz Mejza jest mentalnym dnem!

#bekazpisu

źródło: 1000033889

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawery1
Pawery1
Pawery1
29.04.2026, 05:37:18 via Wykop
  • 2215
@wezsepigulke: Łukasz Mejza jest mentalnym dnem!
  • Odpowiedz
K-S-
K-S-
29.04.2026, 06:07:40 via Wykop
  • 1980
@wezsepigulke: licealista powinien dostać odszkodowanie
  • Odpowiedz
RomanKarburator
RomanKarburator
28.04.2026, 04:10:07
  • 1436
#wojna #iran
RomanKarburator - #wojna #iran

źródło: 1000113808

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thekrepa
thekrepa
28.04.2026, 05:07:31 via Wykop
  • 70
@RomanKarburator: i tych amerykanow też nie było.
  • Odpowiedz
Ravenholdt
Ravenholdt
28.04.2026, 06:12:41 via Android
  • 594
@FrasierCrane:
Ravenholdt - @FrasierCrane:

źródło: 1000027706

Pobierz
  • Odpowiedz
pepepanpatryk
pepepanpatryk
27.04.2026, 04:49:56
  • 1574
Możecie mówić na mnie freethinker ale jak wszedłem na ten live i zobaczyłem cała ta śmietankę influenserska i wszystkich oświeconych celebrytów to aż mnie obrzydzenie wzięło. Szczególnie Borys Szyc wzywający swoich kolegów miliarderów "rzućcie parę baniek it's just money", odkleja totalna ale ważne że syn gra w golfa a kolega jest w Australii, kumacie w Australii!

Nie ma to jak j---ć państwo na podatkach rzucić ochłap na zbiórkę i już sumienie czyste.

A
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sathanas_Gloriam
Sathanas_Gloriam
27.04.2026, 05:19:58 via Wykop
  • 684
@pepepanpatryk: darcie mordy do ekranu przez kilkudziesięciu chamów i swołocz bije brawo, bo przecie na dzieci dajo zamiast systemowej pracy u podstaw. Polska mentalnie to dalej sowiecka republika. I WOŚP to jest też dokładnie ten sam level wiochy.
  • Odpowiedz
yahoomlody
yahoomlody
27.04.2026, 05:39:57 via Wykop
  • 485
@pepepanpatryk: podobnie xD chociaz sam fakt, ze to sobie niektorzy ogladali to spoko, ale ta niezdrowa podjarka i atakowanie kazdego kto osmiela sie tym nie podniecac to dopiero s----------e umyslowe

Tez czuje sie jak freethinker jakis jak doslownie wszyscy, telewizja, normicy znajomi na instagramie wszyscy relacje ze siedza i to ogladaja, a ja wolalem isc na rower i potem w chacie na konsoli pograc i jakos dziwnie sie czulem majac
  • Odpowiedz
Paayor
Paayor
25.04.2026, 20:37:04
  • 820
Według sprawozdania finansowego za rok 2024 organizacji CancerFighers każdy członek zarządu średnio pobiera wynagrodzenie miesięczne ponad 22 tysiące złotych brutto. 2 lata temu, nowszych danych nie ma.
Średnie wynagrodzenie dla pozostałych osób (bez zarządu) to niecałe 5400 zł brutto.
Fajnie, że cały internet zbiera na dzieciaki.
Czy branie 3 średnich krajowych za bycie prezesem fundacji charytatywnej jest moralne? To rzucam pod dyskusje.

Dodatkowo z 6,7 mln zł kosztów realnie na pomoc trafiło 3,326 mln, co
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertx
robertx
25.04.2026, 20:39:26 via Wykop
  • 469
@Paayor: O tym niedobra mówić
  • Odpowiedz
Paayor
Paayor
Autor
25.04.2026, 20:45:07 via Wykop
  • 561
@robertx: po prostu niezbyt podoba mi się robienie w balona ludzi, którzy serio chcą pomóc. Zły Pan od Uranu pobiera niewiele wyższe wynagrodzenie przy przychodach prawie x30 większych, a sama bezpośrednia pomoc to 97% kosztów. Już nie patrzyłem na dochód itd., bo nie o to w tym chodzi.
  • Odpowiedz
LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
20.04.2026, 04:48:53
  • 2243
Mireczki, dzisiaj wjeżdżamy z grubym tematem. Po medialnej burzy na temat zadłużonej agencji marketingowej Roberta Lewandowskiego (STOR9) przyjrzałem się 30 spółkom naszego narodowego czempiona no i znalazłem więcej niż się spodziewałem.
Poniżej opisuję temat skrótowo, ale nagrałem się też i wrzucam znalezisko z prośbą o wykopanie (link), bo są to zupełnie nowe tematy nieopisywane dotychczas przez media.

SPRAWOZDZANIA FINANSOWE
Szereg spółek bardzo luźno traktuje swoje obowiązki w zakresie składania sprawozdań finansowych. Kluczowa w
LaudatorLibertatis - Mireczki, dzisiaj wjeżdżamy z grubym tematem. Po medialnej burzy...

źródło: fb1-2026-03-22-1

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
Autor
20.04.2026, 04:55:53 via Wykop
  • 1606
Tu można plusować, żeby być wołanym do kolejnego wpisu z serii.
  • Odpowiedz
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
20.04.2026, 05:17:57 via Android
  • 454
@LaudatorLibertatis:

Spółka ta ostatnie sprawozdanie finansowe złożyła za 2021 r. Nieterminowe składanie sprawozdań jest zagrożone grzywną lub ograniczeniem wolności.


Afera Amber Gold niczego nie zmieniła w tej kwestii, jak widać. Przykre, bo to jest mierzalne zero-jedynkowo, łatwo to sprawdzać i łatwo egzekwować.
  • Odpowiedz
beriam
beriam
19.04.2026, 07:05:58
  • 480
¯\(ツ)/¯

#takaprawda
#humorobrazkowy
#heheszki
beriam - ¯\(ツ)/¯

#takaprawda
#humorobrazkowy
#heheszki

źródło: 5476

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

petarded
petarded
19.04.2026, 07:30:42 via Android
  • 88
@beriam: jak dziala bez pradu, to wezme dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
hellb0y
hellb0y
19.04.2026, 07:39:07 via Wykop
  • 85
@petarded: o boże, o k---a...
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
18.04.2026, 19:44:19
  • 272
Zakute łby są już na takim etapie wyparcia, że zamieniają słupki PO z Partią i do tego się tasują XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Zakute łby są już na takim etapie wyparcia, że zamieniają słupki P...

źródło: IMG_7418

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kipowrot
kipowrot
18.04.2026, 20:46:39 via Wykop
  • 90
@donatien-de-sade: debile, nic nowego
  • Odpowiedz
Nottingham
Nottingham
Nottingham
18.04.2026, 21:06:10 via Wykop
  • 151
@donatien-de-sade: Czekam aż pył osiądzie po zdradzie Morawieckiego, zobaczyć PiS rozbity na dwa odłamy, każdy z ~12% byłoby czymś pięknym.
  • Odpowiedz
tomaszmiller
tomaszmiller
14.04.2026, 07:40:29
  • 3647
Cześć!
Nazywam się Tomek Miller i jestem fizykiem matematycznym (czyli takim ni to fizykiem teoretykiem, ni to matematykiem) oraz popularyzatorem nauki z Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ.

Jeśli nurtują Was kwestie dotyczące zakrzywionej czasoprzestrzeni, kwantowych dziwności albo matematycznych abstrakcji (słowem: typowe tematy dyskusji na imprezie w kuchni albo na klatce schodowej akademika), serdecznie zapraszam na AMA 28 kwietnia o 18:00.

Nie obiecuję, że moje odpowiedzi będą satysfakcjonujące - pewnie często będę pisać "nie wiadomo"
tomaszmiller - Cześć!
Nazywam się Tomek Miller i jestem fizykiem matematycznym (czyli...

źródło: fota1 (1) (1)

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thority
thority
14.04.2026, 07:42:30 via Wykop
  • 660
@tomaszmiller: syn Leszka czy Marcina?
  • Odpowiedz
Zulf
Zulf
Zulf
14.04.2026, 07:44:34 via iOS
  • 1712
@tomaszmiller:

jestem fizykiem matematycznym (czyli takim ni to fizykiem teoretykiem, ni to matematykiem) oraz popularyzatorem nauki z Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ.


