Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
daretti877

daretti877

Dołączył 2 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6289
  • Znaleziska 900
  • Mikroblog 5389
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 4
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
06.06.2026, 19:20:50
  • 16
Gielda: rozkład na 8.06

00:00 otwieramy kontrakty, dają przedsmak nadchodzącej katastrofy, wyleszczanie longujacych
2:15 kontrakty na Niemcy. Jeńcy skończą jak Ci spod Stalingradu.
O 9:00 katastrofa na gpw. Czolowi producenci mikroprocesorow jak Modivo, żabka czy Dino będą testować opory.
10:00 premarket na Ameryce. Chyba nie muszę tłumaczyć że to czas grubasów zeby upłynnic akcje zanim dojdzie do ostatecznej katastrofy. Bedziecie jak cuckoldy. Możecie tylko patrzec.
DoktorMorela - Gielda: rozkład na 8.06

00:00 otwieramy kontrakty, dają przedsmak nad...

źródło: you-know-what-to-do-v0-4kv1oyclw1te1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 06.06.2026, 19:38:54 via Wykop
  • 0
@DoktorMorela: zwycięzca moze byc jsw i etf na bitcoina
  • Odpowiedz
sebinko
sebinko
06.06.2026, 19:30:24
  • 2
#gielda Kreski pokazują podobny scenariusz jak w 2008 roku( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 06.06.2026, 19:37:32 via Wykop
  • 0
@sebinko: wrzuc
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
06.06.2026, 13:52:55
  • 16
Najlepszym benefitem efektu scully jest posiadanie młodej kochanki której bardzo imponują twoje inwestycje. Ona nie rozumie, że ja uprawiam retardmaxxing i kupuje to co ma ładne Logo. No ale…jest mega napalona po ostatnim bzikaniu SPCE. Dajcie jakiegoś pewniaczka na przyszły tydzień pls
pozdro600

#gielda #zwiazki
vladi_putin - Najlepszym benefitem efektu scully jest posiadanie młodej kochanki któr...

źródło: IMG_1418

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 06.06.2026, 13:59:38 via Wykop
  • 2
@vladi_putin: co to za auto ? Skoda Fabia?
  • Odpowiedz
Tobyyy
Tobyyy
06.06.2026, 13:53:53
  • 1
Prime Świątkowa robi tu 6-0 6-0 z obiema zawodniczkami #tenis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 06.06.2026, 13:54:50 via Wykop
  • 0
@Tobyyy: xD Świątkowa to moze zrobić patelnie swojej Darii xD
  • Odpowiedz
dudekk602
dudekk602
06.06.2026, 13:18:07
  • 0
#gielda
Ale co ma się dziać w poniedziałek? Pokazują coś ważnego co spowoduje, że na pewno jebnie? Czy po prostu gruby jak zwykle wylosuje rzutem monetą, w którą stronę kręci?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 06.06.2026, 13:53:46 via Wykop
  • 0
@dudekk602: jebnie no wczoraj skończyło prawie na dnie wiec bedzie kontynuacja
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
06.06.2026, 13:37:39
  • 0
#gielda Czemu już nie jesteście tacy byczy co? Przecież wszystko będzie w porządku na pewno jeszcze urośnie zobaczycie :)
Ryzcel - #gielda Czemu już nie jesteście tacy byczy co? Przecież wszystko będzie w po...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 06.06.2026, 13:52:48 via Wykop
  • 0
@Ryzcel: kreskę się rysuje po cieniach dolkowych swiec kto to gowno rysował xD
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
06.06.2026, 13:44:04
  • 2
#gielda nie było mnie tydzień, ale widze, że was samych zostawić to xD bierzecie się za śmieci, zamiast realizować zyski robicie screenshoty a później beczycie jak barany.

jak nie wiesz dokąd idziesz to zajdziesz do nikąd. jak coś robicie to myślcie co chcecie osiągnać.

a u mnie to tak w miare, te wszystkie wynalazki z bliskiego wschodu to radze wam odpuscic, mam juz teraz taka chyba na dłużej ukrainke i
cytr0netx99 - #gielda nie było mnie tydzień, ale widze, że was samych zostawić to xD ...

źródło: logo

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 06.06.2026, 13:51:24 via Wykop
  • 1
@cytr0netx99: umiejetnosc realizowania zysków jest bardzo trudna a na smieciuchach konieczna
  • Odpowiedz
daretti877
daretti877 06.06.2026, 13:43:40
  • 0
#tenis ale baloniada xD jakis trener cos ostatnio mowil ze to top spin urwa top spin xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ww00
ww00
06.06.2026, 11:34:41
  • 37
Uważajcie koledzy! W takich chwilach homopropaganda tylko czeka, żeby was przeciągnąć na ciepłą stronę mocy. Nie dajcie się!
#gielda
ww00 - Uważajcie koledzy! W takich chwilach homopropaganda tylko czeka, żeby was prze...

źródło: 16377

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 06.06.2026, 11:47:57 via Wykop
  • 2
@ww00: jeszcze 2 takie dni jak wczoraj i będziecie wszyscy grzecznie klekać do lasera
  • Odpowiedz
MYexodus
MYexodus
MYexodus
06.06.2026, 07:52:44
  • 7
Już od dłuższego czasu myślałem żeby zacząć bawić się w giełdę ale po prostu nie miałem jeszcze wystarczającej poduszki bezpieczeństwa, wolałem to w jakieś fundusze w banku wrzucać (choć pewnie ETF byłby lepszy) i lokaty.

3 tygodnie temu uznałem że to ten moment i oczywiście że zapakowałem się w modne spółki na wykopie, 50% portfela to etf a 50% mix SK hynix, microna, amd, nvidia, orlen, palo alto i jeszcze coś się znajdzie.

Po
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 06.06.2026, 07:55:38 via Wykop
  • 8
@MYexodus: pytanie czy jesteś gotowy psychicznie ze w poniedzialek możesz zobaczyć -10 albo -15...
  • Odpowiedz
daretti877
daretti877 06.06.2026, 08:01:45 via Wykop
  • 4
@MYexodus: to moze byc kolo środy czwartku masz scenariusz co wtedy?
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
06.06.2026, 06:46:17
  • 10
Jest w miarę tanio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bitcoin #gielda
PIAN--A_A--KTYWNA - Jest w miarę tanio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bitcoin #gielda

źródło: FB_IMG_1780728280782

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 06.06.2026, 07:58:15 via Wykop
  • 1
@PIAN--A_A--KTYWNA: ja zapakowałem etfa wczoraj na zamknięciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
06.06.2026, 07:05:02
  • 0
#gielda troche mam srakę ze w poniedziałek bedzie zwala i minęliśmy historyczne szczyty xd
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 06.06.2026, 07:57:07 via Wykop
  • 0
@DoktorMorela: to nie koniec pompy ale to nie koniec palowania
  • Odpowiedz
daretti877
daretti877 06.06.2026, 07:54:19
  • 0
#gielda żyjecie tam po wczorajszym palowaniu? Meldujcie sie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kikora
kikora
06.06.2026, 07:56:23 via Wykop
  • 0
@daretti877: gruby zrobił wczoraj kręcenie wora
  • Odpowiedz
pmaniek
pmaniek
pmaniek
06.06.2026, 07:58:56 via Wykop
  • 0
@daretti877: A dobrze
  • Odpowiedz
AusserKontrolle
AusserKontrolle
05.06.2026, 19:15:33
  • 2
Ja żartowałem a tu serio po -3% leci XD
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 05.06.2026, 19:20:43 via Wykop
  • 2
@AusserKontrolle: żartuj dalej z grubasa
  • Odpowiedz
daretti877
daretti877 05.06.2026, 18:27:42
  • 0
#gielda tomek ostrzegal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 05.06.2026, 16:32:28
  • 1
#gielda w poniedzialek moze zaczac sie panika
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
05.06.2026, 16:38:06 via Wykop
  • 0
w poniedzialek


@daretti877: I have a bad feeling about this.
  • Odpowiedz
michalcorobisz
michalcorobisz
05.06.2026, 16:28:00
  • 88
#gielda
Ech no nic. W poniedzialek jednak pojde do pracy i przeprosze szefa.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 05.06.2026, 16:28:33 via Wykop
  • 5
@michalcorobisz: nie ma wyjscia
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
05.06.2026, 14:39:32
  • 7
#gielda

jesteśmy uratowani jednym tweetem Trumpa XD
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877 05.06.2026, 14:58:55 via Wykop
  • 1
@perfumowyswir: nie zasłużyliście na takiego prezydenta
  • Odpowiedz
daretti877
daretti877 05.06.2026, 16:05:22 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: wypraszam sobie jestem zapakowany w jsw i etfa na btc
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 23
  • Strona 2 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.08.2025

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 18.05.2026

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 01.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking