00:00 otwieramy kontrakty, dają przedsmak nadchodzącej katastrofy, wyleszczanie longujacych 2:15 kontrakty na Niemcy. Jeńcy skończą jak Ci spod Stalingradu. O 9:00 katastrofa na gpw. Czolowi producenci mikroprocesorow jak Modivo, żabka czy Dino będą testować opory. 10:00 premarket na Ameryce. Chyba nie muszę tłumaczyć że to czas grubasów zeby upłynnic akcje zanim dojdzie do ostatecznej katastrofy. Bedziecie jak cuckoldy. Możecie tylko patrzec.
Najlepszym benefitem efektu scully jest posiadanie młodej kochanki której bardzo imponują twoje inwestycje. Ona nie rozumie, że ja uprawiam retardmaxxing i kupuje to co ma ładne Logo. No ale…jest mega napalona po ostatnim bzikaniu SPCE. Dajcie jakiegoś pewniaczka na przyszły tydzień pls pozdro600
#gielda Ale co ma się dziać w poniedziałek? Pokazują coś ważnego co spowoduje, że na pewno jebnie? Czy po prostu gruby jak zwykle wylosuje rzutem monetą, w którą stronę kręci?
#gielda nie było mnie tydzień, ale widze, że was samych zostawić to xD bierzecie się za śmieci, zamiast realizować zyski robicie screenshoty a później beczycie jak barany.
jak nie wiesz dokąd idziesz to zajdziesz do nikąd. jak coś robicie to myślcie co chcecie osiągnać.
a u mnie to tak w miare, te wszystkie wynalazki z bliskiego wschodu to radze wam odpuscic, mam juz teraz taka chyba na dłużej ukrainke i
Już od dłuższego czasu myślałem żeby zacząć bawić się w giełdę ale po prostu nie miałem jeszcze wystarczającej poduszki bezpieczeństwa, wolałem to w jakieś fundusze w banku wrzucać (choć pewnie ETF byłby lepszy) i lokaty.
3 tygodnie temu uznałem że to ten moment i oczywiście że zapakowałem się w modne spółki na wykopie, 50% portfela to etf a 50% mix SK hynix, microna, amd, nvidia, orlen, palo alto i jeszcze coś się znajdzie.
00:00 otwieramy kontrakty, dają przedsmak nadchodzącej katastrofy, wyleszczanie longujacych
2:15 kontrakty na Niemcy. Jeńcy skończą jak Ci spod Stalingradu.
O 9:00 katastrofa na gpw. Czolowi producenci mikroprocesorow jak Modivo, żabka czy Dino będą testować opory.
10:00 premarket na Ameryce. Chyba nie muszę tłumaczyć że to czas grubasów zeby upłynnic akcje zanim dojdzie do ostatecznej katastrofy. Bedziecie jak cuckoldy. Możecie tylko patrzec.
źródło: you-know-what-to-do-v0-4kv1oyclw1te1
Pobierz