Gratulacje, ale moja corka jest magistrem prawa.
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
13.04.2026, 04:31:09
  • 502
Ale wycie XDDDD

#polityka #bekazpisu /#bekazprawakow
donatien-de-sade - Ale wycie XDDDD

#polityka #bekazpisu /#bekazprawakow

źródło: IMG_7353

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
13.04.2026, 04:38:52 via Wykop
  • 321
@donatien-de-sade:taa, te Niemcy to szczególnie na Węgrzech mediami należącymi do władzy wygrały, duh. Z drugiej strony co ma niby mówić? Że lud się w końcu wkurzył na Orbana? Dla Mateckiego to bardzo niebezpieczna teza, że lud może mieć inne zdanie niż on.
  • Odpowiedz
KielbasianyJad
KielbasianyJad
13.04.2026, 04:39:30 via Wykop
  • 422
@Cztero0404: przecież przekaz Mateckiego nie jest skierowany do ludzi, którzy mają jakąkolwiek wiedzę o czymkolwiek poza tym, że najwaszniejsze rzeby lewakuw bolały dópy
  • Odpowiedz
re5ublimacja
re5ublimacja
13.04.2026, 04:57:48
  • 578
Z cyklu rzeczy, które zestarzały się tragicznie:
#wegry #polityka #wybory
re5ublimacja - Z cyklu rzeczy, które zestarzały się tragicznie:
#wegry #polityka #wyb...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
13.04.2026, 04:58:43 via Wypiek
  • 371
@re5ublimacja przeca to matecki gej
  • Odpowiedz
grzesiek_888
grzesiek_888
13.04.2026, 05:33:38 via Wykop
  • 408
@re5ublimacja: tam nawet exit poll nie było xD
  • Odpowiedz
Tetsuya
Tetsuya
13.04.2026, 05:41:46
  • 2129
Młodzi wyborcy dali zwycięstwo Tiszy. To samo było w Mołdawi i Rumunii. A u nas w tej grupie wiekowej największe poparcie na Braun, Mentzen, kamraci i rezydent Nawrocki. Prawdopodobnie mamy najglupszych i najbardziej podatnych na ruską propagandę nastolatków w całej Europie.

#wegry #wybory #bekazpodludzi #polityka
Tetsuya - Młodzi wyborcy dali zwycięstwo Tiszy. To samo było w Mołdawi i Rumunii. A u...

źródło: wZnk9kpTURBXy84NTAwMmQ4NWJmYWJkM2ZjYzc4ODMxZDA1NzQ0Y2RkZi5wbmeTlQMAzNvNFXfNDBOVAs0EsADCw5UCAM0C7sLD3gADoTAFoTEBoTPD

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
13.04.2026, 05:44:58 via Android
  • 979
@Tetsuya: różnica jest taka że Tisza bardzo dobrze umie w internety, u nas koalicja odpuściła sobie to medium oddając pole konfedepisowcom. To tak jak w latach 30. odpuścić sobie radio albo w latach 60. telewizję. W Niemczech Hitler odniósł sukces m.in. dlatego, bo było go pełno w dość nowym wtedy medium jakim było radio.
  • Odpowiedz
fredperry
fredperry
13.04.2026, 06:10:07 via Wykop
  • 131
@Tetsuya: taguj to g---o #polityka
  • Odpowiedz
reveh
reveh
13.04.2026, 02:33:47
  • 1679
Zaoszczędzę Wam sprawdzania - to nie fejk

#wojna #usa #iran
reveh - Zaoszczędzę Wam sprawdzania - to nie fejk

#wojna #usa #iran

źródło: HFwFtxua4AAxZ32

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iskandar
iskandar
13.04.2026, 02:44:49 via Wykop
  • 1015
@reveh: Choroszcz
  • Odpowiedz
lajsta77
lajsta77
13.04.2026, 02:48:59 via Wykop
  • 2018
@reveh: epsteina wskrzesza?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 351
  • Strona 1 z 351
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.11.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.07.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking